opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HR XPERIENCE Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 26 ocen z 6 miesięcy
Opinie(6094)
Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)

Opinie(6094)

Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Nasze projekty
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Proces rekrutacji

Nasze projekty

Częste pytania

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Stargard
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Ustowo
  • Mierzyn
  • Ostoja
  • Rajkowo
  • Przylep
  • Warzymice
  • Bezrzecze
  • Przecław Osiedle Zielone Pole
  • Kurów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hoppegarten - HR XPERIENCE GmbH

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Szczecin
  4. /
  5. Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HR XPERIENCE Poland Szczecin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 48
    • 49
    • 50
    • …
    • 59

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Gernsheim

    29.09.2018 18:50

    Inne

    Witam, wie ktos cos, czy da rade sie zalapac na magazyn w Gernsheim na komisjonowanie? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    marek

    19.11.2018 18:40

    Inne

    nie radzilbym
    ReviewUserIcon
    Nowy

    18.11.2018 23:12

    Inne

    Witam. Czy ktos by moglby opowiedziec o pracy w Haldensleben ?
    ReviewUserIcon
    heesen

    14.11.2018 22:18

    Inne

    nie polecam
    ReviewUserIcon
    Heesen

    17.11.2018 21:35

    Inne

    Napisalem 3 razy dluga opinie, ale zadna nie zostala przez was udostepniona.
    ReviewUserIcon
    Aida

    14.11.2018 11:12

    Inne

    Hej czy ktoś z obecnych pracuje jako pakowacz w Sonnefeld bądź zamierza?Zastanawiam się nad tą pracą. Ogólnie czytając te wszystkie komentarze nie za fajnie to wygląda. Jest może tu ktoś kto napisze co i jak z pracą i zakwaterowaniem?
    ReviewUserIcon
    Iwa

    17.11.2018 12:55

    Inne

    Hej tak ja pracowalam tam. Odezwij sie po istotne szczegoly :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Roxxxx

    16.11.2018 18:50

    Inne

    Ktoś był na magazynie w Horselgau? Ile wychodzi na rękę za miesiąc?
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    08.11.2018 17:18

    Inne

    Witam. Czy ktoś pracował w Sonnefeld przez HR XPERIENCE? Mam pytania do osób, które tam są bądź były. Wiadomo, że Agencja obiecuję wiele rzeczy - a po przyjeździe okazuje się co innego. Jak wygląda sprawa z warunkami mieszkalnymi? Jak z pieniążkami? Jak to wszystko się ma do składanych obietnic. Wraz z narzeczonym wybieramy się tam za jakiś czas... Ale po przeczytaniu warunków umowy, nie jestem już pewna wyjazdu.
    ReviewUserIcon
    Abi

    30.10.2018 20:30

    Inne

    Ktoś może przybliżyć warunki w Grunheide? jak wyglądają pokoje i sprawa z wifi? co z wypłatami i godzinami pracy? proszę o wszelkie info [email protected]
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    02.11.2018 13:02

    Pracodawca

    @Abi, zachęcamy naszych pracowników do aktywnego dzielenia się informacjami "z linii frontu". Ale wiesz jak to jest: jak jest dobrze to się nie pisze ! Zachęcam do zadawania pytań u źródła: https://hr-xp.com/pl/kontakt_pl.html . Zapraszam
    ReviewUserIcon
    John

