opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Apcoa Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1148 ocen
Opinie(2570)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(2570)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Kariera
  • .
  • Zostań naszym partnerem biznesowym
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Kariera

Zostań naszym partnerem biznesowym

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Apcoa Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Apcoa Polska Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 19

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Apcoa Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Radny z Dopiewa

    29.01.2021 16:08

    Inne

    Wystawiając mi mandat za to, że zaparkowałem przed sklepem LIDLA celem dokonania zakupów, potraktowano mnie a priori jak oszusta.
    ReviewUserIcon
    Sloth

    29.01.2021 18:36

    Pracownik

    Pewnie nie miał Pan biletu?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.01.2021 19:34

    Pracownik

    TERAZ: - Poganianie pracowników, aby wystawiali jak najwięcej wezwań do zapłaty nie zważając na nic. W przeciwnym razie obetną wynagrodzenie. - Chory system parkingowy, gdzie opłata za brak biletu wynosi blisko 100 PLN. Za wszystko dostaje się pracownikowi, firmy nic i nikt nie interesuje. Pracownika traktuje się jak maszynkę do zarabiania pieniędzy. - Brak zwrotów za dojazd. - Brak premii. - Elastyczny grafik nie instnieje. - Dokładanie obowiązków i pracy bez dodatkowego wynagrodzenia. - Coraz więcej osób zatrudnionych na stanowiska kierownicze (po znajomości), którzy nie potrafią załatwić najprostszych rzeczy. KIEDYŚ: - Brak jakiejkolwiek presji przez firmę, każdy z pracowników miał wolną rękę i pracował jak chciał. Zdarzało się, że telefonu od firmy nie było nawet przez pół roku. - (Chory system parkingowy, gdzie opłata za brak biletu wynosi blisko 100 PLN). Tylko wtedy wezwania do zapłaty otrzymywały osoby, które stały już dłuższy czas - wszystko na spokojnie. Była bardzo dobra organizacja i kultura pracy. - Od czasu do czasu zwrot za dojazd do pracy (bilet miesięczny / paliwo). - Premia za dobre wyniki pracy. - Elastyczny grafik. Pracownik przyjechał na wybraną przez siebie godzinę i pracował min. 4 godziny. - Brak dodatkowych obowiązków. Innymi sprawami zajmował się serwis oraz Kierownik Kontrolerów lub sam Przełożony. - O połowę mniej osób na stanowiskach kierowniczych, dzięki czemu panował porządek i każdy spokojnie wykonywał swoje obowiązki.
    ReviewUserIcon
    Rob_21

    27.01.2021 19:53

    Pracownik

    Niech Apcoa sie ogarnie i zrobi ze soba porządek bo to taki kolos na glinianych nogach
    ReviewUserIcon
    MaJa

    26.01.2021 13:38

    Inne

    Otrzymałam wezwanie do zapłacenia opłaty dodatkowej . Po przesłaniu stosownych dokumentów opłata ta została anulowana, jednak wpłacone przeze mnie pieniądze w kwocie 50 zł nie zostały mi zwrócone. Za każdym razem kiedy piszę do APCOA mail w tej sprawie otrzymuje informacje o anulowaniu opłaty , jednak bez jakiejkolwiek wzmianki o zwrocie wpłaconych pieniędzy. Nie wiem jakim prawem takie firmy funkcjonują na rynku .
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    26.01.2021 14:51

    Pracownik

    Najpierw Pani zapłaciła, a potem złożyła reklamację?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.01.2021 20:34

    Pracownik

    Składa ktoś jeszcze wypowiedzenie w tym roku ?
    ReviewUserIcon
    carson

    23.01.2021 20:50

    Pracownik

    Ja, jakoś na wiosnę.
    ReviewUserIcon
    Sandra

    06.01.2021 19:10

    Inne

    Witam. Czy otrzymał ktokolwiek list z firmy APCOA Parking za nie opłacenie wezwania? Weszli komuś za to na konto? Jakaś windykacja? Dostałam wezwanie do opłaty dodatkowej jakieś 3 lata temu i do dzisiaj nic. Przypomniało mi się o tej firmie, bo dnia wczorajszego moja koleżanka dostała wezwanie do zapłaty przy jednym z niemieckich marketów. Stąd pytanie, czy w ogóle ściągają w jakikolwiek sposób te opłatę?
    ReviewUserIcon
    carson

    22.01.2021 20:31

    Pracownik

    Niech jeszcze więcej zatrudnią kierowników, firma na pewno na tym skorzysta.
    ReviewUserIcon
    carson

    22.01.2021 20:32

    Pracownik

    Ja też. Przyjdzie czas że role się odwrócą. To kwestia czasu.
    ReviewUserIcon
    Miro

    20.01.2021 20:46

    Pracownik

    Obniżcie wysokość tych mandatów!!! Prawie stówa za kilka minut postoju...
    ReviewUserIcon
    carson

    22.01.2021 19:09

    Pracownik

    Nie pójdą na to, przecież to nie oni dorabiają się z klientami tylko my.
    ReviewUserIcon
    carson

    22.01.2021 19:11

    Pracownik

    Też o tym pisałem, ciekawe co ich powstrzymuje?
    ReviewUserIcon
    Parking

    21.01.2021 21:59

    Pracownik

    Patologiczna firma, każą wystawiać kwitki na prawie stówe nie patrząc na nic. Jeśli tego nie zrobisz twoje wyniki się pogorszą i skróca ci godziny pracy do 4 dziennie. Szantaż, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik666

    13.01.2021 20:06

    Pracownik

    Jedyne czego można się tutaj dorobić to wrzodów i nerwicy. Odradzam pracy każdemu w tej firmie. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) a będzie jeszcze większe.
    ReviewUserIcon
    Nick

