opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Apcoa Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1148 ocen
Opinie(2570)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(2570)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Kariera
  • .
  • Zostań naszym partnerem biznesowym
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Kariera

Zostań naszym partnerem biznesowym

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Apcoa Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Apcoa Polska Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 19

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Apcoa Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wojtas

    10.08.2021 02:21

    Inne

    Z pośpiechu nie pobrałem biletu z parkomatu ,jesli napisałem odwołanie od kary i załączyłem zdjęcie paragonu z zakupów zostanie mi anulowany mandat ? Dodam tylko że w sklepie "Lidl" spędziłem zaledwie 10 min.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    13.08.2021 16:47

    Inne

    Panie pracujące w sklepie poinformowały mnie że parking należy do firmy zewnętrznej a nie sklepu ALDI WIĘC NIE BYŁO Z KIM ROZMAWIAĆ.Jest jasne że więcej tam nie pojadę robić zakupów Znowu jakiś cwaniaczek z warszawki chce łoić Polaków z pieniędzy.Dziwię się firmie ALDI że się na to godzi bo traci klientów.Pozdrawiam były klient ALDI.
    ReviewUserIcon
    Romanov

    13.08.2021 19:28

    Pracownik

    Sklep - to zewnętrzna firma zajmuje się parkingiem. APCOA - to dany obiekt, sklep nas wynajął, proszę z nimi rozmawiać. I bądź tu człowieku mądry. Rozmawiała Pani z Kierownikiem sklepu? Na Pani miejscu też bym nie robił tam już zakupów. Wiadomo, że chodzi o kasę, aby tylko wystawić ten świstek i koniec, firma ma ludzi w garści. Jak nie to jeszcze raz spróbować złożyć reklamację, aż do skutku. I tak nie będą wiedzieli, czy składa Pani drugi czy który raz reklamacje, bo w Zarządzie panuje taki (usunięte przez administratora) że szkoda gadać.
    ReviewUserIcon
    M

    10.08.2021 17:40

    Inne

    Zrobiłam z przyjaciółką zakupy w Lidlu za prawie 500 zł. Zapomniałam pobrać bilet z parkomatu- wracałyśmy z wakacji, zagadalysmy się. Po wyjściu z Lidla za wycieraczka mandat. Zeskanowałam paragon ze sklepu i wysłałam do Apcoa z prośbą o anulowanie mandatu. Dziś odpisali, że nie mają podstaw do zniesienia opłaty, ponieważ "odstęp między wydaniem dowodu zakupu a wystawieniem wezwania do zapłaty powinien wynosić najwyżej pół godziny".... Czyli jeśli klienci robią w Lidlu duże zakupy to muszą się uwinąć w 30 min jeśli chcą aby anulowano im opłatę za parkowanie bez biletu?
    ReviewUserIcon
    Witam

    10.08.2021 18:21

    Pracownik

    Oni o tym dobrze wiedzą. Dodatkowo Lidl wymyślił sobie z tymi 20 czy 30 minutami co do reklamacji, że musi być paragon z czasem +/-20 czy 30 minut od godziny wystawienia wezwania. Idzie Pani do kierownika Lidla z tym albo sprawę oddać do UOKiK.
    ReviewUserIcon
    Pracownik tejże firmy.

    30.07.2021 21:41

    Pracownik

    O to ja, najgorszy pracownik firmy. Grożono mi zwolnieniem 6 razy, za to że: 1. Pomagałem w obsłudze parkometru klientom. (Przecież klient mógłby nie wykupić biletu, bo nie wiedział jak, a potem wystawiłbyś wezwanie. Masz się chować i z nikim nie rozmawiać). 2. Powiedziałem klientowi danego marketu, aby wrócił po paragon, żeby uznali mu reklamacje. (Nie powinienem niczego mówić, oprócz tego, że ma zapłacić, a reklamacja jakaś tam istnieje). 3. Zaniosłem bilet niepełnosprawnej osobie, która była na wózku inwalidzkim. Dana osoba przyjechała specjalnym samochodem dla osób jeżdżących na wózkach. Po za tym, miała kartę dla osób niepełnosprawnych. 4. W zeszłym roku (koronawirus / lockdown) parkingi były praktycznie puste i nie przynosiłem zysków firmie. 5. Pozwoliłem pracownikowi (kierownikowi) danego obiektu, gdzie znajduje się parking iść bez biletu, ponieważ miał spotkanie ze swoim szefem, a zapomniał swojego abonamentu, który należy wyłożyć lub jakąkolwiek informację. Spotkanie zajęło 15 minut. 6. Zamiast 8 godzin w pracy, byłem jednego dnia 7, ponieważ miałem wyjątkową sytuację w rodzinie, przez co musiałem zjawić się jak najszybciej w domu (Odrobiłem tą godzinę następnego dnia). Podane sytuacje miały miejsce na przestrzeni roku. Ad.1 - Zostałem zauważony przez kierownika oddziału, który mnie obserwował. Ad. 2 - Kierownik oddziału usłyszał to, gdy przyjechał wybrać pieniądze z parkometru. Ad. 3 - Kierownik oddziału przyjechał (potajemnie jak w Ad.1) i mnie obserwował jak pracuję. Ad. 4 - Z racji tego, że nie ma wezwań do zapłaty Kierownik powiedział, że stracę pracę, jeżeli tak dalej pójdzie. Ad. 5 - Któryś z klientów złożył skargę do firmy, że komuś pozwoliłem pójść bez biletu. Ad. 6 - Mimo, że odrobiłem tą godzinę następnego dnia to jeszcze w ten sam dzień, gdzie pracowałem o godzinę krócej był telefon, że mogą mnie zastąpić kimś innym, skoro nie chce mi się pracować. Taka ot polityka tej firmy, a to mały pikuś tego jaki bałagan tutaj obowiązuje.
    ReviewUserIcon
    URAL

    30.07.2021 21:58

    Pracownik

    Nie jesteś sam. Brakuje ludzi, a nadal myślą, że da się zastąpić starych pracowników nowymi, pełnych energii. To bzdura. Wielu odeszło, firma coś zwolniła i brakuje ludzi, dlatego niektórzy pracują za trzech. Biorą byle kogo, aby tylko przyszli pracować, a po dwóch miesiącach znikają. Niech dadzą zarobić, a nie pchają wszystko do swojej skarpety, a problem będzie rozwiązany. Nie mówiąc o rekonstrukcji firmy.
    ReviewUserIcon
    Alkoholik

