opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Apcoa Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1148 ocen
Opinie(2570)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(2570)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Kariera
  • .
  • Zostań naszym partnerem biznesowym
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Kariera

Zostań naszym partnerem biznesowym

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Apcoa Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Apcoa Polska Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 19

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Apcoa Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Parking

    26.10.2020 23:08

    Były pracownik

    Dlaczego ludzie boją się napisać prawdę o tej firmie? Już nie mówię o obecnych pracownikach ale o ludziach którzy tutaj pracowali czy mieli styczność z tą firmą. To się w głowie nie mieści co się wyprawia w tej firmie oraz na ich parkingach.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    27.10.2020 10:56

    Kandydat

    A co ma sie wyprawiac nie masz biletu masz wezwanie tyle...jak cos wiesz wiecej to napisz to ze zapominalscy nieuwazni klienci zachowuja sie skandalicznie w stosunku do pracownika parkingu to raczej normalne.
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    27.10.2020 12:33

    Pracownik

    Jaka jest prawda o tej firmie? Co tam się wyprawia? Parkingi jak każde inne. Jak jakiś klient jest agresywny w stosunku do Ciebie to po prostu z nim nie rozmawiaj, nie ma co się w ogóle produkować. Piszesz, że ludzie boją się napisać jakiejś prawdy, a sam nie napiszesz niczego konkretnego.
    ReviewUserIcon
    XXX

    26.10.2020 22:57

    Były pracownik

    Pracowałem w tej firmie 3 lata temu. Z tego co widzę nic się nie poprawiło, a jest jeszcze gorzej (rozmawiałem z pracownikiem tej firmy). Nie dbają już o pracowników, nie liczą się z nikim, nie odbierają telefonów od klientów składających reklamacje ani nie odpisują na maile. Samych pracowników też mają gdzieś, wyciskają z nich ile tylko się da. Na stanowiska kierowników awansowali świrów, którzy dostali samochód służbowy, telefon, wyprali mu mózg i zapierda*a 24h/dobe. Jesteście ch*j warci, ta cała wasza APSROA. Załuję, że musiałem użerać się z wami tyle czasu, ale ch** wam w du** (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mandat ze łą datą

    20.10.2020 18:38

    Inne

    Dostałem mandat, gdy szedłem "zapłacić" za postój (tj. odebrać kwitek na darmową godzinę pod Lidlem). Oczywiście kontrolera ani widu ani słychu. Chciałem się odwołać, bo nie jest uczciwą praktyką niezostawiane mandatu, gdy kierowca próbuje uregulować opłatę. I niespodzianka - mandat jest ze złą datą, dzień wcześniej. Oto jaka to rzetelna firma. Zobaczymy, czy anulują... w sumie - nie mają podstaw, bo rachunek z Lidla i za parking mają inną datę, niż mandat. Ale jeśli nie - sprawa skończy się w sądzie. Nikt mi nie udowodni, że byłem pod Lidlem w dniu, w którym wcale pod nim nie bylem :D
    ReviewUserIcon
    Parking - True.

    17.10.2020 19:39

    Pracownik

    Dzień ujawnienia jest bardzo bliski.
    ReviewUserIcon
    Kandydat.

    16.10.2020 22:09

    Kandydat

    Witam. Znalazłem wiele ofert związanych z pracą w firmie APCOA Parking Polska Sp. z o.o. W moim mieście jest kilka takich ofert. Mam pytania głównie do pracowników firmy. Przeczytałem większość opinii ale każdy pisze coś innego z czego niektóre osoby piszą jako zwykłe osoby i nie wiadomo o co chodzi. Dlatego mam pytania do pracowników firmy albo osób które miały kontakt z tą firmą. Pytania: - Jak przebiega rekrutacja? - Jak wygląda szkolenie? - Czy wyłącznie jest umowa zlecenie? - Jakie są obowiązki kontrolera? - Jaka stawka za godzinę? - Jakie wynagrodzenie w ciągu miesiąca? - Ile godzin trzeba przepracować dziennie/miesięcznie. - Czy polecasz pracę w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik.