    30.10.2018 08:52

    Inne

    Jak można zarobić skoro jest 10,13€ brutto a firma gwarantuje 151h na pełnym etacie który został podpisanych w pierwszy dzień a po 2 tygodniach kordynatorzy przyjechali z nowym kontraktem bo w tamtym było zła data ... Na nowym kontrakcie trzeba było zaznaczyć że pracujemy na 3/4 etatu i gwarancja 131h ... I co zrobisz ? Nic bo przecież po 2 tygodniach dostaliśmy wypłaty ok. 45€ a biuro wyraźnie mówiło żeby wziasc środki na życie przez 2 tygodnie do wypłaty ... Ale nie mówili że do takiej wypłaty gdzie na start odliczyli wszystko co mogli . Oczywiście dobry myk bo musisz podpisać albo możesz się zwolnić hehe tylko nie zapomnijcie że jest 2 tygodnie wypowiedzenia z mieszkania bo jak nie to 35€ kary na dzień ( po jakimś czasie zszedli na 6,6€ na dzień ) , a z umowy są dwa dni wypowiedzenia do 4 tygodnie pracy , wiele osób już nie dawało rady i poprostu uciekało z dnia na dzień .
    ReviewUserIcon
    martyna

    29.10.2018 21:31

    Inne

    Witam, mam pytanie co do ilości przepracowanych godzin jakos komisjner w magazynie zabawek w GERNSHEIM w okresie listopada grudzien, posrednictwo pracy powiedziało nam ze w tym okresie jest wiecej zamowien i mozna robic nadgdziny czy to prawda ? i czy mozna zerwac umowe za porzumieniem stron bez zadnych konsekwencji finansowych ? czy w mieszkaniu jest wifi ? i jak oceniacie warunki ? z gory dziekuje za odpowiedzi . pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ZawiedzionyS

    28.10.2018 15:24

    Inne

    W Polsce obiecują pięknie , zarobki od 1600-1850euro brutto , mieszkania w apartamentach albo w hotelach pracowniczych a na miejscu tragedia ! Hotel jest ale w piwnicy , 1600 jest ale we dwoje , łazienki wspólne , pralki 2€ , suszarki 2€ , brak ogrzewania , brak internetu oraz słońca bo jak mieszkasz w piwnicy z oknami wielkości 25x50 to słońce jest abstrakcją . W pracy (MyToys) naprawdę pięknie i lekko kilkanaście kilometrów zrobisz w biegu żeby wyrobić normę którą sobie (usunięte przez administratora)" przez lata podbijali , mobbing na porządku dziennym bo przecież masz być robotem a nie człowiekiem , kordynatorzy to jakaś kpina , zero pojęcia o czymkolwiek tylko umieją straszyć karami i jak nie wyrobisz normy w pracy to zwolnią Cię ... Serio za 7euro netto biegać i jeszcze tolerować takie zachowanie . Ogólnie Polecam Dla masochistów i ludzi bez ambicji . Pozdrawiam
    Company logo
    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    29.10.2018 15:15

    Pracodawca

    @ZawiedzionyS, jest nam bardzo przykro, że z Twojego komentarza płynie rozczarowanie podjętą pracą. W HR Xperience Group przykładamy dużą wagę do rzetelnego przedstawiania warunków pracy kandydatom. Transparentność w tym zakresie należy do naszych najwyższych priorytetów. Dlatego między innymi wydaliśmy w języku polskim Podręcznik „ABC Pracownika“, z którego można się zorientować jak skonstruowany jest niemiecki system podatkowy i ile mniej więcej pozostanie „na rękę“ z gwarantowanej na tym projekcie sumy 1550,- Eur brutto. Ten podręcznik otrzymuje każdy pracownik. W ramach doskonalenia funkcji koordynatorów przeprowadzamy dwa razy w ciągu roku szkolenia wewnętrzne, a w procesie rekrutacji z najwyższą starannością dobieramy tych ludzi. Nie możemy jednak zapominać , że Koordynator to nie tylko opiekun, ale także pośrednik pomiędzy Tobą, a Klientem i to Klient na podstawie swoich doświadczeń narzuca nam i Tobie normy pracy. Być może znajdziesz w naszej ofercie projekt, na którym praca będzie dla Ciebie bardziej przyjazna. Zapraszamy. Kiedy będziesz wybierał projekt sprawdź koniecznie lokalne ceny mieszkań i oferowane warunki. Być może pozwoli ci to docenić, że dzięki pracy naszego Działu Zakwaterowań jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze dostępne w danym regonie warunki przy zachowaniu optymalnej ceny, czyli takiej, która pozostawi Ci możliwie dużo zarobionych pieniędzy w portfelu. A jeżeli uznasz że jest inaczej - możesz wynająć mieszkanie na własną rękę. Liczymy się z twoim zdaniem i dlatego każdy problem który zgłosisz nam bezpośrednio zostanie rozpatrzony z należytą starannością.
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    11.10.2018 18:25