    30.07.2021 22:03

    Pracownik

    Napisze ci moją sytuacje. Nie pracuje już tutaj ale pracowalem 2 lata temu. Zwolnili mnie bo gościu z bliskiej miejscowości gdzie też był parking wystawiał o połowe więcej wezwań ode mnie. Ja pracowałem 3 lata on dopiero zaczał, po roku miał o połowe wyniki lepsze ode mnie. Oddział zdecydował żeby mnie zwolnić, a jego dać dodatkowo na mój parking. W końcu 2000 zł zaoszczędzili na mnie. Po 2 miesiącach telefon z APCOA czy mogę wrócić bo na tamtego pracownika było wiele skarg, wyniki mu spadły bo z jednego zamiast na jednym parkingu być 8 godzin to był po 4 godziny na dwóch. Mój parking słabo prosperował przez co na jego parkingu też wyniki spadły przez krótszy czas pracy. Zamiast ponad 200 wezwań miał ledwo ponad 100. Do dzisiaj widziałem tam tylko dwóch pracowników którzy byli krótko, a teraz parkometr zarasta i jest cały brudny od kurzu i pajęczyn. Często jest nieczynny.
    ReviewUserIcon
    Pracownik0000

    25.07.2021 21:33

    Pracownik

    Jako kilkunastoletni pracownik firmy, mogę napisać, że nie ma sensu próbować cokolwiek zmieniać, bo i tak jedna osoba nie jest w stanie nic zrobić dla reszty, a jedynie dla siebie. Jest kilkadziesiąt kierowników i każdy patrzy na swoje koryto, także nic przeciwko sobie nie zrobią, żeby zwykły szary pracownik coś z tego miał. W większości macie racje co tutaj piszecie, że w firmie jest coraz gorzej, pieniądze przestały się zgadzać, jest coraz więcej parkingów do obsługi itd. Drudzy tego nie są w stanie pojąć i zachwalają firmę, bo mogą mieć dobrze prawde mówiąc i nie dadzą sobie niczego powiedzieć. Jedno jest pewne, że nic się nie zmieni oprócz tego co wprowadza Rząd. Czyli stawka godzinowa (minimalna), oZUSowanie umowy zlecenia itd. Ludzie w tej firmie się przewijają, mało osób pracuje powyżej roku, większość odchodzi po 2-3 miesiącach. Brakuje pracowników, ale firma nic nie zrobi w tym kierunku, aby coś zmienić. Wiele zależy od tego kto zarządza oddziałem firmy, w jednych województwach jest dobrze, a w innych źle. Tutaj gdzie ja pracuje, pracownicy najlepiej wspominają lata do 2018-2019 roku. Potem było tylko gorzej pod każdym względem. Tutaj nie ma czegoś takiego jak awans, jeżeli wystawiasz miesięcznie 300 wezwań to i tak nic nie osiągniesz tak samo jak ten co wystawi ich 50-100. Kto awansował jest krewnym czy znajomym w tej firmie. APCOA przypomina trochę nasz Rząd, gdzie jeden wciąga drugiego, mimo tego, że nie jest nikomu potrzebny, ani firmie, ani nikomu. Także moja rada jako stałego pracownika, pracujcie według siebie, a rady kierowników wypuszczajcie drugim uchem, bo i tak nic się nie zmieni na lepsze. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Nick Pracownik

    25.07.2021 22:35

    Pracownik

    a (usunięte przez administratora) tam z tą firmą, trzeba szukać innej roboty
    ReviewUserIcon
    BUM

    22.07.2021 20:37

    Były pracownik

    Ta praca jest nie normalna. Przynajmniej w regionie czy tam oddziale w którym pracowałem. Czy warto sobie w takiej pracy narobić wrogów i wrzodów za 2-2,5 tys. zł? - Nigdy więcej! Codzienność - Jedziesz na parking, sprawdzasz parkometr, oznakowanie i idziesz sprawdzać bilety. Kto nie ma, wezwanie do zapłaty (95 zł). Firmy nie obchodzi kto jest klientem, a kto nie - ma być bilet. Najlepiej jakbyś nikogo nie upominał i z nikim z ludzi nie rozmawiał. Masz wystawiać tylko wezwania i uciekać. Czy stoi dwie minuty czy dwa dni, wezwanie musi być. Twoje statystki mają się zgadzać, kto zapłaci to zapłaci, a kto nie to nie. Reklamacje uznają tylko w przypadku jak masz paragon z zakupów albo wykupisz bilet za ten czas w którym parkowałeś. Nie zapłacisz za wezwanie będzie wszczęte postępowanie, ale tylko wtedy, jeżeli pracownik dobrze udokumentował to, że parkowałeś na płatnym parkingu danej placówki i to, że faktycznie nie miałeś za szybą biletu. To nie takie proste zdobyć dane właściciela i obciążyć go dodatkowymi kosztami. Jeżeli składasz reklamacje podajesz swoje dane, a wtedy ułatwiasz firmie sprawę, aby wysłać do ciebie list z wezwaniem do zapłaty czy odsetkami. O reklamacji jest napisane, ale jak starsza osoba ma się odwołać przez internet? Może wysłać list, ale co ma w nim napisać? Jeżeli nie ma ksera biletu parkingowego czy paragonu to reklamacja idzie w eter i trzeba zapłacić. Dla wielu osób to spory problem i wolą po prostu zapłacić, niż się w to bawić - trudno. - Pomagasz klientom w obsłudze parkometru, upominasz zapominalskich to dostaniesz od firmy ochrzan, oczywiście nie od razu, ale po czasie wszystko wyjdzie. W końcu wyślą jakiegoś kapusia, żeby sprawdzał jak pracujesz i wszystko powie przełożonemu. - Nawet jak będziesz robił to co ci każą (ale tak daleko nie zajdziesz, to głupota - nie rób tego!) to i tak przyczepią się do czego tylko będą mogli. Do statystyk, wyników pracy, godzin w których pracujesz, pomimo, że panuje tutaj elastyczny grafik pracy, ale teoretycznie. Najlepiej jakbyś pracował od godz. 11 do 19, bo wtedy jest największy ruch i wystawisz najwięcej wezwań, za które nie masz nic. Tam liczy się tylko kasa i kasa, wezwania, wezwania i jeszcze raz wezwania! Wypłaty zaczynają się nie zgadzać, jest coraz gorzej, trzymaj się z daleka dobrze ci radzę!
    ReviewUserIcon
    ZZKP