    07.10.2020 22:34

    Były pracownik

    Praca 5 lat temu: 1. Przyjeżdżasz na którą godzinę chcesz i pracujesz minimum 4 godziny. 2. Kierownik Kontrolerów dba o pracowników (wstawia się za nimi w każdej sytuacji, odbiera telefon, służy pomocą, dzwoni i pyta o samopoczucie i sytuację). 3. Nie ważne ile wezwań wystawisz, ważne, że pracujesz. 4. Brak zbędnych kontroli przeszkadzających w pracy. 5. Brak inwiglacji. 6. Premia oraz zwrot kosztów za paliwo czy bilet raz na jakiś czas. Praca dzisiaj: 1. Firmie już nie odpowiadają Twoje godziny pracy i zaczynają wprowadzać niekorzystne grafiki, gdzie człowiek wraca późnym wieczorem, a następnego dnia zaczyna pracę wczesnym rankiem. Trzeba pracować więcej godzin wbrew Twojej woli. Po czasie gdy pracujesz więcej firma ma pretensje, że za dużo pracujesz i znów ograniczają godziny do 2 lub 4 godzin dziennie, gdzie zarobisz od 24 złotych. 2. Kierownik Kontrolerów, który awansował poprzez miejsce zamieszkania (mieszka tam gdzie znajduje się siedziba czy oddział firmy). Wmówiono mu, że awansował ponieważ miał najlepsze wyniki co jest kompletną bzdurą. Nie odbiera telefonu, wprowadza niekorzystne zmiany przez które wyniki pracownika są coraz gorsze za co nam się dostaje. Przecież to pracownik wie najlepiej w jakich godzinach pracować żeby mieć jak najlepsze wyniki. To pracownik przebywa najwięcej na parkingu i wie kiedy trzeba przyjechać, a nie Kierownik Kontrolerów, który siedzi za biurkiem i sugeruje się danymi o ruchu z internetu lub od pobrań biletów. - Czasami nie ma kontaktu z firmą przez pół roku, tak jak wspomniałem wcześniej, nie odbierają telefonów, nie wiadomo w ogóle czy jeszcze pracujesz czy nie. 3. Nie ważne ile wezwań wystawisz to zawsze będzie mało. 4. Wprowadzenie kontroli przez pracowników którzy zamiast pracować, chodzili sobie po mieście lub do kina na dwie-trzy godziny. Przez co wprowadzono co godzinne kontrole pracowników online. 5. Inwiglacja w telefonie lokalizacji i innych danych (aplikacja). 6. Brak premii, dodatków czy zwrotów za dojazd. Wynagrodzenie jest zawsze na czas, zarząd też nie jest zły tylko najwięcej mieszają w pracy oddziały firmy APCOA, które wymyślają co chwilę nowe zasady, zmiany, które tak na prawdę nie wpływają korzystnie na zyski firmy czy pracę pracownika. Firma zepsuła się od 2018-2019 roku. Pewien czas temu się zwolniłem i wreszcie mam spokojną głowę, nie muszę chodzić zestresowany i wiecznie kombinować. Pozdrawiam wszystkich pracowników i osoby, które chciały uzyskać informację na temat firmy.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik.

    13.10.2020 20:44

    Były pracownik

    Owszem. Napisałem to co było w tej pracy, ale to nie wszystko. O tej firmie można napisać książkę ale szkoda czasu na to.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik.

    13.10.2020 20:45

    Były pracownik

    Byłem tu i tam i chyba najlepiej mają pracownicy na Kujawach.
    ReviewUserIcon
    Leszek

    03.10.2020 19:51

    Inne

    Blisko 6 lat temu chciałem zrobić zakupy w jednym z duńskich marketów w moim mieście. Niestety parking zawsze był pełen zaparkowanych aut, często na cały dzień. Zrezygnowałem z zakupów po 10 minutach szukania miejsca parkingowego na swój samochód. Zaparkowałem 500 metrów dalej i poszedłem do sklepu pieszo. (Mają tam fajne promocje i zawsze można znaleźć coś do domu czy ogrodu). Ale z racji tego, że nie dało się tam zaparkować samochodu zrezygnowałem z tej placówki i nie odwiedziłem marketu. Po pewnym czasie usłyszałem od znajomego, że wprowadzono tam płatne parkowanie, gdzie klienci mają za darmo czas parkowania na określony czas za pobraniem biletu. Wróciłem po 6 latach do danego marketu z nadzieją, że kwestia zatłoczonego parkingu się zmieniła i miałem rację. Dzisiaj parking jest w większości pusty i przejezdny. Obserwując parking przez godzinę widziałem tylko samochody należące do klientów sklepu. Nawet dostawa towaru wjeżdża bez problemu, gdzie dawniej kierowca rozładowywał towar z ulicy. Na parkingu widziałem Pana, który prawdopodobnie był od pilnowania parkingu i utrzymywania porządku. Od tej pory po blisko 6 latach jestem stałym klientem marketu i cieszę się, że wprowadzono takie rozwiązanie. Fajnie, że sieć zadbało o swoich klientów, żałuję tylko, że nie przyjechałem na zakupy kilka lat wcześniej, od razu po wprowadzeniu zmian. Ode mnie 5/5 gwiazdek.
    ReviewUserIcon
    Robert

    05.10.2020 13:17

    Pracownik

    I tak jest juz w większości sklepów taki system czy to sie komus podoba czy nie.
    ReviewUserIcon
    Leszek

