Opinie o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

Zoo

Niech te zwierzątka przycięcia do biur, będziemy widzieć jak państwo zapiepsza z biura . Lotnom i nastawiaczom tez niech zamontują . I zobaczymy jakie. EKG im wyjdzie i będzie cały czas ślimak ale z rogami...

&***&

Norme moze i trzeba ale monitorowana na telewizorze gdzie my jestesmy w big brader jeszcze te kroliki slimaki przyrownuja nas do zwierzat i sie ciesza zalosni ludzie i ta wyplata kiepska brak slow a E i B wymyslaja zalosne idiotki

a-i-a

Raczej przyjmują gorszych pracowników. A najgorsi są ci co w biurach robią ......... A pracownicy robią to co trzeba tylko nie potrafią tego docenić........... Beznadziejna jesteś @a-i-a.

wiez...

Dobrze że już skończyłem zmianę. Jeszcze parę tygodni i opuszczę to Auschwitz, po prostu masakra. Nie polecam tego więzienia..

Firma FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
a-i-a

bo kiedyś można było sobie coś komuś powiedzieć .a teraz tylko norma norma albo co to za zebranie i to jeszcze ze słowem kurw.... tak się wypowiada kierownik

Bla
@a-i-a

Ja również pracowałem w kilku firmach produkcyjnych i widzę, że niektórzy ludzie nie pracowali w innych, normalnych firmach. Na dzień dzisiejszy wszędzie trzeba wyrobić plan na dany miesiąc. Nie rozumiem dlaczego tak was to dziwi, że trzeba wyrobić normę. Pracownicy są co raz gorsi a mają co raz większe wymagania i roszczenia.

alfa

Ludzie,co się z Wami dzieje?W przeszłości razem się bawiliście,jak potrzeba było komuś pomóc,to potrafiliście grać do jednej bramki....a taraz nakręcacie tą spiralę nienawiści właściwie nie wiadomo po co,bo nikomu i niczemu to nie służy!WSTYD MI ZA WAS!!!!

Cccc

Boze widzisz i nie grzmisz! Normalnie kolezenstwo jak sie patrzy a jak można anonimowo to jeden drugiemo by gardlo podcial tylko noża dac do reki. Zwierzeta!!!!

*&

Na temat kierownika produkcji to sie lepiej nie wypowiadać. Zamiast dawać przykład jak na kierownika przystało to ogląda sie za laskami,zagaduje jakby był wolny. Porażka normalnie!

kac

Chyba ktoś wytrzeźwiał ze pisze brzydkie słowa. Ano jak się nie umie nić mądrego powiedzieć to chociaż brzydkie słowa.....

Cv

Główny nastawiacz totalne dno, zero tak jak ta jego żonka. Kto sie ze mną zgodzi ?

xxx
@Cv

kompletne zero

a-i-a

w życiu by nie robili po zatem maja dwie lewe ręce.

cwaki....

Racja mi żadnej pracy fizycznej się nie boimy, potrafimy robić na trzy zmiany , ciekawie czy dyrektorzy i kierownik i główny nastawiacz , oraz lotne i panie ze 100% oraz pakowanie pojda na maszyne robić . Ciekawie ile wytrzymają . Zwłaścza taką mała pensję i by im premie zabierali za byle co....

Beta

Chwila my ludzie prości a zarazem pracowici z produkcji 3 zmianowej niemamy się o co martwić niech się martwią łaziki i ludzie na specjalnych układach bo układ się kiedyś skonczy !!! Ciekawe kto pierwszy wyjedzie ? Schodzimy na dno żeby się odbić A tam jest sprężyna Nowa firma nowe możliwości

$$$$$$$$

No właśnie Wam się wszystkim oczka otworzą jak będzie nowy dyrektor i te wszystkie panie co to w kapciach chodzą na łatwe robótki i nie tylko jeszcze za tęsknią za dyrektorem L. .Nie będzie już tak kolorowo i przymykania oczek na co niektóre przywileje a prawda jest taka że Wszyscy już tęsknią za Prezesem Z... a dla tych odważnych życzę owocnej dyskusji z nowym dyrektorem pytanie tylko czy taki się znajdzie dużo umiecie pisać tylko na tym śmiesznym forum anonimowo

koleżanka

Drogie Koleżanki,uprzejmie informuję,że kontrola 100% wraca na trzy zmiany od 27 lutego.Życzę miłej niedzieli i wytrwałości w dalszym poszukiwaniu i rozdmuchiwaniu afer:-) Pozdrawiam gorąco!

sprawiedliwie musi byc
@koleżanka

mam nadzieje ze naprawde od jutra kontrola 100% zaczyna tak jak inni pracowac w systemie trzy zmianowym. Zobaczymy czy naprawde cos sie zmienia w firmie i wszyscy bedziemy traktowani na rowni.

87jhuhuj

Ciekawie czy osobiście będziecie rozmawiali z nowym dyrektorem ?. Bo jak na razie to się boicie i piszecie na forum wszystko . Łatwo pisać anonimy niż powiedzieć komuś w twarz.... Uważajcie żebyście wy pierwsi w kolejności nie wylecieli z roboty ......

&€&€&€&

Racja!!!!!!!!!!mam nadzieję że będzie zebranie z nowym dyrektorem naczelnym i będziemy mogli z nim to wszystko poruszyć i oglądać!

Sprawiedliwie

Ciekawe czy dyrektor okaże sie sprawiedliwy czy znowu będzie bał sie głównego nastawiacza.Chodzi mi o te nowe zmiany ze wszyscy mają chodzić równo do pracy czyli każdy na 3 zmiany. Ciekawe co ze 100% czy Panie wreszcie będą równo traktowane i zaczną chodzić do pracy jak każdy czy znowu mąż postawi na swoim. Panie dyrektorze każda pakowaczka umie oglądać małe uszczelki nie muszą to robić specjalne panie na specjalnych warunkach i na specjalnym traktowaniu.

terap....

Widzę że wy już swojego życia prywatnego nie macie i nie możecie żyć bez firmy zet Gaskets, skoro cały czas siedzicie i piszecie głupoty z nudów . Chyba musicie iść na terapie odwykową bo to już jest uzależnienie.

n@@@@@zet

Matko- jak napiszesz kim jesteś to na pewno ktoś ci strzeli w łeb!!!

Zostaw merytoryczną opinię o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. - Brzostek

• Jak się pracuje w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.