    Inne

    Pracą jaką oferują nijak ma się do rzeczywistych . Lokacje straszne serio straszne , mieszkałem w wielu hotelach , domkach itp.. ale to gdzie lokują Polaków to jest już szczyt obciachu ,jest XXI wiek (usunięte przez administratora)Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    12.10.2018 14:57

    Inne

    Dziwne, bo ja przez nich pracowalem na 3 projektach, az w koncu mnie ztrudnil wlasciciel magazynu i zawsze byly dobre warunki zakwaterowania. W porownaniu do innych firm, to klasa!
    ReviewUserIcon
    Ja

    16.10.2018 18:00

    Inne

    Jestem od niedawna przez nich zatrudniona. Warunki... Jedna pralka na dwa domki (jak na razie i nie wiadomo na jak długo) , koordynatorka? Ja nie wiem jakim cudem... Zero jakiegokolwiek ogarnięcia. Padaka
    ReviewUserIcon
    Maciej

    12.10.2018 22:04

    Inne

    Dobry wieczór Szukam ofert blisko Szczecina by dojeżdżać w kilka osób. Prosimy o kontakt telefoniczny. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Accent15

    11.10.2018 11:44

    Inne

    Nie polecam tej agencji..A zwłaszcza projektu w miejscowości Sonnefeld na stanowisku pakowacz..Po pierwsze zakwaterowanie 30km od miejsca pracy w jedną stronę, w totalnym odludziu..Brak dodatku na paliwo.Jeżeli chodzi o pracę to dużo ciężkich przedmiotów do dzwigania, zazwyczaj pakują kobiety a mężczyźni trafiają na załadunek do kontenerów. Brak pomocy ze strony kordynatorów a ich zachowanie wobec pracowników dużo pozostawia do myślenia. Aha i zapomnijcie o przyzwoitej wypłacie… Mam nadzieję że moja opinia okaże się dla przyszłych pracowników pomocna.
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    12.10.2018 14:53

    Inne

    Witam, dodatek za paliwo jest (kiedy dojazd jest pow.25 km). To nie wina agencji, ze obecnie na trasie miedzy magazynem a zakwaterowaniem, jest czasowy remont mostu. Miejsce zakwaterowania jest w malej miejscowosci, gdzie panuje cisza i spokoj: jednym to pasuje, innym nie. Nie uda sie nigdy dogodzic wszystkim. Sa tam bardzo dobre warunki, zeby odpoczac po pracy. Zamowienia i dzial, na ktorym sie pracuje sa uzaleznione od aktualnego zapotrzebowania na magazynie, podobnie z liczba godzin. Koordynator pomaga pracownikom na miejscu, wozi do lekarza, pracownicy sa meldowani. Jesli pracownik dostrzega jakies nieprawidlowosci, to powinien je zglosic kierownikowi projektu. Kazda taka informacje sie zajmujemy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    09.10.2018 11:51