    05.10.2020 17:23

    Inne

    Niestety, część ludzi narzeka, że muszą iść i zanieść bilet. Rozumiem jakby musieli płacić za parking ale mają godzinę za darmo i dzięki tym biletom mają miejsce żeby zaparkować. Jak się nie podoba system to można zmienić parking na inny i przyjść pieszo. Tak samo jak ci którzy dostali mandat. Są tablice na wjeździe, dookoła parkingu i przy wejściu do sklepu + parkometr, a nie wiedzą o bilecie. Ale na szczęście większość jest za tym rozwiązaniem. Przydałoby się także przy innych sklepach zrobić coś takiego.
    ReviewUserIcon
    Mr5ui

    21.09.2020 19:27

    Inne

    Witam, jeśli nie miałem żadnego kwitu za wycieraczką to nie dostanę mandatu? Czy mandat może przyjść mi poczta ?
    ReviewUserIcon
    Phantom

    23.09.2020 20:12

    Pracownik

    Jak nie było kwitu za wycieraczką to nic nie dostaniesz.
    ReviewUserIcon
    Darek

    22.07.2020 19:30

    Inne

    Witam mam taka sytuacje pobrałem darmowy bilet (na dwie godziny) umieściłem go za przednią szybą. Oczywiście przekroczyłem sporo czas bo jeszcze to, bo jeszcze tamto. Nie posiadam paragonu ze zakupów bo po prostu ich nie zbieram ani również tego ala paragonu z mandatem do zapłacenia 95 zł. Wywaliłem go ze złości do kosza, pamiętam że był tam jakiś numer konta na który mam zapłacić ten haracz. Teraz po tygodniu przypomniało mi się o całym fakcie i co teraz? Gdzie kontaktować się po nowy numer konta? Od wystawienia wezwania 8 dni ? Płacić czy za późno ? I teraz mam czekać na ruch APCOA ?
    ReviewUserIcon
    Zboczeniec

    21.09.2020 17:49

    Pracownik

    A czy przypadkiem do takich danych dostępu nieaja tylko uprawnione organy oraz osoby , ta banda (usunięte przez administratora) napewno ich nie ma
    ReviewUserIcon
    VATIS

    22.09.2020 20:03

    Pracownik

    Firma ma dostęp do Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, jeżeli ktoś nie zapłacił za wezwanie do opłaty dodatkowej. Jest dużo napisane o tym w internecie i bodajże na stronie firmy APCOA. Nie wstawie linku, bo usuną mój komentarz. Ale mówiąc po naszemu - mają prawo domagać się swego i to robią w przypadku o którym wcześniej wspomniałem.
    ReviewUserIcon
    Były

    16.09.2020 12:49

    Były pracownik

    Nie poleca pracy w Szczecińskim oddziale. Umowa zlecenie, problem z odprowadzaniem składek mimo że zaznaczyłam że chce mieć odprowadzane składki, trzy miesiące bez ubezpieczenia chorobowego i problem u lekarzy.Jak się upominałam szef do mnie że wszystko jest ok to w zusie mają problem. Za sobotę mi nie zapłaci bo za mało wystawiłam. Nie narzekam na stawkę bo za taką pracę nie można oczekiwać więcej. Zakończyłam karierę w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Robert

    19.09.2020 21:34

    Pracownik

    Jak nie wystawiles zadnego wezwania to jak Ty pracowałeś?
    ReviewUserIcon
    VATIS

    19.09.2020 21:57

    Pracownik

    To chyba nie do mnie pytanie? :)
    ReviewUserIcon
    Kasia

    18.09.2020 12:47

    Inne

    Witam. Dziś robiłam zakupy w jednym z marketów gdzie parking okazał się płatny po 1h. Wracając do auta zauważyłam Pana w odblaskowej kamizelce, który robił zdjęcia innym pojazdom (pewnie mojemu też) . Podejrzewam, że to za brak biletu parkingowego, którego ja też nie mialam :/. Czy powinnam od razu dostać taki mandat, czy dostanę go pocztą?
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    18.09.2020 12:54

    Pracownik

    Jeżeli za wycieraczką nie było mandatu to Pani samochód nie był spisany.
    ReviewUserIcon
    Wiolusna

    17.09.2020 14:02

    Inne

    W dniu wczorajszym czyli 16.08 bylam wZoo w Oliwie.Dzień by był bardzo miły gdybym nie "zlodziejskie"metody pracy parking.Wykupilam bilet na zapłaciłam i poszłam do zoo.Nie miałam pojęcia ze parking bedzie mnie kosztował 117 zł.Najpierw zapłaciłam 17zl.A za przekroczenie czasu o 29 minut dostalam kare 200 zł jeżeli zapłacę w ciagu 7dni to 100 zl.Zadz.do tej firmy bezczelna pracownica powiedziała że taki jest reulamin ble ble itp.ze nie moge dopłacić różnicy i ze wszedzie tak jest ze jest kara Dowiedzialam sie także ze jezeli zaplace3 wiecej i np. 3 godz.to absolutne nie zwrócą pieniedzy.Pani powiedziala ze mam sobie spacerowac tyle godz. ile wykupiłam parking.zTo nie jest normalne.To normalne (usunięte przez administratora) z takimi cudami sie nie spotkalam.
    ReviewUserIcon
    Robert

