Opinie o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

Mikołaj

Wymagają posiadania prawa jazdy?

FirmaSyf

Ta firma to (usunięte przez administratora) jeden wielki bajzel i nic więcej. Szefostwo pozostawia wiele do życzenia, pomogą Ci w meldunku i papierków potrzebnych do pracy a dalej radź se sam. Praca w dodatku za grosze, czasem brak godzin pracy , ogólnie praca ciężka fizycznie. Jeśli nie pracowałeś ciężko fizycznie to powodzenia, trzeba tyrać ponad siły. Ludzie pracujący tam od dłuższego czasu wydzierają się na Ciebie jak nie potrafisz nadążyć i w dodatku masa rumunów którzy podkładają kłody pod nogi(każdemu sprzedałbym serdecznego sierpa, ale mogłbym się nie wypłacić, to samo tyczy się zawistnych "polaczków" a wiekszość z nich taka jest) . W dodatku są faworyzowani przez(usunięte przez administratora) i Karolinke, tfu. (usunięte przez administratora) Ja byłem tam kilka miesięcy i ledwo co wytrzymywałem. Mam nadzieje, że padną im te wszystkie projekty i nie będą w końcu wykorzystywać pracowników. Serdecznie nie polecam!

Romeo
@FirmaSyf

Jak można tak oczerniać firmę w której się nadal pracuje .Wstyd !!!Nie masz odwagi powiedzieć tego szefowej ? Tylko tchórz się tak zachowuje .Wszyscy doskonale wiemy kto jest autorem postu pod tytułem ,,firma (usunięte przez administratora)

Hermenegilda
@FirmaSyf

Zgadzam się z opinią Romeo na temat odwagi i rozmowy z szefostwem... Wszystko było dobrze do póki nie poklociles się z jednym z kierowników nie prawda? Poza tym czas dodania postu też wiele tłumaczy... Czyżbyś za dużo wypił w weekend że ci się na gorzkie żale zebrało o 2 w nocy?

Baśka

Jednym słowem (usunięte przez administratora). Dziwie się, ze jeszcze tej firmy nie zamknęli za oszustwa. Szefowa to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie potrafi się zachować godnie wobec pracowników. Atmosfera na mieszkaniach służbowych jest tragiczna. Ludzie którzy pracują tam po kilka lat są okropni, zero pomocy, wsparcia. Praca w scs supply tylko dla ludzi o mocnych nerwach .

PpPp
@Baśka

Wszyscy czy tak akurat trafiłaś? Napisz proszę, to bardzo ważne dla mjei z kim mieszkam, amam tam przyjechać po nowym roku

Nowa

Witam czy ktoś pracuje w firmie Greven i może napisać czy kierownictwo jest do dyspozycji bo z tych opinii to człowiek się już gubi. I praca polega na szybkim przepakowywaniu czy trzeba wyrobić jakaś normę?

ElO
@Nowa

Nie mamy stacjonarnego biura tutaj w Greven jeśli Ci o to chodzi. Jest szefowa Agnieszka na miejscu, jak coś potrzebujesz, np. Urlop, jakieś Zaswiadczenie i inne takie, to poprostu jej zgłaszasz. Potem są 2 dziewczyny, Ola i Emina i jeśli nie ma szefowej to zgłaszasz wszystko co potrzebujesz do nich.

Nikt
@ElO

I nic od nich nie dostaniesz. W niczym nie pomoga same problemy. Powodzenia

A_taka_ja
@Nikt

Nie zgodzę się z tobą bo może pracuje nie tak długo jak niektórzy ale uzyskałam pomoc jak miałam nóż na gardle, nikt mi problemu nie robił. Nie podoba mi się za to że przez tą całą Pandemie musimy ciągle w tych maskach pracować, może ktoś się orientuję czy to jest zgodne z tutejszym prawem? Udusić się można, ciężko tyle godzin żeby człowiek musiał się tak męczyć!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH.
logo firmy Lakiernik samochodowy z językiem niemieckim BAWARIA.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Kierowca C+E - niemiecka umowa
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy Stolarz
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E, system 4/1, 3/1, 4/2, 2/1,naczepa chodnia z koffer i plandeka
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Xxxx

Firma jest wypłacalna? Wypłaty zawsze na czas?

