Opinie o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

Antonina

Czy ktoś mógłby mi może dać numer do firmy i czy przyjmują do pracy bez języka ??

Pracownik2

Podobno juz praktycznie wszyscy Polacy sie pozwalniali z Buxheim... Czego to dowodzi??? Czyzby kolejny projekt firmy SCS mial byc zamkniety przez tego samego czlowieka?

Wojtek
@Pracownik2

Przez kogo?

Diko

Albo jesteście Ludzie już tak w beznadziejnej sytuacji finansowej, że chcecie w tej firmie pracować albo wierzycie w cuda!?

@Diko

To robota dla samych rumunów

Czy w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH są regularne szkolenia pracownicze?

Pracownik2

Jakie szkolenia? Pokazuja Ci co masz robic i to robisz. Szkolenia typu BHP to tylko podpisujesz. A co do kursow na wozki to jezeli pracujesz ponad pol roku to dostajesz papier i chyba 100€ potracaja za to.

Emilia
@Pracownik2

@Pracownik2 A, czy w takim razie w SCS Supply Chain Solutions istnieje możliwość awansu? Bardzo mnie to ciekawi. Odpisz proszę.

Odpowiedź
@Emilia

Jest możliwy awans ale zazwyczaj tylko wtedy kiedy ktoś z pracowników „wyżej postawionych „ się zwalnia . Bynajmniej takie wyciągam wnioski z obserwacji pracy w tej firmie . Ale awans w tej firmie to żaden zaszczyt. Wątpię żeby ktoś wyżej postawiony zarabiał nie wiadomo ile więcej niż normalny pracownik z tego co mi wiadomo Tak naprawdę ta firma szuka jeleni którzy będą pracować za pół darmo i oszukują na każdym kroku jak tylko mogą

@Odpowiedź

Masz racje. Zeby awansowac, trzeba na pewno znac choc troche jezyk i znalezc sie w dobrym miejscu i o odpowiednim czasie. Wynagrodzenie ‚tych wyzszych’ to wielka niewiadoma. Zarabiaja wiecej, ale tak na prawde nikt nie wie ile. Szef projektu podobno docenial €€€ na prawde nielicznych. Mozna ich bylo policzyc na palcu jednej dloni...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH.
logo firmy Kierowca C+E - niemiecka umowa
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy Stolarz
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E, system 4/1, 3/1, 4/2, 2/1,naczepa chodnia z koffer i plandeka
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Do Tina

Również rozmawiałem telefonicznie z jedną Panią z tego biura i mówiła że jeśli się rozliczałem to wystarczy im potwierdzenie z Niemieckiego US. Jeśli nie natomiast to mogę spróbować się rozliczyć jeszcze, informując mnie również że supply wtedy się ze mną skontaktuje po pół roku/roku czy udało mi się rozliczyć z tego podatku. Według mnie nie mają prawa żądać od Nas pieniędzy za ich błędy, więc ten list to pewnego rodzaju zastraszenie. Pani z biura sama poinformowała że nie należy się tym martwić i zadłużać gdzieś żeby im to zapłacić.

Magda
@Do Tina

Witam , rozmawiałeś z kimś z supply ? Jeśli tak to masz może jakiś numer kontaktowy ?

Paulina11

Można prosić numer kontaktowy

@Paulina11

Ja też poproszę o numer. Cała moja rodzina dostała takie listy: moi bracia, rodzice i ja. To jakiś żart....

@Do Tina

na jaki adres trzeba wysłać potwierdzenie rozliczenia się ?

@eliza

E-mail: Agata.tyburcy@supplycs-id.de na ten adres można wysłać kopię rozliczenia.

Porażka
@Magda

Kobieto Daj sobie spokój z Tą pseudo firmą...

Richard
@eliza

Ludzie kochani, nie dajcie się nabrać i zastraszać. To wszystko jest niewarte Waszych zmartwień. Oni nie mają prawa od Was nic takiego zadać.

MASAKRA

Scs suplly :) (usunięte przez administratora) niesamowity tyle.

@MASAKRA

Mógłbyś rozwinąć swoją opinię i bardzie szczegółowo napisać z czego jesteś zadowolony? Każda dodatkowa informacja o pracy i warunkach wynagrodzenia będzie istotna dla osób zainteresowanych zatrudnieniem.

