opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Apcoa Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1148 ocen
Opinie(2570)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(2570)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Kariera
  • .
  • Zostań naszym partnerem biznesowym
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Kariera

Zostań naszym partnerem biznesowym

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Apcoa Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Apcoa Polska Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 19

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Apcoa Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kamaja

    21.05.2021 18:36

    Inne

    Wjeżdżając na parking pod Lidlem wydrukowałam bilet i umieściłam go za szybą w widocznym miejscu. Jednak to nie przeszkodziło pracownikowi Apcoa w wystawieniu mi wezwania do zapłaty. Ten człowiek był jeszcze na parkingu ale taki argument, że na bilecie z parkomatu jest godzina wydruku i jest ona o kilka minut wcześniejsza niż godzina wystawionego przez niego wezwania niestety do niego nie trafiał. Mało tego. Na zdjęciu, które zrobił widać umieszczony za szybą bilet. Mimo to ten człowiek nazwał mnie kłamczuchą i oskarżył o (usunięte przez administratora) gdyż twierdził, że musiałam wydrukować bilet po otrzymaniu wezwania (chociaż na bilecie jest godzina sprzed wezwania), a następnie stwierdził że musiałam schować bilet do kieszeni i nie było go za szybą chociaż na zdjęciu widać że jest za szybą. Rozumiem, że musi wyrobić jakąś normę wezwań bo go pracodawca naciska, ale w pracy trzeba jeszcze używać mózgu !!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.05.2021 20:59

    Pracownik

    Złożyć skargę do firmy i jest. Tak musimy wyrobić normy, ponieważ w przeciwnym razie dostajemy spory OPR, mamy mniejsze wynagrodzenie o połowę i wiele innych. Firma wykorzystuje pracowników i klientów, dlatego mało kto tutaj pracuje...
    ReviewUserIcon
    ASD

    20.05.2021 20:20

    Pracownik

    Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby bronic tej firmy, chyba sieczke !
    ReviewUserIcon
    WOJT

    20.05.2021 20:30

    Pracownik

    Walić te robotę i ich wszystkich! Przyjdzie czas że sami będą stali na tych ich zasranych parkingach (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik APSROA

    20.05.2021 19:54

    Pracownik

    Nie polecam nikomu pracy w tej firmie! To jedna wielka (usunięte przez administratora) wyłudzająca pieniądze przez wystawianie pseudo mandatów nieświadomym klientom! Za minutę postoju trzeba wystawić mandat na prawie 100 zł. Jeżeli nie będziesz pracował tak jak każą, zarobisz o połowę mniej. Umowa zlecenie (śmieciówka), a mają wymagania z kosmosu, traktują pracowników jak zło konieczne, nakładając na nich normy i kary. To jest jedna wielka patologia, a każdy aspekt tej firmy należało by przedstawić osobno pisząc o tym książkę. Najgorsza firma jaka tylko istnieje na świecie, tragedia! Byłem w wewnątrz struktur tej firmy, Zarząd, oddziały nastawione wyłącznie na zysk za jak najniższe pieniądze. Kierownicy kombinują jak tylko ograbić pracownika, a żeby zrobił jak najwięcej. Cyrk jednym słowem. Jak ktoś z pracowników myśli, mówi inaczej to znaczy że do niego jeszcze to nie doszło albo jest po prostu głupi.
    ReviewUserIcon
    Zadra

    18.05.2021 08:20

    Inne

    Mam identyczną sprawę Wpadłem do apteki po leki ..Miałem bilet z dolnego parkingu innej firmy ważny i paragon zakupu leków ..Za szybą był bilecik wolnego parkowania ..(usunięte przez administratora) by się wykazać lub wiatr porwał .Tak czy owak byłem pięć minut w strefie gdzie mam prawo godzinę robić zakupy ..Składam sprawę do Urzędu Ochrony Konsumentów jako że mię okradli ..Dostali nie tylko kopię paragonu z apteki ale i ważny bilet z innego parkingu jako dowód iż byłem pięć minut .Więc czego dotyczy kara ..?? tego że wiatr lub inne cuda zabrały karteczkę zezwalającą na parkowanie godziny czy aż tal wrednie zła wola firmeczki APCOA Chętnie podejmę się założenia procesu zbiorowego dla nie uczciwego podmiotu gospodarczego ,który (usunięte przez administratora)ludzi ..
    ReviewUserIcon
    Qashka

    18.05.2021 11:56

    Pracownik

    Witam, Jeśli kontroler naprawdę widział gdzie Pan idzie no to naprawdę musiał być wredny. Ja bardzo często słyszę że przecież mnie Pan widział jak wchodzę. Otóż nie, widziałem auto albo widziałem Pana, przy dużym ruchu trudno połączyć ze sobą osoby i auta. A jeszcze do tego śledzić gdzie kto idzie. Po to jest ten bilet. Jeśli dobrze rozumiem to bilet był in ej firmy przynajmniej tak Pan napisał. W takim razie nie rozumiem o co Panu chodzi. Bilety miejskie lub innych firm nie działają na każdym dowolnym parkingu. Jeśli jest Pan pod jednym Lidlem gdzie jest firma Apcoa a potem na drugim Lidlu na którym także jest Apcoa to taki bilet będzie ważny. Ale bilety z miejskich parkometrów już nie. Na dodatek to na Panu spoczywa obowiązek upewnienia się że takowy bilet jest widoczny czy go nie obróci, czy go nie zwieje, czy cokolwiek. Jeśli biletu nie ma a kontroler Pana teoretycznie widział no jest to jego wolna wola czy chce wypisać czy nie. Prawo ma bo nie ma Pan biletu. Ale jak Pan mówi że ma Pan rachunek ze sklepu to wystarczy się odwołać.
    ReviewUserIcon
    Robert

    18.05.2021 16:31

    Pracownik

    Jakby marka auta miała znaczenie to odemnie dostałbyś dwa mandaty za Q7 i brak biletu a tak dostałeś za brak biletu
    ReviewUserIcon
    Qashka