    Inne

    Byłem już dwa razy w Holandii i teraz jestem drugi raz do Niemiec. Trochę się obejrzało. Agencje to ogólnie jakaś masakra. U tych ziomków o dziwo prawie wszystko ma ręce i nogi. Kasa jest na czas, ludzie spoko, brygadziści też. Lekko wkurzające było jak przez dwa tygodnie nie miałeś pewności na początku zmiany czy kończysz o 16 czy o 17, ale się unormowało. Poza tym to nie od nich chyba zależy. Moje mieszkanie lepiej niż dobre, a znajomi z drugiej zmiany to na jakiś pałacyk trafili - cały wynajęła ta firma i naszym pokoje porozdawała. Jak na Last Minute w Egipcie :) Mam nadzieję, że się to tak dłużej utrzyma, bo da się tu robić w takich warunkach, nawet jak ojro mniej mam na godzinę niż w Holandii. Złego słowa nie powiem. wrażliwość na ludzi
    ReviewUserIcon
    Gosccc

    22.09.2018 13:39

    Inne

    Witam niedługo jadę do ludwigsfelde ktoś coś na temat pracy ? Jakie zarobki ? Jak wygląda zakwaterowanie ? Czy to prawda że firma nie melduję swoich pracowników?
    ReviewUserIcon
    Beta

    27.09.2018 11:30

    Inne

    Część, czy już tam pracujesz.? Możesz podać mi jakieś informacje?. Też chciałabym tam jechać , ale informacje od agencji są mało precyzyjne , nie widzą gdzie konkretnie miałabym mieszkać jak wygląda stawka netto itp ...
    ReviewUserIcon
    Gosccc

    28.09.2018 13:51

    Inne

    Hej zaczynam od poniedziałku
    ReviewUserIcon
    Natalia

    02.08.2018 09:28

    Inne

    Witam nie długo ze znajomymi planujemy wyjazd do pracy na magazyn w Haldensleben chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda finansowo czy się opłaca i jakie są koszty zakwaterowania i jak wygląda opłacanie zakwaterowania
    ReviewUserIcon
    Roberto 70

    26.09.2018 13:43

    Inne

    Witaj Natalia praca jako taka jest super nic ciężkiego nie dzwigasz bo pakujesz tylko ciuchy i buty i czasami jakieś sprzęty typu telefony tablety ,laptopy itp. Mieszkanie tam gdzie mieszkam jest suuuuper.niczego mi nie brakuje pokoje są 2 osobowe właścicielka sprząta i zmienia pościel co tydzień cena za tą przyjemność 260 € za głowę na miesiąc plus dojazdy do pracy 17 km w jedną stronę dziennie. Zarobki to 650 € netto na rękę po podjęciu mieszkania. Nie ma rewelacji ja właśnie rezygnuje bo więcej w Polsce zarobie. Pozdrawiam R.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    24.09.2018 17:04

    Inne

    Gernsheim magazyn zabawek, ktoś pracował tam? Może coś więcej powodziec o warunkach kwatery itd?
    ReviewUserIcon
    Weronika

    23.09.2018 13:52

    Inne

    @Gosccc, czy udzielono Ci informacji na temat zakwaterowania w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HR XPERIENCE Poland? Przecież agencje pracy mają za zadanie pomóc pracownikowi i udzielić mu wszelkich niezbędnych informacji. Na jaki kontrakt zdecydowałeś się wyjechać? Czy możesz napisać na ten temat coś więcej?
    ReviewUserIcon
    Gosccc

    24.09.2018 14:54

    Inne

    Nic konkretnego się nie dowiedziałem
    ReviewUserIcon
    anonymous

    21.09.2018 17:25

    Inne

    Czy byk ktoś w pracy z tej firmy koło Berlina miejscowość dokładnie ludwigsfelde czy ktoś się może wypowiedzieć na temat zarobków mieszkania I wszystko co powinnam wiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Ja

    14.09.2018 21:08

    Inne

    MyToys Gernsheim, ktoś coś? Mam tam ofertę pracy, mozecie mi coś więcej o tym miejscu powiedzieć? :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ala

    17.09.2018 14:18

    Inne

    Dowiedziałaś się czegoś? Bo też mam ofertę do tej miejscowości ????
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.09.2018 04:22

    Inne

    Niestey niczego się nie dowiedziałam :(
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HR XPERIENCE Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Ohrdruf

