Opinie o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

a-i-a.pl

i tak do tej firmy nikt nie przyjdzie bo ludzie z produkcji i tak zrobią wszystko żeby się nikt nie zatrudnił . Czyja to wina oczywiście Państwo z biur..

I love Poland :)
@a-i-a.pl

"Ludzie z produkcji i tak zrobią wszystko żeby się nikt nie zatrudnił" ?? Chyba nie wiesz co piszesz... przecież to totalna bzdura!! Co mają do tego ludzie z produkcji ... dlaczego nikt z Polaków tu nie chce przyjść do pracy?? Po pierwsze płaca, po drugie płaca i po trzecie płaca!!! Tyle i aż tyle - do tego nie każdy tutaj się nadaje... nie oszukujmy się... musisz w odpowiednim tempie potrafić wychwycić braki z produkcji, a nie każdy ma "te ruchy" i "to oko", i ten refleks rzecz jasna. Tylko tyle w temacie... nadchodzi rynek pracownika i nie oszukujmy się każdy przebiera w ofertach. Wybieramy oferty lepiej płatne i te mniej uciążliwe dla nas samych. Ludzie z produkcji zawsze starają się pomagać nowym osobom, ale niestety jeśli niektórzy nie potrafią się tutaj odnaleźć i porostu nie ogarniają, to pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć... Tutaj na produkcji jakość jest na pierwszym miejscu :):). Zobaczymy jak to będzie po podwyżkach w lipcu, mam nadzieję, że da się je porządnie odczuć :), bo z zapowiedzi można wnioskować, że taaak :). Pozdrawiam wszystkich sympatycznych z produkcji :) :) naprawdę fajna z Nas EKIPA :D :P :). Zapraszam też Polaków i Polki do pracy :) złóżcie cv, spróbujcie :), nic nie tracicie :), a my pomożemy się Wam odnaleźć.

Yloly

Ludzi z wydętymi warami nie proszono o zdanie... :D

Ona tanczy dla niego

Racja nadszedł czas na zmiany . Ale najwyższy czas zmienić w pierwszej kolejności ludzi z biur co łażą z konta w kąt i zabrać ludziom premii nawet za to ze ktoś cos przypadkiem zepsuł... Naprawdę porażka tu chcą przyjąć do pracy nastawiacza a tu robią wszystko żeby sam odszedł z firmy... Niech zrobią w końcu podwyżki i to równe a nie żeby każdy miał inaczej za nieróbstwo...

Miss_E
@Ona tanczy dla niego

Jeżeli chodzi o braki to faktycznie, mogliby mniej zabierać za to premii, jednakże o przypadkach tego że zabierają ludziom premie za to że ktoś coś przypadkiem zepsuł to pierwsze słyszę. Możesz to jakoś wyjaśnić?

Napalona Smerfetka :)

Nie wiem czy wiecie, ale podobno w MES'ach jest taka opcja do wyboru jak "Przerwa Personalna -> WC" - Polecam korzystac, a nie narzekac. ;) Co do reszty to brak slow. Pracuje juz w tej firmie kilka lat, byly lepsze i gorsze dni... Nadszedl jednak czas na zmiany. Czy sa zauwazalne? Oczywiscie! Sa takie zmiany, ze nawet Ukraincy uciekaja z tej firmy hehe. Podwyzek nie bedzie, to Wam moge przepowiedziec niczym Nostradamus. Co do Ukraincow to przybywaja do Naszej firmy niczym armia murzynow idaca na podboj klasztoru siostr Nazaretanek. Problem w tym, ze nie widac Polakow - bo kto przyjdzie tutaj robic za najnizsza krajowa + premie, ktora mozna stracic w kazdej chwili.Powiem tak - jezeli do lipca nie zmieni sie placa, to odejdzie kolejna grupa 5 ludzi - w tym i Ja. Tylko zeby potem nie obudzili sie z reka w nocniku ze nie ma kto w tej firmie pracowac. Jedyne co jeszcze niektorych ludzi trzyma w tej pracy - to inni ludzie. I nie chodzi mi tu o kadre tzw. "rzadzaca" a innych pracownikow produkcyjnych. To tylee, widzimy sie za kilka godzin. Hej :)

Firma FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Ona Tu jest i Tańczy dla mnie

Dobrze wszyscy wiedzą że to Ty piszesz Natalia ... ;)

Brawo

Wreszcie ktos napisał prawdę bo mydlić oczy to w tej firmie potrafią. Pracownik z produkcji cały czas jest na koncu. Zeby nastawiacz miał problem zastąpić na maszynie, bo chcesz iść do łazienki to juz jest kpina. Najlepiej jakby nic nie robili, ale przykład idzie z gory(czyt Pan W.-jak zarobić zeby sie nie narobić).