ScsBuxheim

Calkiem przypadkiem trafilam na ta strone, wiec postanowilam podzielic sie swoja opinia o pracy na sortowni Hochlanda w miejscowosci Buxheim. Pracowalam w zeszlym roku, okolo dwa miesiace. Praca polegala na sortowaniu paczek z serem do kartonow. Mialam mylne przekonanie, ze nie musi to byc trudne i ciezkie. Jednak wszystko wygladalo zupelnie inaczej - praca jest bardzo ciezka, poniewaz pracuje sie na akord. Co prawda obowiazuje stawka godzinowa - 10€ brutto/h, ale trzeba bylo po prostu zapieprzac. Miesiecznie wychodzilo okolo 1000€ za okolo 8-9 godzin pracy po 5 dni w tygodniu po odliczeniu pokoju. Zdarzaly sie pracujace soboty oraz rozny czas pracy w tygodniu (7-10 godzin). Zarobki nie byly adekwatne do wykonywanej pracy. Bardzo czesto bolaly mnie nadgarstki, rece oraz plecy. Kierownik sortowania nie robil nic, tylko chodzil po hali i poganial ludzi. Czasami krzyczal na kogos (przy wszystkich), kto nie wyrabial sie z praca. Jego ludzie pracowali na lzejszych stanowiskach i mieli lepiej. Zakwaterowanie bylo w hotelu pracowniczym. Warunki mieszkaniowe pozostawaly bardzo wiele do zyczenia. Nie wiem nawet czy ktos zajmowal sie tam sprzataniem, poniewaz byl tam po prostu jeden wielki brud. Dojazd do miejsca pracy byl darmowy, a miejsce pracy bylo dosc blisko od hotelu. Podsumowujac - jest ciezko, ale jezeli ktos potrzebuje zarobic to moze przemeczyc sie w takich warunkach krotki czas. Nie jest to na pewno praca na dluzszy okres.

theodor

i dont recomend this company...hard work,low pay ,bad people.I worked 7 months to them in 2 projects.Search another job.Greetings Moje sugestie dla SCS Supply Chain Solutions GMBH: dont cheat the people Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: go home

Sianko

Pierdolo.... (usunięte przez administratora) jak człowiek mógł być tak głupi że tam pracował. Odemnie i mojej dziewczyny też próbują wylodzic pieniądze.

Pracowałam dwa lata. Nie powiem były dobre i złe dni. Praca ciężka (byłam na dwóch projektach jako stały pracownik plus dodatkowo jeździłam do pomocy na inne projekty) niezależnie od tego gdzie jesteś i co robisz. Pracując na komisjonowaniu w Peckeloh doświadczyłam szowinizmu. Tam kobieta wykonuje najcięższe pracę a mężczyzna leży i nic nie robi. Może nie dosłownie ale w dużym przybliżeniu. Wszystko za sprawą kierownika który brak kontroli nad kobietą w domu przedkłada na pracę. Jak chciałam pójść na kurs wózka widłowego który organizowała firma to dostałam odpowiedź "nie bo ty jeździć nie umiesz" a przecież po to są te kursy by się nauczyć. Niestety była to tylko kolejna forma szowinizmu w pracy ponieważ jeździć wózkiem umiem tylko uprawnień nie mam. Obiecywali dobre zarobki... To samo zarabiam przy granicy. Obiecywali lepsze warunki... Wprowadzali zmiany przez które pracownik miał miliony nowych zbędnych obowiązków po to by ułatwić pracę innym ludziom którzy nie potrafili zapamiętać czegoś albo po prostu myśleć w pracy... Jednym zdaniem co by nie robili żeby polepszyć warunki pracy zawsze wychodziło na odwrót. Za ostatni miesiąc pracy dostałam rozliczenie i się okazało że nie została uwzględniona premia i nie zostało mi zapłacone za święta. Zadzwoniłam do biura projektu zostałam odesłania do głównego biura gdzie znowu odesłali mnie do innego biura gdzie się dowiedziałam że "za święta nie płacimy w okresie wypowiedzenia" co oczywiście nie ma podstawy prawnej i dopiero po wykłóceniu się zwrócili pieniądze. Premii jak się okazuje nie osiągnęłam mimo że miałam najlepsze wyniki na całej hali.

Jurek

Katastrofa tylko tak potrafię opisać tą pseudo firmę. Dziwi mnie to, że jeszcze nikt ich nie zamknął Moje sugestie dla SCS Supply Chain Solutions GMBH: Kierownictwo do puchy a reszta pod inny zarząd Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zlikwidować

Zioło@
@Jurek

?

