Opinie o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

Hula hop

Obiektywnie i na podstawie własnych doświadczeń mogę polecić pracę w firmie. Pracowałam na 2 różnych projektach, Greven i Staufenberg. Najważniejsze że firma jest wypłacalna. Wypłaty miesięczne, są na czas, często nawet prędzej. Sama praca nie jest ciezka ani skomplikowana, czasem może się nudzić, ale ogólnie jest ok. Warunki mieszkaniowe są spoko, lepsze w Greven, bo to zwykle mieszkania, ale standard jest spoko. Staufenberg słabiej, ale też daje rade. Szefostwo jak wszędzie, czasem mile, czasem mniej, ale wszystko na poziomie. Na Staufenberg szefowa pije z pracownikami w weekendy i to jest średnie, no ale jak kto lubi. Ludzie to jak kto trafi, wiadomojak jest bo jedni są spoko inni wredni jak w każdej pracy. W porównaniu do innych agencji sapply załatwia dużo za pracowników, meldunek, lekarza, problemy na chatach, konflikty między pracownikami, ubezpieczenie i inne. Nie pluje na firmę bo sama się zwolniłam, ale jak mówią trafiłam z woza pod wóz.

Porazka

Nie polecam nikomu kto szanuje siebie i swoj czas. Male wynagrodzenie i okropna atmosfera w pracy. Szefostwo w greven masakra, kompletne brak poszanowania czlowieka. Radze uciekac

Zgadzam się
@Porazka

niestety to prawda...

Ja3

Czy moze ktos sie wypowiedziec na temat pracy OBECNIE (nie rok, dwa lata temu) na komisie serów oraz sorcie w BUXHEIM?

XYZ

Kto w Greven pracował w cyrku się nie śmieje

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH.
logo firmy Lakiernik samochodowy z językiem niemieckim BAWARIA.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Kierowca C+E - niemiecka umowa
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy Stolarz
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E, system 4/1, 3/1, 4/2, 2/1,naczepa chodnia z koffer i plandeka
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Wielbiciel

Nie polecam tej firmy traktują ludzi jak (usunięte przez administratora)zmiana Aleksandry to wgl porażka wieśniaczka która wiadomo jak dostała się na wyższe stanowisko i próbuje na ludzi patrzeć z góry a zasób słów ubogi zero klasy poprostu jest żałosna szkoda gadać a pani Agnieszka główna szefowa projektu w pracy co prawda zachowuję się kulturalnie lecz wprowadza bardzo nie miłą atmosferę wsród pracowników plus rozmawia o sprawach poufnych między nią a pracownikiem z osobami trzecimi (innymi pracownikami) po czym jak zwróciłem jej uwage na masangerze to mnie zablokowała jeżeli ktoś nie wierzy skriny mogę podesłać jednej pani jak wypowiadała się na grupie drugiej jak z nią pisałem o swoich sprawach bo juz i tak jest to publiczne

Xyz
@Wielbiciel

Zmiana Eminy wcale nie proszą, chociaż dziewczyna się stara to Psni Agnieszka skutecznie te chęci odbiera bo wprowadza tragiczna atmosferę :) a co do ludzi to rzeczywiście, atmosferę można kroić nożem i każdy patrzy na siebie spod byka, zwłaszcza na osoby młode

Haha
@Wielbiciel

Najlepiej jak opinie wyglaszaja takie osoby jak Ty Kacprze :D Wyleciales z 1 projektu za narkotyki, dostales szanse na 2 projekcie i znowu dales plame. Nie jest ci wstyd? Wylewasz z siebie jakies chore zale za to ze na wlasne zyczenie wyleciales 2 razy z pracy. Sorry, ale sam sobie wystawiles opinie, zalosny jestes.

OMG
@Wielbiciel

Akurat Ty nie powinienes sie wypowiadac... Twoj zasob slow to dopiero porazka ... na szczescie nie mialam okazji z Toba mieszkac ale wystarczylo mi to co mowiles na fajce ????‍♀️ Robic Ci sie nie chcialo I tyle... a teraz nie masz Gdzie wylac swoich zali ...

