Opinie o T&S Group w Opole

T&S Group specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, u pracodawców zagranicznych, głównie w Holandii.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T&S Group w Opole

Mariusz

Witam co sadzice o pracy order picker dobre zarobki proszę o opinię

Gdy macie jechać na Drongard to lepiej się zastanówcie 2razy Słaby internet nawet go brak Klitki kempingowe i ok 150 takich dookoła i mieszkają tam ludzie różnych narodowości

Kazik

Mój internet tam śmigał nawet dało się pograć ???????? A co do lokalu zalezy jak trafisz my trafiliśmy na wyremontowany. Ważne ze była praca i kasa bo dużo czasu na kempingu nie spędzałem.

Kriss

Ja tez nie wiem o czym piszesz. mój telefon polski i holenderski numer działały tam bez problemu.

Koordynator TNS Byly

Wiecie co powiem że TNS tojedna z gorszych agencji w Holandii znam to od środka mógłbym wypisać tu całą książkę ale po co !!. Po pierwsze prace masz obiecują gwarantowane 40 godzin oby nie święta i lommel bo będziesz spędzał 8 godzin w autobusie i pracował dwa trzy dni aby opłacić pobyt ,najważniejsze płatności zaliczkowe i rozliczanie co miesiąc najlepszy wał na świecie . Mogę powiedzieć wiele są tam ludzie kompletnie niekompetentni ale jak w każdym biurze wszystko naodpiedol. Powiem teraz coś O Sabinie świetna kobieta też robi swoją pracę to wszystko ,naublizalem kobiecie czego żałuje nie mam tego jak jej powiedzieć bo nie odbiera żadnych wiadomości ,jestem alkoholikiem ale dobrym człowiekiem dalej żyje pracuje ja zawsze mam pracę pisze bo boli mnie to co powiedziałem napisałem do tej dziewczyny wiem że mi nie wybaczy ok pogodziłem się z tym . Mówię teraz do ciebie przepraszam za wszystko zmarnowałem szanse bylem obok tak fajnej szefowej która była za mną i to zjebalem bez żadnych podtekstów . Czasem tęsknię za tobą zrobił bym wszystko byś mi wybaczyła może kiedyś jestem gdzie na FB może kiedyś się przelwamiesz i chociaż pogadamy jesteś śliczna fajna i MMA satysfakcję że kupiłem tobie najdroższe róże żaden facet takich tobie nie kupi bo to sknery żegnaj i wszystkiego dobrego wesołych świąt szczęśliwego nowego roku zawsze pozostaniesz w moim sercu

Kris
@Koordynator TNS Byly

Wzruszyłem się.

Łukasz.pl

Pracowałem przez t&s w moerdijk na oponach i bardzo sobie chwalę agencje i pracę.

PS1948

Witam ktoś pracował na produkcji kosmetyków może ktoś się wypowie co i jak

@PS1948

Też chętnie się czegoś dowiem

@Marta

Uciekaj

Pracownik Produkcji

firma zadbala nawet o dowiezienie mnie do walwijk na ta rozmowe :) przyszla mila mloda osobka przekazala mi dokumenty w obu jezykach nl i pl ,zadala mi kilka standardowych pytan po angielsku na ktore odpowiedzialam ,potem musialam powiedziec pare słów o sobie po angielsku i po krzyku :) podpisalam dokumenty a wieczorem szlam juz do pracy :)

standardowy opis siebie ,nie standardowe jakie mam hobby i mialam je opisac w kilku słowach oczywiscie po angielsku ,

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
qwerty

Dostałam tel z ofertą pracy, było powiedziana że mogę liczyć na zatrudnienie i pójście lada dzień do pracy, niestety w biurze powiedziano że firma w której mam pracować musi jeszcze zdecydować i takie tam. Facet tak cicho mówił jakby nie jadł od tygodnia w biurze wszyscy wyperfumowani wiec niezła mieszanka zapachowa... więc nie wiem czy dostanę pracę czy nie ....

