Opinie o DPD Polska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DPD Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w DPD Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Szczecin

Pik

Kurier dpd to jakaś porażka, nie przyjeżdża w rozmowie telefonicznej mówi że będzie za 15 min A nie ma go w ogóle

Agata

DPD Dramat!!! kurier zostawił drogą przesyłkę pod drzwiami domu która leżała 5 g przed domem i nie poinformował nikogogo. A tera zwracam przesyłkę i juz drugi dzień czekam aż ktoś przyjedzie.

Ela69

dzisiaj 15.05.2020 od poniedziałku czekam na przesyłkę opłaconą. miała być w poniedziałek jest piątek i nic. W historii przesyłki widnieje zapis, że uzgodniono zmianę terminudostawy, potem że 14tego odmówiłam przyjęcia i zrezygnowałam. bzdura na resorach. Przesyłka jest dla mnie bardzo ważna czekam tydzień na doręczenie przesyłka w oddziale jest od 8 maja. Kpiny, nie można skontaktować się bezpośrednio z oddziałem, z centrala w Warszawie też zbywa

Andzia

Odradzam .Drugi raz dałam szansę .Robią z ludzi idiotów.Tyle w temacie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DPD Polska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Bogdan

Co to jest za firma DPD fatalna obs€ga wręcz hamska absolutnie nigdy a to przeniogdy mieć do czynienienia z tą firmą,Skompletowała kurierów którzy traktują klientów po chamsku inaczej się nie da.Ządają pieniądze nie dajac nic w zamian zadnego pokwitowania komletnie nic.Wytwarzają atmosferę strachu i szantażu.Wielokrotnie miałem różne zdarzenia ztymi typami.Jesli chcecie poczuć co ja i inni to korzystajcie dalej z ich usług.Widocznie szefostwo im zezwala na to aby tak traktowac klientów nie wspomnę o tym ze ci kurierzy z tej firmy robią sabotaż dla firmy.Nie wiem czy Chile lub innych dziwnych krajach tak sie postepuje.Ja dziekuje bardzo nie będę punktował sami wiecie jakie świństwa robicie i róbcie tak dalej Bogdan

mmw

Jestem zadowolona z firmy DPD, przesyłka dotarła bez jakichkolwiek problemów, bardzo miły i pomocny kurier obsługujący okolice Galaxy. Polecam DPD.

pot

Otrzymuję sms z numerem paczki Wchodzę na śledzenie paczki kopiuję i wklejam w wyszukiwarkę - numer przesyłki błędny!

Wkur...

Kurier DPD wydał moja paczkę komuś innemu ,w systemie doręczona ,paczka zaginęła ..jestem w trakcie reklamacji ,po raz kolejny Dpd Szczecin pokazuje że jego usługi to (usunięte przez administratora)zaś kurierzy to (usunięte przez administratora)

Luk

Najgorszy kurier jaki może być. Nie przywozą paczek pod adres tylko wiozą do punktu pick up co za (usunięte przez administratora) Już 2 raz mam tak raz przed samym świętami. Nie polecam odradzam tą śmieszną kurierską firme

Łukasz

Ta firma to jakaś porażka nie polecam w ogóle zamówiłem przesyłkę s środę w piątek kurier do mnie dzwonił umówiłem się z nim na sobotę oczywiście się nie zjawił, moja dziewczyna miała urodziny w niedzielę A paczka dopiero doszła we wtorek i jezcze do punktu odbioru jak w jakiś paczkomacie A nie pod wskazany adres. Zdecydowanie odradzam tych paprochow.

Emily

Paczka przekroczyła wagę do której mogą wnosić kurierzy o uwaga PÓŁ KILO i pan zostawił paczkę na chodniku pod klatka schodowa dziewczynie która była sama w domu bez pomocy, nie pozdrawiam :)))

Gosia

Dlaczego firma dpd wysyła emaila, że można wygodnie zapłacić za przesyłkę karta skoro to nie działa? Dzisiaj chciałam zapłacić za paczkę karta, była to duża suma i nie miałam takiej gotówki przy sobie, musiałam pożyczać pieniądze od sąsiadów bo kurier stwierdził, że nie moge zapłacić kartą. Chciałam umówić się na odbiór paczki w poniedziałek ale niestety godzinę która zaproponowałam nie odpowiadała kurierowi.

mis

bałaganiarz gubią paczki(usunięte przez administratora)

NSZ

Kurier z Niebuszewa rejestracja LAMEL chyba jest wazniejszy od Prezydenta . Miał odebrac przesyłke zlecona przez inna osobe, pewnie sie niechcialo wiec dowiedzialem sie ze nie bylo mnie w domu , pani w biurze rozbawiona cała sytuacja wierzy kurierowi a nie klientowi . Przesylka oplacona nie odebrana kurier ma to w (usunięte przez administratora) widocznie za duzo zarabia albo nie wiem bie płacą mu za odbiory i robi po zlosci. Morał z tego taki ze bede unikal jak moge i odradzal korzystania z firmy DPD firm jest duzo wiec mozna kotzystac z innych.