    24.04.2021 15:51

    Pracownik

    Część druga tyrady: BARDZO WAŻNE KWESTIE: To Moja Praca! Nie będę kontrolował biletów to mnie wyleją i przyjdzie Inny kontroler możliwe że gorszy. Jako osoba z prawem jazdy, jesteś dorosły i w pełni odpowiadasz za swoje czyny!!! Aut i ludzi jest coraz więcej a parkingów nie przybywa proporcjonalnie. Takie rzeczy będą się pojawiać coraz częściej ze względu na to że coraz częściej jedna rodzina posiada więcej niż 2 auta. Kontroluje pojazdy a nie kieszenie klientów. To czy bilet będzie widoczny jest w gestii klienta nie kontrolera. Parking należy do Lidla. Czemu miałby udostępniać go komukolwiek poza swoimi klientami za darmo? Względem FAQ: Jakim prawem Pan wystawia te wezwania > Regulamin parkingu To jest bezprawne > Nie jestem prawnikiem, pomimo tego co Pan mówi Pan też nie jest. Wydaje mi się że jakby było bezprawne to dawno by firma została zamknięta za bezprawną działalność. Tym bardziej że nie jest to firma Państwowa ani nic z tych rzeczy. Mój/Moja Mąż/brat/syn/szwagier/żona/kochanka/niemowlak/dziadek/konkubent/kuzyn/mama/tata/macocha/ojczym/pasierb to policjant i On/Ona Panu pokaże. Nie ma problemu. Proszę ich na mnie poszczuć a ja udam się na najbliższy komisariat i zgłoszę nieodpowiednie wykorzystywanie odznaki i szantaż. Z moich obliczeń wynika że 3/4 populacji miasta ma jakieś powiązania z Policją. Jestem Policjantem wiem jakie jest prawo i proszę mi to anulować! > W takim wypadku jeśli Pan podejmuje jakiekolwiek czynności służbowe proszę o wylegitymowanie się, jeśli nie idę zgłosić to na najbliższy komisariat policji. Ale przecież ja mam niepełnosprawność to nie muszę płacić > Skoro ma Pan kartę inwalidy to powinien Pan wiedzieć że nie obowiązuje ona na parkingach prywatnych, chyba że jest ona uwzględniona i honorowana w regulaminie Parkingu. Osobiście staram się nie wystawiać wezwań osobą niepełnosprawnym ale upominam ponieważ inny kontroler może do tego podejść inaczej. Ja mam auto hybrydowe dlatego mam parking za darmo wszędzie > Tak jak wyżej, w takim razie powinien Pan wiedzieć gdzie to obowiązuje a gdzie nie. Ale ja już więcej nie będę... Przysięgam > Nic mi z Pana przysiąg. Wydrukowane więc poszło do systemu. Pan wypisał to niech Pan to anuluje > Niestety nie mogę. Ale skoro Pan zapomniał biletu to niech Pan sobie anuluję. Pan powinien stać przy aucie i czekać aż ja wrócę a nie od razu wypisywać > Naprawdę nie wiem co tu napisać. Głupota Ale przecież Pan mnie widział! > Widziałem wjeżdżające auto albo widziałem Pana jak Pan wchodzi do sklepu. Jeśli widzę że ktoś wchodzi do sklepu i wiem że to było jego auto nie wypisuję. Ale właśnie po to jest ten bilet. Żeby kontroler się nie zastanawiał czy to auto klienta czy nie klienta. Lidl straci wszystkich klientów zobaczy Pan > Może tak będzie. Wątpię. W wielu miejscach działają takie parkingi od kilku lat a klienci jak są tak są. No to przecież Panu już pokazuje bilet co to za problem > Taki że już to poszło do systemu a bilet ma być na przedniej szybie a nie w kieszeni, inaczej jest bezużyteczny. Ja stałem tylko 5 minut > Sprawdzam bilety nie czas. nie patrzę na to ile kto gdzie był tylko czy jest bilet. Proste. Myślałam że dla Matki z dzieckiem jest darmowe > To prawdopodobnie było by napisane że jest. Proszę Pana ja z dzieckiem jestem niech się Pan zlituje > Dlaczego? Przecież to nie moje dziecko. A bo moje dziecko tak wsadziło do auta że nie było widać > Tak jak powyżej, Pani dziecko nie moje. A bo ja chciałam tylko rozmienić pieniądze w Lidlu > W takim razie była Pani klientką Lidla i należało pobrać darmowy bilet. Ja tylko chciałam wypłacić pieniądze żeby móc zapłacić za Parking > A parkometr przyjmuje kartę także nie widzę problemu. Takie pytania/oskarżenia pojawiają się codziennie. Im dłużej pracuję tym bardziej nie logiczne i pokrętne argumenty się pojawiają, Mam nadzieję że choć trochę rozjaśniłem sytuację panująca na Lidlowskich parkingach. Dziękuję za czytanie i pozdrawiam serdecznie. Pamiętajmy że wszyscy jesteśmy ludźmi!
    ReviewUserIcon
    Steve

    15.05.2021 19:30

    Pracownik

    Przepisy powinny być jasne i klarowne dla wszystkich, a nie łapanka klientów, byle wlepić stówę.
    ReviewUserIcon
    Qashka

    16.05.2021 23:37

    Pracownik

    Witam, Tak, zdaje sobie sprawę z tego punktu regulaminu. Po zapytaniu się przełożonego, o to jak mam respektować ten punkt dostałem odpowiedź, że tak naprawdę to staramy się trzymać zasady 10 minut od przyjazdu kontrolera na parking. Prawdopodobnie wtedy się już nie da udowodnić jak było. Ja osobiście przez jeden dzień starałem się trzymać tej zasady. Ilość wezwań spadła o 70%. Robiłem to w ten sposób że przechodziłem cały parking i skanowałem tablice. Wtedy zapisuję mi się automatycznie godzina. Ale zanim przejdę cały parking, zanim wypiszę tym co już miałem ich zapisanych. 70% odjedzie. Z tego względu zrezygnowałem z tej metody i zacząłem stosować nową. Otóż: Podchodzę do auta, sprawdzam czy jest bilet. Nie ma biletu, rozglądam się czy właściciel nie idzie do parkometru. Ktoś idzie. W takim razie czekam. Ta osoba poszła w innym kierunku. W takim razie przygotowuje wezwanie, robię zdjęcia itp. Wchodzę na stronę do drukowania i kolejny raz się rozglądam czy aby klient nie wraca z parkometru bo może go nie zauważyłem albo czy nie wraca ze sklepu. Patrzę zawsze w kierunku parkomat / wejście sklepu. Nie patrzę czy ktoś wychodzi z innych sklepów. I teraz: a) Idzie klient, to jego auto. Upominam i idę dalej sprawdzać. b) Nikogo nadal nie ma. Drukuje wezwanie i kończę procedurę. Ponieważ na logikę jeśli kogoś nie ma przy parkomacie lub regulaminie parkingu. To raczej nie spaceruje sobie, rozmyślając czy aby na pewno chcę tutaj zaparkować. Także wydaję mi się że dość sprawiedliwie i logicznie do tego podchodzę. Reszta zależy od klienta. Względem mojego odejścia od metody czekania 10 minut. Nie zrobiłem tego bo ktoś mi kazał wyrobić normę wezwań na dzień. Wręcz dostałem wolną rękę jak będę do tego podchodził. Uznałem że skoro tak czy siak wezwania i parkometry robię rolę straszaków, bardziej niż machin do zarabiania pieniędzy. To nie widzę powodu by pobłażać klientom skoro sam sklep wymaga tego od naszej firmy. Sklep sam przeprowadza kontrole kontrolerów i sprawdza jak wywiązujemy się z danego nam zadania. Sprawdza czy wystawiane są wezwania autom które nie mają biletów, autom które przekroczyły czas parkowania. Kim ja jestem by kwestionować zdanie wielkich korporacji. Nie ja będę wystawiał te wezwania to przyjdzie ktoś inny. Nie skromnie mówiąc, prawdopodobnie gorszy (dla klienta). Mam nadzieję że zaspokoiłem Pańską ciekawość. Pozdrawiam Serdecznie, Qashka
    ReviewUserIcon
    Kandydat Maciej

