Opinie o EuroAct w Zdzieszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EuroAct. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EuroAct o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroAct w Zdzieszowice

Alexa

Do mnie dzwonila kobieta ze w niedz wyjazd pewny.ktos jewzcze?

Pawel

Do mycha nikt nie pojedzie bo jeszcze nic nie wiadomo trzeba czekać

Mycha

Hej, kto jedzie w niedziele na pomidory ?

Pawel

A jest ktoś może na tym forum kto jeździł z tą agencją w tamtym roku i miał podobny problem

Aplikowałeś do firmy EuroAct? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Pawel

Ok będę dawał znać jak coś

tom20b

Firma słynie z tego, że informuje o wyjeździe nawet na dwa dni przed samym wyjazdem, mało komu to odpowiada. Czy ktoś ma jakieś namiary na inny sprawdzony wyjazd?

magda

@pawel - powoli chyba zaczniemy. Dzięki. Ale gdyby się odezwali to daj znać ;)

Pawel

Radzę wam powoli za czymś innym się rozglądać miałem podobną sytuację w tamtym roku dla tego już jak są takie opóźnienia to czarno to widzę

magda

Też powoli zaczynam czarno to widzieć.

Pawel

No tak poczekamy zobaczymy Ale czarno to widzę

magda

Raczej nikt nie może czekać. Jeżeli odezwie się ktoś na początku marca, że będzie wyjazd na 100 % to super.. a nie wiele zostało tak naprawdę

Pawel

No to lipa ja nie mogę czkac no ale nie ma wyjścia zaczynam szukać czegoś nowego

magda

@pawel - ogólnie musimy czekać, jak się pojawią konkretne oferty pracy wtedy będą się kontaktować. Do pytałam czy na pewno dla mnie i mojego faceta będzie co kol wiek to napisała mi, że nie może niczego zagwarantować. Na początku marca ma dostac jakieś potwierdzenie wtedy będzie się kontaktować. Wiec czekamy

Pawel

A coś mówili kiedy będzie wyjazd albo wogole będzie

magda

@Pawel - dziś się z nimi kontaktowalam wiec 28ego lutego pójdziemy jedynie palcem po mapie ;)

magda

@Pawel - a to kontaktował się ktoś z Tobą czy sam napisałeś z zapytaniem? Bo nie wiem co robić

@magda

W piątek mi opisali że nie nic nie widzą dla tego wydaje mi się że jak bym miał być wyjazd 28 tak jak mówili to by dali dużo wcześniej znać jutro do nich znowu będę próbował się kontaktować ale mam nadzieję że to wypali jakoś

Alexa

Nika to Ok.czyli tak jak u mnie wiec jak dobrze pojdzie to pojedziemy razem 1 marca:-)

@Alexa

Coś mi się wydaje że nikt nie pojedzie zgodnie ze swoim terminem ja mam 28 i do tej pory nic nie wiedzą to raczej będzie opóźnienie

Nika

Alexa. Przez maila sie umawiałam wysłałam CV i termin którego dnia mogę wyjechać , poźniej Pani odpisała wyslala umowy do wypełnienia. A na drugi dzien zadzwonila i przedstawiła oferte pracy.

Alexa

Magda niestety tylko meilowo.ale duzo info maja na fb.jak sie odezwie tak jak pisala to dam znac.ja poki co mam termin na 1 marca i tego sie trzymam.powodzenia.daj xnac

magda

@Alexa - ale mailowo z nią rozmawiałaś czy kontaktowała się z Tobą jakoś? Bo na tą chwilę mieliśmy jechać 28ego ale czekamy na potwierdzenie terminu.. gdzie na tą chwilę nie wiadomo nic.

Zostaw merytoryczną opinię o EuroAct - Zdzieszowice

EuroAct
2.5/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Fabryczna 1
    47-330 Zdzieszowice