Opinie o DPD Polska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DPD Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w DPD Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Szczecin

Widzący na oczy

DPD to pracodawca????? Takiej bzdury nie słyszałem............. Klienci szanowni posłuchajcie dlaczego kurierzy tak pracują. Bo w większości nie są pracownikami, bo nie są nagradzani, bo nie mają urlopów, bo nie wiedzą za ile pracują. A co w zamian???? Noty, noty, noty za wszystko, obelgi, szantaże w stylu - nie podoba ci się to......, jak zrobisz tak, to......, (usunięte przez administratora) to twoja robota, musisz......, itd i dyrektorskie odzywki w stylu - my tu rządzimy, to są nasze decyzje itd. Najlepiej włóż na plecy 10 kartonów i wnieś na 10 piętro bo zarobiłeś za to 4 zł. Pracuj, pracuj nawet 24 h, bo jak padniesz na pysk to pamiętaj że rano o 7.30 musisz już być bo inaczej to........ Jak DPD nie zrozumie że kurier to nie (usunięte przez administratora) tylko człowiek to będzie miał pracowników. Póki co leży i kwiczy z ich braku i niedługo MY TU RZĄDZIMY będą rozwozić paczki sami. Poczekam:)

Robert

DLACZEGO KURIER DPD JEŻDZI ROWEREM Z WÓZKIEM PO CHODNIKU NA AL, BOHATERÓW WARSZAWY POMIĘDZY PIESZYMI ??? PROPONUJĘ ZAINTERESOWANIE POLICJI !!!!!!!

Haha

Jesteś chory psychicznie gościu

Gosia

Firma nie wywiązuje się z zawartej umowy doręczenia przesyłki. Kurier nawet nie fatyguje się zadzwonić na domofon. Lepiej wrzucić do punktu odbioru. Nie wiem czy wynika to z złej logistyki firmy czy z niewłaściwego podejścia pracownika. Tak czy inaczej klient nie jest tu ewidendentnie najważniejszy bo dzwoniąc na infolinię dowiedziałam się że mogę kłamać. Obiecano email w ciągu godziny. Minęły już chyba wieki(ładnych kilka godzin) odzewu brak. Powinni pomyśleć o zmianie strategii albo zamknąć najniżej ocenianą firmę przrwozową. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!Współpraca to koszmar.

Ma sa kra

A kogo obchodzą wasze przesyłki czy zachowanie kuriera na stronie dotyczącej oceny pracodawcy z pozycji pracownika..

Dax
@Ma sa kra

Zatrudnij się tam i zrób karierę na odcinku Szczecin - Goleniów. Przynajmniej jeden kurierzyna do wymiany WRAZ Z KIEROWNICTWEM -więc miejsc pracy zwolni się więcej.

GALL ANNONIM
@Ma sa kra

A TY CZLOWIEKU CZEGO AZ TAK SIE PODNIECASZ!!??? SKORO PRACODAWCA NIE POTRAFI OGARNAC PROBLEMU Z PRACOWNIKIEM TO NIE UWAZASZ ZE COS JEST NIE TAK Z PRACODAWCA? JAK LUBISZ W TAKICH FIRMACH PRACOWAC TO POWODZENIA CZLOWIEKU

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DPD Polska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
klient

Dlatego jak kupuję na Allegro czy w innych sklepach w necie od razu eliminuję tę fitrmę w informacji do sprzedającego piszę żeby nie wysyłał DPD !!!! Kurierom nie zależy to mi tym bardziej ! Niech idą na bezrobocie i siedzą w domu ! Ja czekam w Szczecinie na paczkę już 2 tygodnie , a miało być 24 godziny ! Problem kuriera , bo pracuję od 6.00 do 14.00 i w domu jestem o 14.30 , w rozmowie telefonicznej on jest pod adresem o 13.00 i dziękuję ! sam przekierowuje paczki na kolejny dzień , a następnie do odbioru 40 km od adresu do siedziby na ul.Południowej !!! Sam je tam odbieraj nierobie !!!!!