    15.05.2021 22:55

    Kandydat

    Witam serdecznie. Chciałem podjąć pracę w firmie APCOA, lecz niestety to co zobaczyłem mnie bardzo zniechęciło. Mianowicie, miałem spotkanie (szkolenie), na którym pokazano mi o co dokładnie chodzi. Wszystko wydawało się proste i logiczne. W końcu po kilku godzinach przyszedł czas, abym sam wystawiał wezwania do zapłaty pod okiem Pracodawcy. W tym momencie wszystko obróciło się o 360 stopni. Wiedziałem, że muszę wystawiać wezwania do zapłaty w wysokości 95 złotych, ale nie w taki sposób jaki mi kazano. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że muszę wystawiać wezwania na prawie 100 złotych klientom sklepu, który wynajmuje firmę APCOA do obsługi parkingu. Dobrze widzieliśmy, że dane osoby były klientami sklepu lub brali bilet, ale ze sobą (do kieszeni czy torebki). Mimo wszystko musiałem wystawić wezwanie do zapłaty jak tylko klient wszedł do sklepu. Po wystawieniu wezwania, klienci wracali po 2-5 minutach, mając za wycieraczką wezwanie do zapłaty na kwotę 95 złotych. Pracodawca który mnie szkolił kłócił się z klientami, którzy otrzymali wezwanie. Niestety to nie było na moją głowę i zrezygnowałem. Nie miałem zamiaru wystawiać (mandatów) na 100 złotych ludziom za 2 minuty postoju na parkingu. Trochę czytałem o takich firmach jak APCOA i wszystko już wiem, jak to działa, to nie normalne. Na szczęście nie muszę teraz w tym siedzieć.
    ReviewUserIcon
    Robert

    16.05.2021 14:50

    Pracownik

    A myślałeś że co będziesz robić rozdawał bilety zamiast wezwań.
    ReviewUserIcon
    Prezes

    15.05.2021 20:15

    Pracownik

    Prezes powinien na was nałożyć ustawę, która zakazała by tych złodziejskich praktyk.
    ReviewUserIcon
    Villager

    15.05.2021 22:57

    Pracownik

    Jaką ustawę masz na myśli?
    ReviewUserIcon
    Lui

    14.05.2021 16:49

    Pracownik

    Pierwszy raz byłam w Netto Świebodzin . Spiesząc się wjechałam na chwilkę po zakupy , nie widziałam wcześniej parkometru a tu proszę NIESPODZIANKA . Nauczona już wcześniej jedynym mandatem w życiu zapłaciłabym bez problemu ale nie przyszło mi do głowy , że tam może być opłata no i nie widziałam parkometru ani tablic . Wolałabym dostać ten mandat od policji przynajmniej wiedziałabym ,że zrobiłam jakieś wykroczenie a tak 95 zł w błoto .
    ReviewUserIcon
    Steve

    14.05.2021 18:37

    Pracownik

    Wyśle Pani paragon z NETTO na adres reklamacji podany na wezwaniu i po problemie.
    ReviewUserIcon
    Anton

    09.05.2021 20:20

    Pracownik

    Ta firma to paradoks. 1. Placówka wynajmuje firmę APCOA Parking lub jej podobną, aby zrobić (porządek) na parkingu. Teren danej placówki jest prywatny, dlatego mogą robić co chcą (to samo w przypadku, gdyby na twoim podwórku parkowali samochody obcy ludzie). 2. APCOA Parking podpisuje umowę na obsługę parkingu. System parkingowy to bilety z parkometru. Podstawowy czas za darmo (np. 1 godzina), powyżej godziny 3 złote. Kto nie ma biletu, albo ma bilet nie ważny - wezwanie do zapłaty (tzw. mandat) w wysokości 95 złotych. Oczywiście te tzw. mandaty otrzymają również klienci, którzy zapomnieli/nie zauważyli o bilecie/parkometru. Klient na podstawie może złożyć reklamacje, która zajmuje nie całe 5 minut. Nie jest to takie proste dla wszystkich, szczególnie osób starszych. Są dwie opcje reklamacji, przez stronę interenetową firmy lub listownie (pocztą). 3. Wysyłasz paragon jako dowód, że byłeś klientem, a firma na odpowiedź ma 30 dni, mimo, że dostałeś tzw. mandat za brak biletu za 5 minut postoju bez biletu. 4. Dostałeś prawie 100 złotych do zapłaty i więcej nie wracasz do tego sklepu. Kupiłeś bułki, albo inną rzecz za 2 złote i przez brak kawałku kartki czekają Cię procedury do wypełnienia, aby nie zapłacić tzw. mandaty. To zniechęca Cię do danej placówki już na zawsze. 5. W związku tym, że 1/2 zniechęconych klientów (pkt. 4), otrzymała stówę do zapłaty, będą robić zakupy u konkurencji. 6. Obroty danej placówki spadły o 50%, dodatkowo placówka wynajmująca firmę APCOA itp. musi płacić za dzierżawę parkingu. 7. Po 1-2 miesiącach parking robi się pusty, klienci, którzy uniknęli cudem tzw. mandatu, mają miejsce, aby zaparkować swój samochód i chwalą dany system parkingowy (ponieważ mają miejsce, czego wcześniej nie było). 8. Po 2-3 miesiącach, 50% klientów, którzy otrzymali tzw. mandat wracają od czasu do czasu do danej placówki na zakupy, ponieważ w sumie to "była ich wina, że nie dostosowali się do regulaminu parkingu" i im po prostu przeszło to, że musieli zapłacić stówę. 25% z nich potrafiło złożyć reklamację, przez co płacić nie musiało i zapomnieli o sprawie. 9. Mimo, że na parkingu zniknęło 3/4 wszystkich pojazdów, firma nadal goni pracowników, aby wystawiać tzw. mandaty wszystkim, nawet pracownikom danej placówki, którzy nie mają abonamentu/biletu. Nie ważne, że pracownik nie będzie musiał zapłacić tej stówy, jeżeli wykona telefon do firmy APCOA. Liczą się statystyki, nie zysk(?). 10. Z racji tego, że dana placówka straciła 40-70% klientów, dalej pracowników gonią, żeby wystawiali jak najwięcej tzw. mandatów. Jeżeli nie wyrobią normy, skrócą im godziny (mniejsze wynagrodzenie o 25-50%). Jeżeli tak dalej pójdzie, pracownik zarobi 560-840 PLN* miesięcznie, a docelowo się zwolni. Potem biorą kogo popadnie, pierwszego lepszego z ulicy, który przynosi wstyd sobie i firmie. Wniosek: - Przez wynajmowanie firmy APCOA lub jej podobnej, stracisz o 40-60% klientów, dodatkowo jesteś obciążony kosztami przez APCOA, aby obsługiwali w nie dorzeczny sposób Twój teren (parking).
    ReviewUserIcon
    Robert

    11.05.2021 23:28

    Pracownik

    Nie straci klientów każdy tak mówi a sklepy cały czas pełne i Ci co mówili też są tym razem mają bilet
    ReviewUserIcon
    Benny

    12.05.2021 21:13

    Pracownik

    Zależy do jakiego sklepu. Jak nie było płatnego parkingu to kolejki na pół sklepu, dzisiaj kilka osób, głównie stałych klientów którzy przychodzą pieszo
    ReviewUserIcon
    Kiedyś to było.

