Walkrys Security

Opinie o Walkrys Security

Centauri

Pracuję w tej firmie w serwisie sprzatajacym od marca b.r. umowę otrzymałam dopiero w lipcu (Umowa zlecenie) .kierownik A.S. jest raz w miesiącu, o grafik na kolejny miesiąc trzeba się prosić. A jak już się dostanie to nie jest ważny cały miesiąc tylko parę dni a potem zmiany,zmiany i jeszcze raz zmiany.

Marta
użytkownik zarejestrowany

@Pracownik a jak wyglądają inne warunki zatrudnienia w Walkrys Security? Czy podpisywana jest umowa o pracę? Czy warto podjąć pracę w tej firmie? Te informacje pomogą kandydatom podjąć decyzję w sprawie podjęcia nowej pracy

Vlc

Jakie tam są teraz zarobki dla pracowników i inspektorów ?

Fiver

Ile na godzinę, 5 zł? :)

@Fiver 03.04.2017, 08:52
Ile na godzinę, 5 zł? :)

minimum 9,50 zł na rękę dla każdego, jest więcej dla dowódców obiektów.

handlowiec

witam, wypowiem się z perspektywy osoby pracującej kilka lat temu w innym mieście - pracowałam w tej firmie ponad dwa lata. firma byla niezdecydowana, pewne decyzje i pomysly byly podejmowane pod wplywem emocji geniuszy zwanych inspektorami ochrony... - inspektor ochrony włażący w tyłek wszystkim nowym pracownikom, zwłaszcza pracownicom - tylko w celu wykorzystania ich, utrudniał wszystko młodym, zwalał na nich swoje obowiązki bez dodatkowego wynagrodzenia, starszym wiekiem pozwalał na wszystko, bo był mlodszy i by dostał opier..., zatrudniony po koligacjach rodzinnych - nepotyzm - jak wszyscy wyżej - jakiekolwiek zgłoszenia - radź sobie człowieku sam - szefuncio nie reagował na zgłoszenia dotyczące zastraszania, mobbingu, molestowań, napastowań i różnych (relacje byłych pracowników) - chcąc się przenieść w inne miejsce,dostałam propozycję od innego koordynatora, jednak nie byłam w stanie już zaufać kadrze kierowniczej - inspektor ochrony uznał, że wszystko mu wolno i pozbył się mnie - w tej firmie nie mówią o wypowiedzeniu - pytają się Ciebie czy chcesz się zwolnić, czekają do wygaśnięcia umowy albo dowiadujesz się od pracowników innych obiektów, że szefuncio ochrony chce się ciebie pozbyć - jednak nie było mi żal - inspektor już mi zrobił łatkę zanim się tam pojawiłam, więc nie było mi szkoda - żaden prestiż, jeśli firma startuje w przetargu, każdy obiekt jest dla nich ważny - koordynatorzy są tylko ciekawscy, nazwą cię kupą nieszczęścia, nie obchodzi ich twój los - chcą wszystko wiedzieć, potem wykorzystują przeciwko tobie, po co mówić wprost - tego się można było nauczyć od kierownictwa dotychczas; - warunki sanitarne niestety tragiczne, socjalne zapewnione przez pracowników - na szczęście nie wszędzie - głośno było przypadku zatrudnienia pracownicy z licencją, która została namówiona do współudziału w kradzieży w zamian za... seks z dwoma gościami - oczywiście zgodziła się, co dalej nie dowiedziałam się, bo przestałam pracować - kierownicy nie mają w zwyczaju mówienia wprost o co im chodzi - atmosferę się wyczuwa, dowiadujesz się przypadkiem albo zdążysz się sam zwolnić - podobny problem w relacjach z pracownikami - robią z ciebie idiotę mówiąc np. że odchodzą z pracy do pracy z lepszymi zarobkami albo do innej branży, nikomu w nic nie wierzyć, podstawowy problem tam to ludzie pracujący, którzy robią takie rzeczy; - praca dobra dla uczniów, studentów, osób wiążących swoje plany z branżą ochrony - osoby z grupą raczej w małym stopniu i to na parking, budowę... podsumowując nie najgorzej, ale podejrzewam, że nic się nie zmieniło i nie zmieni - poza wyznaczoną stawką godzinową. jeśli jakieś pytania, chętnie odpowiem.