    18.09.2018 16:35

    Inne

    Witam, jedzie ktoś 24.09 do Ohrdruf?
    ReviewUserIcon
    Ala

    17.09.2018 14:25

    Inne

    Witam , mógłby ktoś napisać coś o pracy w Ulm i Germseheim ? Jak wychodzi z zarobkami, jakie warunki na zakwaterowaniu? [email protected] Pozdrawiam:)
    ReviewUserIcon
    Przestroga

    15.09.2018 13:30

    Inne

    Witam,nie polecam tej agencji pracy..A zwłaszcza projektu w Sonnefeld i Weismann...Praca ciężka, na pakowaniu miały byś lekkie produkty po czym okazało się że przeważnie są ciężkie sprzęty do ogrodu od 15kg do 25kg..I nie ważne czy pakuje to kobieta czy mężczyzna wszyscy na równo to samo dżwigają..W dodatku mężczyźni zazwyczaj są brani do załadunku kontenerów..Jeśli chodzi o mieszkanie to dojazd 30km w jedną stronę więc dziennie trzeba zrobić 60km..Zero zwrotu za paliwo..U(usunięte przez administratora)Odradzam z całego serca!!!
    ReviewUserIcon
    Nowy

    13.09.2018 15:57

    Inne

    Witam można prosić jakieś opinie o pracy na magazynie w Gernshein
    ReviewUserIcon
    stokrotka

    30.07.2018 19:27

    Inne

    Jaka jest atmosfera Magazynie Drogeryjnym?Jakie warunki mieszkaniowe?Jak wygląda opłata cenowo za mieszkanie?Ile wynosi przy pierwszej klasie zarobek 10e/h?Ile mniej więcej godzin jest i ile dni w tygodniu?Po ile godzin jest zmiana?Jakie godziny pracy?Jak z dojazdem?Jaki koordynator?Ktoś wybiera się[email protected]
    ReviewUserIcon
    Kinia1985

    21.08.2018 17:42

    Inne

    Dziękuję a możesz napisać coś na temat zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    Angela

    11.09.2018 21:28

    Inne

    Zamwaterowanie spoko, czysto to najwazniejsze ;)
    ReviewUserIcon
    Mike

    10.09.2018 14:17

    Inne

    Cześć! Czy mógłbym się ktoś podzielić swoją opinią dotyczącą pracy w miejscowości Ludwigsfelde? Może ktoś się wybiera w najbliższym czasie do tej pracy?

    Kontakt - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Al. Wojska Polskiego 81 70-481 Szczecin

    NIP:6131574791

    KRS:0000537754

    http://hr-xp.com/pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    vvv

    07.09.2018 17:34

    Inne

    Witam :) czy ktoś pracował w Bielefeld na stanowisku komisjoner ? Jeżeli tak proszę o opinie o pracy jak i zakwaterowaniu :)
    ReviewUserIcon
    Danielo

    06.09.2018 14:30

    Inne

    ogólnie agnecja zwalnia ludzi czy nie ?
    ReviewUserIcon
    Lukasz Kaczmarek

    07.09.2018 14:42

    Inne

    wcale sie nie mylisz bo tak sie dzieje.
    ReviewUserIcon
    Ania

    14.08.2018 11:19

    Inne

    Praca lekka. Ja np pracuje po 6 godzin 5 dni w tygodniu :) . Na starcie wszystko tłumaczą dokładnie. Masz przydzielonego Polaka ktory ci wszystko wyjaśni. Zmiany tez fajne bo od 12 do 18.30 albo od 18.30 do 1 w nocy :) nie typowe. Polecam tą prace :)
    ReviewUserIcon
    Matita