    17.09.2020 18:00

    Pracownik

    W czym problem ta sama zasada co na miejskim parkingu ile wykupisz tyle masz Tobie sie akurat nie udalo a ilu jest takich co przyjdzie po czasie a kontrolera nie bylo akurat i myslisz ze zaplaca?lub dopłaca zawijaja sie i jadą.
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    18.09.2020 10:56

    Pracownik

    Mimo wszystko może Pani złożyć reklamację na e-mail lub drogą pocztową. Jest możliwość także przedłużenia ważności biletu w aplikacji APCOA FLOW.
    ReviewUserIcon
    K Apcoa

    20.06.2020 21:10

    Inne

    Przestańcie w końcu narzekać na firmę. Macie 12 złotych netto / godzinę. Ile chcecie za siedzenie czy stanie bezczynnie? Macie tylko spisywać samochody, które nie mają za szybą biletu z parkometru. Nikt nie karze wam się z niczego tłumaczyć. Jest regulamin i znaki to trzeba ludzi odprawić do czytania.
    ReviewUserIcon
    VATIS

    14.09.2020 21:22

    Pracownik

    Pracowałeś wcześniej więcej niż 4 godziny dziennie?
    ReviewUserIcon
    VATIS

    16.09.2020 20:50

    Pracownik

    Na Państwo nie ma co wiele liczyć. Jedynie podwyższenie minimalnego wynagrodzenia oraz stawki godzinowej. Po za tym w każdym oddziale jest inaczej, są inni ludzie, każdy z nas ma inną sytuację w życiu. Mogli komuś obiecać wiele, a słowa nie dotrzymali i ludzie o tym tutaj piszą. Było wiele sytuacji dot. wynagrodzenia, stawki godzinowej, premii, zwrotów za dojazdy itd. Ale o tym tylko wspomniano na początku - nic po za tym.
    ReviewUserIcon
    Miras

    13.09.2020 19:02

    Inne

    Witam. Byłem klientem sklepu i otrzymałem wezwanie do opłaty dodatkowej w wysokości 95 złotych. Przyjechałem na parking i widziałem, że jest on płatny, ale myślałem, że powyżej godziny. Na tablicy jest napisane, że godzina dla klientów jest za darmo, niestety nie doczytałem, że trzeba wziąć bilet. Wydało mi się to od razu podejrzane, bo nikt nie zapisał o której godzinie przyjechałem ani nic podobnego. Po 20 minutach, gdy wyszedłem ze sklepu zauważyłem karteczkę za wycieraczką. Dobrze wiem, że to wszystko przez moje gapiostwo, ponieważ nie dostosowałem się do warunków oraz zasad panujących na parkingu. Na wezwaniu znajduje się informacja o reklamacji na adres firmy lub e-mail. Co w takiej reklamacji powinno się znajdować? Zachowałem paragon z zakupów na wszelki wypadek.
    ReviewUserIcon
    VATIS

    14.09.2020 21:20

    Pracownik

    Zrób zdjęcie paragonu ze sklepu oraz wezwania, tam gdzie znajduje się nr. rejestracyjny, nr. wezwania, godzina, marka pojazdu i adres. Te dwa zdjęcia wyślij na e-mail, który znajduje się na wezwaniu ([email protected]). Dodatkowo opisz sytuację i powód, dlaczego nie pobrałeś biletu.
    ReviewUserIcon
    Parking

    27.08.2020 20:33

    Pracownik

    Witam. Czy ma ktoś informację o zwolnieniu pracowników przez firmę APCOA przez nieopłacalność parkingu? Chodzi mi o to, czy była w ogóle kiedyś taka lub podobna sytuacja. Jak wiadomo przez koronawirusa, obroty wielu parkingów spadły o połowę.
    ReviewUserIcon
    Thunder

    30.08.2020 20:49

    Pracownik

    Kilka lat temu ktoś wyleciał, bo parking się nie opłacał. Później nie było słychać o takiej sytuacji. Z resztą czym się tu przejmować? Będą chcieli to i tak zwolnią.
    ReviewUserIcon
    Mr. P

    04.09.2020 21:07

    Pracownik

    Czy parking kiedykolwiek zbankrutuje? - Nie, dopóki jest umowa.
    ReviewUserIcon
    Parking

    27.08.2020 18:06

    Pracownik

    Witam. Mam kilka pytań do pracowników Apcoa. Czy pracodawcy zwracają wam za dojazd do pracy? Macie podstawową stawkę 17 zł brutto (12 zł na rękę), czy jest gdzieś więcej? Ile wystawiacie wezwań dziennie? Po ile godzin pracujecie?
    ReviewUserIcon
    BEER

