Opinie o DPD Polska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DPD Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w DPD Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Szczecin

Aleksandra

Najgorsza firma przewozowa! Kurier Paweł (Szczecin, rejon Drzetowa) po złości nie doręczył przesyłki, mimo, iż byłam w domu, po czym w systemie odznaczył, że nie zastał nikogo pod adresem. Wykonałam od razu do niego telefon, zażądałam, aby natychmiast wrócił z moja przesyłka, to mnie wyśmiał!Następnie, po mojej interwencji, miał dostarczyć ponownie w następnych dniach i tego nie zrobił! Złożyłam kilka oficjalnych skarg, dzwoniłam na infolinię, nikt nic nie wie i nie może zrobić! To są kpiny! Paczki nie mam do tej pory! DPD nie szanuje klientów i- jak się okazało, płatników również! Dramat! Omijać. Szerokim łukiem! Zero profesjonalizmu!!!!

Jacek

W Szczecinie to koszmar . Bezszczelny kurier . Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. Nie wnosi paczek , firma twierdzi ze to kwestia pandemii . Brak możliwości sprawdzenia paczki branej z samochodu pomimo uszkodzenia. Tez rzekomo przez pandemie . Tylko jest jeden problem- kurier nie nosi maseczki !!!!!!!!!! Te brednie o przepisach pandemicznym jest to bezszczelne naginanie na niekorzyść klienta . Zastanawiam się o zgłoszeniu zaistniałej sytuacji do sanepidu oraz federacji konsumentów

Maciej Szut

Jestem niezadowolony z obsługi. Od kilku dni jestem zwodzony, że paczka dotrze "jutro". Jutro nie nadchodzi nigdy...

Slok

Krytka dla infoli może niek konsultantów tylko systemu poniżej krótki ale kurier Pan Marcin Szczecin Drzetowo Grabowo SUPER rzetelny mily przesyłka bez uszkodzeń same superlatyw dziękuję

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DPD Polska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Slok

Dpd najgorsza firma kurierska przez trzy godziny próbowałam uzyskać telefon kuriera nikt nie mogl udzielić informacji przesyłki jak nie ma tak niema mam najgorsze przeczucia ze mi nie dostarczona lub pod inny adres ktoś weźmie a kurierowi nic zrobią tak urzadzili moją sąsiadkę a ja durna nie sprawdziłam jaka to firma kurierska

Najlepszy kurier w Szczecinie na os. słoneczne to Pan Wiktor, zawsze miły, usmiechniety i wniesie paczkę nawet powyżej wagi 30 kg kiedy byłam w ciąży :) o takich pracowników firma DPD powinna dbać!

Kurier Paweł z Drzetowa. Niestety nie pierwszy raz mialam nieprzyjemnosc z nim obcowania. Przesylki niestety ida na adres mojej prawie 70letniej mamy.ja sama mieszkam za granica. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Ubliza starszej kobiecie, podnosi glos lub krzyczy, rozlacza sie i niestety nie po raz pierwszy bez wyjasnien i proby faktycznie doreczenia przesylki- odsyla owa przesylke do sprzedajacego. Mama nie dosc ze sie denerwuje i martwi to jeszcze musi ponosic dodatkowe koszta. Absolutnie nie polecam.!!! Dpd w Szczecinie to jakas porazka. Mieszkam w Irlandii i tu jeszcze nie spotkalam sie z wrednym, chamskim i bez szacunku kurierem. Zawsze usmiechnieci, bez problemu moglam sama podjechac do kuriera inodebrac przesylke, przekierowac do Pick Up albo cokolwiek. Mieszkalam w kilku miastach i w zadnym tskirgo (usunięte przez administratora) nie spotkalam.

