Dotcommunity Sp. z o.o.

Kraków

Dotcommunity Sp. z o.o.

Opinie o Dotcommunity Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w dotCommunity Sp. z o.o. jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

rekruter

Plusy: - dobre zarobki - sprawiedliwy system premiowy - bardzo fajny szef (Tomek), da się z nim dogadać, idzie na rękę, jest uczciwy i otwarty na pracowników - ze świecą szukać takich Managerów - niekorporacyjna atmosfera - możliwość pracy w ogródku Minusy: - prawa ręka szefa (Natalia) ma do pracowników podejście bardziej jak matka, a nie superwizor - w zespole przewaga dziewczyn, co wpływa na atmosferę, która jest dość sztywna (mało luzu i dystansu do siebie)

kandydat

Doświadczenia współpracy z tą firmą moge zaliczyć do najgorych jakie miałam. Po pierwsze brak kontatu ze strony firmy, po rozmowie rekrutacyjnej (mimo zapewnienia feedbacku). Jak przystało na firme która zajmuje się rekrutacją, sam proces wewnętrzny rekrutowania kandydatów oceniam jako tragiczny. Na rozmowie w siedzibie firmy zadawanie kilka razy tych samych pytań, nielogiczne tłumacznia odnośnie pracy, które mozna sprecyzowac w jednym zdaniu, nic nie wnoszące uwagi.. Zdecydowanie nie polecam dotCommunity!

Masz coś do powiedzenia na temat firmy dotCommunity Sp. z o.o.? Zachęcamy do dzielenia się informacjami o niej w naszym dziale opinii.

Zostaw opinię o Dotcommunity Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dotcommunity Sp. z o.o.