    04.05.2021 21:08

    Pracownik

    APCOA Kiedyś: - Praca od 4 do 8 godzin (dobrowolne godziny pracy oraz elastyczny grafik dostosowany do własnych potrzeb). - Umowa zlecenie. - Obsługa 1-2 obiektów. - Premie, dodatki na święta itp. - Brak wywierania presji na pracowniku, odnośnie wezwań do zapłaty (czy wystawiłeś 5 czy 15 wezwań nie miało to większego znaczenia, ważne, że pracownik był na miejscu i robił swoje). - Firma zawsze stawia się za pracownikiem, pomaga mu we wszystkim itd. - Nadmiar ludzi do pracy. - Zarząd interesował się oddziałami firmy. W przypadku jakichś niedogodności, natychmiastowo dokonywano zmian na korzystne dla wszystkich. APCOA Dzisiaj: - Praca od 8 godzin (niekorzystny grafik ustalony przez Kierownika. Aby cokolwiek załatwić w ciągu dnia jest problem z dniem wolnym, skróceniem czasu pracy, czy urwania się na kilka minut itp.). - Umowa zlecenie. - Obsługa 5-10 obiektów. - Brak premii, dodatków na święta itp. - Presja wywierana na pracowniku odnośnie wezwań do zapłaty [nie ważne ile wezwań jest dziennie, zawsze jest za mało, przez co skracają godziny pracy (mniejsze wynagrodzenie) i grożą zastąpieniem kimś innym na twoje miejsce]. - Brak pomocy ze strony firmy. Pracownik skazany jest wyłącznie na siebie, brak pomocy, nie odbieranie telefonów itd. - Brak ludzi do pracy. - Zarząd nie interesuje się oddziałami firmy, przez co panuje bałagan co odbija się na pracownikach.
    ReviewUserIcon
    PR4COWN1K

    05.05.2021 19:58

    Pracownik

    Nie każdy chce pracować za 2 tys. zł na zleceniu i wystawiać ludziom po stówie mandaty. Niech zachęcą ludzi do pracy, zmienią warunki, poprawią cokolwiek ... Dzisiaj jest po prostu więcej roboty (parkingów) do obsługi, dlatego też jest więcej wymagań niż kiedyś, ale to im się odbije
    ReviewUserIcon
    Benny

    11.05.2021 21:26

    Pracownik

    To 'kiedyś' wróci jak zatrudnią więcej ludzi do pracy. Jak na razie to średnio to się zapowiada.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    05.05.2021 20:03

    Inne

    W czasie epidemii koronawirusa zmuszanie ludzi do korzystania z tego samego przycisku aby wydrukować bilet jest niedopuszczalne. Tak właśnie rozszerza się epidemia. To firma powinna ponięść stosowne konsekwencje. Że też ktoś na to pozwala!!!
    ReviewUserIcon
    Hartz

    09.05.2021 19:56

    Pracownik

    To nie bierz biletu. Ściągnij se aplikację FLOW i masz. A jak nie to nie parkować i tyle, po co drążyć temat..?
    ReviewUserIcon
    Benny

    11.05.2021 21:23

    Pracownik

    Zdezynfekuj ręce w sklepie, jak nie to pobierz aplikację i nie będziesz musiał dotykać niczego.
    ReviewUserIcon
    Michał

    03.05.2021 23:46

    Inne

    Podczas trwania szczepień na koronawirusa, firma zarabia na dodatkowych opłatach przy AmberExpo wystawiając mandaty nieświadomym seniorom chcącym się zaszczepić. Reklamacje są z góry odrzucane ze względu na chęć zarobku.
    ReviewUserIcon
    Hartz

    09.05.2021 19:56

    Pracownik

    Firma zarabiała i przed szczepieniem, w trakcie i po szczepieniu będzie zarabiać, nie bierz ludzi na litość człowieku. Nie podoba się to nie parkować.
    ReviewUserIcon
    Benny

    11.05.2021 21:22

    Pracownik

    Co mają do tego szczepienia?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.04.2021 20:22

    Pracownik

    Osobiście garzę tą pracą, nie wiem co takiego mnie tutaj trzyma. Mam nadzieję, że zmienię ją jak najszybciej. Czytając opinie to w większości jest podobnie. Jednego chcieli za coś zwolnić, a drugiego nie. Wszystko zależy od tego, jacy ludzie rządzą danym oddziałem firmy. Staram się pracować jak to mówią "z głową", tak aby było dobrze dla firmy jak i klienta. Przeważnie kręcę się w pobliżu parkometru. Pomagam ludziom pobrać/wykupić bilet, a także upominam "zapominalskich" o konieczności pobrania biletu. Jeśli już tacy się zdarzają to zanim wystawię wezwanie do zapłaty czekam 15-20 minut (zapisuje sobie w telefonie godzinę o której przyjechał dany pojazd). Jeżeli ktoś przyjdzie szybciej upominam go, aby następnym razem wziął bilet. Jeżeli nikt się nie zjawia wystawiam wezwanie - niestety. Nie śpieszę się, bo to nic nie da. Wiele ludzi przyjeżdża i najpierw idzie rozmienić pieniądze, aby wykupić bilet. Inni wchodzą na minutę do danej placówki, która wynajmuję te firmę i po co mam im wystawiać stówę? Po co odstraszać klientów? Jeżeli firmie nie podoba się mój styl pracy to niech mnie zwolnią, nie zależy mi i nikomu nie powinno. Pracować za ich wielkie łaski i grosze, wyzywanie i brak szacunku do pracownika... Zwolnią to zwolnią, sami ustaną się na tych ich chorych parkingach i będą dorabiać się z ludźmi, bo ja za nich już dłużej nie zamierzam. Obym zwolnił się jak najszybciej.
    ReviewUserIcon
    Wilczur

    04.05.2021 16:47

    Pracownik

    Ja tak samo bd odchodził za niecałe 2 miesiące bo jadę na chwilę za granicę kierownik mi powiedział żebym mógł sobie na ten okres znaleźć kogoś na zastępstwo i po powrocie znowu pracować ale nie wrócę 9 miesięcy tu pracuję i mi już też wystarczy użerania się z ludźmi niewdzięczna robota i tyle...
    ReviewUserIcon
    Robert

    04.05.2021 20:53

    Pracownik

    Nie da się już tutaj normalnie pracować jak kiedyś, dzisiaj to jakaś psychoza.
    ReviewUserIcon
    Robert

    04.05.2021 20:52

    Pracownik

    Nie wdzięczna robota, słaba płaca i umowa zlecenie. Kierownik oddziałowy traktuje nas jak głupków do zarabiania łatwych pieniędzy na nie wiedzy klientów, którzy zapomnieli biletu. Wymagania mają z kosmosu, a to tylko praca na parkingu. Straszą i grożą pracownikom zwolnieniem, mimo, że od 2 lat brakuje ludzi do pracy i biorą kogo popadnie nie patrząc już na nic. Kończy się to tym, że nowy pracownik wytrzymuje 2-3 miesiące. Ale co się dziwić. Firma idzie w złym kierunku od 2-3 lat. Biorą coraz więcej parkingów w dzierżawę, wtedy jeden pracownik robi za trzech i jeszcze wielkie pretensje dlaczego mało mandatów... Wieczne pretensje, problemy i telefony od wczesnego rana. To się robi nie do wytrzymania, jeżeli dalej tak pójdzie to również się zwolnię. Zobaczcie sobie opinie firmy do 2019 roku, gdzie każdy chwalił firmę, nawet więcej klientów było pozytywnie nastawionych do zarządzania parkingami. Od 2019 idzie wszystko w złym kierunku. Nie mam zamiaru rozpisywać się, bo tam winę ponoszą głównie oddziały firmy w tym wszystkim, a zarząd nic z tym nie robi.
    ReviewUserIcon
    Message

    02.05.2021 22:37

    Pracownik

    Wkrótce prawda o danej firmie zostanie objawiona.
    ReviewUserIcon
    Bizon

    02.05.2021 22:46

    Pracownik

    Co tu objawiać, chyba że (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zygi

    30.04.2021 22:41

    Inne

    Jako klienci mamy szansę rozgryźć te firmę. Otrzymał ktoś kiedykolwiek list od firmy APCOA za nie opłacone wezwanie?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    01.05.2021 22:32

    Pracownik

    Załóż strone i najlepiej sekte przeciwko tej firmie bo to z niej zrobiliście - wy ludzie i pseudo klienci
    ReviewUserIcon
    Pracownik.