    16.01.2021 21:18

    Pracownik

    Pani Łucjo. Pani pytanie nie jest do mojego komentarza, ale napiszę od siebie "wprost" jak wygląda praca w APCOA Parking Polska. Większość da się wytrzymać, ale napiszę Pani największe problemy tej pracy. 1. Pracownik według firmy ma obowiązek być "oznakowany", czyli musi być ubrany w odzież firmową. Niekiedy na daną odzież trzeba czekać ponad rok. Przez ten czas, nam pracownikom się obrywa za to, że jesteśmy ubrani "po swojemu". Posiadamy wyłącznie identyfikator. 2. Kierownik Kontrolerów nie potrafi załatwić podstawowych rzeczy. Wszystko musimy załatwiać samo, dzwoniąc do naszego przełożonego i dopiero wtedy możemy coś załatwić. 3. Brak zwrotów (a przynajmniej części) za dojazd do pracy. Dla niektórych to wydatek 100-400 złotych. Jak wiadomo, nie zarabiamy "kokosów", a dojazd pochłania nas 1/3 wynagrodzenia (nie licząc opłat i eksploatacji pojazdu). 4. Często na parkingu na którym pracujemy, osoby, które otrzymały wezwanie do zapłaty na prawie 100 złotych za kilka minut postoju awanturują się, grożąc nam i wzywają Policję. Mój samochód został uszkodzony przez jednego z klientów, zgłosiłem to do firmy to odpowiedzią było: "zdarza się, tak jest wszędzie". Naprawa uszkodzenia kosztowała mnie 250 złotych. Z tym wszystkim jesteśmy sami, Kierownik jak i reszta firmy ma to gdzieś. 5. Zły system parkingowy. Tutaj chodzi np. o anulowanie wezwania przez Kontrolera za okazaniem paragonu. Zbyt duża kwota wezwania (95 złotych). Powinna być możliwość zapłaty mniejszej kwoty w ciągu kilku dni, np. 50 złotych (jak pisano już dzisiaj w komentarzu). 6. Umowa zlecenie - to umowa zlecenie, a niekiedy musimy pracować gorzej jak osoby na normalnej umowie o pracę. Skoro mamy elastyczny grafik to każdy powinien pracować jak tylko chcę, pracując miesięcznie np. min. 120 godzin. Kierownik Kontrolerów dzwoni wcześnie rano i mówi nam na którą mamy przyjechać do pracy i jak długo pracować. Raz mamy pracować 4 godziny, a raz 8 - wszystko zależnie od wystawionych wezwań. 7. Wystawione wezwania do zapłaty - Nie mamy na to wpływu ile wezwań zostanie wystawione w ciągu dnia. Jednego dnia jest 10, drugiego 2. Jak przez jakiś czas jest słaby ruch to oczywiście pracownikowi się za to obrywa, bo wystawia za mało wezwań. Samochodów raczej nie wyczarujemy. W ogóle jeżeli ktoś ma kilka parkingów, jak ma wystawiać dużo wezwań, jak w ciągu dnia musi ogarnąć kilka parkingów. Na każdym z nich musi pracować 1-2 godziny, przez ten czas nie da się wystawić wiele wezwań. Na jednym jest godzinę, na drugim dwie, na trzecim dwie i na czwartym godzinę. Więcej przemieszczania się po parkingach niż pracy (potrzeba więcej osób do pracy). Jedna osoba nie jest w stanie ogarnąć powyżej 3 parkingów. Jedna osoba powinna pracować na maks. dwóch parkingach. Ale za wszystko i tak obrywa pracownik, bo jest mało wezwań przez co pracownik ma skrócone godziny = zarobi mniej. Takich osób jak ja jest wielu i mamy ze sobą kontakt. Coraz więcej z nas ma tego dosyć i będzie się coraz więcej osób zwalniać. Jest coraz gorzej. To nie ta sama firma co jeszcze 2 lata temu.
    ReviewUserIcon
    carson

    17.01.2021 19:18

    Pracownik

    Ktoś jeszcze słucha tych samozwańczych kierowników? To oni są problemem firmy.
    ReviewUserIcon
    J

    16.01.2021 18:46

    Pracownik

    Dwa najprostsze sposoby, aby zadowolić klienta, pracownika i firmę. Zmniejszyć wezwania do zapłaty z 95 PLN na 50 PLN. Drugą opcją wezwanie może wynosić 95 PLN, ale jeżeli opłata zostanie uregulowana w ciągu 3 dni, koszt wezwania wyniesie 30 PLN. 1. Im mniejsza kwota do zapłaty, tym więcej osób będzie skłonna ją zapłacić. Z drugą opcją podobnie - każdy wolałby zapłacić w ciągu 3 dni to 30 PLN, niż 95. 2. Jeżeli wezwanie do zapłaty wynosiłoby tak jak w (pkt. 1), wielu z pracowników będzie bardziej zaangażowana, aby je wystawiać. "Nie każdy jest w stanie wystawić prawie 100 PLN za kilka minut postoju". Zawsze lepiej wystawić wezwanie na 30 czy 50 PLN, niż na 95. Oznacza to też mniej awantur ze strony klientów i poprawi to o wiele jakość pracy. 3. Czym więcej osób zapłaci za wezwanie (pkt. 1), tym firma mniej będzie obciążona ze sprawami dot. danych (CEPIK), windykacji itd.
    ReviewUserIcon
    J

    16.01.2021 20:17

    Pracownik

    Czyli można... Wygórowane wezwania, a potem pracownik za to obrywa.
    ReviewUserIcon
    Gerry