All

Kurier robi łaske ze skorzysta z telefonu i zadzwoni, widac niektore wynalazki nie zostaly wynalezione zeby ulatwiac zycie lepiej jezdzic i marnowac paliwo ! Ciekawe ile ma iQ ?

Alus

KURIER DPD z Niebuszewa mial odebrac paczke miedzy 12 - 16 godz. 13 widze owego kuriera który kreci sie z paczkami po osiedlu myśle zaraz przyjdzie do mnie. Po jakiejś chwili dzwonią z centali ze był kurier i nie bylo mnie w domu heh jak nie bylo jak jestem mowie ide dla pewnosci aprawdzic domofon bo to parter naciskam dzwoni , ale pani dalej swoje wiec pytam sie kiedy bedzie drugi pani nie wie , dzwonie do kuriera kurier obrazony sie rozlacza nie pojawia sie po paczke ! Moral z tego taki ze firm kurierskich jest za duzo i musza wykruszyc sie dziadowskie firmy i niech zostana te ktore maja odpowiednie podejscie do pracy. Tak to jest jak ktos pracuje z przymusu. Nie polecam osobiscie !!!!!.

Sylwia

Mój mąż pracuje w dpd. Gorszej firmy nie znam. Powiedzcie mi jak to jest pracować bez urlopu na własnej działalności i straszyć jeszcze notą o kwocie 2000 zł bo nie może przyjść do pracy bo 3 Msc dziecko musi jechać do szpitala a z 2 dzieckiem nie ma co zrobić i muszę z nim zostać w domu? Co mam go zostawić samego w domu żeby mój mąż poszedł do pracy bo go straszą? Nie wiem co za ludzie tam pracują ale współczuję bo z tak bezduszna firmą się jeszcze nie spotkałam. Jeśli tak będziecie traktować ludzi to nigdy ich mieć nie będziecie. Nie pozdrawiam.

wk.. klient

Firma masakra, kurier nie zadzwoni bo jest "nie odhaczone", przyjeżdża dwa razy w godz 13-15 gdzie ludzie w tych godzinach najczęściej pracują. Na drugi dzień adnotacja " rezygnacja klienta z przesyłki". Do szefostwa: nie prościej zadzwonić do klienta umówić się na odbiór a nie jeździć dwa razy i tracić czas i paliwo. Myśli tam ktoś? Pozdrawia (usunięte przez administratora) klient.

klientka

Moja przesyłka została przez kuriera umieszczona w drewutni. Zobaczyłam ja po kilku dniach. Nie wiem dokładnie kiedy kurier ja tam zostawił. A wystarczyłaby telefoniczna informacja o tym fakcie albo sms. Niedbałość? Nieodpowiedzialność? Niefrasobliwość? Pewnie wszystkiego po trochę! Nie pierwszy raz i mam wrażenie, że firma DPD jest niereformowalna . A tyle mówi się o budowaniu zaufania i zadowolenia klienta.

P. D.

Totalna masakra i nie kompetencja. Moja przesyłka 4 dni leżała na magazynie, nikt ze mną się nie kontaktował. Po nie miłej rozmowie telefonicznej okazało się że żaden kurier (!) nie posiada odpowiedniej wielkości auta aby dostarczyć moją przesyłkę (dziecięce drewniane łóżko w częściach). Wieczorem, po rozmowie telefonicznej znalazł się kurier z 1 częścią mojej przesyłki, na pytanie gdzie jest druga część odpowiedział że nie wie i może jutro ktoś ją dostarczy ?! Następnego dnia otrzymałam drugą część przesyłki no ale ludzie co to ma być ? Zero kontaktu i informacji odnośnie przesyłki nawet meilowo. Jaja sobie robią. Nie polecam nikomu :/ Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć normalnie traktować klientów. Kurierzy również nie są zbyt mili. Nikt nic nigdy nie wie. Porażka

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Szczecin

• Jak się pracuje w DPD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DPD Polska