    25.07.2021 20:14

    Pracownik

    Gdyby tak przedstawić wszystko na światło dzienne co dzieje się w tej firmie to zwinęła by się szybciej niż myślisz. Teraz zostali tylko tzw. służbiści, którzy są na każde kiwnięcie palcem, normalni odeszli, została ich tylko garstka, przez to w firmie jest coraz większy bałagan, ze wszystkim.
    ReviewUserIcon
    Rene

    24.07.2021 16:37

    Inne

    Zakupy wieczorem o 20 w Leżajsku. Człowiek w pośpiechu biegnie do Lidla ponieważ dziecko chce paróweczki na kolacje. Wraca, a za wycieraczką po 15 minutach niepodzianka w postaci wezwania do zapłaty 95PLN. Reklamacja nieuznana pomimo tego, że na wezwaniu jasno jest napisane: oplata zostanie anulowana jezeli korzystajacy z parkingu w terminie do 7 dni wypelni formularz...i dolaczy dowod zakupu na kwote powyzej 20Pln wydany na 30 minut przed lub po wystawieniu wezwania. Lidl stracil klienta. Buedronka sie juz cieszy
    ReviewUserIcon
    ZZKP

    25.07.2021 20:00

    Pracownik

    Złoży Pani/Pan reklamację, tak jak jest napisane na wezwaniu do zapłaty. Wystarczy wejść na stronę reklamacje.apcoapolska.pl. Na tej stronie jest do wypełnienia formularz reklamacyjny. Na samym dole proszę umieścić zdjęcie paragonu (jako dowód, że było się klientem). Jeżeli wszystko zgadza się czasowo, reklamacja na pewno będzie pozytywna. Odpowiedź na reklamację jest do miesiąca, ale na pewno będzie szybciej. Jeżeli tak się nie stanie, żadnej odpowiedzi przez ten czas nie będzie, proszę nic z tym wezwaniem nie robić (nie płacić, nie składać ponownej reklamacji), gdyż automatycznie zostaje ona anulowana.
    ReviewUserIcon
    ZZKP

    25.07.2021 20:09

    Pracownik

    Jeżeli reklamacja nie została uznana, proszę udać się z tym do Kierownika sklepu, powinien załatwić sprawę.
    ReviewUserIcon
    Klient

    22.07.2021 20:38

    Inne

    Zgłaszajcie praktyki tej firmy do UOKiK, tak jak robiono to z TD System.
    ReviewUserIcon
    Pracownik #2

    24.07.2021 17:43

    Pracownik

    Tylko TD system nie respektował reklamacji. Tutaj raczej UOKiK nic nie zdziała.
    ReviewUserIcon
    jezz53

    16.07.2021 16:39

    Inne

    W Lidlu w Wesołej zakupy robiłem niezbyt często.Przegapiłem zmianę zasad parkowania.Do sklepu wszedłem po wodę.Było w tym dniu upalnie. Jestem osobą niepełnosprawną.Po kilku minutach wyszedłem ze sklepu.Za wycieraczką było zawiadomienie o karze.Reklamacja nie została uznana,bo zrobiłem zakupy za niecałe 12 zł.
    ReviewUserIcon
    jezz53

    17.07.2021 16:50

    Inne

    Osoba niepełnosprawna nie musi być inwalidą.
    ReviewUserIcon
    employee

    22.07.2021 20:03

    Pracownik

    Co nie oznacza, że nią nie jest. Nie wiesz czy kobieta w ciąży przyjechała danym samochodem, a wiesz kto jest inwalidą?
    ReviewUserIcon
    Enem

    17.07.2021 16:26

    Inne

    Ja mam bilet, był za szybą a pod nim znalazłem mandat. To już podchodzi pod próbę wymuszenia. I będę musiał tracić czas i nerwy na reklamację.
    ReviewUserIcon
    Irek

    13.07.2021 16:26

    Inne

    Dziadostwo,dziadostwo,dziadostwo. Wjezdzajac na parking nie widac na pierwszy rzut oka ,ze jest to parking platny.dwa parkomaty na parkingu w takim miejscu ,bys ich nie dojrzal. Po wlepieniu mandatu i rozejrzeniu sie ,dopiero dostrzeglem tabliczki. . Wychodzac z auta,trzymaj glowe wysoko do gory ,wyedy je dojrzysz.zlozylem reklamacje do pracownika za mandat ,poszedlem do aita po paragon ,a ten w miedzyczasie sie ulotnil. Gratulacje dla firmy naciagaczy. Teraz czekam na odpowiedz na zgloszona reklamacje. Znajadz zycie ,zaprwne bedzie odrzicona ,ale ja maleze do lidzi upartych i tez porobilem zdjecia . Czekam i sie nie poddam .W najgorszym przypadku sprawe oddam do UOKik,a potem dalej.
    ReviewUserIcon
    Qashka

    16.07.2021 14:21

    Pracownik

    Witam, Co do osób niepełnosprawnych: Każdy parking ma inny regulamin. Na moich obiektach nie ma wzmianki że osoby z kartą inwalidy mają ten parking bezpłatny czy to na wyznaczonych miejscach czy nie. Osobiście autom z kartą inwalidy nie wystawiam wezwań. Chyba że ani karta ani bilet nie są widoczne z zewnątrz. Takim osobom mówię że zawsze lepiej jest mieć niż nie mieć biletu. Ja nie wymagam od inwalidów biletu ale jeśli kiedyś zmieni się kontroler nie wiem jak on do tego podejdzie. Pozdrawiam serdecznie Qashka
    ReviewUserIcon
    Hetzer

    16.07.2021 18:15

    Pracownik

    W żadnym regulaminie nie ma nic o osobach niepełnosprawnych. Wszystko zależy od tego co ustali Szef.
    ReviewUserIcon
    Bubu

