Opinie o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

MAŁA

CZeść pracowałam tam 2 miesiące prawda zjazdy do polski są do szczecina w zależności ile ludzi w autokarze było to się płaciło przy komplecie mniej a tak to więcej ale , nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem ludzi chamstwo do potęgi kierownicy stołów jakieś marginesy z pegeerów jakby mogli to by ludzi bili żeby jak najwięcej z nich wyciągnąć .Szkoda gadać koszmar !!!!! OMIJAJCIE TO MIEJSCE DOBŻE WAM ŻYCZE .

MAŁA

bart

W bremi e jest może karma dla psów?Ja pracowałem Halle W w man at work konkurencja to jest dopiero dramat i złodziejstwo Grobelski ten pajac suplly przy tym to wypas!

biały murzyn

witam macie wszyscy racje to co dzieje się w tej firmie to dramat .

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH.
logo firmy OPIEKI WYMAGA SYMPATYCZNE MAŁŻEŃSTWO OD 26.06
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Elektryk Przemysłowy
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy Stolarz
Sedulus Sp. z o.o.

Nie chciałem powielac wcześniejszych wypowiedzi, ale widzę, że na innych projektach było tak samo.

Stanowczo odradzam. Mój przypadek nie różni się nazbyt od tych wyżej. Przed wyjazdem spotkanie, podczas którego szef projektu opowiadał o pracy i warunkach mieszkaniowych. Wszystko cacy, na miejscu niestety szara prawda na Zachodzie... Praca okazała się pracą na akordo-godziny. Przez pierwszy miesiąc robią selekcję najlepszych pracowników. Najsłabsze ogniwa odsyłają do Polski. Warunki mieszkaniowe bez zarzutów, transport do Polski i z powrotem za ok. 40 euro rewelacja. Ale wszystko to jednym kosztem. Do pracy jechało się czasami na 2-4 godziny, a przymusowe pauzy były bezpłatne. Bywały też dni, kiedy mówili, ci w ostatniej chwili, że dziś dają wolne, to ludzie na miasto na zakupy i nagła zmiana planów, że jednak jedziesz dziś do pracy. I tacy ludzie, którzy gdzieś wyszli po 2 takich akcjach wylatywali z pracy za rzekomą niesubordynację. Co do organizacji pracy, to jest to totalna masakra... Gubią dokumenty, meldują Cię gdzieś w Poczdamie lub w ogóle nie meldują, wpisują złą kategorię podatkową, źle obliczają godziny pracy (najlepiej zapisujcie gdzieś na kartce, żebyś miał dowód swojej racji). Każde pójście na zwolnienie lekarskie, kończy się zazwyczaj dostaniem zwolnienia z pracy ( o czym szef projektu delikatnie Ci sugeruję, że tak będzie), chyba, że jesteś lizusem i kapusiem szefostwa projektu. Z mojej ekipy która jechała autokarem z Polski (ok. 70 osób) po 2 miesiącach zostało ok. 20 osób. Także jeżeli chcesz zrzucic trochę na wadze, powkurzac się, jak przeżyc od 1 do 1 i to na obczyźnie i tłumaczyc później rodzinie dlaczego tak mało tam zarabiasz, to polecam serdecznie pracę w SCS Supply z siedzibą w Poczdamie. Ja byłem na jednym z takich projektów w Bremie w 2014r.I gdybym takie informacje znalazł na temat tej firmy, to w życiu bym tam nie pojechał. Jedyne co zostało po tej pracy to wspomnienia i nawiązanie przyjaźni z paroma osobami, które trwają do dziś.

tomek

witam w niedziele wyjerzdzam do tej firmy do pracy ale po tym co tu przeczytałem to sie obawiam prosze o informacje co moge tam zastać jakie są warunki

magia

Suplly Jak inni piszą bez kitu (usunięte przez administratora) kobiety zasuwają że rękoma ruszyć nie mogą abo palce powybijane albo dretwienie dłoni.Mężczyżni maja gorzej bez tabletek ani rusz wysiada kręgosłup i gówniane pieniądze .Brygadzisci gonią bo na nich premię się wyrabia a Ty masz za to darmowe pauzy za które nie płacą.Pracujesz od 7-18 a masz za 8 godz płacone bo tyle przerw albo tak Cie oszukają że i tak się nie doliczysz.Nigdy nie wiesz do której pracujesz aż skończy sie towar.Co z tego że tanie przejazdy do Polski jak za hotel Cię skroją.Wybrańcy dostają z łazienką pokuj a Ty jako nowy najgorsze z grzybem albo taki mały że kszesła nie postawisz w pokoju.2 razy w tyg kontrole w pokoju włażą i sprawdzają czy masz czysto jak nie to kara 50 euro,nawet zaglądają do szaf i patrzą czy masz bieliznę poukładną a ogólnie w hotelu bida wali z kanalizy w całym hotelu.Za parking 20 euro.Za karty,fartuchy,klucze też sobie liczą ZŁODZIEJE.Pujdziesz na zwolnienie to Ciebie zwolnią taka firma świetna.4 miechy wytrzymałam i nawet wrogowi bym nie załątwiła tam pracy