    16.01.2021 20:23

    Były pracownik

    Wszystko można. Zobacz sobie chociażby oferty pracy jako parkingowy w innych firmach. Płacą te same pieniądze albo i większe, dają umowę o pracę, weekendy wolne i żadnego stresu związanego z ich chorymi mandatami. Ostatnio się zwolniłem, bo miałem dosyć tego bałaganu i obrywania za wszystko. Kierownik kontrolerów do niczego, nic nie potrafi załatwić... Wszystko człowiek musiał załatwiać sam, co chwilę telefon, często wcześnie rano, że mam przyjechać tak i tak... Ale to nie wszystko, za dużo by pisać... Jeden wielki (usunięte przez administratora) na każdym krokiem.
    ReviewUserIcon
    Klient

    04.01.2021 12:34

    Inne

    W dniu 22.12.20220 robiłam zakupy w sklepie Lidl w Kaliszu przy ul.Górnośląskiej zapomniałam moja wina wydrukować biletu bo ostatnimi czasy w dobie" rzekomej pandemii" zdarzało sie że nie było takiej potrzeby automat nie wydawał biletów. Pomijając te wszystkie fakty chcę tylko nadmienić że wiadomość o nie wydrukowaniu biletu i opłacie za parking została włożona tak aby jej nie znaleźć za szybko,( a mianowicie nie za wycieraczką tylko poniżej czyli tam gdzie wycieraczka jest montowana, a ponieważ jest mroźno to jest tam niewidoczny) tym bardziej że to okres przedświąteczny wiec ciągle w biegu. Wezwanie do opłaty znalazłam przypadkiem kiedy stałam pod drzewem i ptak narobił mi na przednią szybę,dawno po ustalonym terminie do złożenia reklamacji. Jeśli chcecie być wiarygodni i uczciwi to róbcie to tak jak należy aby było to widoczne a nie ukradkiem jak prawdziwi ZŁODZIEJE bo inaczej tego nazwać nie można. Nigdy nie uciekam przed opłatami parkingowymi ale to jest chwyt poniżej pasa.
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    04.01.2021 15:17

    Pracownik

    Mimo wszystko, złoży Pani reklamacje.
    ReviewUserIcon
    Gerry

    06.01.2021 18:46

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) to mało powiedziane. Niech Pani złoży te reklamację mimo upływu terminu.
    ReviewUserIcon
    xxx

    04.01.2021 16:46

    Inne

    Ja osobiście jestem ciekawy kto tej firmie udostępnia dane osobowe po numerze rejestracyjnym ? Przecież chyba istnieje takie coś jak RODO ?
    ReviewUserIcon
    Abc

    04.01.2021 22:45

    Pracownik

    Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców (CEPiK). Co do RODO to mają coś o tym napisane w regulaminie, że każdy może usunąć swoje dane z tej firmy. Trzeba by przeczytać dokładnie regulamin. Jest też w internecie, wystarczy wpisać (apcoa regulamin parkingu).
    ReviewUserIcon
    Gerry

    06.01.2021 18:45

    Pracownik

    Właściciela udostępnia CEPiK. RODO w tym przypadku nie ma nic wspólnego według naszego prawa.
    ReviewUserIcon
    Kontroler hala

    05.01.2021 16:10

    Pracownik

    Zapytanie, czy otrzymaliście już nowe umowy na 2021 R ☺?
    ReviewUserIcon
    Nicky

    05.01.2021 19:36

    Pracownik

    Nie.
    ReviewUserIcon
    Gerry

    06.01.2021 18:43

    Pracownik

    Też nie dostałem.
    ReviewUserIcon
    Pra

    25.12.2020 17:54

    Pracownik

    Coraz więcej pracowników - budzi się. Coraz więcej nas ma dosyć warunków pracy z firmą APCOA. Mam nadzieję że w przyszłym roku nastąpią zmiany - na lepsze.
    ReviewUserIcon
    Enter

    26.12.2020 18:51

    Pracownik

    Jasne. Wprowadzą zmiany przez co znowu dorzucą roboty, a wypłata taka sama, albo i mniejsza. Lepiej za nic niech się już nie biorą, bo co polepsza to spieprzą. Powinno być tak jak kilka lat temu, gdzie pracownicy mieli wolną rękę i żadna ze stron nie narzekała.
    ReviewUserIcon
    Gerry

    03.01.2021 21:01

    Pracownik

    Warunki dla pracowników są coraz gorsze. Po prostu w tej firmie dzieje się źle, a będzie jeszcze gorzej. Jak firma wprowadzi zmiany to nie spodziewaj się niczego dobrego, oni potrafią tylko wszystko zepsuć.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.12.2020 21:44

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gerry

    03.01.2021 20:59

    Pracownik

    Najwyraźniej za mało osób się zwolniło, aby firma to przemyślała.
    ReviewUserIcon
    Gerry

    03.01.2021 20:57

    Pracownik

    Praca tutaj staje się coraz mniej opłacalna, wkrótce się zwalniam. Mam dosyć bycia marionetką pseudo-koporacji, która ściąga z ludzi haracz. Sprawy zaszły za daleko. Wszystkim radzę to samo.
    ReviewUserIcon
    Kontroler

    31.12.2020 21:53

    Pracownik

    "Pan M" musi odejść (!)
    ReviewUserIcon
    B p

    25.12.2020 20:06

    Były pracownik

    Najwięcej osób zwolniło się z APCOA w bieżacym roku. W tym i ja. Wreszcie czuje ze żyje!
    ReviewUserIcon
    Wezwanie do zapłaty.