    16.07.2021 17:24

    Inne

    Szczerze to byłem wściekły! Zostawiam kupę kasy robiąc zakupy u Niemca a ten jeszcze mnie skubie za brak biletu. Ok, roztargnienie i olewka i za to bach. Wniosek zmieniłbym sklep, ale spacyfikowali nas i takie dąsy to głupawka. Odtąd będę brał te pieprzone bilety parkingowe. Przy okazji kiedy wypełniałem reklamację musiałem wypisać wszelkie moje dane (niemiecki sklep to i moje dane pewnie popłynęły do Makreli). Gdzie jest RODO? Możni tego świata mają to w (usunięte przez administratora)Biednemu zawsze wiatr w oczy. Teraz będą mnie bombardować głupawymi reklamami tfuu.
    ReviewUserIcon
    Hetzer

    16.07.2021 18:12

    Pracownik

    Jak będzie miał Pan czas to niech przeczyta regulamin parkingu dot. danych osobowych. Tam jest napisane w jaki sposób można je usunąć.
    ReviewUserIcon
    123

    12.07.2021 08:59

    Pracownik

    Nie ma na świecie chyba nic tak wkurw*cego jak wasze bileciki parkingowe pod każdym sklepem
    ReviewUserIcon
    Marek

    12.07.2021 18:13

    Inne

    Jest . Wezwanie do zapłaty za brak tego bileciku.
    ReviewUserIcon
    Qashka

    16.07.2021 14:28

    Pracownik

    Witam, Osobiście o wiele bardziej denerwuje mnie fakt opłat z którymi naprawdę nic nie mogę zrobić czyli: ZUS, podatek od pracy, podatek VAT, i inne opłatyz daniny i składki. Tutaj nie ma odwołania tutaj nie ma się tak naprawdę pewności na co idą te pieniądze. Takie opłaty potrafią zagotować moja krew. Ale to tylko moja opinia. Pozdrawiam serdecznie, Qashka
    ReviewUserIcon
    Paweł

    14.07.2021 10:25

    Inne

    Działanie firmy Apcoa bazuje na wyłudzaniu i zarabianiu na roztargnionych klientach, którzy np. wyrzucą paragon z zakupów lub umieszczą bilet parkingowy w innym miejscu niż deska rozdzielcza samochodu. Lidl w ten sposób już potracił kupę klientów.
    ReviewUserIcon
    LuKaS

    06.07.2021 21:33

    Inne

    daremna firma, tragiczna komunikacja, potrafią tylko mandaty wytawiać za nic, ale na reklamacje już nie odpisuja daremi są (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik z Apcoa

    30.05.2021 20:40

    Pracownik

    Macie jakieś wątpliwości? To napiszę Wam jak wygląda i jak wygląda dzisiaj praca w firmie APCOA Parking. Kiedyś praca wyglądała tak, że pracownik miał elastyczny grafik. Zaczynał pracę o której godzinie chciał i pracował przez min. 4 godziny (maks. 8 godzin dziennie). Ile wezwań do zapłaty wystawił to wystawił. Czy były to 3 wezwania, czy 30 nie było znaczenia, ważne, że był na miejscu i pracował. W końcu parking ma zysk z dzierżawy od danego obiektu, a pracownik to (taki dodatkowy zarobek) od obsługi i wystawiania wezwań. Wezwania mogły być anulowane po przyjściu właściciela pojazdu. Dzisiaj jest tak, że pracownik musi pracować według wytycznych Kierownika, mimo umowy zlecenie (śmieciówki), która nic nie znaczy tak na prawdę. Ma pracować min. 8 godzin dziennie i wystawiać conajmniej 15-20 wezwań. Jeżeli tego nie robi dostaje ochrzan i co chwilę grożą zwolnieniem, skróceniem godzin itp. Tylko kogo to obchodzi? Chcą to niech zwolnią i tak nikt nie chce tutaj pracować. Wezwania nie da się cofnąć do momentu wydrukowania świstka. Przecież ta firma to choroba, kto pracuje na północy Polski chyba o tym wie, a jeżeli nie to jest po prostu idiotą.
    ReviewUserIcon
    Hetzer

    05.07.2021 21:32

    Pracownik

    Pewnie. Ale nie przetłumaczysz. Po prostu nic innego nie potrafi robić, ma dwie lewe ręce, dlatego tam siedzi.
    ReviewUserIcon
    Pracownik #2

    06.07.2021 20:04

    Pracownik

    Tak jak już wielokrotnie pisałem. Moje doświadczenie z firmą było tylko pozytywne. Moje nawiązanie do zupy było po prostu hiberbolą ale najwyraźniej kilku osobom to umknęło. Także wydaje mi się że już do reszty "argumentu" nie muszę się odwoływać. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Anna

    06.07.2021 18:59

    Inne

    Mieszkam tuz obok takiego parkingu i obserwuję co się tam czasami wyprawia... Pracownicy szczególnie intensywnie "pracują" lub bardziej adekwatnie do mojej obserwacji łowią tuż przed burzą xd naprawdę nie wiem jak można być tak wyrachowanym żeby dostać takiego powera i wystawiać po kolei klientom sklepu obok wezwania (nawet tym z biletami) wiedząc, że 90% z nich utraci blankiet po zalaniu a i wycieraczki potargają mokry papier ... czy Ci ludzie coś za to dostają? Praca wre! Podwyżki im dajcie :D
    ReviewUserIcon
    Hetzer

    06.07.2021 19:53

    Pracownik

    Pracownik nic nie dostaje. Czym bardziej się stara tym bardziej dostaje po (usunięte przez administratora) Ale większość, powtarzam "większość" jest posłuszna swoim "panom" i robią rzeczy patologiczne z myślą, że coś osiągną, ale wkrótce i oni się przejadą na własnym gównie. Bojkotować te sklepy, zbierać podpisy i likwidować te pakrkingi.
    ReviewUserIcon
    dlaczego?

