Opinie o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

Mar....

Ten (usunięte przez administratora) zakład powinni dawno zamknąć.Tam (usunięte przez administratora) a nie pracuje!!! Ludzie (usunięte przez administratora) a kierownictwo jeszcze gorsze,tak jak Pan M ze swoją brzydką dziunią uważają się za nie wiadomo kogo a to zwykli (usunięte przez administratora) umysłowo ludzie. Tą pracą To (usunięte przez administratora).

Asiaa

Widzę że nie tylko ja dostałam ten list z kwotą którą rzekomo ma im zwrócić. Mi przyszło do zwrotu ponad 6 tys euro i dali mi czas do 14 grudnia 2018r to jest po prostu żenada co ta firma wyprawia. A teraz jeszcze chcą kopie rozliczeń za lata które u nich przepracowałam. Ani kasy ani papierów odemnie nie zobaczą a jak będzie trzeba to pójdę do Adwokata

@Asiaa

Ja czekam na odpowiedź z Wrocławia i jak będzie trzeba pójde do sądu a nawet nagłośnię sprawę.Moim zdaniem to jest zwykły przekręt.

Przemo
@Tina

Tina a jeżeli ja byłem zameldowany miesiąc po rozpoczęciu pracy i mam papier wydaje mi się wtedy ze nie mają absolutnych podstaw do roszczeń.

Majka

Cześć, ja z moim narzeczonym też dostaliśmy wezwania. Oczywiście bez żadnych dokumentów potwierdzających, że to co piszą to prawda. Taki papier sama mogę napisać. Na razie jesteśmy w kontakcie z kancelarią, więc wkrótce będziemy działać. Na pewno nie będziemy im płacić. Pracowaliśmy tam 5 lat temu, więc myślę, że do tego czasu finansamt już by zareagował gdyby z naszej strony było coś nie tak...

@Majka

Ja pracowałam 4 lata temu... i tylko 3 miesiące. 650 euro. Chyba jakies zarty sobie robia ze tyle ludzi chca oszukac.

Majka
@kocix12

Czy u Was coś już wiadomo? Popytałam jeszcze w kilku kancelariach i mam sprzeczne informacje. W jednej stwierdzili, że gdyby urząd skarbowy miał nas obciążyć, to kontaktował by się bezpośrednio z nami, a z drugiej dostałam taką odpowiedź:" Szanowni Państwo w odpowiedzi na otrzymaną wiadomość informuję, że pracodawca ma rację, co do obciążenia Państwa kosztami niedoszacowanego podatku. Rozwiązanie tej sprawy jest jednak czasochłonne i skomplikowane dlatego nie możemy się podjąć realizacji tej usługi. Proszę o skontaktowanie się z niemieckim Steuerberaterem, który mógłby się zająć tą sprawą (nie wszyscy jednak będą skłonni to zrobić)." Normalnie ręce opadają...

Chlop z Mazur

Witajcie i co z tym robicie ? Ja dziś sie dowiedziałem że trzeba sprawdzić najlepiej wszystkie kwitki z wyplaty jaka klasa podatkowa jest jeżeli 1 to mogą nas w d.pe pocałować . Jak by coś przyszlo z finanzamtu to wtedy by był problem a tak to tylko próbują wyłudzić kase! Ale napiszcie co wy macie z tym zamiar zrobić? Pozdro

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH.
logo firmy Lakiernik samochodowy z językiem niemieckim BAWARIA.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Kierowca C+E - niemiecka umowa
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy Stolarz
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E, system 4/1, 3/1, 4/2, 2/1,naczepa chodnia z koffer i plandeka
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Mis

Witam ja też jestem w takiej sytuacji też dostałam pismo ze musze im zwrócić ponad 4 tys euro Klasę podatkowa mam na 1 a pismie przyszło na 6

mm

Tina ja walczę... pisz co trzeba...

tina

Skontaktowała się ze mną Interwencja,walczycie?Ktoś mi powiedział że trzeba wysłać firmie roliczenie ale czy aby napewno to wystarczy? Jak tak kręcili obawiam się że i tym razem coś wymyślą żeby wyjść na swoje a my dostaniemy po tyłku

tina

Finanzamt nalozyl ogromna kare na Supply a oni chca sie wybronic bo najzwyczajniej w swiecie firma moze upasc. Tylko nie wiem dlaczego nie napisali wprost czego chca tylko w takim pismie, takie kwoty i m8esiac czasu do zaplaty, ludzie sie powsciekali

tina

Supply dostalo ogromna kare z finanzamtu dlatego ze dawali nam klasy 1, 2 i 3 bez meldunku i powinnismy byc na 6 klasie podatkowej. Czesc biura stracilo prace z hukiem, odwolali sie ale nic nie wskurali i musza zaplacic badz juz zaplacili a to wszystko bezprawnie rozlozyli na pracownikow.

mm

Witam wszystkich! Razem z żoną też dostalismy takie pismo...