    31.08.2020 21:25

    Pracownik

    - Tylko na początku na dojazd dali. - 12 złotych na rękę, to jest też śmiech na sali. (A to kur*a drukarki ciężkie, folie wysypują się). - Zawsze za mało. - Od 4+ godzin.
    ReviewUserIcon
    ralf

    17.07.2020 12:31

    Pracownik

    Witam.Ile wypisujecie dziennie mandatow?Jest jakas norma?Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Thunder

    31.08.2020 20:01

    Pracownik

    Jeszcze brakowało, żeby normy wprowadzali. Ile samochodów bez biletu tyle 'mandatów'. Jednego dnia 1, drugiego 10.
    ReviewUserIcon
    BEER

    31.08.2020 21:23

    Pracownik

    Zawsze za mało.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.06.2020 11:02

    Inne

    Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Apcoa Parking Polska Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    17.06.2020 12:33

    Inne

    Całe wynagrodzenie przelewają na konto. Wypłata zawsze na czas.
    ReviewUserIcon
    Thunder

    31.08.2020 20:07

    Pracownik

    Ile godzin przepracujesz tyle zarobisz. Wynagrodzenie całe jest przelane na konto.
    ReviewUserIcon
    Forest

    13.06.2020 20:44

    Inne

    Uważajcie na możliwe kontrole z APCOA. Podstawiają ludzi, żeby nas obserwować. Robią po kryjomu zdjęcia i nagrywają to jak pracujemy. Mnie kontrolowali kilka dni temu, wysłali taką łazję, że od razu się wydała.
    ReviewUserIcon
    D

    30.06.2020 21:48

    Inne

    Do mnie też wysłali typa. Kręcił się i robił zdjęcia z drugiej strony ulicy.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    17.06.2020 16:37

    Inne

    город Гожув скупился в лидл забыл за парковку прошло 7 минут имею чек с магазина номер 1009141 а на лобовом чек за парковку
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Apcoa Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Rondo Onz 1 00-124 Warszawa

    NIP:5260307689

    REGON:01211023900000

    KRS:0000129400

    https://www.apcoa.pl
    Branże: Sprzedaż detaliczna
    ReviewUserIcon
    Green

    10.06.2020 21:07

    Inne

    Ktoś wyjaśni, dlaczego mając na umowie 17 zł brutto na godzinę, dostaje na rękę 12 złotych? Według przeliczników i odprowadzanych podatków powinno być najmniej 13,70 zł...
    ReviewUserIcon
    Były pracownik Apcoa

    10.06.2020 22:04

    Inne

    Przczytaj post powyżej między innymi o to chodzi. Umowa nadaje się żeby się podetrzeć Na pensji zawsze były machloje
    ReviewUserIcon
    Były pracownik Apcoa

    10.06.2020 21:46

    Inne

    Zwolniłem się z Apcoa rok temu. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Zawsze było źle, a to wyniki słabe, to za mało lub za dużo godzin. Mimo wszystko, parking był jednym z najlepiej prosperujących, ale przyszedł nowy kierowniczek i obroty spadły. Jego wizje, postanowienia, system pracy wykończały powoli parking i przestało się opłacać. Obcięto mi godziny pracy i nic nie zarabiałem. Jedynie 900-1100 złotych, także poszedłem od nich jak najdalej. Każdemu odradzam tej pracy. Na zasiłku więcej płacą jak u nich i przynajmniej ma się spokojną głowę. Ale dopiero po zwolnieniu wszystko wyszło na jaw, jak firma kantuje pracowników na wynagrodzeniach i umowach. O swoich klientach nie wspominając. Nie ma co pisać o regionach Polski i że wszędzie jest inaczej. Nie jest, zawsze ktoś z góry kantuje i kombinuje, jak nie z jednej to z drugiej strony. Dziwi fakt, że większość tego nie widzi. Przeczytałem większość opinii i widzę, że z roku na rok jest coraz gorzej. Już kiedyś było źle, ale dzisiaj to w ogóle jakaś psychoza. Dlatego jeszcze raz odradzam tutaj pracy, a jeżeli już pracujesz to zawalcz o swoje i nie bój się tych kierowniczków, a jak nie idą na twoje warunki to do widzenia.
    ReviewUserIcon
    1

    08.06.2020 21:21

    Inne

    Panowie, czytam komentarze i widzę, że nie ja sam mam dosyć. Pracuję kilka lat, a od początku jedyne co się zmieniło to na gorsze. Mam coraz więcej obowiązków i inwiglacji przez firmę. Wymyślają co chwilę nowe sposoby inwiglacji i dokładają obowiązków. Szkoda, że tak nie dołożą do wypłaty, np. osobom dojeżdżającym. Z roku na rok i z miesiąca na miesiąc inwiglacja jest coraz większa, podajemy to coraz więcej numerów czy danych. Czy nie lepiej wsadzić nam chip wiadomo gdzie? Wiedzieliby wszystko. Chyba to sam pracownik wie jak ma pracować, aby firma miała jak największe zyski? Metody inwiglacji tylko w tym przeszkadzają. Dając nam wolną rękę, mieliby zyski o przynajmniej 40-50% większe, ale nie za nic. Dlaczego nie dopłacić pracownikom na dojazdy autobusem lub autem? Przecież wielkie przechwalanie, że to międzynarodowa korporacja z olbrzymim kapitałem słychać co drugi dzień...
    ReviewUserIcon
    BNSN