    26.08.2018 01:37

    Inne

    a jakie zarobki przy takiej ilości godzin?
    ReviewUserIcon
    yola

    05.09.2018 08:58

    Inne

    Witam, można wiedzieć gdzie Pani pracuje?
    ReviewUserIcon
    Sunny

    17.08.2018 10:01

    Inne

    Praca na dużym Hermesie do zniesienia. Dla tych którzy szukają pracy na dłużej jest to dobra opcja bo po pół roku dają umowę na stałe, lecz jeżeli chcecie wyjechać na krócej to nie polecam. Zarobki za 130 godzin wynoszą około 650 euro na ręke bez premii, z premią to zależy ile się jej dostanie. Według mojej informacji lepiej pracować na małym Hermesie bo dwa razy w miesiącu dają wolne po 5 dni, oraz jest dodatek za godziny nocne (okolo 160 euro).
    ReviewUserIcon
    Xcvfd

    01.09.2018 13:08

    Inne

    600 euro ok 2400 to ja w Polsce zarobie juz w tej chwili
    ReviewUserIcon
    Sonia2222

    18.08.2018 18:16

    Inne

    Witam czy jest tu ktoś może co pracuje na magazynie lidla ludwigsfelde jakie są warunki mieszkaniowe czy opłaca się pracować od poniedziałku zaczynam właśnie prace i trochę się obawiam ..
    ReviewUserIcon
    Anna

    30.08.2018 12:04

    Inne

    Witam, czy jesteś już na miejscu? Możesz napisać jakie są warunki mieszkaniowe i tak ogólnie o pracy. Zaczynam za kilka dni.
    ReviewUserIcon
    pracownikowski

    27.08.2018 11:37

    Inne

    Witam! Czy może ktoś z was opowiedzieć o warunkach pracy, atmosderze oraz zakwaterowaniu w miejscowości Ulm oraz Haldensleben?
    ReviewUserIcon
    Marek

    16.08.2018 12:36

    Inne

    Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie drogeryjnym w Ulm?
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    16.08.2018 10:27

    Inne

    Witam, Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie drogeryjnym w Ulm?
    ReviewUserIcon
    praca

    14.08.2018 19:04

    Inne

    czy polecacie my toys w Gernsheim??
    ReviewUserIcon
    praca GERNSHEIM

    14.08.2018 17:56

    Inne

    czy ktos z was pracuje lub pracowal na magazynie MY toys w Gernsheim? proponuja wyjazd wrzesien, polecacie??
    ReviewUserIcon
    marek

    02.08.2018 15:52

    Inne

    Czy ktoś pracował/pracuje na magazynie w Ohrdruf?
    ReviewUserIcon
    ELV

    13.08.2018 11:18

    Inne

    praca ok spokojna fajna atmosfera fajni ludzie tylko jeden minus 6dni w tygodniu po"8" i ledwo 1000euro
    ReviewUserIcon
    Kali

    05.08.2018 08:26

    Inne

    Wybieram się Neumunster. Ktoś tam był albo jest? Jak tam Jest?
    ReviewUserIcon
    stokrotka

    30.07.2018 19:28

    Inne

    Chodzi o Magazyn Drogeryjny w miejscowości Ulm. ;)
    ReviewUserIcon
    AngelaMarcin

    25.03.2018 21:20

    Inne

    Zaczyna ktoś pracę 3kwietnia w Ulm muller?
    ReviewUserIcon
    Ilona

    11.04.2018 13:55

    Inne

    Hej i jak w tym Ulm dobre warunki mieszkaniowe?czy to solidne pośrednictwo?
    ReviewUserIcon
    stokrotka8787

    30.07.2018 19:20

    Inne

    Też zastanawiam się nad tą firmą .stokrotka8787@gmail,com

    Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Social Media Sourcing Specialist (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    5000 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Schichtleiter - Kierownik Zmiany (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Unna

    WalletIcon

    11970 - 14280 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Koordynator ds. zakwaterowania pracowników/ Housing Assistant (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju sprzedaży

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    8500 - 8500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    IT HelpDesk Technician (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Operations Manager z językiem niemieckim (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    11000 - 14000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon