opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Apcoa Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1148 ocen
Opinie(2570)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(2570)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Kariera
  • .
  • Zostań naszym partnerem biznesowym
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Kariera

Zostań naszym partnerem biznesowym

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Apcoa Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Apcoa Polska Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • 18
    • 19

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Apcoa Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik pkingu.

    07.04.2020 14:32

    Inne

    Jeszcze raz zapytam może ktoś wie i mi odpowie, proszę.jestem emerytką trzeci rok pracuje w APCOA . Czy przysługuje mi świadczenie postojowe .
    ReviewUserIcon
    Pracownik apcoa

    07.04.2020 14:46

    Inne

    Nie przysluguje
    ReviewUserIcon
    Pracownik pkingu.

    07.04.2020 12:29

    Inne

    Czy będąc emerytką otrzymam świadczenie postojowe ?
    ReviewUserIcon
    RON

    02.04.2020 20:57

    Inne

    Też słyszałem o zawieszaniu parkingów na jakiś czas. Ciekawe za co mamy przeżyć czas zawieszenia, skoro firma daje tylko umowy zlecenia? Przecież za wolne nikt nie zapłaci, a program dopłaty przez Rząd nie obejmuje naszych umów.
    ReviewUserIcon
    Wieśniak

    04.04.2020 17:20

    Inne

    Nic nie dostaniesz Nie robisz to ci nie zapłacą.
    ReviewUserIcon
    Pracownik apcoa

    04.04.2020 19:29

    Inne

    RSP-C WNIOSEK PRZECZYTAJ O TYM TO ZOBACZYSZ ZE NORMALNIE ZUS ZAPŁACI ZA TO ZE MASZ POSTÓJ W PRACY NIE Z NASZEJ WINY ZUS BĘDZIE WYPLACAL TAKA ZA POMOGĘ.. POCZYTAJ A SIĘ DOWIEDSZ A NIE WYPISUJESZ (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Maciej

    30.03.2020 11:15

    Inne

    Będą zamykać. To kwestia kilku dni.
    ReviewUserIcon
    Rohff

    01.04.2020 20:11

    Inne

    Kilka zostało zamkniętych. Zleceniodawcy przestali płacić, przez brak dochodów. Reszta parkingów czeka na decyzję.
    ReviewUserIcon
    Wieśniak

    04.04.2020 17:25

    Inne

    Tylko ile tych aut teraz jest? Można policzyć na palcach jednej ręki.
    ReviewUserIcon
    David

    26.03.2020 14:36

    Inne

    Czy wraz z panującym koronawirusem jakiś parking APCOA jest nieczynny?
    ReviewUserIcon
    Rohff

    01.04.2020 20:13

    Inne

    Kilkanaście parkingów zostało zawieszonych na czas nieokreślony.
    ReviewUserIcon
    Wieśniak

    04.04.2020 17:22

    Inne

    Kilkanaście zamkniętych. Z resztą parkingów to czas pokaże.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    24.03.2020 12:00

    Inne

    Witam. Wczorajszego dnia otrzymałam wezwanie do opłaty dodatkowej w wysokości 95 złotych. Jest to moje pierwsze wezwanie, ponieważ zawsze brałam bilet, nawet wykupiłam na 2 czy 3 godziny. Z racji tego, że panuje wirus, parkingi w mieście są nieczynne i myślałam, że parking APCOA również. Okazało się, że nie. Na parkingu stałam jakieś 20 minut, poszłam tylko do Banku wypłacić pieniądze, a po powrocie zauważyłam wezwanie za wycieraczką. Osoby wystawiającej wezwania nie było, możliwe, że skończył pracę. Na wezwaniu jest możliwość złożenia reklamacji na e-mail lub wysyłając list. Pytanie brzmi jak mam złożyć reklamację? Czy wydruk z Banku jako podstawa reklamacji? Jak udowodnić, że byłam tylko 20 minut? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Pracownik apcoa

    24.03.2020 18:56

    Inne

    Mało wiesz zwolnić teraz nie mogą sami po prostu przed koronawirusem mogli by ale teraz jak to jest nie mają prawa wypowiedzieć umowy zlecenia i muszą płacić 80% wynagrodzenia. Więc im nie na rękę bo rząd płaci firmie 40% dodatku i plus firma dopłaca 40% wynagrodzenia więc nie mogą zwolnić poczytaj sobie w kodeksie pracy..(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    25.03.2020 11:34

    Inne

    Nigdy nie zaszkodzi złożyć i zapytać. W każdym regionie Polski jest inaczej.
    ReviewUserIcon
    Andrzej 77

    24.03.2020 14:10

    Inne

    Łotry, bez podstaw do wystawiania opłat za parkowanie w Poznaniu, przy ul. Piaskowej. Strefa nie wydzielona i oznakowana. Bezprawne pobieranie opłat. Posiadam dokumentację zdjęciowa.
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    24.03.2020 14:33

    Inne

    Firmy zarządzające parkingami mają prawo wystawiać opłaty za parkowanie (w tym APCOA). Skoro jest oznakowanie to trzeba się do niego stosować jak wszędzie. Jak parking funkcjonuje to działa zgodnie z prawem w przeciwnym razie by go tam nie było.
    ReviewUserIcon
    JAC

    15.03.2020 00:27

    Inne

    Odradzam tutaj pracę każdemu. Zniszczysz sobie tylko psychikę i narobisz wrogów. Za najniższą możliwą stawkę, czyli 12 PLN / godz. będziesz wyzywany, obrażany, wytykany palcami i obgadywany przez ludzi przechodzących przez parking. Żadnego awansu, premii, czy zwrotu za bilet miesięczny / paliwo nie dostaniesz. Obiecują to tylko przed podpisaniem umowy.
    ReviewUserIcon
    Pytanie.

    24.03.2020 13:53

    Inne

    Czyli nie warto pracować w tej firmie ze względu na niekorzystne warunki dla pracowników?
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    24.03.2020 14:30

    Inne

    Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Jednym warunki pasują, drugim nie. Wszystko zależy od Twoich wymagań.
    ReviewUserIcon
    Pytanie.

    24.03.2020 13:48

    Inne

    Jak wygląda praca w APCOA Parking na stanowisku Kontrolera?
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    24.03.2020 14:28

    Inne

    Chodzisz i sprawdzasz czy w samochodach są bilety parkingowe. Jak nie ma biletu lub jest nieważny, wystawiasz wezwanie do opłaty dodatkowej (przeważnie 95 PLN). Umowa zlecenie, praca 4 godziny dziennie, elastyczny grafik. Zależy wszystko od parkingu, lokalizacji i pracodawcy ale przeważnie tak to wygląda.
    ReviewUserIcon
    Pytanie do pracowników.

    12.03.2020 14:41

    Inne

    Jak to jest, że niektórzy pracują po 2-4 godziny, a inni po 6-8 godzin na podobnych do siebie parkingach? To zależy od rejonu Polski czy jak?
    ReviewUserIcon
    JAC

    15.03.2020 00:30

    Inne

    Na początku pracujesz do 4 godzin, a później musisz pracować po 8 godzin (bo Twoje wyniki są słabe) po jakimś czasie i musisz pracować 2x więcej, żeby zysk był taki jak na poczatku, albo i większy.
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    16.03.2020 16:05

    Inne

    Wszystko zależy od tego jaki jest parking i jego lokalizacja. Firma daje umowy zlecenia i masz pracować min. 4 godziny dziennie. Też pracowałem przez pierwsze 2,5 roku po 4 godziny przez cały tydzień, a później Pracodawca chciał sprawdzić jakie wyniki będą pracując więcej. Okazały się dużo lepsze i zapytał, czy mogę pracować po więcej godzin. Zgodziłem się i teraz pracuję od 4 do 8 godzin, zależnie jaki dzień i jak mi pasuje. Wiadomo, że jak więcej przepracujesz tym lepsze wynagrodzenie. Ale żeby pracować po dwie godziny dziennie? Widzialem też takie ogłoszenia, ale to nic nie zarobisz. :)
    ReviewUserIcon
    Liberal

    13.03.2020 20:51

    Inne

    Praca nie warta pieniędzy. Lepiej pracować w Dziad-Parking, tam płacą od 15 złotych za godzinę.
    ReviewUserIcon
    Liberal