Arti

Poczytałem opinie o firmie T&S ponieważ zauważyłem pewne ich ogłoszenie, które mnie nawet zainteresowało. Na podstawie opinii z tej strony oceniłem firmę nie jako superową ale też nie jako jakąś masakrę - poprostu jako średnią - i postanowiłem telefonicznie odpowiedzieć na w/w ogłoszenie. Po 30 sekundowej rozmowie telefonicznej zakończyłem ją ponieważ jeżeli w ogłoszeniu napisane jest że "pracodawca nie wymaga cv" a agencja każe przesłać cv to można sobie tylko wyobrazić co się dzieje dalej :-) P.S. Dla jasności - cv nie chcę wysyłać ponieważ jestem na etapie zmiany zawodu i to co robiłem do tej pory kompletnie nie jest istotne dla nowego pracodawcy. Nie mam doświadczenia w pracy "przez agencję" więc może wszyscy tak robią - nie wiem - ale jeżeli jest to standard to "Boże chroń Polskę" ! :-)

@Arti

CV jest zawsze wymagane przez Holenderskie Firmy, w ogłoszeniu zawsze umieszczamy wszystkie wymagania dotyczące stanowiska pracy. CV jest wymaganiem na etapie procesu rekrutacji. Mimo wszystko pozdrawiamy, a w przypadku problemów z napisaniem CV dział rekrutacji zawsze chętnie służy radą.

Erykk8
@T&S Group

Pierwsze słyszę. Pracowałem już w 3 firmach Holenderskich przez agencje, a CV nie dostarczałem.

Misakii

Pracuje przez TNS od czerwca tego roku na magazynie zalando w einthoven. Jestem bardzo zadowolona. Nie mam problemu z agencja w żadnym wypadku. Solarisy są czytelne, chyba że jak czegoś nie wiem to dzwonię do biura i od razu mi wyjaśniają co się z czym je. Jak jest jakiś problem zaraz go rozwiązuje nie ma nic zamiatane pod dywan. Pozdrawiam

zizi

Cześć, mam pytanie co do stroików w wijk en aalburg :) Chciałam jechać tam z chłopakiem no i mam pare pytań: jak wygląda praca? czy są nadgodziny? jak z zakwaterowaniem (mam namyśli domki blisko pracy, czy są one 4 osobowe?) Ile minimum godzin da się zrobić w tygodniu?( głównie chodzi mi o okres wakacyjny) jak tam z szefostwem i atmosfera?:) Dajcie znać proszę, z góry Dzięki :)

martyna456
@zizi

Pracowałam przy stroikach na wakacje - w tygodniu pracujesz min.35-40h, ale jest możliwość nadgodzin. Jest to praca zmianowa. Jeśli chodzi o zakwaterowanie, to blisko pracy są domki 4,5,6-cio osobowe, albo w Waalwijk i wtedy agencja zapewnia dojazd do pracy. Jeśli chodzi o samą pracę, nie jest źle. Możesz trafić na taśmę, gdzie ręcznie układasz bukiety wg wzoru, albo na taśmę automatyczną, gdzie każdy kładzie inny kwiatek. Czasem mogą wziąć Cię na pakowanie - nie jest łatwo na początku, trzeba być szybkim i zwinnym, i uważać żeby nie pociąć sobie palców od nożyka do taśmy ;) Chłopaka mogą wziąć na magazyn, skąd będzie dowoził kwiatki na hale i wykład później na stoły. Albo na pakowanie. Na początku praca jest ciężka, dużo dźwigania, szybkie tempo, ale po jakimś czasie idzie się do tego przyzwyczaić.

Ona
@martyna456

Szczesciara

Coco
@zizi

Właśnie z tąd uciekamy.Mieszkanie obok w bungalach.Pełno (usunięte przez administratora)dzisiaj w nocy para bijąca się na noże.Można poczytać w internecie.Pracują sami polacy więc atmosfera fatalna.Plotki i obrabianie za plecami.Pracujemy po 7 godzin tempo ogromne.Osobiście nie polecam.

Kracek

Witam czy oriental merchant to dobry pracodawcą dobra praca agencja daje godzinki? Pozdrawiam.

Pracowalem przez ta agencje na bol.com przez cztery miesiace jako order picker codziennie po 12do 15 kilometrów na piechote praca na dwie rozne zmiany w tygodniu np. Pn 1 zmiana Wt druga sroda przerwa czw pt znowu druga normalka w tej firmie dodatki zmianowe druga zmiana 110 procent niedziela druga zmiana od 16:30 do 0:30 uwaga 150% sobota 150% ,druga zmiana praca (usunięte przez administratora) brak mozliwosci wnoszennia swojego telefonu kontrole przy wejsciu wyjsciu irytujace czlowieka zaluje zmarnowanego czasu i zdrowia

Ony

Piec agencji w srodku ktore non stop dostarczaja ludzi bo jedna by nie dala rady dostarczac 60 ludzi tygodniowo rotacja jest niesamowita (usunięte przez administratora)

Veni vidi

Przejscie z drugiej zmiany na pierwsza to normalk np wtorek konczysz 1 w nocy sroda zaczynasz 8 rano jak sie nie podoba to dui

Klm
@Ony

Toksyczne miejsce dla kogos kto planuje przyszłość

Salaris

Po przerobieniu 10 ciu agencji trafia sie t&s i ich solaris ktory jest nie do odszyfrowania nie ma napisane ktore godziny sa za ile procent jest calosc po zadaniu pytania ile mam godzin nadliczbowyxh za ile procent pojawia sie pytanie kiedy totalny zaaal(zaart)

Bol
@Veni vidi

A Skad wiesz?

Od do

Moz3sz ale czy ci sie uda? Zobaczymy

mateuszM.

Szybka odpowiedź na zgłoszenie. W ten sam dzień jeszcze dostałem telefon i ustaliłem z nimi warunki. Jak ktoś mieszka w innej miejscowości to można się dogadać i dowiozą do pracy. Ja ogólnie dobrze wspominam pracę przez tę agencję.

Man
@mateuszM.

Kazda agencja tak robi to zaden pozytyw to obowiazek i tyle pozarym wezma za ta pieniadze

Pracuś

Cześć chciałam zapytać czy w tej Agencji patrzą na wiek tzw wiekówkę mam 56 lat

Emeryt
@Pracuś

A co chcesz ktoras wziasc w leesing

Covebo

Wystarczy napisac to ze maja wspolny hotel z najgorsza agencja na spolke czyli cowebo razem kradniemy razem sie skladamy bedziemy krasc wiecej

Pees

Szkoda na nich czasu jesli myslisz powaznie o przyszlosci i myslisz powaznie o pracy?!

Kolo

(usunięte przez administratora)praca w srodku sezonu po cztery dni wiekszosc ludzi tam tak pracuje wyplaty miesieczne (usunięte przez administratora) wielka oplata za korzystanie z ich roweru placisz 135 €za 30to letni rower a na koncu moze ci odddadza 95€ wakacyjne do wyplaty ale dowiesz sie tego pewnie dopiero na koncu umowy szansa na dobra prace raczej po znajomosci w porownaniu z innymi duzymi agencjami blado

Kamii

Cześć, czy wie ktoś jak wygląda praca w Eindhoven na magazynie Zalando. jak z zarobkami? jaka atmosfera? czy dyzo jest godzin? czy zakwaterowanie jest gdzieś blisko pracy? Jadę tam z chłopakiem i właśnie się zastanawiamy, czy byłby ktoś uprzejmy i napisał jakąś opinie na ten temat :) dzięki wielkie z góry

Kamii

Cześć, czy wie ktoś jak wygląda praca w Eindhoven na magazynie Zalando ????jak z zarobkami? jaka atmosfera? czy dyzo jest godzin? czy zakwaterowanie jest gdzieś blisko pracy? Jadę tam z chłopakiem i właśnie się zastanawiamy, czy byłby ktoś uprzejmy i napisał jakąś opinie na ten temat :) dzięki wielkie z góry????

Dominik

Mam auto i szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

Szezadii

Zenujacy jest fakt iz kontakt z Firma jest wrecz niemozliwy, jedyny numer telefonu jest " zajety" 24/7

@Szezadii

Pod który numer próbował_a Pan_i dzwonić? Zapraszamy do kontaktu mailowego lub na naszym Facebooku. Postaramy się pomóc.

Zostaw merytoryczną opinię o T&S Group - Opole

• Jak się pracuje w T&S Group?

Zobacz opinie na temat firmy T&S Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T&S Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T&S Group?

Kandydaci do pracy w T&S Group napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T&S Group