Witam was mam pytanie mamy z dziewczyną zacząć prace w Greven ktoś coś powie jak to wygląda tam czy jest ok

Pioter
@Nowy

Spróbujcie. To nie praca dla każdego, trzeba mieć motywację i być dokładnym, ale można zarobić i pomieszkać w przyzwoitych warunkach. Jak my byliśmy to było fajne towarzystwo :)

Kwiatuszek

Ktoś ma jakieś opinie o pracy "pakowanie cukierków "?

Omega log

Witajcie czy ktoś jest po wyjaśnionej sprawie tych wyłudzań? Też otrzymałam list. Strasznie dziwne to dla mnie dlaczego te pieniądze chce firma a nie Finanzant chodź cały czas rozliczam się w DE i nikt się od nich nie upomina o pieniądze tylko Omega Logistik która chyba już nie istnieje, prawda?

ruda

Na jednym z projektów niestety nie wypuścili pensji. Moja opinia na projekcie Na..Borgo....Okropna nie polecam .Dajesz z siebie wszystko potem problemy

Pracuję
@ruda

Pracuję tu wiele lat i nigdy nie słyszałam żeby ktoś miał problemy z wypłatami. Zawsze na czas albo i przed czasem.

ktos

Tragedia ta firma.Nie miałam wyjścia iść tam musiałam ale na Borgolhauzen tragedia(usunięte przez administratora)Jak jesteś na zwolnieniu lekarskim to tydzień czasu dopuszczalne potem slyszysz"albo cd zwolnienia albo wypowiedzenie bo ci nie zapłacą tylko karzą urlop bezpłatny wypisać.Ciuchy robocze niby firma zapewnia tak tak buty... Reszta to odzież prywatna. Godziny pracy niby powiedzą że czasami trzeba dłużej zostać ha ha...godzine przed np.koncem popołudniowej zmiany czyli około 22.00 kierownik cię informuje że pracujemy do 24.00 .Bo raptem dużo zamówień.dostajesz.Zarobki 10 euro abrutto ale to zależy ile w danym miesiącu mają ochotę odprowadzić podatek ,wychodzi nawet 8.00 euro. W pracy masz być np.przed szósta nawet jak się nie przebierasz liczą od szóstej.Epitety...itd co u nie których szczególnie pan to na porządku dziennym, odrabianie dup....itd to standard. Kierownicy chodzą poganiaja a Ty zapierdalasz....jak wół.(usunięte przez administratora).A teraz pensja wypłata pięć dni temu niby a na koncie brak. Pytając co z pensja dostaje się odpowiedź dostanie pan/pani odcinek z wynagrodzenia to se pani sprawdzi.Zaznaczem że, jak wypłaty nie było tak niema po złożeniu wypowiedzenia przez pracownika kabinuja

Witam. Zaczniemy moze od projktu Staufenberg. (usunięte przez administratora) nie polecam pracy z ta pania, a szkoda bo projekt jest bardzo fajny .

ela

Cześć. Pracował bądź pracuje ktoś przy komisjonowaniu odzieży w DHL Staufenberg? Jak to tam wszystko wygląda?

Znam
@ela

praca na 2 zmiany, 10€ brutto na godzine, dojazd do miejsca pracy jest zagwarantowany, zakwaterowanie 175€.

NoHej

Muszę zapytać czy może oferta z Greven jest aktualna? Nie szukacie tam może kogoś ?

Gosc

Witam. Czy pracowal ktoś może przez ta firme przy komisjonowaniu odzieży w Staufenberg? Prosze o opinie odnśnie tej pracy oraz agencji, czy sa wyplacalni oraz czy umowe jest faktycznie podpisywana na rok czasu?

Wojtek Wiza

Osoba która napisała powyższy post podszyla się za mnie co jest przestępstwem i zostało to już panie W zgłoszone na policję . Takie posty piszą tylko tchórze , którzy nie radzą sobie ze swoim życiem i zazdroszczą innym tego co osiągneli

Pan W
@Wojtek Wiza

Super,trzymaj sie ciepło.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Atmosfera jest inna na każdym projekcie. Tworzą ja pracownicy jak i szefowie. Nowo przychodzący ludzie co mogą powiedzieć jest źle? Nie bo nie poznali prawdziwej atmosfery po 1 lub 2 dniach pracy.

Są ludzie co pracują tu po kilka lat i nie interesuje ich atmosfera. A inni nie wytrzuja. Jeszcze inni są zadowoleni. Nie spróbujesz nie wiesz co cię czeka. Są tacy co im gwiazdkę z nieba dasz a oni i tak narzekają.