Wielbiciel
@Haha

Pomyliłaś się koleżanko, nie wiesz kto komentuje to się nie udzielaj

Xyz

Nawet desperatom nie byłabym w stanie polecić pracy w Greven. To jaka atmosfera panuje w firmie to tragedia, wszyscy na siebie warczą czasem strach się odezwać. Ludzie są traktowani mega wybiórczo, jedni maja super bo ich lubią drudzy są ściągani na bok bo ich ktoś tam nie polubił. Jedyny plus to dobry standard mieszkań ale nie jest to tez rewelacja

Pluto
@Xyz

Rozwiń myśl bo brzmi to jak bełkot i niewiadomo o co ci chodzi.

Abra_kadabra

Jak wszędzie raz gorzej jest raz lepiej, czasem mniej a czasem więcej pracy, wiadomo. Ogólnie na +, te kilka pierwszych dni ciężkich jest, potem już ok. Wypłaty są na czas. Kasa ok, ale to widać przy 2,3,4 wypłacie. Mieszkania ok, skromnie ale czysto. Ludzie mili (są wyjątki, te wścibskie babcie) i pomocni.

xxxx

Jak wygląda teraz projekt w Staufenberg?

Kto zajmuje się szkoleniem nowych ludzi? Macie od tego osobę ?

Greven

Jest ok. Praca spoko, mieszkanie też. Polecam.

Smutna

@Niezadowolona zgadzam się z twoja opinia jednak co do pracy na dwie zmiany to normalna rzecz . Tylko w soboty zaznaczają że jedna zmiana idzie ale w praktyce to jest nie prawda bo i tak trzeba tyrać jac robót na dwie zmiany. Wypłaty niskie i za wszystko tylko zabierają twoje ciężko zarobione pieniądze . Odradzam ten projekt

Haha
@Smutna

wezcie sie ogarnijcie... tyle zakladow pracy w De jest zamknietych , ludzie nie maja pracy, nie maja za co zyc a Wy narzekacie bo musicie pojsc do pracy w sobote Na 2 zm??? Chodzcie poki mozecie bo nikt nie wie kiedy cos nowego wymysla albo sie pozwalniajcie I najlepiej soedzcie w domu.

Covid
@Haha

Tyle zakładów zamkniętych bo przestrzegają zasad co do testów i rejestracji online . A tutaj w greven to tylko patrzą może się uda nikt nie sprawdzi . A jak ktoś już zacznie się źle czuć to tylko słowa nie ściemniaj pewnie popilaś na weekend i tyle . Odradzam tą pracę w greven.

Nowa
@Covid

Niedawno przyjechałam tu do pracy i robiłam test a z tego co rozmawiałam z innymi osobami to wiem że też te testy robiły w Polsce. W mojej poprzedniej pracy zakład został zamknięty i zostaliśmy na lodzie z dnia na dzień bo żadne zasady nie były przestrzegane w sprawie Covid. Tutaj jest zupełnie inaczej, bo wszystko jest bardzo przypilnowanie i w pracy i w domkach. I informacje jakieś są przekazywane jeśli tylko coś się zmienia albo jakieś nowe obostreznia są

Niezadowolona

Projekt Greven nie polecam nikomu zmuszają do pracy na dwie zmiany chociaż przy zatrudnieniu wyraźnie zaznaczają że się pracuje tylko na pierwszą zmianę. Do urlopu zmuszają by go wybierać wtedy kiedy im się to opłaca a nie wtedy kiedy ktoś by chciał. Wiecznie tylko gonią żeby szybciej robić . Kierowniczka A. jest bardzo nie miłą osobą . A natomiast Ola i Emina to już wogule szkoda słów i zawsze musi być tak jak one chcą . Zdecydowanie odradzam ten projekt

