APCOA Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o APCOA Polska Sp. z o.o.

Długi

Niewypłaca pieniędzy na czas, (usunięte przez administratora) ludzi siedzi w domu i grzeje (usunięte przez administratora) ,jego zupa siedzi na parkingu a jej mąż siedzi i gra w domku nie polecam

Gabi
@Długi

Chodzi ci o kierownika Adriana ?

Firma alcoa na swojej stronie nie podaje swojego nr KRS. Jest to niezgodne z Polskim Prawem. Są to barbarzyńcy albo inaczej sk...syny Jaka jest akceptacja prawna dla funkcjonowania takich firm , których celem jest jedynie bezprawne nałożenie wysokich opłat i szykanowanie ludzi niczego nie świadomych. Jak to jest możliwe , że sk..., babarzyńcy typu Lidl kjorzystają z usług takich firm. Jedyna sensowna odpowiedź to, że tworzą mafię i czerpią z tego dodatkowe korzyści w swoim i tak barbarzyńskim biznesie. Osoby w zarządzie to oczywiście jeden Polak na dzień dobry, reszta to szkopy albo holandopodobne Oto dane z KRS nr 0000129400 1.Nazwisko / Nazwa lub Firma ZAWADZKI 2.Imiona (usunięte przez administratora) JÓZEF 3.Numer PESEL/REGON 74101200458 4.Numer KRS **** 5.Funkcja w organie reprezentującym PREZES ZARZĄDU 6.Czy osoba wchodząca w skład zarządu została zawieszona w czynnościach? NIE 7.Data do jakiej została zawieszona ­­­­­­ 2 1.Nazwisko / Nazwa lub Firma OP DE BEECK 2.Imiona PHILIPPE 3.Numer PESEL/REGON --- 4.Numer KRS **** 5.Funkcja w organie reprezentującym CZŁONEK 1.Nazwisko / Nazwa lub Firma 1 2 JANEZIC 2.Imiona 1 2 GUNTER 3.Numer PESEL/REGON - - ­­­­­­ 4.Numer KRS - - ****** 5.Funkcja w organie reprezentującym 1 2 WICEPREZES ZARZĄDU 6.Czy osoba wchodząca w skład zarządu została zawieszona w czynnościach? 1 2 NIE 7.Data do jakiej została zawieszona - - ­­­­­­ 3 1.Nazwisko / Nazwa lub Firma 2 19 ROTH 2.Imiona 2 19 WALTER KARL 3.Numer PESEL/REGON - - ­­­­­­ 4.Numer KRS - - ****** 5.Funkcja w organie reprezentującym 2 19 WICEPREZES ZARZĄDU 6.Czy osoba wchodząca w skład zarządu została zawieszona w czynnościach? 2 19 NIE 7.Data do jakiej została zawieszona - - ­­­­­­ 4 1.Nazwisko / Nazwa lub Firma 11 26 TOAL 2.Imiona 11 26 JAMES ANDREAS 3.Numer PESEL/REGON - - ­­­­­­ 4.Numer KRS - - ****** 5.Funkcja w organie reprezentującym 11 26 CZŁONEK ZARZĄDU

razar

Dostałem wezwanie do zapłaty za brak biletu parkingowego. Pan wystawiający wezwanie jak również informacja na wezwaniu podaje, że mogę złożyć reklamacje. Co też zrobiłem gdyż godzina i minuta wystawienia wezwania były takie same jak paragonu w Lidlu. Zeskanowałem i czekam na odpowiedź. Po paru dniach wchodzę raz jeszcze do reklamacji i co widzę - informację, że firma nie jest w stanie udzielić mi informacji czy wpłynęła moja reklamacja(!) W drugim zdaniu podają, że czas odpowiedzi na reklamację jest 4 tygodnie(!). To jest jakieś naciąganie na te reklamacje.

ppp
@razar

Nie ma odpowiedzi do 30 dni to wezwanie jest z automatu anulowane.