PracowałemTamSort

Atmosfera jest tak gęsta, że mozna ją kroić nozem :D Powaznie, tak jest na sorcie serów w Buxheim. Brygadzista krzyczy na ludzi, jezdzi bez skrupułow po nowych, tak samo jak kierownicy stołow. Masz po prostu zapier*** i nic innego. Nikogo nie obchodzi, ze nie nie wyrabiasz.

Rzetelna

SCS ma kilka projektów... Wszystko zależy od wszystkich pracowników mam na myśli i kierownictwo i pracowników niższego szczebla. Ja na swój projekt nie narzekam.

Nore
@Rzetelna

Czy możesz zdradzić na jakim projekcie jesteś? I czy pracuje tam dużo Polaków ?

Szczery buxs.. Bad Grönenbach

Witam wszystkich odwiedzających, od czego tu zacząć może od zarobków bo napewno to wszystkich w pierwszej kolejności interesuje a wiec zarobki są minimalne nie wymagajmy nie wiadomo czego jest to 10 euro brutto z czego nie wiadomo jaki podatek wam zabiorą szczerze sa to grosze. Dlaczego? Ponieważ jest to pod firma pracująca dla każdej innej firmy, np wy dostajecie 10 euro a firma dla której się pracuje płaci scs wiele wyższa stawkę dlatego im się to opłaca wykorzystując w tym wszystkich zagranicznych pracowników. Co wam przy przysługuje czyli np Boże Narodzenie czy Wielkanoc w normalnej firmie jeżeli byś pracował/a bezpośrednio dla której kolewiek firmy dostajesz na moim np, kilka set euro nie mówię 200/300 euro netto ale jeszcze dużo więcej plus paczki dla dzieci itp to wam się należy w normalnej firmie wystarczy znać podstawę języka. A co w scs, oczywiście to zasługa Pani (usunięte przez administratora) i Pana S(usunięte przez administratora), dlaczego? Ponieważ pracownicy mogli by dostawać coś więcej niż paczę cukierków na święta lub krolika wielkanocnego co jest żenujące bo oszczędzają na pracownikach jak mogę ale oczywiście nie ponieważ utarg im spadnie pracownik się nie liczy za (usunięte przez administratora) i tyle i mieć za to grosze. Co najlepsze zawsze jest zamawiane jakaś ilość tych cokierkow czy np królików czekoladowych a co zostaje i to nie mała ilość to z czym się spotykałem? Co przychodziłem do biura szef czyli Pan (usunięte przez administratora) lub pani szef przejadają lub bym się nie zdziwił jak by do domu zabierali bo kto się tego doliczy. Jeżeli chodzi o hotel pracowniczy pozostawia wiele do rzyczenia jeden wielki pawilon łóżko i brudna szafa gdzie przyjedziesz musisz najpierw sobie posprzątać do tego możesz nawet mieszać 3/4 osoby podłoga brudna korytarze śmierdzą wilgocią łazienka jedna na piętro, prysznice jak łaźnia zbiorowa i nie jest za czysta. Jeżeli chodzi o pranie 1/2 pralki na piętro a wyobrażenie sobie ile osób może być, dużo naprawdę sporo jedna osoba się pierze czasami 3 pralniami to możesz pomarzyć o praniu lub w nocy jak wolisz. Atmosfera hehe to akurat odosobnione wrażenie szefowie stołów wydzierają się na pracowników i nie ważne czy pracujesz 1 dzień a co szef musi robić szybciej nadążać narzucać i nie ważne ze nie ma sił. Na temat atmosfery nie chce się wypowiadać szefostwo ma najbardziej patrzy na siebie nie na ludzi, na początek założą ci konto itp ale później jak coś się wydarzy maja Cię gdzieś radź sobie. Nie znasz języka nie wiesz co gdzie no to nie jest łatwe. Pani Ilona to wielka księżniczka chciałaby dużo ale czyjaś rękę czego dowodzi 3 ich projekt który padł w kilka miesięcy, dlaczego zero kontroli danie nie odpowiedzialnej osoby na stanowisko kierownika pana Kacpra stosującego mobing na pracownikach i samemu nic nie robiącego spanie pod maszynami łażenie bez celu i wydzieranie się na pracowników jak by byli zwierzętami. Zastanawiam się do tej pory dlaczego nie został zwolniony. Jeżeli chodzi o kontrole trzeciego obiektu pawianna to kontrolować Pani (usunięte przez administratora) oczywiście wszyscy pracownicy mieli informacje ze szefowa jest na projekcie ale prawda jest taka ze bardzo zadko tam bywała wiec gdzie była jak nie była z żadnego z projektów czy w biurze sami sobie odpowiedzcie. Co mogę powiedzieć jeżeli ktoś się tam wybiera na jeden z tych projektów życzę powodzenia, ale naprawdę wystarczy podstawa języka by coś znalezsc coś lepszego życzę wszystkim wszystkiego dobrego i nie dajcie się zwieść jakie miłe jest na początku szefostwo. Pozdawiam