    02.05.2021 22:01

    Pracownik

    Niektórzy tylko żyją tymi chorymi parkingami, nie mając nic innego do roboty. Czyli tacy miastowi z siwym wąsem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik.

    02.05.2021 20:49

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) dla klientów i pracowników. Tyle w temacie. Inne zdanie mają tylko głupcy.
    ReviewUserIcon
    Erni33

    02.05.2021 21:49

    Pracownik

    Szkoda że większość tego nie widzi a dalej wykonują polecenia jak posłuszne pieski swoich właścicieli
    ReviewUserIcon
    Pracownik.

    02.05.2021 22:00

    Pracownik

    Kogo obchodzi większość. Większość jest (usunięte przez administratora) Kto ma w głowie to idzie z tej firmy jak najdalej.
    ReviewUserIcon
    Kontroler hala

    22.01.2021 16:48

    Pracownik

    Dużo kontrolerów pracuje na nowej aplikacji ? Są jakieś problemy ? Ogarnijcie ją ? Mi jest trochę trudno ???? a jak wam ?
    ReviewUserIcon
    APCOA - Pracownik.

    28.04.2021 21:46

    Pracownik

    Mam takie rozwiązanie dla Pana. Po prostu nie parkować jak się nie podoba. Jest regulamin, teren prywatny, także nie wypisywać swoich bzdur i wypocin bo nikogo tak na prawdę to nie obchodzi.
    ReviewUserIcon
    APCOA - Pracownik.

    28.04.2021 21:47

    Pracownik

    Może stać i minutę, kontrola przechodzi i robi swoje. Jeżeli nie ma biletu to nie wiadomo ile czasu dany pojazd jest zaparkowany, czy tak ciężko to zrozumieć?
    ReviewUserIcon
    APCOA - Pracownik.

    28.04.2021 21:42

    Pracownik

    Brakuje pracowników - to jedyny mankament firmy. Od Kontrolerów biletów parkingowych po Kierowników. Przez braki w niektórych regionach kraju panuje zamieszanie i jeden pracownik musi pracować za trzech/czterech ludzi.
    ReviewUserIcon
    OP1

    26.04.2021 14:14

    Inne

    Firma jakimś dziwnym trafem wykupiła sobie prawa do parkowania płatnego. Ok rozumiem, ale jeżeli ktoś jest 3 min i już opłata za brak biletu 95 pln? Hm, żyjemy w POlsce. Zadziwia mnie fakt, że w 3 min masz 95 pln opłaty a czas reklamacji 30 dni? Teraz tak do rozsądku firmy czy warto wystawić takie coś za 3 min a potem problem jest z tego na wielkie halo????Dzięki takim praktykom sklepy typu Netto, Pepco czy inne stracą klientów...ale chyba im to nie przeszkadza. Mówimy o życiu EKO, a tymczasem trzeba pobrać bilet, który potem trzeba wyrzucić i zaśmiecamy....?Bardzo niekompetentna firma, która znowu czuwa nad jakimiś dziwnymi pieniędzmi. Rozumiem jak ktoś stoi godzinę a ich służący chcący się wychylić jaki on konsekwentny to aż zadziwia. Ja wrócę tam i nakopie do ....temu zbyt nachalnemu gościowi, bo przypuszczam, że to jakiś dziwny koleś, który tylko czatuje przyjechał i zaraz sru dziwna opłata..Opole pozdrawia i tam podjadę za Twoją nadgorliwość!!!!!
    ReviewUserIcon
    Jac

    26.04.2021 21:34

    Pracownik

    Nie nie stosuje sie takich praktyk na prawde... Co za bałaga ta firma coraz gorzej juz pracownicy dostali do głowy
    ReviewUserIcon
    Qashka

    27.04.2021 19:22

    Pracownik

    Witam, Nie wiem czy wszystko zrozumiałem dobrze ponieważ jest dosyć pokrętny tekst. Z tego co rozumiem chce Pan pobić pracownika, za to że wykonywał swoją pracę i za to że Pan nie wziął biletu? Gdzie na parkingu jest napisane że jak tylko na chwilę to nie trzeba pobierać biletu? Może Pan winić tylko siebie. Do tego czemu Pan robi z tego "problem na wielkie halo"? Wystarczy się odwołać ale tego Pan też pewnie nie przeczytał. Co do życia Eko to nie trzeba pobierać biletu. Może Pan mieć aplikację Apcoa Flow i tam pobierać biletu. Skoro Panu tak zależy na byciu Eko to niech Pan zacznie od siebie. Pozdrawiam serdecznie, Qashka
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Apcoa Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Rondo Onz 1 00-124 Warszawa

    NIP:5260307689

    REGON:01211023900000

    KRS:0000129400

    https://www.apcoa.pl
    Branże: Sprzedaż detaliczna
    ReviewUserIcon
    Izabela

    07.02.2021 22:15

    Pracownik

    Witam.Jestem po rozmowie i zaproponowali mi stawkę.Mam pytanie czy przy podpisywaniu umowy stawki nie zmniejsza mi
    ReviewUserIcon
    Wally

    08.02.2021 21:28

    Pracownik

    Daj spokój wcale sie tu nie zatrudniaj, ta robota zniszczy cię predzej czy później. Przez pierwsze 2 msce będa cię na rękach nosić a potem co chwilę coś. Bd dokładać ci roboty, dzwonić o 3 w nocy że na 5 masz być na parkingu to jest chore. Jeszcze tak ze 2-3 lata temu bym ci polecił te firme ale nie dzisiaj. (usunięte przez administratora)....
    ReviewUserIcon
    Gorol

    26.04.2021 23:44

    Były pracownik

    O 3 wnocy to moze dzwonic ale do (usunięte przez administratora) wyciszam tel i tyle mi kierownik powiedzial zebym byl na parkingu np netto raz dziennie zrobil dwa kolka ewentualnie wezwanko wystawil i tyle po jakims czasie juz mi powiedzial ze mam byc na obuekcue dwa razy dziennie ale co jak co na razie kasa sie zgadza jak cos beda kabinowac to (usunięte przez administratora)drukarke i ten tel do rzeki i moga mnie w (usunięte przez administratora) pocalowac dopuki beda placic tak jak fo tej pory to bede robil bo za 2 tys (usunięte przez administratora) na budowie nie bede a co do ludzi mam ich w (usunięte przez administratora) jesc mi nie dzadza ani na nic wiec w (usunięte przez administratora) mam ludzi
    ReviewUserIcon
    Nikos

    26.04.2021 23:29

    Pracownik

    Powiem tak pracuje od kilku miesiecy w tej firmie i oprocz wyzwisk i grozb od strony klientow na razie ok wole tu pracowac niz (usunięte przez administratora) na budowie za 15 zl jak kuń tu swieze powietrze a nie (usunięte przez administratora) jak na razie ta firma ok
    ReviewUserIcon
    Apcoa Pracownik