    14.03.2020 10:43

    Inne

    Jak na taką firme 12 zł na rękę to trochę śmieszne. W mieście są 3 firmy z parkingami i płacą od 15 zł i wezwania mają na 20 zł. Tutaj non stop wyzwiska i problemy robią ludzie jak widzą że do zapłaty prawie 100 zł.
    ReviewUserIcon
    JAC

    15.03.2020 00:28

    Inne

    Pewnie, że tak. Wszędzie płacą więcej niż tutaj.
    ReviewUserIcon
    Balcer

    05.03.2020 12:47

    Inne

    Witam. Mam kilka pytań do pracowników firmy. 1. Czy zdarzyło się, że APCOA zlikwidowała jakiś parking? 2. Pracujecie po 4 godziny, czy więcej? 3. Ma ktoś normalną umowę o pracę, czy tylko zlecenie? 4. Czy wasze wyniki spadły z czasem od założenia parkingu? 5. Płacą gdzieś 17 złotych na rękę?
    ReviewUserIcon
    Balcer

    05.03.2020 20:05

    Inne

    Ściemniacz ta? Człowieku parking ma 4 lata, zrobili go na wiosce i nikogo tutaj już nie ma.
    ReviewUserIcon
    GRAND

    12.03.2020 14:52

    Inne

    1. Zlikwidowano kilka parkingów przy Aldi i szpitalach. 2. Przeważnie po 8 godzin. 3. Umowa zlecenie. 4. Spadły o połowę. 5. Jest tylko jedna stawka - 17 zł Brutto.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.03.2020 09:15

    Inne

    Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Apcoa Parking Polska Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    07.03.2020 11:09

    Inne

    Szef i Kierownik Kontrolerów są bardzo w porządku. Złego słowa na nich powiedzieć nie można.
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    08.03.2020 15:29

    Inne

    Pomorskie.
    ReviewUserIcon
    andii

    07.03.2020 10:47

    Inne

    Firma żerująca na klientach,mimo posiadania biletu wystawiane są mandaty.To jest żenada,przwstałem kupować w \lidlu i jest mi z tym dobrze.
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    07.03.2020 11:10

    Inne

    Bilet był w samochodzie czy kieszeni?
    ReviewUserIcon
    GRAND

    07.03.2020 20:39

    Inne

    LIDL nie zbiednieje, nie martw się.
    ReviewUserIcon
    Balcer

    05.03.2020 20:07

    Inne

    Do pracowników: Może chcecie popisać o pracy itp. na jakimś czacie albo czymś podobnym? Sugerowałbym GG? :)
    ReviewUserIcon
    Marek

    12.02.2020 10:41

    Inne

    Polityka tej firmy sama ją wykończy. Myślą, że po 2-3 latach od wprowadzenia parkingu wyniki będą coraz lepsze. Jest dokładnie odwrotnie. Więcej ludzi, tym bardziej (miejscowych) jest świadomych płatnego parkowania. Z czasem prawie każdy w mieście będzie wiedział. Wyniki spadną o 40-60% i wtedy pretensje do pracownika, że słabo i nie daje rady. Żeby jeszcze bardziej dobić Twoje wyniki ubiorą Ci firmową kiecke z odblaskami, żebyś z daleka rzucał się w oczy. Wtedy nikt nie zaparkuje na parkingu widząc, że ktoś chodzi i sprawdza bilety. Wyniki znów spadną o 10-20%. Będzie druga rozmowa o wynikach z przełożonym i tak karuzela będzie się kręcić, aż w końcu parking będzie pusty, a Ty będziesz musiał pracować po 12 godzin, żeby spisać chociaż dwa samochody przez cały dzień.
    ReviewUserIcon
    Robert

    05.03.2020 18:37

    Inne

    Panowie a ile macie parkingow.
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    05.03.2020 19:53

    Inne

    Jeden i ten sam od 3,5 roku.
    ReviewUserIcon
    Pracownik apcoa

    04.03.2020 18:10

    Inne

    Poszukuję pracowników którzy mają nad sobą przełożonego Pana KIK pilne
    ReviewUserIcon
    APCOA ZŁO