RADEK W

(usunięte przez administratora) Nawet wrogowi nie życzę pracy w tym (usunięte przez administratora) Zarobki masakra, w naszej zabce to zarobisz. A wszystkiego dopełniają życzliwi

Angie

Hej Wszystkim, bardzo cieszę się, że trafiłam właśnie na to forum :) Mój brat również otrzymał pismo dotyczące zwrotu rzekomego podatku od wynagrodzenia. Analizując dokładnie to pismo stwierdziłam następujące rzeczy: 1. Klasa podatkowa VI przysługuje pracownikom, którzy posiadają dwa lub więcej zatrudnień. Nie sądzę więc, że jest ona odpowiednia dla większości zatrudnionych w niej pracowników. Dowód: "Steuerklasse 6 gilt bei Arbeitnehmern, die nebeneinander von mehreren Arbeitgebern Arbeitslohn beziehen, für die Einbehaltung der Lohnsteuer vom Arbeitslohn aus dem zweiten und weiteren Dienstverhältnis. Den Lohnsteuerabzug nach der Steuerklasse 6 sollt"en Sie von dem Arbeitgeber vornehmen lassen, von dem Sie den niedrigeren Arbeitslohn (gekürzt um etwaige Freibeträge) beziehen" 2. Nie mamy żadnego potwierdzenia od Finanzamtu, że rzeczywiście doszło do pomyłki. W piśmie pracodawca powinien załączyć chociaż kopię dokumentu poświadczającego o tym incydencie. 3. Nie mamy dowodu na to, że pracodawca uiścił dodatkową opłatę z tytułu wyznaczenia błędnej klasy podatkowej. 4. Nie mamy pewności co stanie się z pieniędzmi, które zostałyby przelane w celu zapłacenia podatku 5. Wszelkie pisma związane z roszczeniami podatkowymi powinny przychodzić bezpośrednio od Finanzamtu. 6. Dziwne jest to, że doszło do tak wielu pomyłek 7. Za wszelkie pomyłki związane z wyznaczeniem klasy podatkowej powinien odpowiadać pracodawca. Proponuję zatem zwrócić się do Finanzamtu (telefonicznie bądź e-mailowo) podając swój numer podatkowy z prośbą o sprawdzenie czy wszystkie zobowiązania podatkowe zostały uiszczone. Można również upewnić się tam czy rzeczywiście za błędy pracodawcy powinien odpowiadać pracownik. Dziękuję i życzę dobrego dnia :)

@Angie

Mi zmienili klasę pierwszą na szóstą co jedno drugie wyklucza ,ponieważ jestem wdową samotnie wychowującą dziecko.Tak w biurze było zgłaszane , nawet podany był akt ur.dziecka jak i akt zgonu meża.Więc nie rozumiem ich pomyłki.

Kocix12
@Angie

Masakra jakas.. Ile ludzi. Ja tam nic nie wysyłam. Niech czekają w nieskończoność.

Rikona
@Angie

Tak jak widzę rozumie Pani również po niemiecku, ponieważ wstawiła Pani niemiecki tekst. Potwierdzam wszystko to co Pani napisała. Proszę się nie poddawać. Jeżeli rozliczenia podatku potwierdził urząd finansowy w Niemczech nie negując klasy podatku, to niech się taraz firma, która takie listy wysyła o to sama martwi. Gdyby miała byś Steuerklasse VI, to urządzenie finansowy zaraz przy rozliczeniu podatku za dany rok sam by to zmienił i w wyjaśnieniach na końcu, wyjaśnił.

@Angie

Czy kontakt z Finanzamtu jest płaty, czy udzielają informacji za darmo?

Aaa

A gdzie to rozliczenie trzeba wysłać do scs?

@Aaa

Tak ale nie ma stu procentowej pewności czy znowu coś nie wymyślą.Mi z Wrocławia napisali że bedą kontaktowć się z niemieckim urzędem ale muszę poczekać.

@Aaa

W nawiązaniu do Pani wiadomości, dziękuję za przesłanie kopii dokumentu. Korespondencję przekazałem naszym specjalistom zajmującym się kontaktem z urzędem niemieckim, aby wyjaśnić znaczenie dokumentu względem Pani sprawy. Więc wkrótce dowiemy się

@Aaa

ma ktoś adres scs, na który mamy przesłać to rozlicznie?

anguis in herba !