PracownikBad
@Szczery buxs.. Bad Grönenbach

Pan Kierownik, ktory stosowal mobbing na pracownikach na nowym projekcie (ktory oczywiscie jest juz zamkniety), zostal jedynie zdegradowany nizej, a nie zwolniony. Odebrali tylko czerwoną kurtke. Nie do pomyslenia co tu sie dzieje. Nieodpowiedzialni ludzie na wyzszych stanowiskach. Zamiatanie waznych spraw pod dywan.

@Szczery buxs.. Bad Grönenbach

Jeśli ktoś piję non stop, to nie ma co się dziwić. Przyjeżdżasz do pracy raczej pracować a nie pic.Ludzie dookoła chcieli spać a oni sobie urządzali nocne libacje do białego rana. rano pijany w trupa i siedzi na hotelu. Do pracy nie chodzili, zaliczki brali za które kupowali alkohol. Wielokrotne patrole policji z ich powodu. Awantury, dewastacje wyposażenia hotelu jak i dewastacja samego hotelu. W upojeniu alkoholowym wybite szyby czy rzucanie mięsem w stronę szefostwa lub co gorsze niejednokrotne próby pobicia mieszkańców hotelu lub Szefa czy Szefowej. Gdzie oni robili co mogli by ludziom było lepiej. Szefowa dawała z siebie wszystko, zarwane noce przez nich i to nie jedna. Trzeba do lekarza? Pojechała. Konto w banku? Nie ma sprawy? Jak na takie rzeczy które ludzie jej robią ona dalej bardzo chętnie im pomaga i dalej wierzy w ludzkie dobro. Przez takich ludzi i przez ich zachowanie odbiera się możliwość na normalną pracę oraz oczernia się Bogu ducha winnych ludzi. Z resztą. Co o pracy może wiedzieć ktoś kto przyjeżdża, bierze zaliczkę, upija się i nie ma z czego oddać a chce więcej? Raczej nic.

@Szczery buxs.. Bad Grönenbach

Zaczynając od początku no jeżeli firma płacącą SCS za "wynajem" ludzi zapłaci 15e a SCS da ludziom te 15 i jak opłaci np księgowa która organizuje przelewy? Najpierw myślimy później mówimy... Rozejrzyj się na rynku w de 20e to z językiem np technik elektryk może znajdzie pracę a napewno nie (usunięte przez administratora) po podstawowce którego języki obce kończą się na pizza, hod dog, coca cola.. Jeżeli na początku grudnia np zamawiane są słodycze upominkowe na np 50 osób a przed świętami (jak co roku) zwalnia się 10... Hmmm zagadka co mają to odnieść do sklepu powiedzieć że się rozmyślili? Tak to sobie wyobrażasz? Hotel... No luksusów nie ma ale zawsze możesz iść w ślady sporej części pracowników i sobie wynająć mieszkanie za 3 razy tyle. To hotel pracowniczy nie Hilton. Zamknięto owszem projekt ostatnio SCS ale dlatego że firmie nadrzędnej nie odpowiadali pracownicy a nie kierownictwo więc nie wiem dlaczego obwiniasz Ilonę? 3 w kilka miesięcy? Koniecznie podaj jakieś szczegóły bo pierwsze słyszę... Ba! Wiem że to kłamstwo. Przypuszczam że jesteś kolejnym który został zwolniony za imprezy lub przychodzenie do pracy kiedy go najdzie ochota co?

