Opinie o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

zawiedziona

nowe meble, lodówka,mikrofala suuuper ze coś się dzieje malowanie ścian ale gdzie są podwyżki dla nas????moze wezmiecie sie wkoncu za to i za głównego nastawiacza który chodzi i nie wie co ma z czasem zrobic i Ania K błąkająca sie po halach o tych dwóch paniach juz nie wspominam bo brak słow....

a-i-ads

to na która zmianę przechodzą?

Leri

Ludzie wam się już całkiem w głowach poprzewracało co wy piszecie?!

Cicha

Jutro o 12:00 na kartonach. Wchodzisz w to? :-)

Firma FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
bibi-odbi

Praca jak każda przymusów nie ma ale mogli by w końcu dać te podwyżki...

!!!!!!!

wiec jesli chodzi o firme to nie polecam w 100%

Mężatka

Kiedyś to się tam pracowało zwłaszcza na nocach Na kartonach Pozdrowienia dla starej ekipy

Cicha
@Mężatka

Na kartonach było super

Super
@Cicha

Te osoby ktore lubily na kartonach juz dawno nie pracuja

@Super

Ja jeszcze pracuje

Super

To kim jestes bo ja na kartonach bardzo chetnie

bibi-odbi

Widzę ze się stęskniliście za pisaniem o ludziach zacznijcie pisać o firmie . Bo jak piszecie o ludziach to zacznijcie od siebie... Porażka ...

@€@

I nareszcie nastała cisza!!!

bibi
@@€@

Słuszna uwaga nareszcie w końcu tej pustej koleżance się znudziło a doskonale wiemy kto to tylko głupi by się nie domyślił

BOOODS

Wy już nie wiecie co macie o kim pisać . Zróbcie sobie porządek w swoim życiu prywatnym .. Czekajcie żeby nowy dyrektor nie zrobił ze wszystkimi porządek na całej firmie , żebyście nie żałowali ze sapiecie....

Ty
@BOOODS

Artur i Beata żałośni jestescie.

Fdaa

Emilio Sz. i Beato A weźcie sie do konkretnej roboty, a nie cala zmiane spedzacie na pierdlach i kablowaniu na pracowników. Muszą zrobić z wami porządek.

Bbbb
@Fdaa

I dorzucic do tego Artura!

E i B

Co wy się tak doczepiliście do dziewczyn sami ściemniacie, łazicie na fajki i wam jeszcze źle w d.u.p.i.e . Zastanówcie się co i o kim piszecie .. puknijcie się w głowe....

XxxX
@E i B

Nie osmieszaj sie!

amerykanka

Dobrze ze ona nie jest na naszej zmianie P. Beata , normalnie masakra jak ona narzeka na wszystko... Jak bym miała być z nią na jednej zmianie to bym po prostu się zwolniła. Współczuje tamtej zmianie. Czekamy cierpliwie na nowego dyrektora, niech zrobi porządek w tej firmie.

Dobra zmiana
@amerykanka

Masz racje pierwsze to niech sie przyjrzy pracy Pani Beatki i Pani Emilki,jak będzie konkretny to nie da sie wrobic w żadne uklady i sympatie jak Dyrektor Leszek i zrobi porządek z tymi sciemniarami.Bo to poblarzanie i wyrozumialosc do nierobstwa tych Pan wszystkich nas w oczy kluje.

***

To jak tacy jestescie dobrzy to przeslijcie na konto swoja wyplate prezesowi moze i wysluchal pomogl ale to bylo dawno i nieprawda ludzie sie zmieniaja i to jest fakt a socjalne sie nalezy a tutaj no niestety bieda....

RYSZ

Firma jak każda inna są plusy i minusy jak wszędzie!! Każdy ma wybór czy tu pracować. Nikt nikogo na siłę nie trzyma.

pracow

Teraz piszecie na temat byłego prezesa a jak potrzeba było pomocy to Jego drzwi się nie zamykały wysłuchał każdego i każdemu na ile mógł to pomagał.Wstyd mi za Wszystkich co te głupoty wypisują a jak Wam tak źle to co jeszcze w tej firmie robicie drzwi są szeroko otwarte.Pozdrowienia dla wszystkich tych co żyją własnym życiem a nie zajmują się oczarnianiem kogoś co sam ma sieczke w głowie

boo
@pracow

Popieram w 100%!!

Tik tak

Troszkę nas tam pracuje na każdego pracownika jest ponad 1000zl socjalnego na rok i to musi być na osobnym koncie zakładowym ciekawe kto zasiada w komisji socjalnej? I kto dostaje pieniądze ? To jest niemała kwota licząc wszystkich pracowników w zakładzie

opina

zabrał i już nie zwróci nikt nic mu nie zrobi już .. Lepiej się pogodzić z tym takie życie . Nie interesował się ludźmi na produkcji , jak państwo z biur mu gadali tak było . Sam nie potrafił zainteresować się produkcją. Liczyły się tylko zyski......

***

Prezes zabral nasze socjalne i jeszcze chca zeby zrobic mu pozegnalna impreze i trzeba samemu za siebie zaplacic smiech poprostu sam powinien zrobic i podziekowac za ta prace szacunek dla pracowniow nooo widac dziekujemy bardzo za nasze socjalne i za te wszystkie udogodnienia porazka

Eeeeeee

Zgłośmy to do PIP Państwowej Inspekcji Pracy to nic kosztuje a i co się dzieje z naszym socjalnym niech sprawdzą

Zostaw merytoryczną opinię o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. - Brzostek

• Jak się pracuje w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.