Oto Ja
@Niezadowolona

To po co tu jesteś? Czemu się nie zwolnisz? Wychodzi na to, że wszystko jest dla ciebie na "nie" a dalej tu tkwisz. Masochistka? Skoro coś jest nie tak to to zmień, znajdź inna pracę i tyle. :)

Qqqq
@Niezadowolona

Jakbym czytała opinie o Staufenberg jest identycznie

Jestes smieszna
@Niezadowolona

Pracowalam z Nimi I sa ok. Pomagaly mi jak bylo trzeba. I tak sie dziwie ze wytrzymuja z tymi wszystkimi babami ???? A Ty pewnie nalezysz do grupy tych wiecznie niezadowolonych, bo musisz pracowac???????????? tylko tacy tu wchodza co w Pl pracowali za Marne grosze, a wyjechali to wymyslaja .

Pudelek
@Qqqq

No raczej identyczne, skoro komentują osoby które z jednego projektu przeniosly się na drugi

Pozytywna

Nie rozumiem was ludzie. Pracuje w Greven i nie mam większych zastrzeżeń. Nikt nic ze mną krzykiem nie załatwia, jak poproszę o pomoc przy pracy, urlop czy cokolwiek, nigdy nie dostaje odmowy. Na mieszkania nie narzekam, za te pieniądze warunki są naprawdę ok. No ale jak kto dba tak ma... Wiem że wiele osób myśli podobnie jak ja. Oczywiście zawsze znajdą się malkontenci, ale jak ktoś zamiast do pracy przyjeżdża tutaj ciągle imprezować, chorować na syndrom "dnia poprzedniego", to się nie dziwię ze ktoś coś na was krzykiem wymusza.

niezadowolony

rowniez nie polecam. zgadzam sie z komentarzamy na gorze. szefostwo pozostawia delikatnie mowiac wiele do zyczenia. na poczatku udaja mile a potem wychodzi szydlo z worka. szefowa agnieszka uwielbia wyzywac sie na pracownikach, nie ma mowy o normalnej rozmowie, wszystko zalatwia krzykiem. wiecznie ma o cos pretesje i problem. bardzo niesympatyczna osoba. po za tym kazdemu z pracownikow przysluguja 2dni wolnego w miesiacu a jak juz sie poprosi o dzien wolny jest wielki problem i zazwyczaj brak spelnienia tej prosby. paranoja. pensja rowniez nie jest zadowalajaca. ogolem mowiac omijajcie to biuro i greven szerokim lukiem. pozdrawiam i zycze powodzenia w znalezieniu innej oferty pracy

OoO
@niezadowolony

Za kazdy miesiac dwa dni urlopu- wypada wczesniej wypisac wniosek urlopowy, a nie przyjmowac ze nalezy sie kazdemu co tydzien wolny poniedzialek na zawolanie, bo sie nalezy i juz. Na ogol dlatego ze byla ma weekend impreza i w poniedzialek nagle trzeba odpoczac.

Obiektywana
@niezadowolony

Pracuje na Greven Jakis czas I jest ok. Wyplaty mam na czas a to najwazniejsze. Godziny sie Zawsze zgadzaja. Na kwitku wszystko jasno opisane co Ile za co. Dojazdy do pracy bezplatne co juz nie zdarza sie czesto... mieszkania czyste wiec jest ok. O nic sie nie trzeba martwic... ubezp I inne sprawy urzedowe zalatwiaja za Nas. Szefowa I dziewczyny ok a to ze czasami sa nerwowe I krzykna to sie wcale nie dziwie jak takie gamonie i brudasy przyjezdzaja????????. Na ta chwile polecam

Tezobiektywna
@Obiektywana

„Czasami nerwowe i krzykna” prosze cie, non stop wszystko zalatwiane agresja i krzykiem zero normalnej rozmowy, same straszenie i grozby zwolnieniem. Jak dla mnie jest to zwykle wyzywanie sie

Fffffffff

Nie polecam pracy w supply chain solutions w staufenberg. Mieszkanie na Hulsie w hotelu. Ludzie uciekajcie od tej firmy!!!!!!!!! Tam Cie zajadą. Premie które sobie wyrobisz zabierają połowę. Bezsens

A
@Fffffffff

Dalej Ilona tym bałaganem zarzadza na Hulsie?Z ruskim czy z rumunem teraz baluje?