Lola

Witam ja tez dostalam pismo , pracowalam 3 lata temu w tej firmie , mam do zapłaty 360 euro , rozliczam sie juz z urzed niemieckimi wszystko bylo ok.Czy to jest próba wyłudzenia pieniedzy ....

niki

hej ludzie widze ze mamy ten sam problem

Tina

Czy ktoś z was w razie czego zlozy zeznania w sadzie?Napisalam do znanego prawnika i napewno skutecznego,jezeli mi odpisze ze to co ta firma robi jest nie zgodne sprawem bede walczyla w sadzie.

Bozena

Mój narzeczony to samo dostał pismo z tamtąd, zwrot na 2330 EUR i co się okazało nie był tam zameldowany a w papierach było ze był i w tym momencie klasy pomylili przy rozliczeniach i teraz rzekomo ma zwracać podatek bo się nie zgadza, a przecież to nie jego problem tylko jego Szefa bo nie dopilnował spraw z meldunkiem. Tez nie mamy zamiaru zwracać tych pieniędzy, bo to nie jego wina tylko kadr.

Magda

Mi też wysłali pismo... Żenada podpis drukowany co jest absurdem brak rozliczeń za co dokładnie mamy płacić... Kwota podana bez podstawnie. Papierek pognieciony. Jak mam to brać na poważnie... Porażka nic nie zapłace bo nie mam podstawy że coś jestem im winna. To ich wina!!!

Magda

Mojego męża chcą odszukać na 2000 euro a już tam nie pracujemy ponad roku. Zenada to jest zwykłe oszustwo wiedzę że dużo ludzi oszukują. Wrazie co zgadzamy się i od razu do sądu. Bo to wyzysk!!!!!

...

Jeśli chodzi o pracę na komisie to pan A jaki był taki był ale robota zawsze była zrobiona .. a nie to co się teraz dzieje że (usunięte przez administratora) zostali kierownictwem a nic nie ogarniają ...

BP
@...

A czyli nie ważne ze na firmowym hotelu dostawiał się siłą do kobiet? Nie ważne że rozbijał szyby, że ciągle nachlany był, że wszyscy w hotelu musieli słuchać z jego pokoju muzyki że urlopów na żądanie brał ponad miarę? To nie byl dobry kierownik to dobrzy sa pracownicy ktorzy na niego robili!!!

Ktoś....

Oszusci i nic więcej. Jeśli tam pracowałeś to spodziewaj się że firma będzie chciała od ciebie wyłudzić pieniądze.

@Ktoś....

Od ciebie chcieli wyludzic pieniadze?Pytam sie bo ode mnie tez chca.Wyslali mi dokument

Aga

Ja tez dostatałam dokument w którym Supply vhce odemnie 1062 euro

Ble ble
@Ktoś....

Moja narzeczona również dostała pismo o rzekomy zwrot podatku bo pomylili klasy podatkowe. Nie bardzo to zgodne z prawem że my mamy płacić za ich pomyłki

@Ble ble

Ja tez dostalam takie pismo. Ze pomylka z klasa i trzeba zwrocic pienadze. Nigdy w zyciu!!

Bedziecie zwracac EURO? :D

@Ble ble

Ja nie mam zamiaru nic im zwracać.Porostu trzeba to nagłośnić by wszyscy wiedzieli jak ludzi oszukuja.Jak dla mnie to czyste wyłudzenie jest.Mi się wydaje że to nie pomyłki tylko celowo robione.Coś za dużo tych pomyłek.

@Aga

Ja rozloczyłam sie w Niemczech zgodnie z prawem z urzedem skarbowym i nic jakoś nie mówili że coś jest źle wręcz przeciwnie klasa dobra składki odprowdzone jak należy.Oni szukają ludzi by jeszcze na nich zarobić.

@Ktoś....

Byliscie moze u jakiegos doradcy finansowego w tej sprawie? Moim zdanie gdyby bylo cos nie tak z klasyfikacja podatkowa to dostalibysmy pismo z Finanzamtu. Moze chodzi o brak meldunku.

Tina

Na piśmie jest napisane że pomyłka klasą i sprwdziłam, u mnie nie ma pomyłki. Miałam pierwszą klasę a chcą zrobić szóstą.Ja wysłałam ksero dokumentu do firmy we Wrocławiu by mi poradzili co mam zrobić.Jeżeli będzie trzeba to pójde do sądu, teleeizji wszędzie, nie dam się się oszukiwać.

@Ktoś....

Tez nie mam zamiaru placic. Tym bardziej ze u mnie wyszlo bardzo duzo euro do zwrotu. Tina daj znac jak dowiesz sie czegos w tej firmie z Wroclawia...

Kocix12

Ja też dostarczyłam wszystkie dokumenty i oni ustalali klasę. Faktycznie jakoś dużo tych pomylek. Rozliczylam się z Finanzaltem a oni po 4 latach wysyłają mi że mam im zwrócić euro bo za mało odciagali mi z wypłaty. Nie wyślę żadnych pieniędzy.