XD xD

Kurierzy w dpd to (usunięte przez administratora) ścieki dzwoni do kurierki o 9 pytam o której będzie paczka mówi ze o 14 to mówię żeby zadzwoniła 5 min wcześniej żebym zszedł to o 16 dostałem SMS ze nie ma mnie w domu nosz (usunięte przez administratora) jak bym ją spotkał szmatę (usunięte przez administratora) to bym ja zbeształ (usunięte przez administratora) samo tam pracuje

Zamiast przekierowania odsyłka.

Dzień dobry, informujemy, iż w przypadku gdy mają Państwo zastrzeżenia do pracy kuriera, nie są Państwo zadowoleni z jakości wykonywanej usługi istnieje możliwość złożenia skargi. Skargę można złożyć za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.dpd.com.pl Formularz reklamacyjny dostępny jest w zakładce Moje DPD. Każde zgłoszenie przekazywane jest do Serwisu Kurierskiego nadzorującego wykonywanie usług w danym rejonie w celu wyjaśnienia oraz wyeliminowania wszelkich nieprawidłowości. Z poważaniem,

Klient
@DPD Polska

Witam. Nie ma to jak pracodawca nic nie robi z zachowaniem kuriera na Niebuszewie , który nie umie odebrać paczek od dwóch tygodni. Kurier ,który jeździ w tym rejonie to największa porażka. Raz odebrał telefon i po chamski powiedział nie będzie mnie choć ma termin do odbioru. Wszystko zostało nagrane jak się odzywa wobec mnie. Reklamacja złożona . Pracodawca nie ma odwagi ,żebyś coś z tym zrobić . Każdy robi co chce . Nie polecam firmy DPD omijać szerokim łukiem.

Msand
@DPD Polska

Informuję, ze centrala w Warszawie jest bezsilna i tak naprawdę nie mogą nic poza dodawaniem telefonicznym kolejnych zleceń dostawy. Skargi na skandaliczne zachowanie kurierów ze Szczecina pozostaja tylko z przeprosinami, konsekwencji i lekcji nikt z przełozonych w Szczecinie z tego nie wyciąga

Wkurzona
@DPD Polska

Wielokrotnie ludzie składali skargi i nic z tym nie robicie. Chamidla jak jeździły tak jeżdżą.

dpd precz

żadnych efektów!!!

Zbych

Najgorszy cham i (usunięte przez administratora) to Jakub ten co " doręcza" na ul Rayskiego . To jakieś nieporozumienie żaden uczciqy kurier nie zwraca przesyłek bez doręczenia na adres odbiorcy , (usunięte przez administratora) bo pisze nieprawdę w dokumentach że adresat nieobecny, odmowa przyjęcia i inne (usunięte przez administratora) gdy ktoś zamawia i płaci to czeka na doręczenie .!!!!! Odradzam NIE KORZYSTAJCIE Z DPD - SĄ INNE SOLIDNE FIRMY KURIERSKIE . NA TEGO GAGATKA NAWET KIEROWNICTWO ANNA NIE REAGUJE !!!! JESZCZE BEDZIE PO TEJ FIRMIE BO SIE NIE NADAJA DO USŁUG. ZGŁASZAJCIE DO UOKiK,,- u I SĄDU TRZEBA ICH ZLIKWIDOWAĆ Z RYNKU .!!!!!!

dpd precz
@Zbych

100% prawda

Bolek

Najgorszy kurier z ul Rayskiego, cham,oszust, gbur nie kompetentny, Leń !! Skargi do kierowniczki Anny nie bez reakcji. Nie doręcza przesylki, zwraca do nadawcy, pisze nieprawdę w dokumentach , powinien tym zająć się UOKiK i prokurator za fałszowanie dokumentów, LEŃ OBIBOK , CHAM !!!! ODRADZAM WSPÓŁPRACY Z DPD !!!! JEST WIELE BARDZO UCZCIWYCH FIRM KURIERSKICH W SZCZECINIW - POLECAM INNYCH .