Anonimowa

Witam. Najgorszemu wrogowi nigdy bym nie dała namiarów na ten obóz pracy! Ja wytrzymałam 1,5 miecha. Kasa beznadziejna jak na ten wysiłek fizyczny ponad ludzkie siły. Traktowanie ludzi po prostu jak pisali moi przedmówcy JAK ŚMIECI! Żenada totalna. Obozy pracy nadal istnieją i ta firma jest tego przykładem.

firma supply; pogarszające się warunki mieszkaniowe (dwie podwyżki za hotel w ciągu roku) pokoje po remoncie po miesiącu wychodzi grzyb ze ścian a ty musisz tam mieszkać (jak nie pasuje to możesz się zwolnić )tak usłyszysz w biurze.Przyjeżdżasz swoim samochodem musisz płacić za parking.W pokojach po 2-3 osoby (pokoje około 10 m 2)w niektórych pokojach są łazienki a tak to łazienki są wspólne A co do pracy to jak przyjeżdżasz to kup dużo tabletek przeciwbólowych inaczej nie dasz rady rano wstać kierownicy stołów to sadyści potrafią do...ać każdego wymagają od ciebie rzeczy niemożliwych a sami nic nie robią po prostu zasówasz na ich premie

sisi

to prawda. czasami pracuje się 12 godz a czasami 3 godz. często przed wyjazdem dowiadujemy się że mamy wolny dzień.... niestety to prawda

marcin

firma dziad i druga z tej samej branzy i ma tego samego wlasciciela to omega logistic. tam sa potrzebni murzyni do roboty,nie melduja nie gwarantuja godzin-czyli niewymiarowy czas pracy,tak ze jednego dnia robisz 2 godz,a drugiego 6 -nigdy nie wiesz.

arbeit

kolega ma racje robiłem w tej firmie ponad rok z kasą szału nie ma harujesz jak wół i do tego nie ma żadnego szacunku do pracowników jak nie ty to przyjdzie inny rotacja niesamowita ludzi jedyny plus tej firmy to że co tydzień można przyjechać do polski za grosze

flako

Supply

ttttt

Omijać tą firmę z daleka, może nie jest aż tak najgorsza ale lepiej naucz się języka i dogadaj z bezpośrednim pracodawcą, plusy są takie że masz pierwszy przejazd z Polski gratis, jazda nowymi samochodami do pracy i z pracy i dbaja o całkiem dobre warunki mieszkalne w całkiem przyzwoitej cenie, co do reszty jesteś traktowany jako śmieć, robisz bardzo dużo i tak Cię zjebią i powiedzą żebyś zrobił jeszcze więcej np masz średnia 250 kartonów na godzinę to brygadzista Polak mówi Ci że powinieneś robić 400 czego chyba nikt nie zrobił , to jest nie możliwe żeby co 9 sekund załadować karton i go ułożyć o oczywiście jeszcze pózniej zabezpieczyć palete i odstawić to , bardzo duzo osób przewija się przez ta firmę, zostają tylko super murzyni , ja zrezygnowałem po 2 miesiącach bo w pracy jeszcze sobie radziłem ale z trakotwaniem Cię jako ściecia , nie da sie tak pracować

pppp

Witam tak jak wypowiedz powyżej chciałbym sie dowiedzieć czegoś na temat tej firmy, czy ktoś coś wie??

Boggie

Czy ktoś może pracował z scs supply chain solutions gmbh? Szukają ludzi na magazyny i ogólnie nie bardzo wiem, co myśleć o tym, że nigdzie nie bardzo można znaleźć w ogóle jakichkolwiek opinii na ich temat... Dzięki z góry.

Zostaw merytoryczną opinię o SCS Supply Chain Solutions GMBH - Bamberg

• Jak się pracuje w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy SCS Supply Chain Solutions GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCS Supply Chain Solutions GMBH