    06.07.2021 17:33

    Inne

    Dlaczego w formularzu do f-my Alcoa o anulowanie mandatu musze podawać wszystkie dane o sobie ( imię i nazwisko???,dokładny adres???- nr tel.???, itp) kiedy tylko do kontaktu pomiędzy firmą a wezwanym wystarczy e'mail?- skoro reklamację wysyłam drogą elejtroniczną?????? Przecież f-ma Alcoa w razie braku kontaktu z " ukaranym" musi mieć dostęp do CEPiK'u ( a w nim wszystkie dane), by po numerze rejetr. samoch. wszcząć ewent. egzekucję za brak biletu parkingowego?.... Chociaż???-https://www.motofakty.pl/artykul/nie-mandatom-za-wycieraczkami.html Chętnie poznam argumenty f-my.... P.S. - czyżby f-mie Alcoa chodziło o zdobycie danych osobowych w celu dalszego ich udostępniania? Mnie takie pytanie się nasuwa...
    ReviewUserIcon
    Hetzer

    06.07.2021 18:46

    Pracownik

    Podając swoje dane, firma ma Cię "w garści" i nie musi za bardzo starać się o dane z CEPIK'u. Po prostu będzie wysyłać listy na adres który podałeś w reklamacji w razie nie opłacenia wezwania. Takie o to oszczędności, a na swoją obronę mają podane kilka punktów w regulaminie dot. RODO, o anulowaniu danych osobowych itp. itd. Kiedyś wystarczyło wysłać anonimowego mail'a podając nr. rejestracyjny i tyle.
    ReviewUserIcon
    dlaczego?

    06.07.2021 18:34

    Inne

    Przepraszam za pomyłkę... mój wpis dotyczy oczywiście f-my APCOA-PARKING (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MRP

    26.06.2021 22:55

    Pracownik

    Dziwne że jeszcze nikt tak konkretnie z pracowników ze szczegółami nie opisał tej (usunięte przez administratora) firmy, chyba będę wkrótce pierwszy..?
    ReviewUserIcon
    Jacek z Wrocławia

    22.06.2021 20:24

    Inne

    Nie wiem czy firma czy zatrudnieni pracownicy są nieuczciwi, w każdym razie pobrałem bilet 15:12, umieściłem w samochodzie, wszedłem do sklepu na zakupy, stojąc w kolejce do kasy widziałem i obserwowałem go przez szyby sklepu, nawet nie rozglądał się szczególnie za biletem parkingowym (zaparkowałem przy szybach za kasami), zapłaciłem rachunek 15:35, wyszedłem a facet zmykał i nie reagował na wołanie, wystawił mandat o 15:29. Przed sklepem spotkałem 4 osoby posiadające ważne bilety. Kontroler nr 1065 parking ALDI Kościuszki Wrocław. Oczekuję przeprosin ze strony firmy za bardzo nieprofesjonalny sposób działania (podchodzi pod wyłudzanie). Wystarczy, że ktoś usunie mandat albo przegapi się termin 7 dni i co wtedy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik #2

    22.06.2021 20:58

    Pracownik

    Proszę zgłosić taki fakt do firmy. Dodatkowo może się pan zalogować na stronie i podejrzeć zdjęcia które wykonał kontroler.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Apcoa Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Rondo Onz 1 00-124 Warszawa

    NIP:5260307689

    REGON:01211023900000

    KRS:0000129400

    https://www.apcoa.pl
    Branże: Sprzedaż detaliczna
    ReviewUserIcon
    Mirek

    21.06.2021 19:17

    Inne

    Też mnie złapali podczas deszczu na parkingu Aldi. Około 2 lata temu też inna firma na parkingu Lidla. Przestałem robić zakupy w Lidlu teraz będzie dotyczyło to Aldi. Nie, że poświęcam się, po prostu odrzuca mnie już od tych sklepów. Jest wiele innych gdzie nie trzeba najpierw iść 100m do parkometru przy wejściu do sklepu, rozgryzać co mam wpisać, iść z powrotem do samochodu aby włożyć bilet i znów 100m do sklepu. Wole jechać tam gdzie tych czynności nie trzeba robić, a takich sklepów jest wiele.
    ReviewUserIcon
    Pracownik #2

    22.06.2021 18:10

    Pracownik

    A będzie ich coraz mnie. Do tego wystarczy trochę się orientować i wystarcza dwa kliki i bilecik jest. No ale to trzeba mieć telefon..... Coś wpisać...... Zainstalować aplikację.... Nikomu nie dogodzisz
    ReviewUserIcon
    Magda

    20.05.2021 13:47

    Inne

    Niestety, wysłałam reklamację z paragonem. W mieście i sklepie byłam pierwszy raz w życiu, nie zauważyłam tablic informujących o parkowaniu...dostałam wezwanie do uiszczenia opłaty. Odrzucili moją reklamację, twierdząc, ze to był mój obowiązek pobrac bilet. No, tak, ale byłam tam w celach krótkoterminowego parkowania po szybkie zakupy... nie wiem co teraz....płacić???
    ReviewUserIcon
    Pracownik #2

    19.06.2021 17:31

    Pracownik

    Tak naprawdę to od wyjazdu z domu nasz pracownik Pana Śledził by gdy tylko opuści pan gardę... Wystawić wezwanie do zapłaty... A tak na serio niech Pan może wróci do szkoły trochę kultury Pan się nauczy i wtedy proszę wrócić.
    ReviewUserIcon
    Mirek

    21.06.2021 19:24

    Inne

    jak się ma sześćdziesiątkę i więcej to ciężko, z różnych powodów.
    ReviewUserIcon
    Klient Netto - Szklar.Poreba

    19.06.2021 20:06

    Inne

    Dzien dobry, korzystalem z parkingu standardowo w celu dokonania zakupow. Mialem wložony za szybe wažny bilet parkingowy z okrešleniem 1,5 godz. bezplatnego parkowania. Po cca 25 min mialem wložone a wlasciwie wrzucone miedzy wycieraczke a koniec przykrywy silnika wezwanie do zaplaty na 95 PLN za przekroczenie czasu parkowania. Jest przy tym ciekawe, že jedna z fotografii uložona na profilu wezwania zawiera bilet parkingowy ze wskazanym czasem bezplatego parkowania o cca 1 godz pozniejszym niž czas wystawionego wezwania. Z problemami w polaczeniu zložylem reklamcje. Nie mam jeszcze odpowiedzi, ale mysle že celem takich wezwan jest w pierwszej kolejnošci wyludzenie danych osobowych (trzeba je podac w reklamacji) a nastepnie jesli sie powiedzie wyludzenie kwoty 95 PLN. W sklepie zglosilem ten przypadek,odesle rowniež informacje do wlasciciela sklepu i urzedu miejskiego ze wskazaniem že wiecej tam sie nie pojawie,
    ReviewUserIcon
    norberto