Kontynuując moją wypowiedź - 24, 5 euro netto!! za godzinę mojej pracy. + bon do zrealizowania na stacji benzynowej w wysokości 40 euro. Bania, nie pisze tego po to , aby się chwalić , bo we mnie jest dużo pokory w zdobywaniu rynku w DE, ale po to, aby podkreślić , jakie są STANDARDY u normalnego , często przeciętnego pracodawcy, ale stosującego w pełni kodeks pracy . Za chwile będą święta Bożego Narodzenia .Cóż, chyba nie będzie dla Cibie zaskoczeniem , ze powiem , ze znów otrzymasz od firmy S.c. S - zestaw tanich słodyczy firmy Milka. Ja natomiast dostanę 80 % miesięcznego wynagrodzenia w ramach Weihnachtsgeld. I znów pisze to po to, aby pokazać , jakie są STANDARDY PRACY W DE. Bania , powołujesz się na swoja wiedzę , ze Invent zabierał większość wypracowanego zysku przez pracowników na rzecz swoich kosztów. Sądzisz, ze teraz jest inaczej? Z mojej wiedzy wynika ( ze źródeł mniej formalnych), że w czasie kiedy jeszcze pracowałem w tej firmie - Nagel płacił bodajże 18- 20 euro netto za każdą godzinę przepracowaną przez każdego pracownika , pracownikowi płacił 8.50 euro brutto. Bania, z całym szacunkiem do Ciebie, jak mówisz , już długo pracujesz w DE - może już czas wyjść ze swojego "ciepełka" , zaściankowego" myślenia polskiego i przeliczać te marne 800 euro na polskie złotówki. Rynek niemiecki jest naprawdę bogaty... i żyć zgodnie ze standardami Unii Europejskiej., świadcząc swoja pracę u uczciwego pracodawcy. Opinia, która pojawia się na forum, że tylko nieudacznicy pozostali w tej firmie - w świetle możliwości i poznania DE , będąc już ponad 5 lat w DE - wydaje się w pełni uzasadniona. Kwestia Kierowników Stołów - temat doskonale mi znany, bo sam nim byłem . Bania, asortyment , który pakujesz - jest przez rynek różnie wyceniany. Nie ma jednolitej ceny rynkowej , na wszystkie asortymenty. Dlatego też, pomiędzy kierownikami stołów , jest brutalna walka o dobrze płatny asortyment, który w miarę lekko i szybko się pakuje. Nie każde zapakowane 50 palet przekłada się na wypracowany zysk finansowy przy zużytej energii fizycznej pracowników. Dlatego dochodzi do faworyzowania "pewnych" stołów , które maja układy z szefostwem . To się przekłada na stosunki interpersonalne pomiędzy pozostałymi pracownikami. Wyjaśniam tylko mechanizm i przyczynę takiej zawiści pomiędzy pracownikami. Poza tym kierownictwo projektów , co pewien okres czasu - organizuje spotkania z Kierownikami Stołów , wywierając na nich presje psychiczną , aby regularnie zwiększać wyniki pracy - są to wartości z rzędu 130 %, 150 % , czy 200 % normy dziennej. Przy czym pensja zostaje taka sama, a pieniążki zabiera kierownik stołu? Na wynik stołu pracuje cały zespół, wobec powyższego - czy kierownik stołu ma mandat moralny do PRZYWŁASZCZANIA wypracowanego zysku i dochodu finansowego? Przedstawiając te fakty - opinia, która jest wielokrotnie podnoszona , że że jest (usunięte przez administratora) jest w pełni uzasadniona Wracając do Twojej awersji i krytyki osób, które nie potrafią pisać poprawną polszczyzną. Może pomyśl, ze Oni chcą tylko godnie pracować i otrzymywać stosowne godne wynagradzanie. Może nie było im dane ukończyć stosownych szkół, zdobyć wykształcenia, ale CHCĄ GODNIE ŻYĆ I maja do tego prawo.. Bania , zacytuje tylko klasyka - " Jeśli ma się taką Sztukę przed sobą , ciężko zachować Kulturę" Pozdrawiam

Eni
@anguis in herba !

Poeta co ty????

Kris24

koordynator Damian Kuzdak

Eni
@Kris24

Super gosciu. Nic dodać nic ujac. Za jego czasów było duuuuzo lepiej (nie piłem z nim wódki);)

Jacek

A co do kierownictwa to naprawdę śmiech na sali hahaha. Mateuszek ze swoją świnią tak się panoszą po firmie jak by była ich własnością. Do pakowania i sortowania dziady a nie!!! A jego świn.ia do koryta. NIE Polecam tego (usunięte przez administratora)

Jacek

Totalny żal tam pracować. Byłem tydzień czasu i gorszej pracy nigdzie nie ma jak tam..

myszq

(usunięte przez administratora) a nie firma. Trzymać się z daleka !!! Oszukują na każdym kroku. Brak szacunku do pracownika !!!

Mar....

Pan M i jego siksa totalny żal, naprawdę nie polecam tej pracy a jeszcze jak się pracuje pod kierownictwem tych dwojga to już naprawdę.

Przemo
@Mar....

Widzę że się tam nic nie zmienia, dalej sami spece z przypadku.

Zostaw merytoryczną opinię o SCS Supply Chain Solutions GMBH - Bamberg

• Jak się pracuje w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy SCS Supply Chain Solutions GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCS Supply Chain Solutions GMBH