    22.04.2021 21:32

    Pracownik

    Jako kilkunastoletni pracownik firmy APCOA, stwierdzam że ta firma to jeden wielki bałagan na każdym szczeblu. To zaszło za daleko.
    ReviewUserIcon
    Daddy

    25.04.2021 19:45

    Pracownik

    Takie czasy w firmie, gdzie pracownik musi wykonywać obowiązki pracownika. ;)
    ReviewUserIcon
    Daddy

    25.04.2021 20:31

    Pracownik

    obowiązki kierownika* :D
    ReviewUserIcon
    PracownikPZ

    18.04.2021 19:14

    Pracownik

    Miał ktoś sytuacje, że przez wystawianie małej ilości wezwań skrócono mu godziny pracy lub zwolnili kogoś z pracy?
    ReviewUserIcon
    Janek

    18.04.2021 19:32

    Pracownik

    Jak wystawiasz malo wezwań to skracają godziny. Tak samo jak koroniak przyszedł do Polski do niektórzy pracowali 2-4 godziny dziennie. Zwolnić raczej nie zwolnią bo kto przyjdzie tu robić?!
    ReviewUserIcon
    RUS

    25.04.2021 19:35

    Pracownik

    Od razu nie zwalniają, ale godziny na pewno skracają. Tyle, że pracownik nie ma wpływu na ruch na parkingu, czego firma nie rozumie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Apcoa

    16.04.2021 09:11

    Pracownik

    Witam, Pytanie dla obecnych pracowników. Korzystamy teraz z nowej aplikacji do wystawiania wezwań. Czy ktoś ma informację dotyczące tego jak ona działa? Chodzi mi najbardziej o gps i ogólny tracking. Zastanawia mnie czy teraz kierownik nie ma dostępu do mojej aktualnej lokalizacji? W sensie hipotetycznie siedzę w aucie bo robię sobie chwilę przerwy. Jak dokładny jest to tracking? Z góry dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    KBP

    22.04.2021 13:43

    Pracownik

    Jeżeli byłeś kilka kilometrów od miejsca pracy po te bułki to nie ma się co dziwić.
    ReviewUserIcon
    RUS

    25.04.2021 19:34

    Pracownik

    Teraz wiedzą o wiele więcej. W GURU jeszcze szło obejść kilka rzeczy dotyczących lokalizacji, a tutaj niestety nie. Jedynie jak sobie wyłączysz lokalizację w telefonie, ale na dłuższą metę nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Justyna

    22.04.2021 20:23

    Inne

    Jak to w końcu jest? Dostałam wezwanie do opłaty jakieś 4 lata temu i nie otrzymałam żadnego pisma z APCOA. Moja siostra otrzymała wezwanie do opłaty rok temu i złożyła odwołanie podając swoje dane. Dopiero jakiś czas temu dostała list z firmy..?
    ReviewUserIcon
    Zen

    23.04.2021 21:34

    Były pracownik

    Jak składasz reklamacje to podajesz dane a potem straszą listami. Ci którzy nie podali niczego nawet grosza nie zaplaca
    ReviewUserIcon
    RUS

    25.04.2021 19:31

    Pracownik

    Jeszcze 4 lata temu wystarczyło wysłać anonimowego maila nie podając żadnych danych z wyjątkiem nr. rejestracyjnego i nr. wezwania. Firma musiała fatygować się o dane właściciela do (usunięte przez administratora). Od około roku przy reklamacji trzeba podać wszystkie dane właściciela pojazdu, a wtedy przychodzą listy. Odpowiedź nasuwa się sama.
    ReviewUserIcon
    Klient Netto_próba wyłudzenia?

    15.12.2020 17:17

    Inne

    Do pracowników tej "firmy", którzy bronią swej "pracy". Podjeżdżam pod Netto w którym robię zakupy niezbyt często (mam pewnie kilkadziesiąt biletów z parkomatu które leżą w schowku). Idę do maszyny stojącej przy wejściu do sklepu. Przed parkomatem stoi jakiś człowiek i obserwuje parking. Kiedy się zbliżam, człowiek odwraca się do maszyny i zaczyna coś w niej grzebać, stukać w panel fotowoltaiczny u góry. Ma plecak i jakiś identyfikator. Uniemożliwia dostęp do parkomatu sprawiając wrażenie, że go naprawia więc wchodzę na teren Netto bez biletu. Tym razem byłem tylko w kiosku, wychodzę po około dwóch minutach i widzę jakiegoś typa grzebiącego przy wycieraczkach mojego auta. Podchodzę szybkim krokiem, typ utykając ucieka za samochody. Doganiam go i pytam co robił, okazuje się, że to człowiek blokujący wcześniej parkomat, który już zdążył wystawić wezwanie do zapłaty. Na zarzut, że uniemożliwiał chwilę wcześniej pobranie biletu odpowiada iż tylko sprawdzał czy maszyna działa. Proszę o numer telefonu do firmy aby na miejscu wyjaśnić sytuację. Pan Patryk R. (identyfikator) stwierdza, że nie ma obowiązku każdemu podawać numeru do firmy w której pracuje, odmawia również podania telefonu do swojego przełożonego. Proszę aby w takim razie zaczekał to wezwę policję w celu spisania notatki z zajścia. Pan "pracownik" niezwłocznie się oddala i opuszcza parking przechodząc przez ruchliwą ulicę. Ustalam numer telefonu do APCOA, dzwonię i rozmawiam z miłą panią, która odsyła mnie "na drzewo", każąc pisać reklamację i przedstawiać zaświadczenie ze sklepu. Tak się składa, że cała sytuacja nagrana została przez kamerę. Czas pokrywa się z paragonem i wezwaniem. Po analizie nagrania, z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością można stwierdzić, że Pan "pracownik" BAARDZO dba o wpływy dla swego pracodawcy, posuwając się do próby wyłudzenia opłaty dodatkowej. Wiem, że sprawa w sądzie potrwa ze dwa lata ale doprowadzę ją do finału tak jak sprawę ze SM w Człuchowie (SM rozwiązana) a tamci chcieli wyłudzić tylko 50zł. Teraz uczciwi pracownicy tej "firmy" (o ile tacy są) niech obronią pana Patryka R. Tak zachowuje się uczciwy człowiek?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.04.2021 22:52

    Pracownik

    Skrócali godziny na początku, a teraz grożą zwolnieniem ...
    ReviewUserIcon
    mabet

    22.04.2021 14:48

    Inne

    taaa, studiuje na google :)
    ReviewUserIcon
    Poszkodowany przez ,,firmę"

    03.02.2021 15:52

    Inne

    Czy wie ktoś czy maja jakąs placówkę poza Warszawą? Firma ta to zoorganizowana przestępczość. Za niedługo będę w Warszawie i chyba myślę,że z ,,chłopakami" odiedzę firmę..porozmawiać o wezwaniu :)
    ReviewUserIcon
    Jack

    06.02.2021 20:32

    Pracownik

    Mają jeszcze oddziały w większych miastach. Chętnie odwiedzę ich razem z Panem.
    ReviewUserIcon
    Stukot

    17.04.2021 09:41

    Pracownik

    Drogi młodzieńcze skąd wziąłeś prawo jazdy? Taka odzywka przystoi tylko gimnazjaliście a nie osobie dorosłej. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Maciej W.