    17.06.2021 16:27

    Inne

    Dostałem świstek za brak biletu, którego zapomniałem pobrać, ostatni raz w Lidlu byłem może 2 lata temu. Wezwanie z godziny 12:39, paragon ze sklepu 13:05. Poza tym błędny nr rejestracyjny na wezwaniu? Ciekawe co z reklamacją? Pozostanie droga sądowa - jeżli firma powie że pomyłka w wypisaniu nr rejestracyjnego - to odpowiadam: pomyłka z biletem. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Vix

    18.06.2021 20:47

    Pracownik

    Złóż reklamację, wyślij zdjęcie paragonu i to przejdzie. Podając powód napisz, że źle zostały spisane twoje numery rejestracyjne. Czy to takie trudne?!
    ReviewUserIcon
    Norberto

    18.06.2021 21:49

    Inne

    Już tak zrobiłem i czekam na efekt reklamacji, nie było to trudne, bo przed wysłanem poprzedniego postu już do nich napisałem, ale z takimi firmami nigdy nie wiadomo. Dobrze, że to sporadyczne były zakupy w lidlu. Wolę konkurencję a jak z biletami to i parking ze szlabanem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik_69

    14.06.2021 19:17

    Pracownik

    Walić to. Nie ma co pisać, żalić się ani nic podobnego. Nic się w tej firmie nie zmieni. Nie warto było robić NIC. Większość trzęsie (usunięte przez administratora) są poddani by wystawiać 100 mandatów dziennie swoim kochasiom. Jesteście (usunięte przez administratora)* warci, na prawdę.
    ReviewUserIcon
    Trade

    14.06.2021 19:25

    Pracownik

    Czego sie spodziewałeś ? Ludzie nie widzą albo sa po prostu głupi w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Vix

    18.06.2021 20:51

    Pracownik

    Ta tak zwana korporacja to dobrze zorganizowana działalnosć, którą ciężko zagiąć pod każdym względem. Mimo wszystko warto walczyć o swoje, zawsze jakaś cząstka zmiany na lepsze działa na kolejną cząstkę, która te dobre zmiany przyniesie.
    ReviewUserIcon
    Informator.

    12.06.2021 20:01

    Pracownik

    [2]: Rozwój osobisty oraz awans w firmie? Tylko teoretycznie. W praktyce osoby, które awansowały to znajomi, znajomych, którzy już wcześniej awansowali przez swoich znajomych. Kierownicy (z dużej litery, ponieważ to początek zdania), nie mają pojęcia nawet o pracy na parkingu, mimo tego, że to jest praca najniższego szczebla. Mają dwie lewe ręce i nie są w stanie podjąć żadnej innej pracy, która wymaga trochę myślenia. (usunięte przez administratora) pracowników od samego początku (podpisania umowy) do samego końca (zerwania umowy). Nie bójcie się im postawić bo to zwykli nieudacznicy, pójdą na każde warunki grożąc im wypowiedzeniem.
    ReviewUserIcon
    Informator.

    12.06.2021 19:52

    Pracownik

    [1]: Pozytywne opinie dotyczące tej firmy na danej stronie oraz wielu innych są dodawane głównie przez "kierowników" oraz osoby przez nich wynajęte. Wiele z opinii jest dodawana przez jedną osobę, powodując fikcyjną wymianę zdań, opinii czy komentarzy. Korzystne opinie dla firmy są uznawane jako pomocne, pozostałe są komentowane w obronie firmy.
    ReviewUserIcon
    #Y

    09.06.2021 20:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) dla klientów, pracowników i samych siebie. Niech jakiś organ weźmie się za tą firmę w końcu, bo to przekracza wszelkie granice.
    ReviewUserIcon
    Pracownik#

    30.05.2021 20:55

    Pracownik

    KIEDYŚ: - Praca od 4 do 8 godzin dziennie (elastyczny grafik ustalany według pracownika). - Ilość wystawionych wezwań nie miała znaczenia, ważne, że pracownik był na miejscu i pracował. - Dodatek: 40-50 PLN za wymianę papieru w parkometrze. - Premie, dodatki ma święta itp. w wysokości 50-150 PLN. - Zwrot za dojazd do pracy w wysokości 25-50%. - Brak wywierania presji przez firmę na pracowników. Brak telefonów przez kilka miesięcy od firmy. DZISIAJ: - Praca min. 8 godzin dziennie (brak elastycznego grafiku). Godziny pracy ustalane przez Kierownika Kontrolerów, najczęściej od 8 do 16 / 9 do 17, mimo umowy zlecenia. - Ilość wystawionych wezwań ma znaczenie. Wprowadzenie norm min. 10-15 wezwań dziennie. W przeciwnym razie, godziny pracy zostają skrócone lub zostają zmienione na np. od 14 do 22. itp. - Brak dodatków i premii. - Zwrot za dojazd w wysokości 20-30%. - Wywieranie presji, szantaże i groźby zwolnienia, jeżeli pracownik nie stosuje się do zasad firmy (które są same w sobie nie korzystne dla firmy jak i pracownika).
    ReviewUserIcon
    SZYMON

    04.06.2021 12:31

    Pracownik

    Liczą na zmiane na lepsze.
    ReviewUserIcon
    Nick

    04.06.2021 21:24

    Pracownik

    Dlaczego Ty się zwolniłeś? W tej firmie da się wiele zmienić, tylko trzeba chcieć i się postawić. A skoro większość trzęsie (czterema literami) to nie ma za bardzo szans. To nie jest jakaś tam (firemka), a korporacja. W każdym oddziale jest inaczej, każdy pracownik z osobna ma inaczej. Jeden ma dobrze, drugi źle i tak koło się zamyka. Jest jeden wielki bałagan, ale wystarczy zacząć od siebie, a już widać z czasem jakieś zmiany.
    ReviewUserIcon
    Wiesio