    21.02.2020 22:25

    Inne

    APCOA Parking - płaci pracownikom 12 złotych NETTO / godzinę, na umowie zlecenie. Korporacja nr. 1 w zarządzaniu parkingami, działająca w Europie i Stanach Zjednoczonych. Zarządza ponad 9,500 parkingami i nie potrafi dać godnego wynagrodzenia głównej sile gospodarczej firmy (czyt. Kontrolerom biletów parkingowych). Kontroler dorabia się z ludźmi, którzy dostali wezwanie na 95 złotych i stara się o każdą złotówkę, aby wpadła do firmy, a APCOA ma to gdzieś. Siedzą w biurach, piją kawkę, patrzą ile kasy wpłynęło na konto i patrzą jak oskubać pracownika (radziłbym sprawdzić przelewy od APCOA). Pracodawca bierze od 5 do 25 groszy haraczu za każdą przepracowaną godzinę. Oskubie tak kilkunastu pracowników i ma premię w wysokości Twojej wypłaty. Nie jest im wstyd? Na miejskich parkingach płacą już 15 złotych NETTO / godzinę, gdzie praca jest w podwójnej obsadzie, a mandaty nie są wygórowane. Dajcie 500 złotych mandaty, a co tam?! Ludzie zapłacą, a Kontrolerzy będą wywiezieni karawanami z parkingów, ale co was to obchodzi skoro wy tylko liczycie kase i macie wszystkich w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Raiden

    26.02.2020 20:28

    Inne

    Na pewno dobrze przeczytałeś umowę? Firma płaci 17 PLN Brutto Kontrolerom. Możesz to nawet sprawdzić w ich ogłoszeniach z pracą.
    ReviewUserIcon
    Pracownik apcoa

    28.02.2020 10:29

    Inne

    Gdzie pracujesz za 17 netto teraz jest ale 17 zł brutto a nie na rękę..
    ReviewUserIcon
    Ewa

    21.02.2020 13:28

    Inne

    Witam. Otrzymałam wezwanie do opłaty dodatkowej za brak uiszczenia ważnego dowodu opłaty parkingowej w wysokości 95 złotych. Na parkingu stałam około 20 minut. Przeczytałam tylko, że 45 minut postoju jest GRATIS. Dopiero później zauważyłam, że idąc nawet na chwilę, muszę wziąć przynajmniej darmowy bilet. Czy jest możliwość zmniejszenia tej kwoty? Prawie 100 złotych za 20 minut postoju to trochę sporo, a 45 minut jest i tak za darmo. Nie wzięłam tylko karteczki z parkometru. Próbuje dodzwonić się do firmy APCOA ale numer jest zajęty lub niedostępny.
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    25.02.2020 19:46

    Inne

    Dane dot. właściciela pojazdu są pobierane z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK). Co do zakupów to tylko paragon, faktura lub płatność z karty jest dowodem.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    26.02.2020 14:30

    Inne

    Odpowiedź że muszę zapłacić 95 zl. Trudno następnym razem będę wiedziała żeby wziąć bilet. :)
    ReviewUserIcon
    Truth

    23.02.2020 00:20

    Inne

    Jeżeli chcecie cokolwiek zdziałać, musicie działać razem. Wywalczcie zasłużoną podwyżkę!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Apcoa Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Rondo Onz 1 00-124 Warszawa

    NIP:5260307689

    REGON:01211023900000

    KRS:0000129400

    https://www.apcoa.pl
    Branże: Sprzedaż detaliczna
    ReviewUserIcon
    0100101001

    21.02.2020 21:25

    Inne

    Lekcja numer 4. "Ataki wymierzone w Twoim kierunku powinny być zgłaszane na bieżąco pracodawcy".
    ReviewUserIcon
    0100101001

    21.02.2020 22:28

    Inne

    Nie inaczej...
    ReviewUserIcon
    Truth

    21.02.2020 22:30

    Inne

    Nikt z nas nie jest tak na prawdę poważny.
    ReviewUserIcon
    0100101001

    21.02.2020 21:26

    Inne

    Lekcja numer 5. "Na myśl niech Ci nie przejdzie rozwój osobisty".
    ReviewUserIcon
    Gabriela