    24.12.2020 21:10

    Inne

    Witam. Otrzymałem dzisiejszego dnia (wezwanie do zapłaty) na kwotę 95 PLN, ponieważ nie miałem ważnego biletu za przednią szybą pojazdu. Mój błąd, ponieważ myślałem, że godzina postoju jest za darmo i poszedłem. Nie wiedziałem, że trzeba wziąć bilet, po prostu nie doczytałem informacji. Poszedłem zobaczyć i faktycznie na tablicy było napisane, że (trzeba wcisnąć przycisk i włożyć bilet za przednią szybę pojazdu). Od początku wydawało mi się to dziwne, gdyż godzina postoju jest za darmo, a nikt nie podszedł i nie zapisał mojego samochodu czy dał mi biletu. Myślałem, że to działa na takiej zasadzie jak na miejskich parkingach, ale jest wigilia i może nie ma nikogo od sprawdzania biletów. > Mam kilka pytań dotyczących tego wezwania: - Czy muszę zapłacić te 95 PLN? - Czy jeżeli nie mam paragonu ze sklepu, warto składać reklamację? - Co jeżeli nie zapłacę? Czy firma faktycznie może po latach pobrać / naliczyć mi odsetki za nie opłacenie wezwania? Czytałem, że może tym zainteresować się windykacja. Wielu pisało, że nie otrzymało żadnego listu w związku z zapłatą, ani niczego podobnego. Niektórzy za to otrzymali jakieś wezwania przed-sądowe. > Z góry dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Enter

    24.12.2020 21:22

    Pracownik

    Bez paragonu będzie ciężko, ale mimo wszystko lepiej złożyć te reklamacje. Z tym naliczaniem odsetek to jest różnie, niektórzy coś dostali, a nie którzy nie. Nie wiem czy to jest zgodne z prawem tak do końca.
    ReviewUserIcon
    K22

    25.12.2020 06:03

    Pracownik

    No niestety niewiedza kosztuje i teraz nam plac 95 zl.
    ReviewUserIcon
    B. pracownik

    20.12.2020 22:33

    Były pracownik

    Od siebie napiszę krótko. Niech każdy trzyma się z dala o tej firmy. Nie będę się rozpisywał bo to by liter tutaj zabrakło. Jak chcesz żyć nie zatrudniaj się tu. Ta praca niszczy ludzi. Raz zarobisz 500 raz 1500. Niech każdy trzyma się z daleka!!! Pracownicy albo stawiacie na swoim albo sie zwolnijcie z tego bagna to nie jest tego warte. FCK APCOA
    ReviewUserIcon
    Woozie

    22.12.2020 20:31

    Pracownik

    Pomyśleć, że jeszcze 2 lata temu było na tyle dobrze, że do pracy jechało się z uśmiechem, a za wynagrodzenie można było spokojnie żyć.
    ReviewUserIcon
    Enter

    24.12.2020 21:23

    Pracownik

    To nie jest ta firma co kiedyś. Dzisiaj to wszystko jest chore.
    ReviewUserIcon
    RV1

    20.12.2020 21:42

    Pracownik

    W tej firmie od kilku lat nic nie jest normalne. Sa dwa wyjscia. Firma wprowadzi korzystne zmiany dla obu stron, albo pracownik kazdy z osobna musi postawic na swoim. Jak nie to do widzenia. W przeciwnym razie nie wroze zbyt dobrze firmie. W tym roku pensje byly mniejsze o polowe oraz najwiecej zwolnien. Mimo tego dalej dokladaja obowiazkow i pracy, czasami dzwonia po nocach. Kierownictwo nie potrafi juz tak na prawde nic. Maja ze wszystkim problem. To jest dramat, a tak sie nie da zyc za blisko 700 zlotych.
    ReviewUserIcon
    Woozie

    22.12.2020 20:28

    Pracownik

    Firma raczej nic nie zmieni, a jedynie pogorszy sytuację. Pracowników co się postawią można policzyć na palcach jednej ręki, reszta siedzi cicho i wykonuje rozkazy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Apcoa Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Rondo Onz 1 00-124 Warszawa

    NIP:5260307689

    REGON:01211023900000

    KRS:0000129400

    https://www.apcoa.pl
    Branże: Sprzedaż detaliczna
    ReviewUserIcon
    NICK PRACOWNIK

    17.12.2020 20:58

    Pracownik

    Rada dla wszystkich pracowników. Firma ma nas gdzieś, jesteśmy ich maszynkami do zarabiania pieniędzy. Narzekają, straszą i szantażują, aby wycisnąć z nas jak najwięcej. Ustalają nam godziny, gdzie zarabiamy 600 złotych. Niech każdy liczy wyłącznie na siebie i pracuje z głową. Warto robić sobie wrogów za marne grosze na umowie śmieciowej? Oni nie mają o niczym pojęcia, siedzą przy biurku, liczą pieniądze, a Ty dorabiasz się na mrozie z klientami, którzy otrzymali wezwanie na prawie stówę. Czy to jest normalne? Ta firma i ich system to jedno wielkie gów*o. Każdemu odradzam tutaj zatrudnienia. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    RV1

    20.12.2020 21:47

    Pracownik

    Wszyscy powinni sie postawic, firma i tak wiele straci w przyszlym roku bo ludzie beda sie zwalniac. Juz w tym roku wielu odeszlo. Nikt nie bedzie za te pare groszy robil na kazde ich zawolanie i dorabianie sie z ludzmi przez ich chory sposob zarzadzania parkingiem.
    ReviewUserIcon
    Woozie

    22.12.2020 20:21

    Pracownik

    Przynajmniej coś dostałeś. Mnie od kilku lat nie dali ani grosza, jedynie zabrali.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.12.2020 21:28

    Pracownik

    Jestem ciekaw jak od przyszłego 2021 roku będzie oZUSowanie umowy zlecenia... Czy to prawda, że wynagrodzenie będzie o 30% niższe? OZUSowanie zwiększy koszty pracodawcy. Nie dość, że skrócono nam godziny to jeszcze bardziej nas przycisną i zamiast marnego 700 zł będziemy zarabiać nie całe 500 zł...?
    ReviewUserIcon
    Klient Netto - ...