Rafał

Witam ma ktoś numer do kuriera który jezdzi na gumiencach ul Szeligowskiego

Rafał

Kolejny raz kurjer dpd doworzacy paczki na szeligowskiego nie dzwoni pod wskazany numer telefonu i paczka wraca

tomek

Kurierzy dpd mają w nosie dostawy paczek. Po sprawdzeniu w siedzibie gps kurier nawet nie był pod adresem ul. Pomorska Szczecin tylko na ul. A.Struga zkąd wysłał sms o odbiorze paczki w magazynie. powinni mieć płatne od doręczonej przesyłki a nie odsyłają na magazyn. Porażka.

mikoz74

firma (usunięte przez administratora) w skali 1-10 daje ocenę (-)20. (usunięte przez administratora) - nie dostarczają paczek , nawet nie podjeżdżają tylko piszą w komentarzach ze odbiorca nieobecny albo odmowa odbioru. Paczka która powinna być dostarczona 14.01 2022 nie została dostarczona pomimo ciągłych monitów do dzisiaj - 24.01.2022. Kurier który obsługuje rejon Goleniów powinien być zwolniony w trybie karnym za uporczywe niewypełnianie obowiązków służbowych. Mam nadzieję ze ktoś w centrali przeczyta. Porażka - nigdy więcej DPD.

Zbych

NAFGORSZA FIRMA KURIERSJA W SZCZECINIE, BRAK REAKCJI KIEROWNICTWA ODDZIAŁU NA SKARGI O TYCH CHAMACH I OSZUSTACH , FAŁSZUJĄ DOKUMENTY WYMYŚLAJĄC POWÓD NIEDORĘCZRNIA PRZESYŁKI ODRADZAM KORZYSTANIA Z DPD SZCZECIN !!!!!!!!

Roksana i Kacper

Pan Radosław z Powstańców Wielkopolskich to najbardziej kompetentny kurier jakiego mieliśmy przyjemność spotkać. Zawsze na czas, zadzwoni przed wizytą, jeśli nie na nas w domu to zostawi paczkę tam gdzie prosimy. Jako osoby, które często coś zamawiają bardzo cieszymy się, ze trafiliśmy na pana Radosława!

Zbych

DPD TO NAJGORSZA NIEUCZCIWA FIRMA KURIERSKA W SZCZECINIE , ZWROTY, ODMOWA PRZYJĘCIA, ADRESAT NIEOBECNY, ODBIÓR WŁASNY TO ICH STAŁE WPISY I BRAK DORĘCZENIA - zwrot do nadawcy !!! ODRADZAM KORZYSTANIA Z DPD, BRAK REAKCJI KIEROWNICTWA , KURIER RZĄDZI !!!

Bolek

(usunięte przez administratora) kurierów i niekompetencja kierownictwa , infolini i działu reklamacji !!!!! ODRADZAM KORZYSTANIA Z DPD SZCZECIN !!! KURIERZY Z PRZESYŁKAMI ROBIĄ CO CHCĄ ABY NIE DORĘCZYĆ NA ADRES !!!! TYLKO NIE DPD !!!!!!

Bolek

Najgorsi chamy kurierzy z oddziałem w Szczecinie rączka rączkę.....!!! Odradzam korzystania z DPD !!!!!!

Erosoman jeden

Ponad miesiąc temu w jednym ze szczecińskich sex shopów zamówiłem przez internet gumową lale i do tej pory przesyłka jeszcze nie przyszła. Komuś się chyba tam na sortowni musiała spodobać ze wzajemnością pewnie. ;'(

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Szczecin

• Jak się pracuje w DPD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DPD Polska