    09.06.2020 20:56

    Inne

    Nie licz na zmiany, zawsze będzie najniższa krajowa. Obojętnie czy będziesz ich pieskiem czy nie. Kontrola pracowników będzie coraz większa.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    10.06.2020 06:47

    Inne

    To chyba zależy od rejonu lub przelozonego bo ja juz kilka lat pracuję i nie doswiadczylem takich sytuacji .
    ReviewUserIcon
    Zenek.

    07.06.2020 20:02

    Inne

    - W czym tkwi problem pracując w tej firmie jako Kontroler? - W tym, że obsadzili stołki kierownicze ludźmi, którzy mieszkają tam, gdzie znajduje się siedziba / oddział firmy. Wszystko dlatego, aby ten, który otrzymał awans był "na miejscu / do dyspozycji", żeby nie musiał dojeżdżać nie wiadomo skąd. Oczywiście wmówią takiemu, że awansował przez swoje dobre wyniki (czyt. wystawiał najwięcej wezwań). To bzdura! Wyniki nie mają żadnego znaczenia. Jedni wystawią 2 wezwania dziennie, a drudzy 20 i co z tego mają? - A no nic. Tyle, że ten co wystawi więcej wezwań, więcej będzie musiał dożerać się z nerwowymi klientami, którzy stali 10 minut i otrzymali wezwanie na prawie 100 złotych! Jeżeli rzeczywiście awans i wyniki miałyby znaczenie to jak ma awansować osoba, pracująca na parkignu położonym na wsi przy markecie? Jak ma konkurować z tymi co pracują na parkingach w wielkich miastach i to jeszcze "poziomowych"? Także awansu nie ma, a wyniki to fikcja. Kontroler pracujący na małym parkingu przy markecie zawsze będzie miał gorsze wyniki od tego, który pracuje na parkingu w dużym mieście. - Także telefony od "kierowników" straszących, że zostaniesz zwolniony przez słabe wyniki (czyt. wystawiasz za mało wezwań - popraw się!), można sobie wsadzić w cztery litery. Takie zastraszanie jest tylko po to, aby wycisnąć z Ciebie jak najwięcej kasy się da, płacąc Ci ochłapy, bez względu na to ilu wrogów sobie narobiłeś i przez co musisz przechodzić. - Jeżeli tak dalej pójdzie, ponieważ zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej to niech firma przygotuje się na masowe zwolnienia. I nie pomoże tutaj 100 złotych brutto premii od was, za pozostanie w pracy. Będziecie sami stali na parkingach bez względu na warunki. Zobaczymy, czy wytrzymacie "tydzień"! Jak was ludzie zaczną pożerać i wam grozić.
    ReviewUserIcon
    Radio

    07.06.2020 20:47

    Inne

    Od początku było wiadomo, że wyniki to kit. Niech jeszcze raz próbują mnie zastraszyć co do wyników albo obciąć mi przez to godziny to powiem im co o nich mysle.
    ReviewUserIcon
    BNSN

    09.06.2020 20:59

    Inne

    Zastrasz ich wypowiedzeniem, a kierownik zrobi się mięki. Nie szalej i nie narażaj się, gadanie o słabych wynikach będzie zawsze.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    30.05.2020 23:17

    Inne

    prosze o telefon do firmy chce sie przyjac
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    31.05.2020 17:50

    Inne

    Numery do firmy są na głównej stronie firmy APCOA. Jeżeli widziałeś/aś ogłoszenie to złóż CV.
    ReviewUserIcon
    White

    09.06.2020 18:07

    Inne

    Dokładnie. Firma odprowadza jakieś tam (składki), ale warto samemu się ubezpieczyć. W moim przypadku to 50 PLN miesięcznie. Nie wiem, czy za prawie 100 PLN ktoś dokonałby pobicia, musiał chyba dużo skakać i go gdzieś przyfilowali. A to nie warto skakać, bo i tak człowiek nic z tego nie ma, jedynie problemy. Dlatego najlepiej mieć ze sobą gaz pieprzowy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.06.2020 19:49

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik apcoa

    07.06.2020 17:50

    Inne

    Szukam tych osób co Krzysztof K jest ich przełożonym Pilne
    ReviewUserIcon
    Radio

    07.06.2020 19:18

    Inne

    Każdy kierownik w tej firmie jest niekompetentny. Coraz więcej Kontrolerów ma dosyć tego co się dzieje. Jeszcze dwa, trzy lata temu było w porządku. Kierownicy byli doświadczeni i w porządku bez tych wszystkich głupot.
    ReviewUserIcon
    Adventurer