    20.12.2020 23:07

    Inne

    Umowa cywilno-prawna (umowa-zlecenie) jest również obecnie oZUSowana. ZUSu nie płaci zleceniodawca tylko od studenta. Jeżeli nie jesteś studentem i mówią Ci, że nie płacą na razie od Twojego wynagrodzenia ZUS to coś jest tu fikcją literacką i Twoja wizyta w PIP (Państwowa Inspekcja Pracy) może wyprostować zwoje myślowe zleceniodawcy.
    ReviewUserIcon
    Pracownikk

    16.12.2020 19:17

    Pracownik

    KIEDYŚ: - Elastyczne godziny pracy (praca w wybranych przez siebie godzinach, nieograniczone godziny pracy). - Premie, dodatki, od czasu do czasu zwrot kosztów dojazdu do pracy. - Stare Kierownictwo dbało o pracowników, zawsze można było na nich liczyć w każdej sytuacji. Wstawiali się za pracownikiem. - Telefonu od firmy nie było nawet przez pół roku, wszystko toczyło się samo. DZISIAJ: - Nie pewne godziny pracy (jednego miesiąca przepracujesz 60 godzin, drugiego 120, następnego 40), zależnie ile zysku przyniosłeś firmie danego miesiąca. Firma dzwoni co drugi dzień (czasami wcześnie rano), aby powiedzieć na którą i w jakich godzinach masz pracować. - Brak premii, dodatków czy zwrotów za dojazd. Firma w ogóle nie chce o czymś takim słyszeć. Nawet jak się uda coś załatwić to zapomną o tym od razu. - Nowe Kierownictwo nie ma o niczym pojęcia. Wymyślają z nudów w biurach co chwilę nowe zasady, warunki czy normy pracy. Nie potrafią załatwić nic, nawet prostych rzeczy. Pracownik musi liczyć wyłącznie na siebie. - Bez przerwy telefony, że mało wezwań, że jest źle. Potrafią zadzwonić w nocy i powiedzieć, że na parkingu coś się dzieje. - Dokładają obowiązków, a wynagrodzenie jest takie samo albo mniejsze. Także odradzam pracy w tej firmie. Kiedyś dał bym jej ocenę 5/5, niestety dzisiaj to 2/5.
    ReviewUserIcon
    Pracownik APCOA

    16.12.2020 20:04

    Pracownik

    Szkoda gadać... Ciekawe czy w przyszłym roku zwolni się więcej ludzi niz w bieżacym ?
    ReviewUserIcon
    klient Netto

    12.12.2020 19:02

    Inne

    Uwazam firme za naciagaczy ide na zakupy i co mnie interesuje parking musze gdzies stanac to normalne
    ReviewUserIcon
    L

    12.12.2020 21:08

    Pracownik

    "Stanąć" możesz sobie wszędzie, byle byś dostosował się do regulaminu parkingu. A jak nie to nie parkuj i nie użalaj się publicznie.
    ReviewUserIcon
    Adam

    14.12.2020 21:20

    Inne

    Niech zgadnę,jesteś jednym z tych kundli którzy żerują na innych.Goń się parówo.
    ReviewUserIcon
    psycho

    14.12.2020 00:43

    Były pracownik

    Najgorsza firma jaką znam. Ludzie jak (usunięte przez administratora)stoją i wyczekują na moment, żeby podbiec do samochodu i wcisnąć kwitek za wycieraczkę jak klient nie zdąży przede mną :) No i trzeba mieć lekkie skrzywienie jak psychopata, żeby na okrągło wciskać ludziom kary za to, że poszli do sklepu zanim przeczytali regulamin na parkingu :))
    ReviewUserIcon
    ZeNeK

    14.12.2020 20:24

    Inne

    Takie mają wytyczne od firmy, to wyłącznie jej wina.
    ReviewUserIcon
    Kontroler APCOA.

    13.12.2020 17:40

    Pracownik

    Pracując w tej firmie, jedyne czego można się dorobić to wrzodów żołądka. W ogóle przez ostatnie dwa lata robi się coraz gorzej. Raz można zarobić, raz nie, wszystko zależy od wytycznych kierowników, którzy stracili rozum przez co wiele osób się zwalnia, w tym i ja za pewien czas.
    ReviewUserIcon
    Robcio

    13.12.2020 20:30

    Pracownik

    Oni tak na prawdę nic nie wiedza, pchają tylko kase w swoje kieszenie
    ReviewUserIcon
    BAJOO

    13.12.2020 20:42

    Pracownik

    Ile można wytrzymać za te pieniądze ? Tak jak piszecie dokładają co chwile obowiązków, pracy itd a pensja ta sama.
    ReviewUserIcon
    Kontroler

    05.11.2020 13:18

    Pracownik

    Mam pytanie czy wam też obcieto godziny . Mi od listopada znowu obcieto powołując się no korona wirusa no automatycznie wynagrodzenie w dół . 60 godz. To głupie 770 zł.
    ReviewUserIcon
    jhfjfjhf

    02.12.2020 20:12

    Pracownik

    i dobrze wam tak. Wystawiajac mandaty jakos was nie obchodzi czy ktos ma na chleb. Karma wraca...
    ReviewUserIcon
    Toto