tadek
użytkownik zarejestrowany

Tutaj nie spodziewałbym się kokosów jakichś @mariusz stawiam, że jest to około 5 zł na godzinę taka jest średnia we wszystkich tych placówkach więc pewnie tutaj też jest tak. Ale oprócz tych pracowników ochrony szukają też inspektora kontroli może tutaj oferują więcej

As

Elkon, przeczytałeś coś więcej niż mój post? Nie skarżę się tu, tylko opisuje jak to było, jak tam pracowałem, gdyż ktoś poprosił o to. Nie spodziewałem się kokosów za siedzenie w pustostanach. Napisałem też że pracodawca(czytaj menadżer/inspektor, bo z takimi się współpracuje bezpośrednio) niczym mi nie podpadł, podałem przykład jednego Pana, możliwe że już tam nawet nie pracuje, nie wiem, ale zawsze był taktowny i nie traktował podwładnych jak śmieci. Przeczytaj coś więcej niż ostatni post gdyż siejesz defektyzm. Zaczynając tam pracę od razu wiedziałem jaką będę miał stawkę godzinową. Za mojej "kadencji" nie było problemu z terminowa wypłatą. Znam dosłownie kilka obiektów gdzie jest stawka 10-15zł/h w Warszawie....

As

Witam, miałem przyjemność/nieprzyjemność pracowania w tej firmie, co prawda krótko, ale jednak pracowałem. -jeśli chodzi o kasę to była stawka 5zł/h do ręki, -obiekty? jeśli to obiektami można było nazwać, najgorsze, wyglądające opłakanie, hardcorem była budka do sprzedawania żarcia na pewnych basenach :p , ogólnie jakieś opuszczone "pustostany" mi się trafiły na Pradze, -mundur? jaki mundur, czapeczka OCHRONA i taki sam t-shirt z małym logo(były wakacje, nie wiem co dają na zimę), -pieniądze do ręki, na konto nie chcieli przelewać, -inspektorzy? Do czynienia miałem z jednym, Pan R.W., spoko gość, nie miałem mu nic do zarzucenia, nie traktował ludzi jak dno. That's all.

jabłkowy hrabia
użytkownik zarejestrowany

ponawiam pytanie poprzednika, jesteśmy widzę w tej samej sytuacji życiowej na tym samym zakręcie, też jestem rencistą 50+ i szukam właśnie jakiejś lekkiej pracy w ochronie, tak bez ryzyka wielkiego i nie wymagającej super sprawności fizycznej., czy w takim razie znajde coś dla siebie w Walkrys Security?

kicia

Pracowalam w tej firmie prawie 2 lata i byłam zadowolona, wypłata zawsze na czas, lecz potem zaczęli bez powodu zwalniać z dnia na dzień, jeden dwulicowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o nazwisku (usunięte przez administratora)...

ja

W ciekawy sposob rozwiazana sprawa urlopow. Wciskają wnioski urlopowe, a potem płacą 30 zł za dzień. Czekamy na opinię inspekcji pracy.

korzen
użytkownik zarejestrowany

guti, a Ty tam pracujesz? Bo mam kilka pytan do Ciebie lub innych o warunki pracy? Jakie są? jaka atmosfera?

guti
użytkownik zarejestrowany

wejdź sobie na ich stronie i zobacz z kim współpracują. Lista dość pokaźna wię pewnie i praca stała

Miły
użytkownik zarejestrowany

Właśnie dajcie konkrety odnośnie stawek jakie oferują. I ile obiektów macie w firmie, bo zależy mi na tym, żeby była względnie stała ta praca..

yago
użytkownik zarejestrowany

wystarczy troszeczkę poczekać to doczekamy się pewnie i nowych ofert pracy na stronie walkrysa, także luz

?

tak się tylko wydaje ....

mania

Totalna klapa(usunięte przez administratora)

rogalik babuni

heeee jak umowa o prace????heeeeeee nigdy nie na czas kasa,a do tego pod stołem i nigdy sie nie zgadza.............dno dno dno

Kasia...