    06.02.2020 15:37

    Inne

    Dlaczego parkomaty nie są ustawione na wjeździe na parking tak aby nie trzeba było biegać? Proste rozwiązanie zamiast obrażania klientów, że są leniwi. Dzisiaj takie czasy , że każdy się spieszy. Wszędzie jak wyjeżdżam na parking to muszę pobrać bilet, inaczej nie wjadę . Tylko nie tutaj. To jest firma żerująca na klientach sklepów. Nic wiecej.
    ReviewUserIcon
    aa

    09.02.2020 14:46

    Inne

    Tam też byłeś taki mądry?
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    20.02.2020 13:45

    Inne

    Parkometr jest ustawiony przeważnie przy wejściu do sklepu, aby klient go zauważył.
    ReviewUserIcon
    Jurek

    14.08.2019 22:50

    Inne

    Praca nie warta pieniędzy. Co chwilę wyzwiska, groźby i same nerwy z debilami, którzy nie potrafią czytać.
    ReviewUserIcon
    całuj psa w dude

    09.02.2020 14:48

    Inne

    całuj psa w dude
    ReviewUserIcon
    VW

    10.02.2020 11:09

    Inne

    Że jak?
    ReviewUserIcon
    0100101001

    08.02.2020 23:27

    Inne

    Lekcja numer 2. "Skoro już jesteś nasz, to obiecanych złotych gór nigdy nie ujrzysz. To wyimaginowana rzeczywistość o której przekonasz się w ciągu 3 miesięcy".
    ReviewUserIcon
    0100101001

    08.02.2020 23:22

    Inne

    Lekcja numer 1. "Odpuść tutaj pracę. Zniszczy twe życie szybciej niż Ci się wydaje".
    ReviewUserIcon
    0100101001

    31.01.2020 23:03

    Inne

    Nikt nie zna dnia, ni godziny. Przyjdzie ten czas to wszego się dowiecie...
    ReviewUserIcon
    Simeon

    08.02.2020 21:53

    Inne

    Na wszystko przyjdzie czas.
    ReviewUserIcon
    0100101001

    08.02.2020 22:02

    Inne

    Ten czas nastąpi niebawem.
    ReviewUserIcon
    0100101001

    08.02.2020 22:01

    Inne

    Czas na objawienie jest bliski.
    ReviewUserIcon
    osa

    05.02.2020 13:54

    Inne

    Otrzymałem mandat za brak biletu za parkowanie pod Biedronką. Jednak robiłem w tym czasie zakupu w tym sklepie na co mam paragon. Czy może zostać mi anulowany mandat jeśli posiadam paragon?
    ReviewUserIcon
    JOKER

    05.02.2020 21:31

    Inne

    Znajomy złożył reklamację po 14 dniach i mu uwzględnili. Także warto spróbować. :)
    ReviewUserIcon
    Simeon

    08.02.2020 21:52

    Inne

    Trzeba zapłacić. Na odwołanie jest 7 dni,
    ReviewUserIcon
    Jerzy

    08.02.2020 21:45

    Inne

    Stówa za bycie klientem sklepu!!! Teraz mam się gdzieś odwoływać na jakieś zasrane mejle...!! Mam to w czterech literach nie zapłace tego i tak(usunięte przez administratora)!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.02.2020 21:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Simeon

    08.02.2020 21:39

    Inne

    Dodanie komentarza sprawia im ulge.
    ReviewUserIcon
    osa

    05.02.2020 13:36

    Inne

    Dostałem mandat za brak biletu pod Biedronką. Jednak w tym czasie robiłem zakupy w tym sklepie z którego mam paragon. Czy w takim przypadku zostanie anulowany mandat jesli mam przy sobie paragon z tych zakupów?
    ReviewUserIcon
    Klient

    10.10.2019 20:46

    Inne

    Dostalem mandat pod lidlem. Przeczytałem tylko 1 godz dla klientów za darmo ok zostawiam auto wchodzę. Wracam mandat. Szybko robię zdjęcia paragonu wysyłam odwołanie czekam dwa tyg. Mail zwrotny że nie anuluja bo mają do tego prawo. To po co piszą by się odwołać jak jest paragon i godz się zgadzają (A właściwie min bo byłem aż 15 w sklepie)
    ReviewUserIcon
    VW