    04.12.2020 18:13

    Pracownik

    A na paliwo ma ?(usunięte przez administratora) Aby pobrać bilet z parkometru ?
    ReviewUserIcon
    Klient

    02.12.2020 21:38

    Inne

    Jako klient jestem Bardzo zadowolony, że firma APCOA Parking zarządza parkingami przy placówkach w których robię zakupy. W końcu jest porządek na parkingu i można swobodnie zaparkować. Nie ma pozostawionych samochodów mieszkańców czy pracowników, którzy zostawili swój pojazd i pojechali do pracy autobusem. Jeżeli ktoś ma z tym problem to niech nie parkuje na tych parkingach, będzie jeszcze więcej miejsca. Kto otrzymał wezwanie, sam sobie jest winny. Nie da się nie zauważyć nadmiaru oznakowania na parkingu. Także pisanie źle o firmie czy jej przedstawicielach puszczajcie w eter.
    ReviewUserIcon
    Ola Apcoa

    25.11.2020 14:42

    Pracownik

    Czy wiecie jak ma być w grudniu z godzinami? Wracają do normy czy znów nam dadzą 40 godzin. Wiecie coś?
    ReviewUserIcon
    Nick

    25.11.2020 21:38

    Pracownik

    Z tego co wiem to skracają godziny tym, którzy wystawiają mało wezwań.
    ReviewUserIcon
    Nick

    25.11.2020 21:40

    Pracownik

    No i dodatkowo tym, którym jeszcze nie skrócili godzin to właśnie to robią.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    22.11.2020 20:16

    Pracownik

    Czy pracując na umowie zlecenie, firma ma prawo decydować o których godzinach mamy pracować?
    ReviewUserIcon
    Apcoa były pracownik

    23.11.2020 16:46

    Były pracownik

    Uciekaj z tej firmy kiedy możesz wyzysk i tylko tyle na początku ludzie nie brali bilecikow i się cieszyła firma a teraz jak nie ma wezwan to zle ludzie nie są glupi i pobierają bilety . A firma to by chciała nie wiadomo czego . . Niech sami podniosą 4 litery przełożeni i latają zobaczymy ilu nalapia przez 4 godziny
    ReviewUserIcon
    Selieri

    23.11.2020 21:29

    Pracownik

    Jeżeli na umowie nie masz napisane o godzinach pracy to firma sama o tym decydować nie może. Godziny pracy powinny być ustalone z obu stron, czyli pomiędzy pracodawcą, a pracownikiem. Także możesz negocjować. To, że nie masz innej pracy nie oznacza, że masz się stosować do wytycznych firmy w przypadku takiej umowy. APCOA sama ogłasza się z pracą o elastycznym grafiku, według potrzeb pracownika. Z resztą do dzisiaj wystawiają takie ogłoszenia pracy. Od samego początku było tak, że pracownik sam wybierał sobie godziny w których ma przyjeżdżać do pracy. Dzisiaj kombinują na każdym kroku, żeby mieć jak największe zyski - ale im to nie wychodzi. Firma nie ma pojęcia o żadnym z parkingów tak na prawdę. Wprowadzają bezsensowne zmiany, normy, a i tak nic się nie zmienia. Na początku jak wchodziły takie parkingi, ludzie byli nieświadomi tego, ponieważ była to nowość. Teraz jest tego wszędzie pełno, jeden drugiemu powie i ludzie uważają z parkowaniem. Przecież o to tak na prawdę chodziło, aby ludzie brali bilety, a klienci mieli miejsce żeby zaparkować - w takim razie nie rozumiem polityki tej firmy. Jeżeli wystawiasz mało wezwań to prawdopodobnie parking na którym pracujesz ma ponad 3 lata, to ludzie na pewno się na tym poznali. Dodatkowo jak napisałeś, pandemia robi swoje. Sklepy, usługi są zamknięte. Niektórzy ludzie boją się wirusa i nie wychodzą z domu - nigdzie nie idą, mały ruch. Skoro planują skrócić Ci godziny to prędzej czy później to zrobią. Sytuacja życiowa nie pozwala się zwolnić z firmy, ale dzisiaj jest dosyć ciężko z pracą, wiem coś o tym.
    ReviewUserIcon
    Parking - True.

    20.11.2020 21:09

    Pracownik

    Przyjdzie czas, gdzie wszelkie wątpliwości i tajemnice zostaną ujawnione.
    ReviewUserIcon
    MK

    18.11.2020 16:59

    Inne

    Pojęcia nie miałam że dla klientów sklepów też jest płatny parking!? W Lęborku byłam pierwszy raz. Może tylko przez jakiś czas jest tam za darmo, do godziny, nie wiem (?!). Nie było tam nic napisane, czy też widoczne. Mieszkam w Jastarni i pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. To nie jest moja wina że nie wiadomo o co chodzi na tamtejszym parkingu, nie wiem teraz co z tym zrobić. Firma nie rozpatrzyła mojej reklamacji, więc pewnie muszę zapłacić haracz - z tym powinno się zrobić porządek, co to za kraj, co to za firma. Macie w sieci duuużo niepochlebnych pinii, zastanówcie się co robicie?!
    ReviewUserIcon
    R

    18.11.2020 20:26

    Pracownik

    Kogo to jest wina, że nie wiesz o co chodzi? Czytać umie to powinna wiedzieć. Jak Policja cię złapie i dostaniesz mandat to też powiesz, że to twoja wina bo nie wiesz o co chodzi?
    ReviewUserIcon
    R