Pracowalam w tej firmie jako pokojowa przez 3.miesiace ale wiecznie mieli problem z wyplatami albo niewyplacali za pokoje. Nikomu nie polecam tej firmy na stanowisku pokojowej!!!!

robol

Nie jest źle, praca nie jest wymagająca, dużo wolnego i co najważniejsze kasa zawsze do 15 jest wypłacana co do grosza. Nawet zasłużonym dają umowę o pracę.

S.W.A.T.

Hmmm ja w przeciwieństwie do moich przedmówców nie będę używał inicjałów ponieważ wszyscy zorjentowani i tak wiedzą o kogo chodzi.......powiem krótko DOBRZE nie jest.pozdrawiam

Strażak

Pracowałem wcześniej w Straży Pożarnej, dzisiaj jestem na emeryturze i od prawie roku pracuję w Walkrysie. Powiem szczerze poznałem wszystkich z Inspektorów i żadnemu nie można nic zarzucić z tych rzeczy o których piszecie. Owszem poznałem takich co wylecieli za (usunięte przez administratora) lub własną głupotę, (bo kłócili się z administratorem) tacy mogą pisać takie głupoty bo przecież oni nigdy nie są winni. Powiem jeszcze jedno zanim trafiłem do Walkrysa pracowałem w kilku firmach, to jest pierwsza w której nie każą mi płacić za mundur, lub ciągle dostaje się karę finansową, lub po prostu firma nie płaci w terminie. Tutaj zawsze mam kasę w ustalonym terminie i taką kwotę jaka mi się należy, czasem nawet więcej bo zaokrąglą. Poza tym z obiektu u mnie już dwóch dostało nagrodę finansową, więc nie jest tak źle jak piszecie.

pol
@Strażak 09.01.2013, 17:43

Co nazywasz głupotą?Nie każdy musi być miękką ciotą która pozwoli sobie by jakiś wypierdek administratorek kogoś szykanował jak nie chce za niego odwalać roboty.To się doigrał i tyle satysfakcja dużo większa niż z pracy w tej firmie bo tam i tak zawsze będzie twoja wina.

adam

Piotr W. - 2012-12-09 15:38:43 Jestem pracownikiem Walkrysa od ponad 2 lat i nie zgodzę się z powyższą opinią, że firma jest "dnem" - gdyby rzeczywiście tak było to już w pierwszych dniach mojej pracy zastanawiałbym się, czy warto zawracać sobie głowę tą firmą, znam trochę realia tej branży ponieważ siedzę w niej już od 8 lat, pracowałem w najróżniejszych agencjach ochrony począwszy od wielkich molochów po skromniejsze firmy, dlatego mam porównanie co może być "dnem" a co nim na pewno nie jest! Każdy z nas ma wybór w jakiej agencji chce pracować, jak nie w tej to w innej - jest tych firm trochę na rynku jak sami wiecie. Jestem zadowolony ze współpracy z moimi przełożonymi, jeszcze żaden z Inspektorów nie dał mi powodów abym mógł zmienić zdanie na ich temat. Polecam ta firmę zainteresowanym pracą a przede wszystkim tym którzy szukają stałej pewnej pracy, na normalnych warunkach.heeee..(usunięte przez administratora) nikt taki tam nie pracuje i to od 8 lat...........po drugie jacy inspektorzy??? jest jeden pan (usunięte przez administratora)oj biedny a firma robi się coraz gorsze dno.zawsze była dnem....zastanawiam się nad zwolnieniem.