    06.06.2020 21:32

    Inne

    Osobiście także słyszałem o coraz gorszej sytuacji w firmie. Jest wiele nieodpowiedzialnych osób na nieodpowiednich stanowiskach przez co panuje bałagan. Wiele rzeczy, które firma powinna załatwić w ciągu 2-3 dni, załatwia w 2-3 miesiące. To widać niekiedy gołym okiem co się tam dzieje. Zastanawia mnie kiedy to wszystko pęknie..? Pracownicy mają coraz bardziej dość pracować za najniższą możliwą stawkę przestrzegając regulaminy wymysłów niekompetętnych ludzi. Również zastanawia mnie to co napisał użytkownik o nicku "FA". Według moich obliczeń oraz mojego znajomego Urzędnika, każdy z Kontrolerów posiadający umowę na 17 PLN BRUTTO / H, powinien otrzymać na przysłowiową rękę minimum 13,70 PLN / H. Osobiście otrzymuję 12 PLN / H, czyli nie zgadza się tutaj coś o 1,70 PLN. Może ktoś się orietnuje o co z tym chodzi? Jeżeli dalej tak pójdzie, będę musiał zwrócić się do odpowiednich służb.
    ReviewUserIcon
    FA

    06.06.2020 21:40

    Inne

    No bo tak jest że od czasu do czasu prezesik lubi sobie obciąć pensję o parę groszy
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.06.2020 11:45

    Inne

    Dlaczego mając 17 PLN / H na umowie zlecenie na rękę wychodzi pracownikom 12 PLN z groszem zamiast 13,70 - 14 PLN? Wie ktoś może na co idzie ta "złotówka"?
    ReviewUserIcon
    Radio

    04.06.2020 19:06

    Inne

    Na konto prezesa.
    ReviewUserIcon
    X

    19.05.2020 20:12

    Inne

    Wiadomo kiedy będą czynne parkingi Netto?
    ReviewUserIcon
    Selim

    22.05.2020 21:09

    Inne

    Z tego co można przeczytać, jakieś NETTO otworzyło parking 13 maja. Z resztą danych sklepów nie wiadomo. Wszystko zależy od regionu Polski i Zarządu sklepu.
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    31.05.2020 17:51

    Inne

    Sporo zostało wznowionych. Do końca Lipca powinny być już wszystkie czynne.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    30.05.2020 23:18

    Inne

    prosze o telefon do firmy
    ReviewUserIcon
    Pracownik apcoa

    17.05.2020 09:31

    Inne

    Postojowe już zostało wyplacone ja otrzymałem 15.05 moja znajoma też dostała tego samego dnia
    ReviewUserIcon
    CB

    08.05.2020 20:24

    Inne

    Dostał już ktoś postojowe? Bo jak na razie zero odzewu od firmy i ZUS'u. Kadrowa chyba śpi z tymi wnioskami...
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    14.05.2020 21:25

    Inne

    Pieniądze dla pracowników danej firmy wpływają od początku Maja. Nikt odpowiedzi nie przyśle, chyba, że wniosek zostanie odrzucony w jakiś sposób. Warto poczekać jeszcze kilka dni. ;)
    ReviewUserIcon
    218

    16.05.2020 21:49

    Inne

    Tak postojowe są wypłacane od początku miesiąca.
    ReviewUserIcon
    Pracownik APCOA.

    11.05.2020 15:32

    Inne

    Witam. Wiadomo kiedy będą otwarte parkingi przy marketach LIDL, NETTO i ALDI?
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    14.05.2020 21:15

    Inne

    Pierwsze wnioski wpływały od 15 kwietnia o ile się nie mylę. Dużo pracowników dostaje właśnie teraz na dniach...
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    14.05.2020 21:23

    Inne

    Z jakiej racji firma ma wypłacać 500 złotych pracownikom? Nikt nigdzie nie wypłaca. Firmy jeszcze zabierają 10-20% wynagrodzenia, aby pokryć tzw. straty. Jak pracownik się zwolni to zawsze drugi się znajdzie. Pieniądze z wniosków wpływają. Od 15 kwietnia wypłacają, a pracownicy APCOA otrzymują pieniądze od początku maja. Dzisiaj i ja otrzymalem. Firma i ZUS nie przyśle żadnej odpowiedzi, chyba, że wniosek zostanie odrzucony. Kadrowa nie ma czasu odpisywać wszystkim na mail'e tylko po prostu wysyła te wnioski. Osobiście czekałem 35 dni na pieniądze. Także warto poczekać jeszcze kilka dni, a pieniądze na pewno zostaną przelane z wniosków na konta.
    ReviewUserIcon
    Adventurer

    12.05.2020 20:37

    Inne

    Witam. Proszę o komenatrz poniżej pracowników firmy jeżeli: - otrzymałeś pieniądze za złożenie wniosku postojowego. - wiesz coś o 'odwieszeniu' parkingów. - jakieś parkingi zostały już przywrócone. Z góry bardzo dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.05.2020 22:06