    18.11.2020 22:31

    Pracownik

    że to nie twoja wina*
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.11.2020 16:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tomek

    16.11.2020 19:09

    Inne

    Osobiście Cię rozumiem. Pierwszy raz jak przyjechałem na taki parking przeczytałem, że 45 minut jest za darmo i poszedłem do sklepu. Wychodząc zauważyłem, że jakiś Pan wkłada coś za wycieraczki i robi zdjęcia samochodom. Podszedłem do niego i zapytałem o co dokładnie chodzi z tym parkingiem. Wytłumaczył mi, że 45 minut postoju jest za darmo, ale bilet muszę pobrać i włożyć za szybę. Na szczęście nie zrobił mi zdjęcia. Powiedział, że widział mnie jak wszedłem do sklepu i po prostu mnie upomniał co następnym razem mam zrobić (klientów upominają). Tak jak pisał "park", wszystko zależy od człowieka. Jeden Kontroler widząc klientów którzy nie wzięli biletu, a poszli do sklepu poinformuje, że trzeba wziąć bilet następnym razem. Inny Kontroler od razu wystawi wezwanie do zapłaty. Z tego co się dowiedziałem, klienci danej placówki sami chcieli takie rozwiązanie, ponieważ nie mieli miejsca na swój samochód. Często były sytuacje, że samochody zastawiły sobie wyjazd (głównie zimą, gdzie pod warstwą śniegu nie były widoczne miejsca parkingowe). Zablokowano także wjazd dla ciężarówki przyjeżdżającej z towarem do danego sklepu i kierowca musiał rozładować się z ulicy powodując zamieszanie i korek. Popytałem trochę ludzi i w sklepie, dowiedziałem się, że przed wprowadzeniem płatnego parkowania, były wystawiane upomnienia dla kierowców, że wkrótce parking będzie płatny. Osoba, która przyjeżdża sporadycznie musi zwracać uwagę na znaki tak jak na drodze. Logiczne jest, że wszystko może się zmienić. Sam jak wjeżdżam na jakiś parking, czy to przy markecie, gdzieś w mieście rozglądam się czy nie jest przypadkiem płatny. Szlaban czy rogatka wszędzie się nie nadaje, bo gdzieś w centrum miasta spowoduje korki, uwierz mi. W moich stronach było takie rozwiązanie przez chyba 3 miesiące, korek w godzinach szczytu był niesamowity. Ludzie apelowali o usunięcie szlabanu. Tylko jacy według Ciebie ludzie są uczciwi, którzy zostali złapani w "pułapkę"? Według mnie uczciwy to ten co weźmie bilet i włoży za szybę. Tablice i oznakowanie zawsze jest od początku. Na jedynm z miejskich parkingów (u mnie w mieście) jest tylko jedna tablica na wjeździe "P - płatny" i to wszystko, a przy parkometrze znajduje się regulamin. Nie ma co się nakręcać z tym wszystkim, ponieważ jest tego coraz więcej i staje się normalnością. To nie jest 2005 rok, gdzie była to nowość. Jak już się przyczepić też nie ma co do Kontrolerów tylko do firmy zarządzającej, bo Ci ludzie wykonują swoją pracę i obowiązki. Jak nie oni to inni przyjdą i to może jeszcze gorsi.
    ReviewUserIcon
    Igor

    15.11.2020 19:52

    Inne

    Czy to prawda z tym wyłudzaniem pieniędzy?
    ReviewUserIcon
    APX

    15.11.2020 20:41

    Pracownik

    Jakim wyłudzaniem? Nikt od nikogo nie wyłudza.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.11.2020 16:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    park

    14.11.2020 17:17

    Pracownik

    Jak parking jest płatny to przez przeważnie 2 tygodnie od jego wprowadzenia, Kontroler wystawia informację za wycieraczką o tym, że od danego dnia "parking będzie płatny i trzeba będzie pobrać bilet". Skoro klienci są "nieświadomi", że dostali wezwanie "mimo, że jest za wycieraczką" to nic. Jeżeli je zgubią czy coś podobnego to przyjdzie list pocztą. Ludzie są nieuczciwi. Nie wszyscy ale większość. Były różne sprawdzane techniki prowadzenia parkingów, zawsze 70% ludzi nie pobierało biletu albo nie dopłaciło za przekroczony czas. Po za tym jakiś czas jest zawsze za darmo, 45 minut, godzina, a nawet dwie, a i tak ludzie nie biorą biletu. Niektórym się nie chce albo nie przeczytają do końca informacji. Jak będzie "rogatka" to na ulicy powstaną korki, a i tak ktoś musiałby tego pilnować i pomagać przy tym ludziom, bo nie każdy sobie z tym radzi. Z resztą widać to na parkingach w galerii. Są przeważnie dwie tablice na wjeździe, dookoła parkingu i przy placówce + parkometr. Wiadomo, że to nie jest automat do kawy. Niektórzy liczą na to, że się "uda" i idą, a akurat przejdzie Kontroler i wystawi wezwanie - potem wielkie pretensje. Kontroler nie wie ile samochód jest zaparkowany, jeżeli nie ma biletu ZA PRZEDNIĄ SZYBĄ. Przy wysiadaniu trzeba sprawdzić czy bilet jest czytelny, nie spadł gdzieś, bo takie sytuacje też się zdarzają. Ani nie kłaść go gdzieś pod licznikiem. Jeden facet CELOWO położył bilet na tylnym siedzeniu, tłumaczył "że przecież jest widoczny". Na zapłatę czy reklamację masz 7 dni to chyba dosyć czasu? Jeżeli nie znajdzie biletu to znaczy, że w ogóle go nie miał i - jest utopiony. Jeżeli ktoś opłaci parking to MA BILET i to logiczne, że ma być za szybą, a jeżeli tego nie wie to niech zapyta kogoś jeżeli nie ma Kontrolera. Żeby każdemu dogodzić to parking musiałby być obstawiony dookoła znakami co metr z lampą błyskową. Parkometr musiałby stać na każdym miejscu parkingowym z osobna i też jakiś kolor odblaskowy. Problemem nie jest system czy parking. Problemem jest wysokość wezwania, bo aż 95 PLN. Jak wiadomo utrzymanie parkingów, pracowników kosztuje, ale 50 PLN według mnie w zupełności by wystarczyło. A jeżeli ktoś zapłacił by w ciągu 3 dni to zapłaci 25 PLN i tyle.
    ReviewUserIcon
    123