Tenia

Ja akurat się wyłamię. Nie wiem jak na innych dzielnicach. Ale na Łęknie (kurier Marek) i przy placu orła Białego (kurier Andrzej) zawsze bardzo w porządku. Świetny kontakt. Przesyłkę dostarczają pod drzwi nawet jak są ostro zawaleni pracą. A zamawiam ciężkie paki z zooplusa dla zwierząt. Nawet można się dogadać żeby gdzieś podjechać po paczkę _ kiedyś ja się pomyliłam z adresami. Także niestety ja nie mogę potwierdzić że jest słabo. Wręcz przeciwnie. Natomiast jak mieszkałam na Romera ale na 4 piętrze bez windy to Pan czekał na dole. No ale trudno żeby wszędzie biegał po schodach. Dnia by mu nie starczyło. Z innymi firmami było o wiele gorzej. A to zostawili gdzies paczkę np. W restauracji obok i nie poinformowali. Albo jakieś awiza gdzie człowiek jest cały dzień w domu i nie ma opcji żeby nie zastali..... Itp. historie. No to tu nigdy. Aż dziwne ???? Ja myślę że to jednak zasługa ludzi czyli Panów kurierów. Jaki człowiek taka obsługa. Pozdrawiam ich zatem i dziękuję. Za dobrze wykonywaną pracę.

Lilka

Najgorsza firma kurierska. Omijać szerokim łukiem. Zawsze broblemy z doręczeniem. Brak możliwości skomunikowania się z kurierem. Przesyłka miała być dostarczona do skrytki.Otrzymalam maila, że skrytka przepełniona, odbiorcy nie zastano w domu, w dniu następnym będzie próba doręczenia.Totalna bzdura! Całe dwa dni byłam w domu i NIKT do mnie dotarł.Dostałam następnego maila, że moja przesyłka została odesłana do nadawcy z adnotacją - odmowa. Kurier obsługujący ul. Przyj. Żołnierza, totalny dureń, leń, obibok. Teraz nadawca chce następnej opłaty za ponowne wysłanie opłaconej już przesyłki, bo nie odebrałam paczki. Najgorsza firma kurierska.

Rafał

Kurier na Niebuszewie Adrian to wredny typ który jest arogancki lepiej do niego nie dzwonić bo tylko podniesie ciśnienie swoją bezczelnością nigdy nie dostarcza przesyłek do odbiorcy tylko trzeba je odebrać z punktu bo dostaje się powiadomienie że próba dostarczenia nie udana choć i tak jest się w domu. Ogólnie każda inna firma byle nie DPD

Mikołaj

Sporo opinii na temat DPD Polska to opinie o firmie z pozycji klientów, a nie pracowników. Czy dla odmiany któraś z osób pracujących w DPD mogłaby mi powiedzieć coś na temat pracy w tym miejscu? Jakie są godziny pracy i jaką stawkę godzinową proponuje DPD?

Zawiedziona

Kurier Krzekowo Pan Wojciech to porażka będę ogólnie unikać zamawiania z dpd pączek, przyszedł mail że dziś będzie doręczona paczka, byłam cały dzień w domu , po czym wieczorem wchodzę na maila A tam zawiadomienie że nikogo nie było w domu , przez kolejne dwa dni próbowałam się dodzwonić do kuriera niestety nie odbiera i nie oddzwania, tragedia cos czuje że paczka będzie odesłania z powrotem i niby z mojej winy , nie polecam dpd z całego serca , najgorsza firma kurierska jaka moze tylko być

Beata

Paczka idzie dopóki sam jej nie odbierzesz i tojeszcze na czuja bo nie ma możliwości się dowiedzieć gdzie jest przetrzymywana, wiadomości mail typu dzis dostarczyliśmy twoja paczke, mimo że paczka dalej idzie przez 7 gor i 7 rzek, tragedia, kompletny brak informacji ignoranctwo i olewka, ponadto wysyłanie mailowych informacji niezgodnychz faktycznym stanem, dwietakie przygody i juz nigdy więcej, zawsze ta firma będzie mi się kojarzyć z dpd jak do pieprz. Du.