Unikać z daleka

witam, w grudniu korzystałam z usług parkingowych w nowym obiekcie we Wrocławiu, zaparkowałam dosłownie na 5 min, aby wejść do Pepco, fakt moja wina bo w pośpiechu nie zwróciłam uwagi, że parking jest płaty!!!!! PO tychże 5 min okazało sie, że czeka mnie kara za nie pobranie biletu parkingowego w wysokości 95 zł !!!!!! LUDZIE TO JEST CHORE!!! ZAZNACZAM, ŻE PIERWSZE 1,5H JEST DARMOWE!!!!! Własnie spraciliście klienta Aldik, Rossmann i Pepco bo więcej tam sie nie zjawie dla zasady. Jak ktos z ludzi robi wała to ja dziękuję!!!!! Zastanówcie sie .....a dodam, że mimo wyjaśnienia całej sprawy w tym samym dniu i złożeniu reklamacji, została ona odrzucona !!!! Gratulacje podejścia do klienta!!!!!!!!!!!!!!!!!

Apcoa Pracownik
@Unikać z daleka

No to skoro Pani sama napisała że to Pani wina że Pani tego nie zauważyła to w czym problem?

Obywatel

Myślę , że trzeba przeanalizować problem . < APCOA Parking Polska >??? Pierwsze co się nasuwa " kto na to zezwolił aby w nazwie użyć "POLSKA" jaki urzędnik ? . Ustawa lub uchwała to są zarządzenia lokalne sklepu lub miasta ? . Urzędnicy zostali powołani aby chronić , Państwo i Obywateli ( jeśli nie są skorumpowani lub w inny sposób uzależnieni ? ) . Jak mówię " POLSKA " to nie chcę kojarzyć z APCOA ani z czymś podobnym , nie będę cytował Hymnu . Nie wszystkie Markety poddały się APCOA , trzeba bojkotować te które się poddały i nie robić tam zakupów . Co do żołnierzy typu QASHKA ,nie skasujesz nie ma wypłaty , łzy mi się do oczu cisną , jak to dbają o nasze morale , i jak to postrzegają ? . Nasuwa się więcej spostrzeżeń , ale nie będę się rozpisywał .

@Obywatel

Kolejny raz nie wiem czy takie wypociny to są na poważnie. APCOA to skrót od Airport Parking Corporation of America. Słowo parking w nazwie odnosi się do usług firmy. Wytłumaczę. APCOA Parking zajmuje się parkingami (nie ma za co). A słowo Polska w nazwie oznacza kraj w którym ten konkretny oddział stacjonuje i obsługuje (również nie trzeba dziękować). Mam nadzieję że pomogłem w googlowaniu pewnych rzeczy. Pozdrawiam

Emi

Czy ktoś faktycznie został pociągnięty do uregulowania tej opłaty, jeśli nie pisał odwołania i nie udostępnił tej firmie swoich danych? Czy rzeczywiście pobierają dane CEPiK i wchodzą na drogę sądową?

Poszkodowany
@Emi

Niestety tak, koszty cepiku również po mojej stronie bo nie pobrałem darmowego biletu. Kwota zrobiła się 4krotnie wieksza niż początkowo.

@Poszkodowany

Co za głupota, kobieta która nie zapłaciła za wezwanie dostała 150 zł po połowie roku (95 zł + 30 zł koszt CEPIKU i jakieś odsetki)