Szczerze.. bux, bad grinenbach
@Rzetelna

Oczywiście nic nowego nie usłyszeliśmy, żadnej odpowiedzi na wszystko, oczywiście można było się spodziewać ze szefostwo da odpowiedz a takie bajki ze szefowa niby pomaga ludzia naprawdę? Nie chce tego komentować. Jeżeli chodzi o niby kupowanie ty niby paczek czyli paczkę cokierkow, lub krolika czekoladowego noo tak fakt nie możecie się wysilic na coś więcej? Tyle są warci pracownicy ciężko pracujący. A fakt ze nie możecie oddać to dajcie pracownikom a nie sami przejadacie, wyszło wstyd szefostwo od siedmiu boleści. Proszę powiedzieć jaki szef, szefowa dzierżawiąc hotel każe nam sprzątać Hotel by można było wybrać pokój od zrywania dywanów itp czyszczeniu szorowania i wielu innych robot oszczędzając cxyimis rekoma no ale spodziewajcie się innych odp. I do nadawcy dla was się liczy tylko to jak w waszych tyłkach się układa a ludzia którzy ciężko pracują nigdy nie umieliscie doceniać i nie doceniacie. Mógłbym wiele więcej napisać no ale to bez sensu bo zobaczymy tu całkiem inna odp i ich historie. Wiec proszę uważajcie na ta firmę i szefostwo zobaczycie tu wiele odp ile osób zostało tu skrzywdzonych nie chodzi o pijaków bo ich nie szkoda ale osób które naprawdę chorowały ale usłyszysz ty nie jesteś chory weź przestań i jeszcxe szef ci wejdzie do pokoju bezczelnie i powie ubieraj się do pracy idziemy, naprawdę? To ost odp pozdawiam wszyskich i życzę wszystkim powodzenia

@Szczerze.. bux, bad grinenbach

Nie jestem z szefostwa... Nie mam nawet czerwonej kurtki ale to nie znaczy że nie widzę błędów w twoim rozumowaniu. Otwiera konta bankowe robi terminy u lekarza itp co jeszcze byś chciał od swojego szefostwa co? Samuel powinien ci sprzątać a Ilona gotować? Czego ty chcesz człowieku w każdej innej firmie usłyszysz ze jesteś dorosły i masz sobie sam radzić... To nie jest szkoła podstawowa że cię mamusia z Panią nauczycielka do ławki zaprowadza. Jak się hotel nie podoba to wynajmij prywatne mieszkanie. 2/3 pokoje w tej okolicy to ok 800e . Może to też ktoś musi za ciebie zrobić? Przeprowadzkę też Ci zorganizować czy chociaż z tym sam sobie poradzisz?

@Szczerze.. bux, bad grinenbach

Pracowałem w SCS ktotko bo znalazłem lepsza pracę ale na początek żeby się gdzieś zahaczyć to było spoko wiadomo że cudów bez języka nie będę miał ale narzekać też nie mogłem jak na firmę która zatrudnia pracowników fizycznych uwierzcie mi widziałem gorsze

Były
@Rzetelna

Widać krótko tam pracujesz od szefostwa zero pomocy

ToJa
@Były

Tak, to prawda. Jezeli popracujesz dluzej to sama sie przekonasz. Na poczatku wszystko ladnie, pieknie, a pozniej mozesz liczyc wylacznie na siebie. Juz nie chodzi o to, ze szef MUSI pomóc, czy prowadzic Cie wszedzie za rączke, itp ale jezeli cos obiecuje, a pozniej sie wykręca słabymi wymówkami lub Cie olewa i unika celowo to chyba nie jest to normalne zachowanie.

Mlody97

Witam. Mam zamiar podjąć pracę we Frankfurcie na magazynie. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są zarobki. Czy firma jest uczciwa i wypłacalna? Ogólnie proszę o opinie

Oszukani.pl

Pracowałem wraz z żoną w lansberg przy pakowaniu wędlin masakra byliśmy tam około 1.5 miesiąca ja dostałem 800 € a żona do dziś dzień nic, (usunięte przez administratora) i nic więcej nie polecam nikomu pół roku minęło i niema z nimi żadnego kontaktu ani pieniędzy jednym słowem (usunięte przez administratora)

Pracuję
@Oszukani.pl

Kontakt jest jak ktoś chce to dzwoni do szefowej i tyle. Były w Landsberg 2 pary jedna alkoholizm i awantury- wywaleni zostali. A druga też zwolniena zostala z tego co wiem. Za nie dotrzymanie umowy wypowiedzenia lub zła pracę też jest kara. Złe zachowanie imprezki krzyki na robotniczym hotelu. Kto takich ludzi by tu chciał na hotelu. Mieliśmy was dość!! sąsiedzi.

Cezar

To co, nie ma sensu tu jako Polak się zgłaszać do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o SCS Supply Chain Solutions GMBH - Bamberg

• Jak się pracuje w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy SCS Supply Chain Solutions GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCS Supply Chain Solutions GMBH