Opinie o Alexander Mann Solutions w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Alexander Mann Solutions. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Alexander Mann Solutions o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alexander Mann Solutions w Gdańsk

Małgosia

Ile można zarobić z językiem norweskim? Szczególnie na pozycji lead specialist? Czy to prawda że firma tak kiepsko płaci za ten język?

Anna Nowy wpis

Uczestniczyłam w kilku procesach rekrutacyjnych w AMS. W pierwszych z nich otrzymałam propozycję współpracy, następnie list intencyjny ze wszystkimi szczegółami, który zaakceptowałam. Możnaby powiedzieć, że na tym etapie wszystko powinno pójść gładko. Jednakże, 2 tygodnie później otrzymałam wiadomość, że AMS nie jest mi w stanie zaproponować tego typu kontraktu. Zero przepraszam, zero jakiegokolwiek wytłumaczenia się. Nawet nie chcę myśleć, co by było gdybym złożyła wymówienie w skutek otrzymania oferty pracy, która była chyba spreparowana. Następne procesy wcale nie były lepsze, za drugim razem otrzymałam telefon z ofertą pracy, następnie urwał się kontakt z rekruterem na dobre. Chyba nie muszę dodawać jak bardzo nieprofesjonalne jest to w stosunku do kandydata. Sama pracuję jako rekruter i tego typu zachowania są niedopuszczalne. Jestem zażenowana tego typu zachowaniami. Jednym słowem porażka. Można wydawać fundusze na employer branding, ale niezależnie od sumy wydanej na promowanie firmy, zachowania waszych rekruterów niweczą to wszystko.

toja

Nie można złego zarzucić nic tej firmie, bo na prawdę można awansować rozwijać się i uczestniczyć w jej życiu. Byłam na paru accountach i wszystko zależy od TEAM Leadera i od klienta. Kiedyś było tutaj na prawdę grubo jeśli chodzi o łamanie kodeksu pracy ja sama doświadczyłam mniejszej podwyżki przy zmianie umowy, pomimo, że reszta facetów w moim zespole ( ta sama fundacja i czas dołączenia do firmy) dostała wyższą. JA jako kobieta niższą. Team Leadera powiedziała, ze mam się cieszyć ze w ogóle coś mam. Przypominam, ze zakres naszych obowiązków, postawa, motywacja i jakoś pracy moja była wyższa niż panów. związki zawodowe chciały interweniować, ale dałam sobie spokój.. może niesłusznie. Poza tym, firma jest na prawdę ok i mogę ją polecić śmiało!

Zoja Nowy wpis
@toja

Czy firma oferuje opcje workation? Chodzi o czasowe wykonywanie pracy zza granicy (UE)?

Wiecie może, czy w Alexander Mann Solutions szukają chętnych na staż?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Alexander Mann Solutions?

toja Nowy wpis

UoP na czas określony a potem 2-3 na czas nieokreślony

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Kandy

Proces rekrutacji to porażka, po pierwsze jest stanowczo za długi nawet na najniższe podstawowe stanowisko stażysty, po drugie o feedbacku można zapomnieć jeśli samemu się o niego nie ubiega. Rekruterzy okłamują kandydatów zapewniając ich o pozytywnym przejściu na kolejne nieskończone etapy by potem o nich zapomnieć i ewentualnie łaskawie zadzwonić po wysłanych prośbach by odrzucić aplikację z najbardziej błahych powodów. Czemu nie informuje się kandydata o nie przyjęciu na stanowisko wcześniej w formie pisemnej tylko specjalnie ustala się kolejne spotkanie by podać negatywne wieści telefonicznie. Klasyczne zagranie procesów rekrutacyjnych trzymać kandydata w niepewności i marnować czas, odradzam aplikowanie.

Czy w firmie Alexander Mann Solutions są regularne szkolenia pracownicze?