    02.04.2021 22:22

    Kandydat

    Fajna ta praca, taka nie za normalna. Jedni chwalą te pracę, drudzy mają dosyć. Pracownicy wypisują swoje żale na tej stronie. Jeszcze inni walczą o zmiany, przez co część zwolniono. Do 2019 roku było zatrudnionych tutaj wiele osób. Dzisiaj (od 2020) nowi wytrzymują 1-3 miesiące. Kiedyś był luz, dzisiaj masa obowiązków, procedur za te same pieniądze. Kierownikom i ludziom odbiło. Przez pandemie pracownicy zarabiali o połowę mniej. Umowa zlecenie, a wymagają cudów. Dzisiaj brakuje ludzi do pracy, przez co dokładają obowiązków i kontroli obecnym pracownikom za takie samo wynagrodzenie. Ktoś jest w stanie to rozpisać? Co to za firma? Czy to jest zgodne z prawem? Chciałem się tutaj zatrudnić. Przeczytałem wiele opinii i wniosek jest jeden, aby się tutaj nie zatrudniać. Niby jest stabilność, według opisu firmy, a pracownicy mówią inaczej.
    ReviewUserIcon
    Wiesio

    14.04.2021 22:02

    Pracownik

    Osobiście to mam wylane na te robotę. Jak mnie zwolnią to zwolnią. Może pieniądze nie najgorsze ale i tak ci z góry ustawią ci godziny, skrócą że zarobisz jednego miesiąca 1200 złotych, a drugiego 2000 złotych. Gdzie tu logika, gdzie zysk? Jeden wielki (usunięte przez administratora) jak u mnie w rozliczeniu rocznym.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    15.04.2021 15:26

    Pracownik

    To chyba mało wystawiasz wezwań albo czatujesz na tych wchodzących do sklepu cyk fota i się zwijasz.
    ReviewUserIcon
    AMBERPARKING

    04.03.2021 15:53

    Inne

    AMBERPARKING???? - (usunięte przez administratora) KTORZY NIE MAJA DOSTEPU DO BAZY CEPIK(DANYCH ADRESOWYCH WL POJAZDU TABLIC REJ) ZERUJACY NA LUDZIEJ NIE WIEDZY I NIE ZNAJOMOSCI PRZEPISOW, NIC IM NIE TRZEBA PLACIC ANI DO NIKOGO NIE DZWONIC????✌ APCOA SP ZOO jest zwykla spolka dziala na granicy prawa, dzialaniem marketingowo psychologicznym. Powtarzam brak wiedzy i przepisow szkodzi a ze 95% spoleczenstwa nie zna przepisow i bierze bileciki pod lidlem, biedronka itd i placi...no coz. Ta spolka nie wezwie was w zaden sposob bo nie ma do tego narzedzi prawnych-administracyjnych , natomiast jesli do nich zadzwonicie i podacie numer wydruku to sami dajecie im swoje dane mejl,telefon,imie,nazwisko na 100 , 50 frajerow zaplaci wiec biznes jest oplacalny????
    ReviewUserIcon
    Master

    11.04.2021 20:00

    Pracownik

    Wpisanie fałszywych danych nic nie da. To właściciel otrzyma list w przypadku nie opłacenia wezwania. Przecież CEPIK udostępnia firmie dane właścicieli pojazdów na podstawie numeru rejestracyjnego. Po za tym robione są zdjęcia jako dowód, że dany pojazd stał na parkingu i że otrzymał wezwanie do zapłaty.
    ReviewUserIcon
    Qashka

    12.04.2021 13:29

    Pracownik

    Dokładnie o to mi chodziło. Jeśli chcesz przynajmniej na razie zostać "anonimowy" podajesz fałszywe dane. Uda się odwołać to nikt już cię nie będzie nachodził a jeśli się nie uda to i tak sobie te dane "pobiorą".
    ReviewUserIcon
    Klient

    10.04.2021 16:40

    Inne

    Szanowni Państwo, najpierw należałoby zadbać o czysty parkometr, szczególnie w dobie pandemii. Człowiek pobierając bilet boi się żeby nie przykleić się do niego. Myślę, że wtedy ludzie chętniej będą pobierać bilety. Pracownicy ( których rzeczywiście nie widać) powinni z takim samym zapałem jak drukowanie wezwań do zapłaty dbać o czystość i dezynfekcję parkomatów.
    ReviewUserIcon
    Qashka

    11.04.2021 07:23

    Pracownik

    Nikt nie zmusza klienta do pobierania biletu z parkometru. Jest dostępna Apcoa Flow, aplikacja w której można pobierać bilet zdalnie z ekranu telefonu. Nie dość że nie trzeba chodzić z biletem po całym parkingu, klient nie musi także obsługiwać "brudnego parkometru". Wybór klienta
    ReviewUserIcon
    Master

    11.04.2021 20:02

    Pracownik

    Parkometry są dezynfekowane. Jak boisz się ich dotykać pobierz aplikację APCOA FLOW i korzystasz z parkingu bez pobierania biletu. Po za tym jak idziesz do sklepu to możesz zdezynfekować ręce jeżeli nie masz pewności.
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK.

    02.04.2021 21:17

    Pracownik

    Mam propozycję dla firmy i pracowników. Oczywiście poszedłem na kompromis dla firmy i pracowników - biorąc pod uwagę opłacalność i wiele innych czynników. Dla klientów: - Parking płatny w godzinach otwarcia placówki, wynajmującą daną firmę. - Parking bezpłatny w niedzielę i święta. - Wszystkie parkingi bezpłatne dla osób posiadających (parkingową kartę dla osób niepełnosprawnych) - (bez względu na miejsce postoju na parkingu). - Wezwanie do zapłaty na kwotę 50 PLN (w ciągu zapłaty do 7 dni) - powyżej 95 PLN (do 14 dni zapłaty). - Możliwość złożenia reklamacji do 14 dni. - 20 minut tolerancji na spóźnienie (nie ważny bilet). Dla pracowników: - Elastyczny grafik dla pracowników - Kontrolerów biletów parkingowych (min. 4 godziny dziennie, według potrzeb i możliwości). - Zwrot za dojazd do pracy (bilet miesięczny 100%) / (paliwo min. 50%). - Kontroler biletów parkingowych posiada maksymalnie 3 parkingi do kontrolowania.
    ReviewUserIcon
    Robert

    02.04.2021 21:59

    Były pracownik

    Nie ważnych biletów jest mało więcej takich co nie mają
    ReviewUserIcon
    Qashka

