Opinie o Polon-Alfa S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polon-Alfa S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polon-Alfa S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polon-Alfa S.A. w Bydgoszcz

Jerzy

Jak się dobrze pracuje to można zarobić i nie trzeba być wybrańcem!! Generalnie to działa w każdej firmie.

Lookin
@Jerzy

Nie przyjacielu....nie w każdej

@Lookin

Dlaczego tak uważasz? Bardzo trudno nie zgodzić się z użytkownikiem @Jerzy w tej kwestii. Jeśli chcesz przedstawić nam swój punkt widzenia, czekamy na Twoją odpowiedź. Będziemy także wdzięczni za informacje na temat tego, jak się pracuje w firmie.

Julia

@Lookin, co masz na myśli? Możesz doprecyzować swój komentarz? Jak według Ciebie wygląda praca w tym miejscu? Bo jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy Polon-Alfa? Czekamy na Twój komentarz. Wszystkie rzetelne informacje mogą pomóc potencjalnym kandydatom podjąć decyzje o aplikowaniu lub nie aplikowaniu do firmy.

Julia

@alex, jak rozumiem jesteś zainteresowany pracą w firmie? Jeśli tak to czy złożyłeś już swoje CV? Koniecznie podziel się z nami wynikiem swojej rozmowy kwalifikacyjnej. Czekamy na Twoją odpowiedź! @Jerzy, czy Twoja opinia dotyczy także Polon-Alfa? Jak jest w tym przypadku?

Julia

Czy jest tu na forum ktoś z pracowników firmy Polon-Alfa? Czekamy na informacje dotyczące warunków pracy w tej firmie. Wszystkie opinie stanowią cenną, dla innych użytkowników, informację o aktualnej sytuacji w firmie

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Jerzy

Interesuje mnie praca w zaopatrzeniu i nawet widziałem taką ofertę. Czy są szanse na godziwe zarobki?

Leh

Chciałbym się przyjąć do Was do firmy. Mam nadzieję, że macie więcej niż 2100 brutto ;)

Diablo

Witam, ile zarobię u was jako technik i co będzie należało do moich obowiązków?

Ona

Czy kobiety też pracują w tej firmie?

pracow

Tak i to calkiem sporo

@pracow

A jaką pracę wykonują? Coś skomplikowanego?

Praco
@Ona

Dla każdego nic trudnego :)

@Ona

Tak ale są dyskryminowane jeśli chodzi o pensje. Kobiety w tej firmie zarabiają o wiele mniej niż mężczyźni na tych samych stanowiskach.

@123

Na 2tys na rękę można liczyć czy to nierealne?

@Ona

2 tysiące to owszem ale na kwicie.

zadowolony
@123

mówisz 2 tyś euro?czy 2 tyś złotych?jak 2 tyś złotych to wole pracować gdzie pracuje za 3000tyś euro jako ślusarz nic się nie zmieniło od 10 lat w Bydgoszczy jak wyzyskiwali tak wyzyskują pozdrawiam

andy

jak wyglada praca kontruktora mechnika? na jakie zarobki mozna liczyc?

Zestrajacz

Zakład pracy na początek polecam. Świetna atmosfera pracy czy też nie ma nacisku względem jej wykonywania. Minusem są zarobki, ile sobie wywalczysz na początku tyle będziesz miał z ew. Minimalną podwyżką. Nie ważne czy masz certyfikaty i inne papiery z stażu np. (Nawet wystawione wcześniej w tej firmie). Awans zależy od tego jak pracujesz w szczególności. Polecam na start dla złapania doświadczenia oraz dla tych komu pensja bez prognozy podwyżki w przyszłym czasie odpowiada. Przy okazji pozdrawiam dział PRE

Słyszałem, że Polon-Alfa to dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy prowadzą może teraz jakąś rekrutację?

@Piotr

Tak prowadzi https://www.polon-alfa.pl/pl/kariera Poza tym zawsze można składać CV. Firma się rozwija i będzie potrzebowała pracowników w różnych działach na produkcji, w kontroli jakości itp.

NOWA

Witam na jakie stanowiska firma przyjmuje?Tylko produkcja ,czy magazyn też?Jakie godziny pracy i ile zmian?Czy płacowo kobieta zarobi te 2tyś?

Ona

Wykształcenie elektroniczne to warunek konieczny? CV wysłane i cisza...

Sowa
@Ona

wykształcenie elektroniczne lub doświadczenie na montażu elektronicznym

Pracownik f

Zakład pracy na prawdę na super poziomie, jeśli chodzi o atmosferę jak i przełożonych. Minusem są zarobki przez które doświadczeni pracownicy po prostu znikają glownie tyczy się to działu PRE. Dowcipnisie z zdrowym humorem, tu nie poczujesz się poniżany. Zero oznak mobingu , masz z czymś problem ? To z chęcią pomogą. Pozdrowienia dla osób z całego PRE a przede wszystkim dla tych z wspaniałym poczuciem humoru co pisali komentarze powyżej.

Zdesperowany lutomistrz elementów

Firma jak najbardziej spoko , możesz wynieść pół firmy i nic Ci nie powiedzą. Atmosfera wspaniała, razem z działami śpiewamy despacito czy pieśni komunijne dla zawarcia większej więzi. Szkoda tylko że pracownicy nie pomagają dźwigać to co ciężkie do zaniesienia w kierunku auta

zatrudniony

Ogólnie firma spoko fajna atmosfera i ludzie , mogli by więcej płacić, pozdro do całego działu PRE

Trinity

Firma wyjątkowa jeśli chodzi o atmosferę. Miło, rodzinnie i bez niepotrzebnej "spinki". Kasa porównywalna do innych firm produkcyjnych ale zawsze na czas, do tego socjal i fajne godzin pracy. Ja oceniam na 5+

Już nie pracownik
@Trinity

Trinity w pełni się z tobą zgadzam ? Dodaj tylko na jakim ty jesteś stanowisku. Bo będac pracownikiem fizycznym to ty nie zarobisz i nie ma co nawet porównywać do innych firm w regionie. Pozatym kumoterstwo i lizusostwo na montażu szczególnie szaleją. Np brygadzistą został synalek pracownicy , gówniarz bez wychowania i kompetencji nawet dzień dobry nie umie powiedzieć. Ciekawe co mamusia robi mistrzowi Szp... że podjął taką decyzję. Także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

K.K

Jeżeli jesteś ambitnym człowiekiem który chce rozwijać swoje pasje i umiejętności to... szukaj innej pracy. Jeżeli szukasz "stabilnej" pracy polegającej na robieniu w kółko tych samych rzeczy do końca swojego życia to idealna praca dla Ciebie. Pensje w wysokości płacy minimalnej i nie licz na awans i podwyżki nieważne co mówią na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeżeli lubisz doborowe towarzystwo i miłą atmoswere, lecz poza tym żadnych konkretów to miejsce dla Ciebie.

Jeszcze pracownik
@K.K

W 90% zgadzam się z przedmówcą. Najsłabszą stroną zakładu jest poziom wynagrodzenia, który nawet jak na warunki bydgoskie jest słaby. Natomiast klimat a zwłaszcza ludzie na duży plus, na początku można się trochę nauczyć ale raczej tylko tyle aby wykonywać swoją prace. Sporo kompetentnych ludzi ale co bardziej "kumaci" uciekają bo zakład nie potrafi ich zatrzymać.

Zostaw merytoryczną opinię o Polon-Alfa S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polon-Alfa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polon-Alfa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polon-Alfa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polon-Alfa S.A.?

Kandydaci do pracy w Polon-Alfa S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polon-Alfa S.A.