Małgosia

Emalia

Pracuję w AMSie już prawie 5 lat. Dołączyłam do firmy świeżo po studiach, nie mając żadnego doświadczeznia w branży ani w pracy w korporacji. W tamtych czasach dostanie się do korpo bez doświadczneia nie było takie proste jak dzisiaj - albo ledwo płatny/bezpłatny staż albo liczenie na mega farta. Z mojej rekrutacji pamiętam tylko, że zajęła bardzo długo - na początku miałam pierwsze rozmowy z rekruterem i face to face w biurze z team leaderami, po czym zadzwonił do mnie rekruter informując, że stanowiska nie ma już, ale mogą mi zaproponować coś innego (z językiem, ale wtedy nie czułam się na tyle mocna). Potem na dwa miesiące cisza i w końcu rekruter odezwał się znowu, że mają inną rolę - i udało się :) Uważam, że warto było czekać, bo trafiłam do fantastycznego zespołu. Przydzielono mi bardzo kompetentnego buddy'ego , wdrażano powoli. Po kilku miesiącach wiedziałam już, że chcę iść dalej, rozwijać się na specjalistę, angażowałam się w dodatkowe projekty i zadania, dawałam też sygnały mojej TLce, że interesuje mnie rozwój. Dodam, że współpracownicy to jeden z mocniejszych punktów w AMSie. Jest to bardzo ważna rzecz w firmie - zaangażowanie i mówienie glośno o swoich potrzebach, rozmawianie z przełożonym. Wiele osób tego nie robi, czeka na gwiazdkę z nieba, aż mu awans sam spadnie pod nogi, nie robi nic poza absolutnym minimum, a potem rozgoryczeni wylewają swoje żale w internecie. Firma wspiera rozwój swoich pracowników. Trzeba tylko wykazać inicjatywę, robić coś poza swoje poletko, rozwijać umiejętności i rozmawiać otwarcie ze swoim line managerem. Jeżeli człowiek nie czuje się dobrze w swoim zespole, jest możliwość przejścia do innego albo do innej funkcji. Jeżeli line manager nie jest pomocny, albo wręcz negatywnie nastawiony (co niestety potrafi się zdarzyć, według mnie nie każdy TL albo manager w AMSie powinien nim być), w firmie jest osoba odpowiedzialna za Internal Mobility, do której można się zgłosić i która dyskretnie pomoże poszukać opowiedniej ścieżki rozwoju. W firmie odbywa się też dużo dodatkowych inicjatyw, można zaangażować się w organizowanie eventów, pracę charytatywną albo employer branding, firma bardzo wspiera i zachęca do rozwoju samego siebie i robienie coś poza zwykłe obowiązki. Co do ilości pracy - bywa jej dużo. Niektóre zespoły bywają przeciążone, to prawda, nie każdy jest w stanie pracować na najwyższych obrotach przez długi czas i to też jest ok. Wydaje mi się, że nie wszyscy pracownicy sygnalizują to odpowiednio głośno i zaciskają zęby, a zdarzają się też zespoły które niestety mają niekompetentnych managerów i TLów, którzy nie potrafią sobie z tym poradzić. Nawiązując do ostatniego uważam, że jest to jeden ze słabszych punktów w firmie. Kadra zarządzająca nie jest super kompetentna, wiadomo są niektórzy managerowie, którzy są przefantastyczni, ale jednak przeważają osoby którym wielu kompetencji brakuje i generują więcej problemów niż przynoszą korzyści firmie. Na koniec chcę też wspomnieć o wynagrodzeniu. I tutaj to zależy - sytuacja na pewno poprawiła się w porównaniu do tego co było kilka lat temu. Dużo zależy od tego ile ktoś sobie ugra na start, to będzie mocno definiowało jego pozycję finansową w firmie. Podwyżki roczne są, ale nie są zbyt duże, najlepszym sposobem na poprawienie sytuacji finansowej w firmie jest awans. W wielu zespołach nadal występują spore nierówności. Pracownik wewnętrzny niestety dalej jest na gorszej pozycji, niż ten który przychodzi z zewnątrz. Niektórzy managerowie starają się wyrównywać to jak mogą, z kolei są inni, którzy dbają tylko o to, żeby dać jak najmniej (niestety sama miałam nieprzyjemność pracować z takim managerem, który jak się później dowiedziałam uplasował mnie poniżej widełek finansowych na to stanowisko). Rada dla nowych osób - nie bójcie się rzucić na stół kwotę która was w 100% satysfakcjonyje jeżeli macie umiejętności i doświadczenie które taką kwotę poprą. Jeżeli pracownik jest tego wart, firma zapłaci nawet wyższe stawki. All in all polecam pracodawcę, szczególnie na start jest o super firma żeby szybciutko zdobyć doświadczenie w brażny, a dla ambitnych, żeby szybko awansować.