Kocix12
@Kocix12

I zawsze z klasy 1 robią 6. Na 6 najwięcej się odciaga. Dokumenty przeważnie były po niemiecku i po polsku a tu specjalnie jest po niemiecku żeby nie wiadomo o co chodziło i żeby się przestraszyć i wysłać. Ja ignoruje to pismo. Mogli się nie mylić. Jeszcze po 4 latach... Śmiech.

marti

Szczerze ? Gorszej lipy nikt nie widział.. Nie polecam. Ludzie traktowani jak niewolników a na dodatek oszukiwani w wynikach pracy. Pani ;L; postradała wszystkie rozumy i uważa się za Bossa>heh Pani M. NIe udana droga do kariery władzy lubi słuchać a póżniej wszyscy wszystko wiedzą. o P.Kierownicze nie chce się wypowiadać bo szkoda mi słów. B.S smieszna sympatyczna dziewczyna która JEST jak to się mówi ,,śliska'' lepiej uważać, pod czarnymi włoskami skrywa się ruda wiewiórka :) NIe polecam tej firmy nikomu.. to jakiś (usunięte przez administratora) idź na chorobowe i licz się z tym że praca się kończy bardzo szybko. Cześć Moje sugestie dla SCS Supply Chain Solutions GMBH: Tak bywa

Pracowniczka

Witam . Cieszę się że w końcu ktoś dostrzegł i opisał zachowanie kierowniczki projektu Pani A. Cały czas ktoś wytykał błędy kierowniczką zmiany a o Pani A nikt nie wspominał , a jest co mówić na jej temat . Ludzi ma za roboty które muszą non stop na pełnych obrotach pracować , nie należy im się wolne a już tym bardziej chorobowe . Sama jeździ do Polski praktycznie co weekend , urlopu ma te nie wiadomo skąd , niedawno miała długi urlop bo się do wesela przygotowywała , a od tego czasu była już kilkukrotnie ponownie w Polsce . A to jak ustawia zmiany pod swojego faceta który oczywiście ma też dni urlopowych więcej niż wszyscy , przechodzi ludzkie pojęcie . Zawsze kiedy ona jedzie do Polski jedzie również on , i tu zaczyna się kombinacja oczywiście na ich korzyść . Chyba przez to przyjmuje non stop nowych chłopaków żeby miała pewność że będzie miała kim zastąpić swojego faceta na wypadek wyjazdu do Polski . Notorycznie szlakowy K , D Lub A zastępują jej faceta w pracy , podczas kiedy oni udają się w podróż do Polski . Dużo by tu można jeszcze pisać , ale szkoda słów bo pewnie i tak zaraz lizusy Pani A , napiszą że to nie prawda . Co do kierowniczek zmiany nie mam większych zastrzeżeń , faktycznie Pani M przykłada się bardziej niż Pani A do swojej pracy , no cóż nie każdy jest stworzony do pracy z ludźmi . Pozdrawiam .

Ja2
@Pracowniczka

Hahaha... Najwiecej do powiedzenia maja zawsze ci ktorzy nic nie robia lub pracowali zbyt krotko. Zazdroscisz A. czy co??? Zazdroscisz wesela, ze jezdzi do Polski kiedy chce? Od pracy ma innych ludzi. A. jest w firmie praktycznie od samego poczatku, pracowala dlugo na serach w Buxheim. W koncu do czegos doszla po tych kilku latach, ciezka praca i zaangazowaniem. Najbardziej smiesza mnie nowe osoby ktore od razu wszystko by chcialy na starcie...urlopy, wiecej euro na godzine itp a same nie oferuja nic w zamian. Troche pokory nie zaszkodzi.

OoO
@Ja2

Śmieszne jest to co mówisz S.B. Nikt tu nie mówi o zazdrości lecz o faktach. Pracuje tam i widzę co się dzieje. Mąż od A. jest chyba najważniejszą osobą na hali. Jako jedyny nie musi nosic firmowej koszulki i odbijać się na przerwę. Do tego wszystkiego jak sie wchodzi w d.. to się ma urlop kiedy się chce . A i nie musisz na nadgodziny chodzić. Na starcie mimo wszystko ludzie by sprawiedliwości chcieli, a tego w tej firmie nie doświadczysz. Mam jednak nadzieję , że ktoś się odważy iść z tymi problemami wyżej i zacznie się w końcu coś dziać. To ,że A. pracuje od początku , nie zwalnia jej z obowiązku szacunku do pracowników. Niestety z tym często jest problem. A jak to A , lecz nikt się nie odezwie ,że jej mąż ma niezliczona ilość dni urlopu?u nich weekendy trwają od piatków albo czwartków( czesto w piatki D. już nie ma) do poniedzialków lub wtorków. Żeby tego było mało conajmniej 3 razy do roku do tego ma urlop ponad 2 tygodnie.. Ja się pytam skąd? Zacznij na to obiektywnie patrzeć to możesz dostrzec jaki (usunięte przez administratora) jest w tej firmie, kierowanej przez nie odpowiednią osobe.

marti
@Ja2

Pani Czarna S wchodzenie w d..xD Tobie nie wystarcza ?

Zostaw merytoryczną opinię o SCS Supply Chain Solutions GMBH - Bamberg

• Jak się pracuje w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy SCS Supply Chain Solutions GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCS Supply Chain Solutions GMBH