    28.01.2020 19:10

    Inne

    I tak nie umiesz czytać to co za różnica, czy przyjdzie do ciebie z tablicą czy nie. :)
    ReviewUserIcon
    JOKER

    31.01.2020 22:17

    Inne

    W tym przypadku coś musiało się nie zgadzać, jak np, godzina czy data na paragonie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.01.2020 22:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    28.01.2020 19:28

    Inne

    Dlaczego dziadowska?
    ReviewUserIcon
    JOKER

    31.01.2020 22:16

    Inne

    Dlaczego "dziadowska"? Firma APCOA jest numerem 1 w zarządzaniu parkingami. Czyżby otrzymał Pan wezwanie do opłaty dodatkowej, że używa Pan aż takich słów?
    ReviewUserIcon
    Kazimierzz

    29.01.2020 09:34

    Inne

    Mam lepsze rozwiązanie. - Niech zrobią wezwanie do opłaty dodatkowej w wysokości 20 złotych (jeżeli zostanie uregulowana opłata w ciągu 7 dni). Nawet będąc klientem, mogę zapłacić te 20 złotych za brak biletu, nie ma problemu. W końcu nie wziąłem biletu i nie dostosowałem się do regulaminu. 95 złotych niech jest (jeżeli opłata zostanie uiszczona powyżej 7 dni). Jak będzie komuś ciężko zapłacić te 20 złotych w ciągu tygodnia to jego sprawa. - Nie każdy spodziewa się płatnego parkowania pod marketem i idąc na 15 minut do sklepu bez biletu będzie miał wezwanie na prawie stówkę. Oczywiście może się odwołać i udowodnić, że był klientem i nie zapłaci nic. Ale (głównie starsi ludzie) nie mają internetu i jest to dla nich problem złożyć reklamację, a wysyłając list możemy odpowiedzi już nie otrzymać i potrwa to dłużej niż w przypadku złożenia reklamacji na maila, gdzie i tak na odpowiedź czekamy nawet do 30 dni. - Rozwiązanie parkingu jest bardzo dobre, bo teraz są puste parkingi i możemy zostawić na spokojnie samochód ale opłata dodatkowa powinna zostać zmniejszona (a przynajmniej dla klientów marketu, którzy nie pobrali biletu).
    ReviewUserIcon
    RT

    29.01.2020 19:53

    Inne

    - Wezwania do opłaty dodatkowej wynoszące 20 PLN nie są w stanie utrzymać parkingu oraz jego personelu. Składając reklamację wezwania możesz zapłacić 10-20 PLN, jeżeli firma przyśle Ci taką odpowiedź. - "Nawet będąc klientem, mogę zapłacić te 20 złotych za brak biletu, nie ma problemu. W końcu nie wziąłem biletu i nie dostosowałem się do regulaminu" - Jak jest 95 PLN to wtedy nikt regulaminu ani parkometru nie widzi, a gdyby było 20 PLN ludzie zaczęli by zauważać? - Pewnie, że rozwiązanie jest dobre. Ludzie zapomnieli, co było przed wprowadzeniem płatnego parkowania. Wezwania do opłaty dodatkowej wynoszące 20 PLN nie odstraszą tych, którzy parkują samochód i idą na miasto / do pracy na cały dzień. "Dostanę 20 PLN to dostanę". W sumie 20 PLN to tak jakbym stał nie całe 7 godzin (przy stawce 3 PLN / godzinę). Tak to sobie zostawi samochód na 12 godzin i woli dostać wezwanie za 20 PLN niż zapłacić 36 PLN wykupując bilet.
    ReviewUserIcon
    JOKER