Xdtyq
@Emalia

firma płaci słabo, pracy jest bardzo dużo i w wielu teamach nie ma ani czasu ani energii by wychodzić „poza swoje poletko”. Zreszta, w dobrych firmach nie trzeba stawać na głowie, by dostać podwyżkę i być docenionym, jeśli robi się swoje i wypełnia sumiennie powierzone zadania. AMS to słabe, entry level korpo, tnące koszty, oferujące absolutne minimum, nie ma konkretnych możliwości rozwoju, nie ma dofinansowania kursów doszkalających, jedyne co to można walczyć o awans i mieć jeszcze więcej pracy za minimalnie większą pensje.

Emalia
@Xdtyq

Moje doświadczenie takie nie było, ale dużo zależy od tego do jakiego zespołu się trafi. Ja zaczynałam w zespole gdzie pracy było zdecydowanie za dużo na osobę ale umiałam sobie dobrze zorganizować swój czas i miałam mimo to energię żeby robić dodatkowe rzeczy i się rozwijać. Wszystko zależy od osoby :)

Anonimka

To moja pierwsza korporacja. W jednym dziale ludzie pracują za dwóch i zarabiają mało, bo 3500-3800 na rękę, a w innych, wprost mówią ze się obijają, awansują i maja 4500-5500 na rękę „za nic”. Nie każdy ma równe szanse do zdalnej. Benefity fajne, ludzie sliscy jak wszędzie, jak umiesz się ustawić to zajdziesz daleko, jak pracujesz dobrze, masz wyniki, ale nie gadasz o tym na lewo i prawo + jesteś skromny, to raczej lipa.

Dominika
@Anonimka

Co to znaczy, że nie każdy ma równe szanse do pracy zdalnej? Bo ja właśnie słyszałam, że tam jest taka opcja, i dlatego tutaj zajrzałam, żeby się czegoś więcej dowiedzieć. Inna praca nie interesuje mnie.

Długoletni pracownik
@Dominika

Każdy ma opcje zdalnej na 100%. Od wielkiego dzwonu raz na czas (ostatnio w pazdzierniku) jestes proszona o przyjscie do biura jeśli masz w umowie Kraków. Związane jest to z wizyta klienta lub grubych ryb z uk. Mysle ze raz na 2 miesiące to mega spoko.

Hmm
@Długoletni pracownik

Ja pracuje 100% zdalnie, w mieście gdzie mieszkam nawet nie ma AMS biura :)

Ela

Czy ktoś mógłby mi napisać jak wyglada rozmowa rekrutacyjna i czy rozmowa telefoniczna odbywa się w języku ang

Ani polecam, ani nie polecam

Jak w temacie - zależy jak się trafi. Dla Kadry Zarządzającej jedna sugestia - praca zespołowa nie polega na tym, że jeden pracuje za 2, a drugi się obija. Na dłuższą metę taki układ się nie sprawdzi. Mogliśmy więcej, przykro...

Justyna
@Ani polecam, ani nie polecam

A kto się niby obija? Może powiedz o tym komu trzeba?

XYZ

Pracuje w AMS od sierpnia 2021 i muszę przyznać ze jest to super miejsce na opóźniania branży i rozwiniecie skrzydeł. To moja pierwsza praca w korporacji, ale daje możliwości poznania różnych klientów oraz procesów i zdobycia wielu kontaktów. Bardzo polecam.