    29.05.2021 22:44

    Pracownik

    Ja tam radzę się firmie ogarnąć, bo coraz więcej pracowników ma ze sobą kontakt i tylko czekać jak to (usunięte przez administratora) że hej" :) Robicie taki meksyk w tej firmie że to bania mała.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    30.05.2021 20:28

    Były pracownik

    Zebrać się i zgłosić masową skargę na wybrane oddziały, bo firma sama firma nic nigdy złego nie powiedziała, a jedynie te oddziały, które są zarządzane przez niekompetentnych ludzi, którzy biorą swoich znajomych do pracy.
    ReviewUserIcon
    Adam

    30.05.2021 20:33

    Pracownik

    Meksyk jak określiłeś, jest może w 2-3 województwach, reszta działa na starych zasadach i nikt złego słowa nie powie. Pracownicy z innych regionów Polski, gdzie jest dobrze nigdy nie zrozumieją pracowników z regionu w którym jest źle.
    ReviewUserIcon
    Były Pracownik :)

    29.05.2021 22:29

    Były pracownik

    Kłóćcie się i żryjcie nawzajem, Pracownik - Klient / Klient - Pracownik. Osobiście mam to za sobą, ponieważ się zwolniłem - wreszcie. W końcu odżyłem od tej firmy, a.k.a (usunięte przez administratora). Jak w większości komentarzy czy opinii, pracownicy mają rację - kiedyś było lepiej. Firma była bardziej (do ludzi). Przez ostatnie dwa lata było tak, że Pracodawca kazał wystawiać powyżej 20 wezwań. Jeżeli nie to spory ochrzan, albo skrócenie godzin pracy. Nie ważne jak miałeś to zrobić, 20 wezwań musiało być. Kazano robić tak, że nawet klient nie zdążył dojść do parkometru, trzeba było wystawić mu wezwanie do zapłaty (95 PLN). Nawet jak klient wziął bilet ze sobą, czego pracownik był świadomy, każą wystawiać wezwania. Tam liczy się zysk, ale nie do końca. Bardziej od zysku liczy się statystyka. Jeżeli pracownik wystawi 30 wezwań to dobrze. Nie ważne jest, czy z tego 25 osób złoży reklamację i nie zapłaci. Ważne, że w statystykach czy winkach jest 30 wezwań. Ta firma to jakaś porażka. Radzę wszystkim, którzy dalej tutaj pracują zwolnić się, bo nie ma z niej żadnych korzyści. Zarobisz 2000 PLN (może więcej, może mniej), narobisz sobie wrogów na parkingu, mieście, sklepie i gdziekolwiek pójdziesz. Firmy to nie obchodzi, masz zarabiać na ich stołki i tyle.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    30.05.2021 20:27

    Były pracownik

    O to chodzi. Ta firma to paradoks. Masz zarabiać na ich stołki wystawiając powyżej 20 wezwań. Wystawisz 20, ale już nie ważne kto zapłaci, odwoła się i nie zapłaci itd. itp. Ważne, że w systemie wystawiasz powyżej 20 wezwań. Taki o to bałagan. Jeżeli w Twoim oddziale tak nie jest to tylko się cieszyć i pracować. W moim regionie jest tak jak piszę, dlatego brakuje wiecznie tutaj ludzi do pracy, bo większość odeszła, a nowi pracują tylko przez kilka tygodni bo mają dosyć. Ty nie siej fermentu.
    ReviewUserIcon
    Adam

    30.05.2021 20:31

    Pracownik

    Andrzej. Sam pracuję w tej firmie i w każdym oddziale jest inaczej. Jedni chwalą sobie warunki pracy, a drudzy nią gardzą. Cała Polska jest podzielona na oddziały. Każdy z nich coś kombinuje i wymyśla jak tutaj utrudnić życie pracownikom. Jeżeli Twój przełożony, w Twoim oddziale jest w porządku w stosunku do pracy to bardzo dobrze. Takie rzeczy się szanuję. Ale w niektórych regionach Polski ta firma schodzi na psy, mimo tego, że się rozwija coraz bardziej. Uwierz mi, że tak jest. Z powodu tego, że w każdym województwie jest inaczej są nie ścisłości i nie porozumienia wśród pracowników.
    ReviewUserIcon
    Wiesio

    29.05.2021 22:40

    Pracownik

    Ja tam radzę się firmie ogarnąć, bo coraz więcej pracowników ma ze sobą kontakt i tylko czekać jak to (usunięte przez administratora) że hej" :) Robicie taki meksyk w tej firmie że to bania mała.
    ReviewUserIcon
    Zen

    24.05.2021 14:13

    Inne

    Byłem na parkingu Lidla 4 minuty. W tym czasie zrobiłem zakupy i dostałem karę 95 zł. Na tym parkingu wezwanie do zapłaty wkładają po stronie pasażera aby kierowca tego nie zauważył. Zgubisz więc takie wezwanie i masz problem. Należy to nagłośnić w środkach masowego przekazu. To jest draństwo żerowanie na klientach a nie na osobach parkujących bezprawnie
    ReviewUserIcon
    Nina

    28.05.2021 22:26

    Inne

    Trzeba przstac robi zakupy tych sklepach. Jeśli zależy im na klienach to niech zagwarantują parking. Jakby nie było to sklep wydzierżawiła parking... Masz daje trzeba to nagłośnić. Poza tym trzeba przjcsie do sklepu,poposic kierownikai i złożyć choćby ustne zażalenie, niech to odnotują w, raporcie. Tracimy klientów przez dzierżawę parkingu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik #2

    29.05.2021 11:17

    Pracownik

    Ciężko zrozumieć co w ogóle chciała Pani napisać.
    ReviewUserIcon
    Daroo015

    29.05.2021 10:09

    Inne

    To jawne (usunięte przez administratora) !!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik #2

    29.05.2021 11:15

    Pracownik

    To jak najszybciej proszę na policję dzwonić. !!!
    ReviewUserIcon
    Zenon

    28.05.2021 01:01

    Inne

    W mojej opinii ta firma zajmuje się wyłudzaniem pieniędzy stosując drakońskie opłaty/kary i oceniam jej funkcjonowanie jako bezczelne wobec klientów.
    ReviewUserIcon
    Pracownik #2