Piotr W.

nyc.a.

szanowni państwo dno dno i jeszcze raz dno zachowanie inspektora (usunięte przez administratora) ponizej krytyki ma sie za wielkiego macho ((usunięte przez administratora)

Pracownik ochrony firmy walkrys

Jestem pracownikiem tej agencji ochrony od paru ładnych lat i ten fakt jest chyba największym świadectwem tego, że nie jest aż tak źle jakby ktoś uważał. Lubię ludzi z którymi pracuję, mogę polecić tą firmę innym osobom. Branża ochrony jest specyficzna tak samo jak zarobki w niej, ale miejsce w jakim pracujemy jest dość istotne chyba dla każdego człowieka, dla mnie ważna jest atmosfera panującą w pracy, w agencji ochrony walkrys pracują naprawdę kompetentne, miłe osoby z którymi nigdy nie miałem problemu by się najprościej mówiąc „dogadać”. POLECAM TĄ FIRMĘ INNYM PRACOWNIKOM OCHRONY.

**Marian**

Ja pracuję w tej firmię prawie dwa lata i jestem zadowolony. Jeśli ktoś robi to, co do niego należy i nie wchodzi z nikim w żadne konflikty to może być spokojny o pracę Nie zarabiam milionów ale te pieniądze, które mi się należą, są zawsze na czas a Dyrekcja też potrafi docenić zaangażowanie. Jeśli się sznuje pracę to i praca szanuje ciebie a to napewno lepsze niż bezrobocie.

inspektor

Dno!!! brak szacunku dla człowieka dla nich pracownik to śmieć a te konkursy są celowe by rozpętać rywalizacje szczurów po miedzy pracownikami za zwycjestwo jest... dyplom (usunięte przez administratora)

Stanisław

Pracuje w tej firmie już parę ładnych lat i nie narzekam – jestem zadowolony z mojej pracy, dobrze dogaduję się z szefostwem, z kolegami z pracy, a najważniejsze co miesiąc dostaję pełną pensję i to w terminie :-).

Pracuje w Walkrys – Security od 8 miesięcy. Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Podoba mi się ostatnio wprowadzony konkurs – dotyczący wybory pracownika miesiąca. Każdy z inspektorów nominuje swoich kandydatów – zasłużonych w jakiś szczególny sposób.. zaangażowaniem, pomocą w trudnych sytuacjach itp.. Przyznaje, że fajnie być nominowanym ;-) , naprawdę wystarczy robić to co do nas należy - a współpraca będzie się układać. Polecam wszystkim zainteresowanym pracą - w tej branży do spróbowania swoich sił i ocenienia samemu jaką firmą jest ta agencja ochrony. Pozdrawiam

gregory

Apel do narzekających!! Zastanówcie się nad Sobą,może to z Wami jest coś nie tak??Czy napewno sobie nie macie nic do zarzucenia???Od 3 lat pracuję w tej firmie i wiem,że jeżeli pracownicy są w porządku,nie nawalają,to i szef jest OK! w poprzednich firmach o tym samym profilu,w których pracowałem było znacznie gorzej,wierzcie mi!!!!!!

olga

Pracowałam w tej firmie osiem miesięcy i muszę powiedzieć, że w odróżnieniu od innych firm w których pracowałam wcześniej, pieniądze były wypłacane na czas, inspektorzy mieli swoje wymagania ale nie czepiali się bez powodu. Z pracy musiałam zrezygnować z powodów zdrowotnych, a nie dlatego, że było mi żle w tej firmie.Nie potwierdzam tych złych ocen w poprzednich wypowiedziach.

niemozliwe

Kabaret.Kto dal walkrysowi tyle gwiazdek.Firma moze i dobra,ale ludzie nią kierujący nadają sie do gnoju wozenia.Pozdrawiam panow inspektorów.Mysle ze wkoncu skonczycie tam gdzie wasze miejsce,Czyli na bezrobociu.

waw

zarobki beznadziejne warunki pracy bagno ludzie,gorzej byc nie morze

dno

????????????

to jakas pomyłka.kto dał tyle gwiadek tej firmie?

anonim10

czy możesz konkretnie powiedziec jakie to osoby były w zeszłym roku?

jedno wielkie badziewie

mr.prawdziwy

bez komentarza

Zostaw opinię o Walkrys Security - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walkrys Security