Ewelina
@XYZ

Z jakich branży można zdobyć wiele kontaktów? :) W sensie do czego później one mogą się przydać w życiu?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Alexander Mann Solutions. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Ams za dlugo

Hej. Jeśli dobrze się ustawisz, z dobra osoba zakumplujesz i z dobra bedziesz wodke pic - to tak. Jest opcja. Inna opcja jest zagrożenie ze odejdziesz a twoj team jest mały- ale to raczej nie w czasach covidowych. Obecnie covid to doskonałe wytumaczenie, aby pracowników nie awansować. Z moich znajomych zwykłych szeregowych pracowników nikt nie byl brany pod uwagę przed covidem na awans mimo ze pracują na jednym stanowisku 3lata

Robert
@Ams za dlugo

Hej, Musze sie nie zgodzic bo otrzymalem awans a jest czas pandemi. Nikomu wodki nie kupilem i z nikim nie pilem . Poprostu sumiennie pracowalem czasem nawet po godzinach sam z siebie cos tam sprawdzalem. Tez 3 lat w firmie. Generalnie nie narzekalbym. Pracy ostatnio bylo malo. A rzad sam zadeklarowal doplaty dla pracownikow. I wlasciwie popchnal firmy do obcinania godzin. Pozdr

legalnie
@Robert

Praca powinna być wykonywana w godzinach pracy, a nadgodziny oznaczają złe zarządzanie pracownikiem i jego pracą. Wykonywanie nadgodzin lub zadań nie wpisanych w obowiązki nie powinno być jedynym argumentem mówiącym za awansem. Dopłaty rządowe były na utrzymanie miejsc pracy, nie redukcję czasu zatrudnienia - to jest oczywiste nadużycie pracodawcy, które jest podstawą do kontroli PIP.

pracownica
@legalnie

Nadgodziny wcale nie są kryterium przy przyznawaniu awansu - pracuję tu już kilka lat i nigdy nie robiłam nadgodzin, a z awansami nie miałam problemu. Co do drugiej kwestii według mojej wiedzy firma nie otrzymywała dopłat rządowych, redukcja czasu zatrudnienia została wprowadzona żeby nie zwalniać pracowników.

KR
@Ams za dlugo

nie zgadzam sie zupelnie, bardzo wiele osob jest awansowanych, trzeba tylko pamietac, ze awans otrzymuje sie jesli sie na niego zapracuje - jesli liczyles/ as na kumpelsko imprezowe podejscie do awansow to nic dziwnego ze jestes zawiedziony/a

Olga
@KR

No to oczywiste. A ogólnie jakbyś miał powiedzieć to w jakiej wysokości przeważnie sa przyznawane awanse?

Mateusz

Witam Wszystkich serdecznie, czytam tu oczywiście zarówno te bardziej pozytywne jak i negatywne komentarze. Pomyślałem, że dorzucę coś od siebie i napiszę co ja konkretnie sobie w firmie ceniłem. Od razu też zaznaczę, że nikt z AMS nie wpłynął na mój wpis tutaj i jest on moją osobistą inicjatywą/moją osobistą opinią w oparciu o niemal 14 lat pracy w AMS (odszedłem z firmy w grudniu 2021). W AMS pracowałem od 2008 roku jako Resource Consultant/Sourcing Specialist, potem Lead Sourcing Specialist i Principal Resource Specialist/Senior EMEA Recruiter do 2021 roku. Firma proponuje jasno określoną ścieżkę rozwoju, którą w oparciu o dostępne opcje kreuje w zasadzie sam pracownik poprzez ciągły rozwój swojego planu we współpracy i przy wsparciu ze strony przełożonych (o ile oczywiście chce proaktywnie wziąć swój własny rozwój w swoje ręce????). Również warto podkreślić: - świetne środowisko pracy, ludzie współtworzący fantastyczne Zespoły zarówno lokalnie jak i globalnie - możliwość rozwoju lokalnie w Polsce lub globalnie w zagranicznych oddziałach firmy - projekty dla prestiżowych klientów z różnych branż, stabilny ‘pipeline’ klientów poparty ciągłym rozwojem firmy/wzrostem o nowych klientów - duża niezależność w prowadzeniu projektów – proporcjonalnie do nabytego doświadczenia - możliwość pracy w pełni zdalnej - stabilność zatrudnienia W kwestii wynagrodzenia i benefitów firma nie odbiega od standardów rynkowych i jest konkurencyjna. W kwestii minusów nie ma większej różnicy w stosunku do innych korporacji – jeśli ktoś decyduje się na pracę w korpo to są/powinny być one takiej osobie jak najbardziej znane. Polecam oczywiście dobrze rozważyć czy ten typ i dynamika pracy są dla danej osoby odpowiednie. Summa summarum – firma dobra zarówno na start, jak i na długofalowy rozwój w obszarze szeroko pojętej rekrutacji. Ja zdecydowałem się odejść po prawie 14 latach, jednak nie z powodu braku perspektyw wewnętrznych, lecz w kierunku kolejnego etapu tj. własnej działalności. Mam nadzieję, że mój wpis może okazać się pomocny. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie, Mateusz Korman

Juz niedlugo

Hej, po glebszym przemysleniu sprobuje opisac moje doswiadczenia w AMS. Z gory zaznacze ze jestem na wypowiedzeniu i przechodze do innej firmy, do tego czasu bede w ams w sumie +-5 lat. Rekrutacja do firmy byla dosc predka i bez bolu jak pamietam. Kiedy dolaczylem do firmy to byly czasy "Rozaliny" (owczesna CEO) mysle ze lepsze czasy, firma dawala odczucie jakby rodzinnej firmy... teraz przyszly czasy turbo korpo (co nie musi byc zle - zalezy jak kto lubi, dla mnie obojetne). Jestem pracownikiem typu "robota musi byc zrobiona efektywnie i poprawnie" a po 8 godzinach zycie prywatne. Pracowalem w roznych zespolach i na roznych stanowiskach - z wyboru i checi zmiany aby wykorzystac mozliwosc nauki i poznania czegos nowego. Pracownik moze latwo decydowac o zmianie dla siebie to tylko kwestia checi, dogadania sie i "sprzedania" na rozmowie do nowego zespolu. Jako tako awans (na band wyzej) to mialem tylko 1 i teraz mialem otrzymac kolejny... Takze jakis rozwoj ogolnie jest, ale zalezy jak kto lubi monotonie pracy w jednym zespole. Po pierwszej umowie na czas okreslony byla na stale. Zarobki zdecydowanie ponizej rynkowych a tym bardziej dla pracownikow wewnetrznych ktorzy otrzymuja awans. Moment wreczenia wypowiedzenia, ich szok i przelozony oferuje pensje jak dla czlowieka z zewnatrz - no sorry za pozno kochaniutki. O pracownika sie dba kiedy go sie ma. Podwyzki pomiedzy awansami 30-35%. Podwyzki roczne srednio 3.5-5%. Slabo jedno i drugie. Firma oferuje dodatki jezykowe poza angielskim oczywiscie (jesli taki jezyk uzywasz). Bonus roczny (jesli jest) to prawie dodatkowa pensja - co jest zalosne nie wazne czy zapierniczasz czy lezysz bonus jest taki sam. Ponownie slabo, tym bardziej kiedy masz ocene exceed i wyzsza... a znam osoby ktore uwielbiaja tydzien L4 kazdego miesiaca - bonus ten sam. Czasy covidu o zgrozo... ludzie bez stalych umow glownie byli out a pozniej firma prosila aby wracali - zalosne. Obcieli 20% pensji i redukcja do 80% etatu i niepewne zycie sie toczylo. Fakt w grudniu 2021 zwrocili roznice poniewaz firma zrobila budzet. Nie dziwic sie kiedy pracownikow wszedzie brakowalo i kazdy po 200% zapierniczal. A pozniej 3% podwyzki rocznej... rozumiecie? Kiedys byly fajne wyjscia integracyjne, delegacje to mozna zapomniec (jedynie jesli samemu zaplacisz za koszta). Sa dodatki swiateczne i punkty na kafeteria... Podsumowujac, dobra firma na start, na pare - kilka lat. Nauczyc sie i szukac dalej. Nikt kariery nie zrobi z takimi pensjami i taka produkcja. Rynek jest mega konkurencyjny, mozna kase zrobic wszedzie. Wszedzie sa mili pracownicy, zalezy od wlasnej osoby i kontaktu z ludzmi. To wszystko stworzylo gorzki posmak firmy - dziwny sposob zarzadzania firma, dziwne targety, duzo roboty (a malo pracownikow), kicha wyplata, niby DEI ze kazdy jest rowny i faktycznie tak bylo nawet w bonusach rocznych! :D niby ciagla automatyzacja a monotonia pracy wszedzie... + bardzo duzo multitasking co wymaga sporej koncentracji - tylko gdzie za to salary multiply? ;)

HO

Hej, gdzie ma zostać przeniesione biuro w Gdańsku?

macro
@HO

Olivia Business Centre :) niedaleko aktualnej lokalizacji tak naprawde

ania
@macro

w którym budynku obc dokładnie? :)

@HO

Do biur po thyssenkrupp. Oliva Business Center Oliva SIX piętro 8 i 9. Aleja Grunwaldzka 472D

Rekrutacja

Proces rekrutacji trwał około 3 miesięcy, ostatecznie zatrudnili osobę z wewnątrz na stanowisko. 3 tygodnie czekania na feedback. Nie polecam, brak profesjonalizmu po stronie managerów.

x

Nie polecam! W ostatnim czasie zdecydowałam się na zmianę klienta, otrzymałam ofertę razem z bonusem językowym. Moja nowa menedżerka zadzwoniła do mnie z ofertą, zaproponowała wyższą pensję i zaakceptowałam USTNIE tą propozycję. Po rozpoczęciu pracy z nowym zespołem, wszystko idzie dobrze do momentu otrzymania pensji, która jest identyczna jak wcześniej. Najwyraźniej w AMS stosują tylko ustne oferty, więc nie mają żadnego dowodu, że coś innego zostało nam zaoferowane. Koniec końców, poczułam się (usunięte przez administratora) w pierwszym miesiącu pracy w nowym zespole. Od rozpoczęcia pandemii AMS traktuje dosyć źle swoich pracowników, nie wspominając o nierównościach w pensji. Jeśli pensja się zmienia (zwiększa), to tylko u osób, które dołączają do AMS. Pracownicy z dłuższym stażem dostają tą samą pensję bez żadnej zmiany. Nie mogę sobie wyobrazić, jak niskie pensje otrzymują ludzie, którzy pracują tutaj 5-10 lat. Kluczem do podwyżki jest zwolnienie się i ponowne zatrudnienie, bo inaczej nie doczekasz się podwyżki na tym samym stanowisku. W AMS wszystko jest ustalane ustnie - rozwój pracownika, podwyżka, bonusy i kiedy przychodzi czas na rozliczenie obietnic, pracownik zostaje z niczym, bo przecież niczego nie ma na papierze.

@x

Niedobrze ze tylko ustnie można ustalić zmianę warunków pracy. Bo z takich ustaleń można się łatwo wycofać. No chyba że ktoś był świadkiem tych rozmów. Rozmawiałaś z menadżerką czemu tak się stało? Jak się wytłumaczyła?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Alexander Mann Solutions?

Maria

Zwykle umowa próbna 7 miesięcy i następna na czas nieokreślony.

Była pracownica
@Maria

@Maria W rzeczywistości na umowę na czas nieokreślony możesz liczyć po kilkunastu miesiącach - Firma ma możliwość zatrudnić Cię na max 3 umowy na czas określony po 6 miesięcy i korzystają z tego jak tylko mogą.

Justa

Najgorsza firma w jakiej w zyciu pracowalam. (usunięte przez administratora) i najgorsze co mozna wziac z "korpo". Wyplata zenujaco niska - przez 3 lata nie doczekalam sie podwyzki bo... zawsze jakis powod. Kolezance nawet obnizyli wyplate. Z calego serca nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Alexander Mann Solutions - Gdańsk

• Jak się pracuje w Alexander Mann Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Alexander Mann Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alexander Mann Solutions?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alexander Mann Solutions?

Kandydaci do pracy w Alexander Mann Solutions napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alexander Mann Solutions