    28.05.2021 11:29

    Pracownik

    To jest firma prywatna. Nie musi pan korzystać z ich usług. Ciekawe czy co miesiąc pan robi takie wyrzuty zusowi lub innym podobnym. Prawdopodobnie nie, bo kary i opłaty naliczają sobie bez pańskiej wiedzy i aktywnego udziału. I nawet pan o tym nie wie.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    28.05.2021 18:36

    Pracownik

    A co byś zrobił jakbym wjechał Ci na podwórku przed domem i zaparkował i poszedł na cały dzień zwiedzać Twoje miasto pomyślę dzwonił byś po straż miejska, policję bo jak tak można na terenie prywatnym ale Ty już możesz u kogoś i nikt nie ma prawa nic zrobić Tobie i innym kłótliwym imbecylom.
    ReviewUserIcon
    LuKaS

    24.05.2021 22:22

    Inne

    beznadzieja, wystawiają mandaty niesłusznie, nie odpowiadają na maile, kilkakrotnie pisałem reklamację z uzasadnieniem do dziś brak odpowiedzi BEZNADZIEJA!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik #2

    24.05.2021 22:55

    Pracownik

    Niesłusznie bo przecież był Pan tylko na chwilę? Albo dawno Pan nie był i dlatego nie słusznie? Albo nie ma mega wielkiego bilbordu? Tak czas na odpowiedź i rozpatrzenie reklamacji jest długi bo takich jak Pan są tysiące.
    ReviewUserIcon
    RPK

    07.05.2021 20:49

    Inne

    Dzisiaj po powrocie do auta zastałem bilecik za wycieraczką z mandatem. Jakież było moje zdziwienie albowiem opłaciłem parking a bilet umieściłem w widocznym miejscu na desce rozdzielczej. Okazało się, że kontroler 9min po moim opuszczeniu podjechał, zetknął na bilet po czym wypisał mandat. Dodam, że parking był opłacony na 1,5godz. A najlepsze jest to , że jako powód wystawienia opłaty karnej podał "brak biletu parkingowego" . Na dodatek sam zrobił temu rzekomo nie istniejącemu biletowi zdjęcie. Oczywiście całkowicie nieczytelne. A skąd to wiem?! Bo mam kamerkę samochodową i wszystko się nagrało. Jeśli to nie jest niekompetencja...to skrajny debilizm lub próba (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    janusz

    24.05.2021 21:40

    Inne

    DLACZEGO NIE MA DUZEGO OGLOSZENIA ZE KLIENCI SKLEPU PARKUJA 1 godzine ZA DARMO PO WYBRANIU BILETU PARKINGU TYLKO MUSISZ ISC DO PARKOMETRU I TAM SIE DOWIADUJESZ ZE MUSISZ WYBRAC TICKET TO JEST CHORE ,JA PRZYJECHALEM NA ZAKUPY I MAM PLACIC ZA PARKING? CZYJ JEST TEN PLAC SKLEPU CZY JAKIEJS SZEMRANEJ FIRMY,KPINA!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik #2

    24.05.2021 22:00

    Pracownik

    Ależ są takie znaki. Nazywamy je znakami drogowymi ale pewnie Pan o nich nie słyszał.
    ReviewUserIcon
    Zeno

    24.05.2021 16:55

    Inne

    Na wezwaniu do zapłaty za brak biletu parkingowego jest podany fałszywy adres mailowy do wniesienia reklamacji. Nie będę więcej robił zakupów w Kauflandzie.
    ReviewUserIcon
    Qashka

    24.05.2021 17:33

    Pracownik

    Witam, Na pewno jest fałszywy ponieważ od już jakiegoś czasu nie można składać reklamacji mailowo. Proszę się upewnić czy jest to wezwanie z naszej firmy. Jeśli chodzi o stronę internetową to ta na pewno działa. Proszę sprawdzić czy wszystko wpisał Pan dokładnie i bezbłędnie. Pozdrawiam Serdecznie Qashka
    ReviewUserIcon
    60sekund

    18.05.2021 11:58

    Inne

    (usunięte przez administratora), Tą firmą powinien się zająć prokurator. Nigdy nie widziałem na oczy kontrolera, korzystam z parkingu kilka razy tygodniowo, często jest tam zakłócany porządek i żule zaczepiają ludzi, ale to co zrobił ten Gościu - tzw. Kontroler Apcoa jest gorsze nawet od tych żuli- wyszedłem z pojazdu, nie doszedłem do sklepu, wróciłem się bo zapomniałem biletu parkingowego,.... Dosłownie w 60 s podrzucił gotowy mandat i zniknął ...... To jest bandytyzm. Kontroler/obsługa parkingu powinna okazywać swoją obecność a nie PO KRUJOMU JAK JAKIŚ (usunięte przez administratora) CHOWAĆ SIĘ I PODRZUCAĆ LUDZIOM MANDATY, zrobiłem zakupy jak zawsze, ale teraz mam już opinię na temat Tej firmy
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    22.05.2021 00:04

    Kandydat

    Hm dziwne to czemu tam jesteś jak jest tak źle?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.05.2021 20:46

    Pracownik

    No właśnie sam nie wiem. Robię bo robię, licze na to że coś się zmieni (?!).
    ReviewUserIcon
    Pracownik 2016

    21.05.2021 21:08

    Były pracownik

    Pracowałem w tej firmie. Wewnątrz panuje nie zły bałagan, jeden nadaje na drugiego, a pracowników traktuje się jak (usunięte przez administratora) którzy mają działać na każde kiwnięcie palcem. Jeżeli ktoś się do tego nie stosuje ma wprowadzane tak zwane (sankcje), np. ograniczoną ilość godzin pracy, czyli zarboi po prostu mniej. Firma nie patrzy na zyski, a statystyki i to jej jeden z problemów. Ważne, że pracownik wystawi 40 wezwań, a kto zapłaci to zapłaci. Wszystkie te wezwania mogą być anulowane na podstawie paragonu, ważne, że wystawił powyżej 20 dziennie. Ludzie to jest jakiś cyrk.

    Zostaw merytoryczną opinię o Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.