Opinie o EuroAct w Zdzieszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EuroAct. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EuroAct o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroAct w Zdzieszowice

krysia

Przykro mi ze tak Ci sie trafilo.napewno na dniach sie poprawi sytuacja i pojdziecie do pracy. Powodzonka

Nieznajoma

Dzisiaj nam powiedzieli ze moze za tydzien dwa pojdziemy do pracy bo ludzie z urlopów wracaja. Wiec nie wiem po co tak wczesnie kazali przyjezdzac skoro nie ma pracy. Inne dziewczyny nowe poszly do pracy a ja siedze. Najpier w powiedzieli kikla dni wiec mysle ok poczekam a teraz nagle tygodnie sie zrobily to troche dziwne

kobitka

Droga nieznajoma. Z tego co mi wiadomo to praca jest teraz dla kobiet na pakowaniu.dla mezvzyzn dopiero wtedy jak wszystko zostanie popakowane.dlatego kobiety jada teraz. Nie chce mi sie wierzyc ze jako jedyna tam siedzisz a inni ida do pracy.wybacz ale jak tak by bylo to mysle ze nie czekalabys tyle z decyzjami skoro ktos powiedzial ze bedziesz czekac.jesli sie myle to przepraszam i prosze o sprostowanie jak cos sie dowiesz. Pozdrawiam i zycze powodzenia. Ps.a gdzie jestes? W ktorej czesci Holandii?

Nieznajoma

Jutro jak bede cos wiedziec to dam znac. Ale czarno to widze

Aplikowałeś do firmy EuroAct? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
magda

To faktycznie nie ciekawie. Dlatego pewnie z nami tak zwlekają :/ współczuję

Nieznajoma

Tak. Pani z biura wyslala mnie mowiac ze zapewniaja 40 h tyg. W tym samym czasie przyjechaly 4 osoby. Dwie dziewczyny poszly na drugi dzien do pracy. Dwoch chlopakow idzie od pon. A mi powiedzieli ze kilka tyg mam czekac. Jaja sobie robia. Jutro dzwonie do biura. Nic nie mowila baba z biura ze bedzie malo h albo ze wogole ich nie bedzie. Porazka

magda

@Nieznajoma - a to wysłali Cię od tak mimo że roboty nie ma? Bo nam tu wypisują, że póki co nic nie wiedzą a nie chcą nas wysyłać żeby siedzieć bezczynnie.

Nieznajoma

Witam. Przyjechalam w niedziele do tej pory siedzie bez roboty. Ludzie niektorzy siedza juz po 2 tyg bez roboty wiec nie wiem jaki to ma sens. Ogolnie nie polecam. Jutro bede dzwonic do biura i ponaglac z robota bo nie przyjechalam tu na wakacje. Turas mowi ze moge siedziec i 2-3 tyg bez roboty bo ludzie z urlopow wracaja. Zal po prostu. Zastanowcie sie lepiej czy chcecie przyjechac...

Nika

Alexa. Tutaj masz mojego maila dominikova@o2.pl napisz to wymienimy się na fb.

Alexa

Ja jade z Katowic o 17.moze zgadamy sie jakos na fb lub meilowo pogadac?a jedziecie do Hagi?

Nika

Hej Alexa. My jedziemy z Hrubieszowa , bo daleko nam było dojechać do Wrocławia czy innego miasta , same zamówiłyśmy busa , o 6 rano. A Ty skąd jedziesz?

Nika

Hej , ja właśnie dzisiaj dostałam potwierdzenie wyjazdu. Jak już wspominałam jade z koleżanka 1 marca , mamy wyjazd o godz 6. Czy ktoś jeszcze dostał taki tel od Pani ? :)

@Nika

hej Nika. jade tez 1 marca. skad jedziecie? czy Wasz bus jest o 18 czy o 6 rano?

Kamil

Hej:) Ja również czekam na potwierdzenie wyjazdu 28 ale na razie cisza:// Mam nadzieje ze cos sie zmieni.

Mycha

Oki dam znać . Tak, jak na razie to jadą same kobiety.

ka miałem jechać w niedziele z 3 kolegami i do nas nic się nie odzywają dostałem dziś tylko wiadomość ze czeka nadal na pozwolenie wysłania do pracy

@Paweł

poki co chyba jada same kobiety do pakowania z tego co mowila. a mezczyzni dopiero pozniej do pakowania na auta imagazyny. wiec kobiety musza spakowac zeby faceci mieli co robic pozniej ;-)

Mycha

Ja jadę w niedziele rano. Z Wrocka a Ty?

@Mycha

Katowice. daj znac jak bedziesz na miejscu. jak jest itd oki?i widzimy sie chyba na miejscu

Mycha

Alexa Ty jedziesz też w niedzielę?

@Mycha

@ Mycha jade we wtorek tak o 17 wyjazd? skad jedziesz? wiem ze ze mna jada jeszcze 3 osoby.

Mych

Do mnie dzwoniła kobieta nie dawno ze jade w niedziele.

Alexa

Pawel dzwonila godzine temu ze przesyla juz moje dane do firmy transportowej i beda we wt po mnie i ze do konteaktu juz moje dane poszly. A Ty? Wiem ze.3 kobiety jada ze mna busem teraz.

Pawel

A kiedy do ciebie dzwoniła bo mi dziś napisali ze czekają na potwierdzenie wyjazdu

Zostaw merytoryczną opinię o EuroAct - Zdzieszowice

EuroAct
2.5/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Fabryczna 1
    47-330 Zdzieszowice