IwonaR
@Emi

Ja dostałam 95zł do zapłaty po pół roku od wezwania do zapłaty. Wysyłaja mi co kilka dni sms bym się z nimi skontaktowała. Przekazali moją sprawę jakiejś firmie windykacyjnej. Rozmawiałam z ta firmą i powiedziałam że się odwołałam do tej parkingowej firmy .ale odpowiedzi od nich nie dostałam na złożoną przeze mnie reklamację . Nic to ich nie interesuje tylko chcą zawrzeć ze mną jakąś ugodę na spłatę zadłużenia.No i teraz szukam w internecie czy jest podstawa prawna do wystawiania wezwania do zapłaty za nie manie biletu przy bezpłatnym parkingu. Na wezwaniu do zapłaty pisze: PODSTAWA PRAWNA- "działając na podstawie regulaminu parkingu, apcoa nalicza niniejszym opłatę dodatkową w kwocie 95zł ".Ale widzę że UOIK nałozył jakiejś firmie parkingowe 150 tys zł kary za nieuczciwe praktyki handlowe.Ja też zamierzam złożyć skargę na apcoa

Arted

Witam pracowałem w tej firmie i Kierwonik tej Firmy W Tczewie (usunięte przez administratora) na pieniądze wyplata powinna być do 5 dnia miesiąca a była 16. Poprostu żenada i masakra.

Mouse
@Arted

Mało tego. (usunięte przez administratora) na wypłatach, potem winę zrzuca na kadrową. Od kilku miesięcy wynagrodzenie nie zgadza mi się od 100 do 200 zł. Nie odbiera telefonów, bo nie ma czasu, wszystkiemu winna kadrowa. Dzwonisz to siedziby to wszystko z przelewami się zgadza, także ktoś tu kręci. Odkąd objął stanowisko kierownika jest coraz gorzej w oddziale, większość ma tego dosyć. Powinno się go wyrzucić.

Piter
@Mouse

Nie mozecie się tam zebrać i go wywalić? Nie wiem czy Warszawa nie widzi co się dzieje w tym Gdański czy co??!

Mouse
@Piter

Prawie się udało, prawie ...

Wieslaw

Witam! Korzystałem z parkingu 11minut! Pośpiech zakupy bez biletu parkingu. Oczywiście wezwanie do opłaty karnej! Poszukiwania obsługi w celu uzyskania wyjaśnienia niestety nieudane! Wniosłem reklamację dodając paragon zakupów! Wniosek rozpatrzono pozytywnie! Pozdrawiam!

Krzychu
@Wieslaw

Dobrze! Cieszę się! Że się Panu udało! Brawo!

Jola
@Wieslaw

Dzień dobry, co Pan napisał w reklamacji? Mam taką samą sytuację, nawet krótszy czas i reklamacja odrzucona. Pozdrawiam

Grzegorz

Jestem za stary na to (usunięte przez administratora). Więcej nie pojade do Lidla

Kik

Ja dostałam mandat w momencie drukowania biletu. Zanim doszłam do auta mandat był za wycieraczką. Ròżnica między biletem a mandatem 1 minuta. Wychodzi na to, że trzeba biegać jak pies po parkingu. Polowanie na jelenią. No i aplikacja nie działa, żeby złożyć reklamacje.

@Kik

Tak firma każe pracownikom robić, a większość idiotów się do tego stosuje.

ł

Nie obrażaj idiotów.

Sut
@Kik

Dziś spotkali mnie to samo na parkingu w Poznaniu. Złożyłem reklamację aplikacja działa , można obejrzeć monitoring , godzinę wjazdu i wydruku biletu godziny były identyczne. Pan wystawiając mandat musiał mnie widzieć jak idę do samochodu z biletem

Radi26

Widze że nie jestem sam. Mnie również (usunięte przez administratora)na wypłacie o 200 złotych ...

Kristoferek
@Radi26

Wy tam na czarno wszyscy robicie czy na jakiś bliżej nieokreślonych warunkach ? Od trzech lat pracuje w tej firemce i tylko raz było coś nie tak z wypłata, starczył jeden mail do księgowej i korekta była tego samego dnia na koncie.

Radi26
@Kristoferek

Od momentu jak przyszedł nowy (kierownik) są same problemy i machlojki

kontroler

NIE PŁACIĆ MANDATÓW.