Ona

Hejka! miałabym do Ciebie propozycje, nie do odrzucenia... firma w której pracuje poszukuje nowych pracowników na linii produkcyjnej i tak od razu pomyslałam o Tobie. moze od razu napisze Ci kilka słów o tym jak tam jest... firma ZetGaskets to firma z długoletnia tradycja Tradycja jest, ze musisz j..bac a nie zarobisz, do zaoferowania jest najniższa krajowa z premia, której mozesz w każdej chwili nie miec, bardzo miłe widziane jest pracowanie w ramach wolontariatu :-) pracują także Ukraińcy, ale to nie ma większego znaczenia bo w koncu wszyscy jesteśmy braćmi :-D praca w bardzo dobrych warunkach, latem pot leci Ci miedzy cyckami, ale na dłuższa metę to tez moze byc cos seksownego, zatrudniając sie w tej firmie od razu wyłącz sobie opcje " sikanie" bo w tej firmie cos takiego nie istnieje, wiecej szczegółów dowiesz sie jak juz sie zdecydujesz, jeśli masz dosyc swojego zycia i chcesz cis zmienić to zapraszamy do współpracy, ta firma napewno Cie wykończy :-D

Ona

Hejka

Najgorsza firma powinni szkodliwe placic ,a mialy byc takie zmiany i co ...?/?

KOZZAK

I LOVE UKRANIAN NATION, I LOVE WORK in POLAND, I LOVE WHEN POLAND DOESNT LOVE UKRANIAN. (NOT ALL) BUT WHO LOVE UKRANIAN PEOPLE THANKS

Beta

WESOŁYCH ŚWIĄT

Chciałbym zatrudnić się w tej firmie. Jakie są rzeczywiste zarobki na produkcji ? Jaka panuje atmosfera ? Jakie kierownictwo ? Prosze o prawdziwe informacje - z góry dziekuje.

On

Niech lepiej dadzą nasze socjalne na święta, a nie oni biorą nam premię za Ukraine nawet z nimi nastawiacze mają więcej prywaty...

hhhhhhhhhhhhhhhh,

Znowu trzeba iść do tej roboty widzieć te krzywe pyski. O podwyżkach nic nie wspominają....No i przyszedł do nas wielki kierowniczek lizusek łape w tyłku wszystkim trzyma . Każdy to widzi że kierownikami zostali ci co ludzi podpierdlają i w (usunięte przez administratora) włażą wszystkim z biur..a sami nic nie robia...

z...

No i następna osoba się zwolniła, potem następna odchodzi , i jeszcze kilka osób odchodzi już to będzie katastrofa dla firmy. Czyja to wina oczywiście każdy to wie , nie chcą dać podwyżki to mają zapłatę za to.

Dred
@z...

A kto się zwolnił?

dobrze idzie?

B. zacznij robić normalne audity, bo od dotykania uszczelki na haku/tacce wtrąceń ani nic nie zobaczysz, o przymiarze nie wpomnę. Reklamacje to nie wina tylko produkcji, wszyscy na to pracujemy, podpis na przewodniku to nie wszystko.

cierpliwa@!@!

W głupoty inwestują . Najwyższy czas żeby dali nam pożywki... Bo zobaczą że jeszcze trochę to nikt nie będzie robić w tej firmie. Porażka

Dlaczego od wszystkich wymagają spodni zatyczki itd.a Pani Ania K.co ciężko spodnie założyć to i inni nie będą się stosować do tego.

Zet
@*

A łazcie sobie nawet w samych gaciach,albo i bez!!!!

a-i-a.pl

Widzę że zatkało was.........

Porażka

Lepiej zajmijcie się swoja robota a nie czyjąś . Porażka .... Debile...

Zostaw merytoryczną opinię o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. - Brzostek

• Jak się pracuje w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.