    Inne

    Dostałm postojowe 5 maj z ZUS
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    14.05.2020 21:16

    Inne

    Dzisiaj otrzymałem pieniądze za wniosek. Co do odwieszenia to wiem tylko z tej strony, niby parkingi Lidla otwarte, a Netto powoli otwierają ale się ociągają z tym.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.05.2020 22:01

    Inne

    5 mają otrzymałam świadczenie postojowe z ZUS za kwiecień. Od jutra to jest13 mają rozpoczynam pracę parking netto.
    ReviewUserIcon
    AXEL

    05.05.2020 17:20

    Inne

    Otworzyli już jakieś parkingi?
    ReviewUserIcon
    Fus

    10.05.2020 11:15

    Inne

    tak
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    10.05.2020 21:25

    Inne

    Jakoś na dniach mają otwierać, ale zanim to się wszystko ruszy to pewnie zastanie nas czerwiec.
    ReviewUserIcon
    ula359

    22.04.2020 16:21

    Inne

    30 stycznia dostałam mandat w wysokości 95 zł. Wkładając bilet do samochodu niechcący położyłam go niewidoczną stroną. Całą sytuację opisałam na adres mailowo w dniu 31 stycznia, przesyłając oczywiście zdjęcia/czyli od której godziny do której mój bilet był ważny. Do dnia dzisiejszego tj 23 kwiecień nie otrzymałam odpowiedzi na zgłoszoną reklamację. Kilka razy dzwoniłam do Apcoa na dział reklamacji i dowiadywałam się za każdym razem, że za n10 dni, że później, i tak do dzisiaj. W dniu dzisiejszym również zadzwoniłam do działu odwołań o godzinie ok.16 z zapytaniem o reklamację. Ja po prostu mam do tego prawo aby otrzymać w terminoe otpowiedź i oczywiście wiedzieć co się dzieje. Pani, która rozmawiała ze mną, też nie dała mi konkretnej odpowiedzi, tylko powiedziała, że oddzwonię. Na moje pytanie o imię i nazwisko osoby, która mnie obsługuje odpowiedź była taka, że nie musi się przedstawiać. Umowa pracy tego nie obejmuje. Dziwne. I
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    23.04.2020 21:13

    Inne

    Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu 30 dni od jej złożenia. Trzeba było się upewnić, czy bilet leży widoczną stroną. Chyba, że specjalnie był położony z nadzieją, że jak leży odwrotnie to nikt nie ma prawa wystawić wezwania.
    ReviewUserIcon
    Tadzio

    07.04.2020 19:26

    Inne

    W świadczeniu postojowym wymagają wpisania dochodu miesięcznego zawartego na umowie. Na umowie tego nie ma, jest podana tylko stawka godzinowa. Czy w związku z tym firma wypełni luki w świadczeniu RSP-C?
    ReviewUserIcon
    Pracownik apcoa

    15.04.2020 10:02

    Inne

    Jak przekroczyło to ZUS da odpowiedź że nie załapałeś się na świadczenie postojowe a nie firma apcoa i od decyzji zusu możesz się odwołać jak z tym się nie zgadzasz. Jak pracujesz i masz 2 umowy w różnych firmach to na postojowe sie nie załapiesz jedynie jak masz 1 umowę i jedne składki ubezpieczenie socjalne
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK

    15.04.2020 11:35

    Inne

    Ok. Dzięki za odpowiedź. :) Nie wiem czy się załapałem bo czytałem coś że to do 1300 złotych dochodu się można załapać?
    ReviewUserIcon
    Nick

    10.04.2020 15:52

    Inne

    Składał już ktoś wniosek o wynagrodzenie postojowe? Najpierw każą składać i żadnej odpowiedzi z ich strony czy wniosek został wysłany czy nie..?
    ReviewUserIcon
    R

    12.04.2020 20:02

    Inne

    Mnie też nie odpisali i teraz nie wiem czy wniosek jest dobrze wypisany czy nie... Dodzwonić się też do nich nie można.
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK

    14.04.2020 17:09

    Inne

    Też złożyłem wniosek i cisza. Jak nic z tym nie zrobią to mnie więcej nie zobaczą.
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK

    14.04.2020 17:08

    Inne

    Najpierw kazali nam składać wnioski o świadczenia postojowe, a teraz cisza. Firma widmo dla klientów oraz pracowników. Żadnego odzewu od firmy czy Przełożonego. Widzę w opiniach, że nie tylko u mnie jest taki problem. Na wysłane oświadczenia postojowe nikt nie raczy odpowiedzieć. Nie wiadomo, czy zostało uwzględnione, wysłać kolejne, czy zawiera jakieś nieprawidłowości. Otrzymał ktoś może już odpowiedź o wniosku RSP-C?

    Zostaw merytoryczną opinię o Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.