SCS BORGHOLZHAUSEN NAGEL

OMIJAĆ SZDROKIM ŁUKIEM, WYZYSK PIENIEDZY NIE WIDAĆ, WAŁKI W PODATKACH I PREMII. ZLODZIEJE

Przyszły pracownik

Jest ktoś kto pracuje w graven przy odzieży lub pracował i ma świeże informacje na temat tej pracy?

Mercia
@Przyszły pracownik

Hej. Ja jestem kilka miesięcy. Początki trudne strasznie, ciężko było się przyzwyczaić do stania po 8-9 godzin, ale teraz już ok. Ciężko początkiem ogarnąć komputer i wbić się w rytm, ale po tygodniu robota już sama się robi. Co najważniejsze to wypłata na czas, wszystko rozpisane co za co dostajesz, za co potrącone masz, dziewczyny mile, można pracować. Tylko ten początek zanim się wdrożysz wspominam średnio.

Przyszly pracownik
@Mercia

Możemy zgadać się jakoś na priv?

Mercia
@Przyszly pracownik

Hej. Jasne, masz whatsup?

niko

Witam jak leci w Borgholzhausen // Pozdrawiam

@Przyszły pracownik

Praca jest lekka 8-9 godzin w tym 40 min przerwy, czasem można robić nadgodziny. Norma to 42 rzeczy na godzinę jeśli się wyrobi ponad normę to jest premia. realne wynagrodzenie to ok 1100 - 1200 euro już na czysto po opłaceniu mieszkania itp. Pracuje tu 3 tygodnie i nigdy nie było problemu, szefowa lub kierowniczka zmiany zawsze mi pomogły jeśli czegoś nie wiedziałam lub z czymś miałam kłopot.

Zlodzieje scs
@niko

Omijaj szerokim łukiem, pracowaliśmy tam. (usunięte przez administratora), wałki w podatkach wałki w premii, nie możesz chorować. Jeżeli dasz zwolnienie lekarskie straszą wypowiedzeniem umowy. Jak uwazass JA ODRADZAM

Dramat

Ludzie uciekajcie! Ta firma to istny wyzysk! Ludzie traktowani jak śmieci. Musisz (usunięte przez administratora) jak osioł po 200 godzin w miesiącu za stawkę 10 brutto. Kierowniczka to istna gburowata hetera, bez zasad, bez szacunku do nikogo, jak ci się nie podoba to możesz wyjść. Uważajcie na tą agencje i firmę! W umowie jasno jest napisane że soboty są dodatkowe i nieobowiązkowe ale każda jest pracująca. Nie możesz się sprzeciwstawic bo dostajesz wypowiedzenie. Masz być robotem do pracy. Nigdy nie możesz być chory czy zmęczony. Tragedia!

Tragedia, nie polecam Greven, (usunięte przez administratora)

Fatima

Napisz proszę dlaczego. Jestem w kontakcie z Panią Jatczyńska w sprawie przyjazdu i szukam neutralnej opinii.

hshns
@Fatima

Okropna atmosfera, bardzo niskie zarobki i nerwowa szefowa

Masakra

Witam jeżeli zależy wam (a najpewniej zależy) na dobrym zarobku to odradzam wspołpracy z tym biurem! Zarówno wypłata jak i premia jest opodatkowana na prawie 40%. W dodatku warunki mieszkaniowe i atmosfera w pracy to istna masakra (projekt Greven). Zdecydowanie nie polecam, szkoda czasu i przede wszystkim nerwów!

Zostaw merytoryczną opinię o SCS Supply Chain Solutions GMBH - Bamberg

• Jak się pracuje w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy SCS Supply Chain Solutions GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCS Supply Chain Solutions GMBH