    15.11.2020 19:15

    Pracownik

    Współsprawcą przestępstwa jesteś ty jak nie zapłacisz za parking. Nie wiem co bierzesz ale weź pół
    ReviewUserIcon
    Mateusz82

    15.11.2020 19:01

    Inne

    Jestem przedstawicielem handlowym i dużo jeżdżę po Polsce. Tak na prawdę sytuacja z daną firmą (parkingami) jest różna. Wina leży po stronie ludzi i pracowników zależnie od miejscowości i zarządzania. Niektórym ludziom podobają się rozwiązania danej firmy, innym nie. Tak samo z pracownikami. Z miejscowości z której pochodzę, jest normalny Kontroler z którym można pogadać i wszystko. Reszta ludzi też z nim normalnie rozmawia i nie ma żadnej spiny. W innych miejscowościach jest różnie. Jedni są mile nastawieni, drudzy nie. Wszystko zależy od tego jakim kto jest człowiekiem. W przypadku ludzi (klientów) jest dokładnie tak samo jak pisałem wcześniej. Niektórzy nie zauważą tablic o płatnym parkowaniu, inni nie spodziewają się płatnych parkingów przy marketach, a pozostali po prostu działają na zasadzie (może się uda). Czasami na parkingach APOCA stoję dłuższy czas i widzę co ludzi robią. Jeden facet zaparkował obok mnie i zapytał czy ktoś sprawdza bilety. Odpowiedziałem, że nie wiem, nie widziałem nikogo. To powiedział, że pójdzie bez biletu bo nie chce mu się iść do parkometru (oddalonego o 20 metrów). Akurat w tym momencie przyjechała kontrola i dostał mandat, chyba na 90 złotych. Zaczął wyzywać pracownika i robić mu zdjęcia. Czy to jest normalne? - Nie. Kij ma dwa końce. Dlatego przestańcie nawzajem wrzucać się do jednego worka, ponieważ wina należy do obu stron, bo jak wiemy są ludzie i ludziska.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    10.11.2020 16:28

    Pracownik

    W dużej mierze to wina działania rządu ten cały covid nie jest wart takiego rozp....gospodarki.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.11.2020 18:56

    Pracownik

    Tylko że nie każdy chce wlepiać po stówie kwitków.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.11.2020 19:02

    Pracownik

    Znam parkingi gdzie przez pół roku nikt nie przyszedł i zwineli interes. Tak samo na jeden z parkingów szukali pracownika 3 msce.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.11.2020 22:38

    Pracownik

    Jakim prawem firma skróciła godziny pracy pracownikom? Przecież według umowy praujemy około 120 godzin miesięcznie. Dzisiaj jest to 50 czy 70 godzin. Za co mamy zrobić opłaty i żyć? Mam pomysł na to, żeby pieniądze się znalazły. Zwolnijcie połowę tych kierowniczków co siedzą na 4 literach i nic nie robią, a gwarantuje wam, że pieniądze się znajdą. Tych obiboków opłaca wam się utrzymywać, a tych którzy przynoszą firmie zyski nie... Szykujcie się na masowe zwolnienia z tego (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ola Apcoa

    11.11.2020 01:04

    Pracownik

    Kodu PKD apcoa w tarczy antykryzysowej 6.0 nie ma więc nici z pomocy. Szukajcie innej pracy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.11.2020 19:01

    Pracownik

    Skrócone godziny zależą też od tego ile pracownik wystawia wezwań.
    ReviewUserIcon
    ppp

    04.11.2020 21:37

    Pracownik

    Wkrótce mają zamknąć niektóre sklepy czy usługi. Ciekawy jestem jaki ruch w tym wszystkim wykona APCOA dla pracowników? Parkingi prawdopodobnie znów zostaną zawieszone na miesiąc lub więcej (zależnie ile będzie to trwało). Od momentu zamknięcia, wyniki pracowników znowu spadną o 3/4 w ciągu tygodnia/miesiąca i przestanie się firmie wszystko ponownie opłacać. Na świadczenia postojowe nie mamy co liczyć, ponieważ Państwo Polskie nie ma na to pieniędzy. - Czy APCOA zrobi coś, aby zatrzymać u siebie pracowników na czas kryzysu? - Firma może stracić 1/2 pracowników, ponieważ nikt za darmo nie będzie siedział w domu i znajdzie inną pracę.
    ReviewUserIcon
    APX

    10.11.2020 15:50

    Pracownik

    Na firmę nie licz, jedynie na zasiłek, świadczenie, ewentualnie zmianę pracy na normalnej umowie i warunkach.
    ReviewUserIcon
    XYZ

    31.10.2020 21:15

    Były pracownik

    Pomimo kilku nieporozumień i spornych sytuacji, dobrze wspominam pracę. Pozdrawiam ekipę z PLRZ.

    Zostaw merytoryczną opinię o Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.