Zły klient

Zamówienie miało być u mnie w tamtym tygodniu w piątek. Od tego czasu dostaje informacje "że niestety paczka będzie jutro". A gdy to jutro następuje znów dostaje taką informację. Paczkę zamówiłem 2 tygodnie temu.

Nikola
@Zły klient

Dajcie spokój, pani przy tuszy w różowych włosach gęba naburmuszona tak mnie zdenerwowała ze miałam ochotę jej strzelić paczką w łeb, zaczęła hamować z gadka jak zobaczyła ze nie bardzo sobie pozwolę chętnie przejadę się tam do kierownika albo do kogoś kto zatrudnil tego człowieka żeby się zastanowił trochę i ta wieś

Nie do wiary

Kurier na Niebuszewo to pajac razem z tym swoim szefem co chodzi obsikany ( nie potrafi sobie wytrzeć czy jak ) banda nie dorobionych pajacow . Bzdury pisza w oddawaniu przesyłek ..robia sobie jaja ..to nie pierwszy raz . Nie polecam.tej firmy ..czy Ci czy poprzednicy to (usunięte przez administratora) ..pozdrawim i polecam dhl impost ..tam pracują normalni ludzie ..

Wkurzony klient
@Nie do wiary

Dokładnie tam dostałem paczkę w dobrym stanie i Pan który mi ją dostarczał był miły a spotkałem jakiegoś aroganckiego typa co manier nie ma

Wkurzony klient

Dzisiaj o 11 dnia 24 sierpnia zadzwonił do mnie kurier był chamski plus nie dał mi reszty nie chciałem się pytać o resztę ponieważ nie była to dużo kwota jednak ten tekst ktory powiedział do mnie ten pan mnie uraził teskt brzmiał tak "dla ciebie nie mam reszty" ten facet był arogancki przeklinał przez telefon na dodatek moja przesyłka była w nie najlepszym stanie dobrze ze chociaż zawartość paczki nie była uszkodzona zróbcie coś z tym

Kaza

Straszne rzeczy. Infolinia i pan na niej pracujacy. Dnia poprzedniego zlozylam zlecenie na odbiór, kuriera nie było wiec chcialam sie upewnić czy wogole bedzie w tym dniu odebrac paczkę, smarkacz bo inaczej nie mozna, powiedzial, ze kuriera wogole nie bedzie, ze kurierzy odbieraja paczke do 3 kg, ze wieksza musze nadac sama w odziale. Poprosilam wiec o o namiary na najblizsy odzial, powiedzial ze sama mam sobie znalezc na necie. Paczka z góry oplacona do odbioru a on ze mam sobie sama nadac i znalezc oddzial. Bardzo przykre ze macie takich pracownikow

lodowka

dramat nie ma z kim rozmawiac ogolna kpina z klienta , jak mozna podpisywac uslugi z takim przewoznikiem wydawalo mi sie ze media mark jest powazna firma , ale to chyba pomylka wiecej nic w tym sklepie nie kupie poniewaz transport tez rzutuje na opinie media markt a po tym co doswiadczylam mam bardzo zla opinie.radzilabym aby media markt zmienil firme tranportowa bo ta to straszna porazka .sklep zyskalby tylko na opini

Niezadowolony

Paczka rzucona na krawężniku przed domem, nic dodać nic ująć!

Dramat

Dpd Szczecin to istna kpina. W 100% pokazują jak "kurierka" nie powinna wyglądać. Pierwszą paczkę musiałem odbierać osobiście w Dołujach, mimo że w rozmowie z kurierem, ten stwierdził, że ma moją paczkę i mogę do niego podjechać. Na darmo przejechane kilometry. Druga paczka, dzwoni ukrainiec i informuje, że jest pod adresem, a wcześniej brak jakiegokolwiek kontaktu. Godziny albo chociaż pory dnia nie można wybrać. Płacę za dostawę, a każdorazowo muszę się martwić o przesyłkę. Odradzam współpracę z DPD. Dramat po Prostu Dramat!

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Szczecin

• Jak się pracuje w DPD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DPD Polska