    31.01.2020 22:14

    Inne

    Panie Kazimierzu. Opłata dodatkowa w wysokości 20 złotych jest złym rozwiązaniem. Po pierwsze jest to zbyt mała kwota, aby utrzymać porządek na parkingu, pracowników oraz zarządzany parking. Po drugie, niektórzy będą woleć zapłacić 20 złotych opłaty dodatkowej, niż wykupić bilet z parkometru na cały dzień. Jest to po prostu nie opłacalne. Co w przypadku, gdy ktoś zgubi wezwanie i nie zapłaci tych 20 złotych w ciągu tygodnia? Firma będzie musiała naliczyć 95 złotych lub więcej (odsetki za pobranie danych właściciela pojazdu z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców "CEPiK"). Zostanie wtedy wysłany list do właściciela z odsetkami, a on mógł nawet nie wiedzieć o tym, że dostał wezwanie do opłaty dodatkowej, ponieważ ktoś mógł je wyciągnąć albo nie zauważył tego za wycieraczką i zgubił wezwanie podczas jazdy.
    ReviewUserIcon
    Tomek79

    28.01.2020 19:58

    Inne

    Wy ludzie nie miejcie pretensji do tych ludzi co to wystawiaja tylko do tej firmy bo to ona im narzuca takie zlecenia. Ci ludzie wykonuja tylko swoja prace, takie prawo i nie tylko w polsce. Na zachodzie tak samo to wyglada.
    ReviewUserIcon
    RT

    29.01.2020 19:55

    Inne

    Najpierw narzekają, że przed sklepem nie ma miejsca. Teraz jak coś z tym zrobili to też źle. Nie dogodzisz Tomku ludziom. Tak źle i tak nie dobrze.
    ReviewUserIcon
    JOKER

    31.01.2020 22:06

    Inne

    O to właśnie chodzi. Ludzie nie dostosują się do panujących przepisów i wtedy tłumaczą się Kontrolerom, że nic takiego nie zrobili. Tak samo jest w przypadku, gdy złapie kogoś Policja. Wiadomo, że zrobiliśmy źle, a i tak próbujemy się wykręcić.
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    28.01.2020 19:27

    Inne

    Widzę, że dyskusje trwają w najlepsze. Szkoda tylko, że nie związane z tematem. Z pośród 402 opinii na chwilę obecną to tylko z 4 można się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w danej firmie i to jeszcze nie wiadomo w jakim regionie Polski.
    ReviewUserIcon
    12345

    29.01.2020 20:16

    Inne

    Widzę, że nie jestem sam. Jest ponad 410 opinii nie wnoszących nic na temat pracy w APCOA. Administrator GoWork powinien usunąć te wszystkie komentarze, a także te nie związane z tematem nie wnoszącym o pracy w danej firmie.
    ReviewUserIcon
    JOKER

    31.01.2020 22:02

    Inne

    Zawsze może Pan zadzwonić do firmy APCOA i zapytać o pracę oraz panujące tam warunki.
    ReviewUserIcon
    Krystian75

    30.01.2020 20:27

    Inne

    Dostałem wezwanie na 95 zł za 10 minut postoju. Byłem w sklepie tylko po pieczywo... Zmieńcie ten chory system parkingów, obniżcie te wezwania albo co... Bo to chore, żeby płacić prawie 100 zł i to jeszcze klient.
    ReviewUserIcon
    Robert

    30.01.2020 21:25

    Inne

    Przeciez jak masz paragon zrob reklmacje i nic nie placisz.
    ReviewUserIcon
    JOKER

    31.01.2020 22:01

    Inne

    Panie Krystianie. Jeżeli był Pan klientem sklepu i jest paragon to proszę się odwołać na e-mail lub adres firmy, który jest podany na wezwaniu, które Pan otrzymał. Na pewno to anulują. Gdyby nie ten parking to do dzisiaj klienci sklepu nie mieliby, gdzie zaparkować swój samochód. Nie mając biletu umieszczonego w widocznym miejscu za przednią szybą pojazdu, Kontroler musiał wypisać wezwanie do opłaty dodatkowej niezależnie od tego, gdzie Pan poszedł. Taki jest regulamin parkingu. :)
    ReviewUserIcon
    JOKER

    31.01.2020 21:45

    Inne

    Świetne rozwiązanie parkingów oraz miła obsługa Pana Kontrolera o numerze 1. :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.01.2020 13:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    VW

    30.01.2020 21:44

    Inne

    Jeden z najgorszych miesięcy. :P
    ReviewUserIcon
    Bunny

    30.01.2020 21:47

    Inne

    Styczeń zawsze jest słaby na parkingach są pustki.

    Zostaw merytoryczną opinię o Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.