    11.04.2021 07:37

    Pracownik

    Co do podpunktów dla klientów: - Rozsądny podpunkt - Rozsądny podpunkt - Wytyczne są takie że bez względu na to czy jest karta inwalidy czy nie ma można wystawiać wezwania do zapłaty gdyż jest to parking prywatny. Czy kontroler to egzekwuje to inna sprawa. Osobiście gdy jestem pytany przez osobę z kartą inwalidzką czy ma brać bilet odpowiadam że takie a nie inne mam wytyczne, sam nie wystawiam wezwań inwalidom, ale nie mogę ręczyć za kontrolera który kiedyś może przyjść na moje miejsce. - Nie wiem dlaczego jest to tak wysoka kwota, jednak nie zmienia to faktu że 99% przypadków jest bardzo trudno o sytuację w której trzeba ją zapłacić. Wystarczy paragon godzinę przed lub dwie godziny po wystawieniu wezwania, także naprawdę trzeba się starać. - Zależnie od preferencji niektórzy powiedzą że 7 dni to wystarczająco niektórzy powiedzą że 14 dni to nadal za mało. - Osobiście sam kieruję się czymś takim 15/25 minut przymykam oko. Co do podpunktów dla pracowników: - Sam osobiście właśnie taki grafik mam. Nigdy nie usłyszałem złego słowa od koordynator względem mojego grafiku. - Osobiście otrzymuję zwrot kosztów dojazdu na parkingi autem prywatnym. - Osobiście posiadam 3 obiekty pod sobą ale liczę na ich większą ilość. (Wtedy zmienia się tryb pracy kontrolera)
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.03.2021 10:19

    Inne

    Porażka. Nie zauważyłem przy Lidlu urządzenia biletowego i poszedłem zrobić zakupy. Po wyjściu w pośpiechu odjeżdżam a tam za wycieraczką druk z wezwaniem do zapłaty. Szukam kogoś a starsza pani pyta czy czasami jej nie szukam. Zadnych służbowych ciuchów tylko drukarka w ręce. Mówi do mnie ja pana obserwowałam od pana wjazdu. I co? Nie mogła podejść do mnie gdy wsiadałem do auta i mnie poinformować że nie wziąłem biletu? Żerowała na mnie. Różnica od wystawienia wezwania do wydrukowania paragonu to 2 min a całe zakupy 5 min
    ReviewUserIcon
    W15

    02.04.2021 22:23

    Inne

    Za robote sie weź (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    W15

    02.04.2021 22:24

    Inne

    Niech robią porzadek bo ta wasza firma to jest (usunięte przez administratora) warta, za 5 minut postoju stówe wystawiać. przecież to zwykłe (usunięte przez administratora) w białych rękawiczkach.
    ReviewUserIcon
    Klientka

    02.04.2021 12:00

    Inne

    Ta firma to jest jeden wielki żart. Mam nadzieje, że zamkną im tą pseudo firmę bo psują tylko ludziom nerwy. Przed blokiem wybudowali mi Lidl, przez co zabrali około 20 miejsc parkingowych. Każdy chyba wie jak wygląda znalezienie miejsca parkingowego na dużym blokowisku. Wracając z pracy o 24 stanęłam na parkingu Lidla, rano godzina 5 chcę iść przeparkować auto pod blok ale widzę za szybą bilet wystawiony o godzine 3:30!!!! Lidl o tej porze jest dawno zamknięty więc jakim prawem wymagają ode mnie paragonu? Oczywiście odwołałam się, również poszłam do Lidla po czym pani Kierownik powiedziała że mam nic nie płacić i jeżeli dostanę odpowiedź to przyjść znowu. Dostałam odpowiedź, że Lidl a parking to są dwie zupełnie inne rzeczy i tak czy siak mam zapłacić to śmieszne wezwanie.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    02.04.2021 22:03

    Inne

    Czemu zastanawiające Ci którzy pracują nie mają czasu na użalanie się i narzekanie jak większość płaczków na tej stronie wymyśla co tu zrobić żeby zarobić a się nie narobić.
    ReviewUserIcon
    Tr3V

    02.04.2021 22:07

    Pracownik

    Człowieku, jak chcesz to możesz się tutaj narobić i nie zarobić, albo się nie narobić i też nie zarobić. Aż tak wyprali ci mózg? Pomyśl skoro większość ma tego dosyć to coś jest chyba na rzeczy? Czy większość się myli a ty masz rację?
    ReviewUserIcon
    Klientka

    02.04.2021 12:05

    Inne

    Stając w nocy na parkingu, rano idę auto przeparkować bo zdaję sobie sprawę że mogę blokować miejsca klientom. Ale na parkingu stoi z 10 tzw. podrzut!!! Auta są rozebrane, bez kół i stoją tak już pół roku, zajmując miejsca parkingowe. Tym się już nie zajmują ale jak ktoś stanie na godzine bo nie ma miejsca pod blokiem to już żerują żeby tylko kogoś zgarnąć. (usunięte przez administratora) i wyłudzanie
    ReviewUserIcon
    Pracownik111

    28.03.2021 21:59

    Pracownik

    APCOA to jedno wielkie badziewie dla pracowników jak i klientów. Wkrótce firma przejrzy na oczy. Będzie masowe zwolnienie!!!
    ReviewUserIcon
    Robert

    01.04.2021 11:30

    Inne

    Moj stary szef mawiał tak,a niech sie zwalniają na miejsce jednego barana za bramą czeka 100.:-)
    ReviewUserIcon
    Tr3V

    01.04.2021 18:25

    Pracownik

    Ciekawe bo na wiele parkingów nie mogą znaleźć pracowników od prawie pół roku
    ReviewUserIcon
    Patryk85

    27.03.2021 20:34

    Inne

    Nie zdązyłem dojść do parkometru i wezwanie na prawie 100 zł. (usunięte przez administratora) system parkingu nic tylko pogratulować Apcoa za odstraszanie klientów
    ReviewUserIcon
    Przesłanie

    28.03.2021 22:15

    Pracownik

    Weź się człowieku obudź. Chyba, że jesteś jednym z tych chorych kierowników co wzięli sobie te pracę do swojego pustego łba i (usunięte przez administratora) na każde zawołanie tych lalusiów w garniturach, w zamian za służbowy telefon. Zmień robotę, bo wkrótce i Ciebie zniszczy wystawianie tych osranych kwitków. Pamiętaj, że nic z tego nie masz. Jesteś nikim innym jak maszyną do zarabiania pieniędzy w tej (usunięte przez administratora) firmie. APCOA to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tr3V

    31.03.2021 21:22

    Pracownik

    Daj spokój, wyprali im mózgi służbowym telefonem i samochodem
    ReviewUserIcon
    Yugo

    31.03.2021 21:19

    Pracownik

    Najlepsze jest w tej firmie to że empatycznych pracowników którzy są mile widziani przez klientów na parkingach, są wyrozumiali i korzystnie reprezentują firmę, tak żeby klienci byli zadowoleni, którzy pracują kilka lat firma zwalnia i na ich miejsce bierze ludzi bez godności i bez czegokolwiek aby człowieka tylko uwalić mandatem. Tylko że taka osoba nowo zatrudniona wytrzymuje od tygodnia do 3 miesięcy a starych pracowników traktuje się jak zło konieczne. Niektórzy reprezentują firme tak że nawet tych najgorszych klientów co byli przeciwko, przestawili na stronę gdzie są za takimi rozwiązaniami. Także firmo Apcoa ogarnij się bo stracisz kolejnych pracowników ze swoim podejściem do nas. Pamiętajcie ze mamy ze sobą kontakt
    ReviewUserIcon
    Vladimir

    28.03.2021 22:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) te firme. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie zatrudniajcie się tutaj. Ta praca niszczy życie!
    ReviewUserIcon
    28321

    28.03.2021 22:04

    Pracownik

    Przyjęli młodych kierowników (usunięte przez administratora) którzy wzięli sobie do łba te patologiczną robotę i myślą że są panami na swoim stanowisku. Nic bardzie mylnego. Niech któryś z nich zadzwoni do mnie (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.