AKU

Firma dramat! Posiadając nowy numer rejestracyjny, zrobiłam literówkę przy wpisywaniu nr rejestracyjnego na parkingu przy centrum handlowym. Zamiast jednej literki M wpisałam dwie M. Było to w pospiechu. Na tym parkingu jest 2 godziny za darmo. Wróciłam bardzo szybko po załatwieniu sprawy i zastałam mandat. Było to 27.06.2021r. i w tym samym dniu złożyłam reklamację wyjaśniajacą, że była to literówka wysłałam również paragon. Dzisiaj tzn 27.01.2022 dostałam pismo, ze reklamacji nie uznano. Nie zamieżam płacić, poniewaz sama nie byłam, a osoby towarzyszace chca swiadczyć w sądzie .Ta firma za swoje niegodziwości i nekanie ludzi powinna zniknąć jak najpredzej z rynku. I najpewniej zniknie!

@AKU

Przedawnione. Jeżeli nie ma odpowiedzi w ciągu miesiąca od złożenia reklamacji to wezwanie jest automatycznie anulowane. W tym przypadku myślą i mają nadzieję, że zapłacisz wysyłając ci taką wiadomość. Po za tym, coraz mniej osób płaci za te wezwania i firma nie ogarnia, dlatego wzięła się jeszcze dodatkowo za przeterminowane wezwania w nadziei, że ktoś zapłaci, a są tacy. Wyślą list z "wezwaniem do zapłaty" i ludzie płacą, bo wolą mieć spokój niż chodzić później po sądach, co również jest nie prawdą.

Bob

Przecież działalność tej firmy nie polega na kasowaniu opłat za kolejne godziny parkowania 5zł, 10zł , 15zł itd. To jest zabawa w bileciki. Ktoś nie weźmie bilecików i 95zł. A nikomu się nie chce brać biletów bo przyjechał na 5 min do sklepu zrobić zakupy i pojechać bo wie, że godzina jest bezpłatna. I NA TYM POLEGA TEN PRZEKRĘT Ktoś to nieźle główkował i wymyślił. Miejscem działalności jest parking i opłaty za parkowanie, tak myśli normalny człowiek.( ciekawe czy ten parking jest strzeżony) bo jakoś tak bywa, że parkingowy po wypisaniu „mandatu” zaraz znika. Mogę się założyć, że dochody tej firmy to nie opłaty za 1,2,3 i następna godzinę tylko zabawa w bileciki. Wystarczy, że zapłaci 20 % pokrzywdzonych a oni i tak wychodzą na swoje. Jedni machną ręką .....wole zapłacić bo mnie będą po sądach ścigać..... i o to im chodzi. Ludzie nie płaćcie, każdy wjeżdżał na parking przed sklep i widział, że pierwsza godzina gratis i robił zakupy w 10 min. i to jest podstawa przed sądem. Tyle w temacie

Bob C.D.
@Bob

Sprawa reklamacji to też kolejna pułapka. Strasznie łatwo znaleźć temat reklamacja.?! w tej firmie. Powiem szczerze miałem kontakt z wieloma firmami Polsatu, Upc i inne i to nie było takie proste. A tu tak łatwo. Jakby chcieli ludziom pomagać. To z czego by żyli. Przecież prawie Wszyscy ludzie pokrzywdzeni zrobili zakupy w 10min i pierwsza reakcja to reklamacja a jakże. I oto im chodzi bo podasz swoje dane. I wtedy oni wysyłają Wam monity, ponaglenia, groźby itp. A te komentarze, że reklamacje uznają to też ich dzieło.

@Bob

Wiem, pracuję w tej firmie nie od dziś. Tyle rzeczy co widziałem i słyszałem w tej firmie to aż włos się jeży na głowie, jakie ta firma stosuje techniki i sposoby, aby tylko osiągnąć swój cel. To jest jeszcze gorsze chyba od (usunięte przez administratora) Nie ma co czytać ani słuchać ludzi którzy zachwalają tą firmę, czy to na forum, czy w życiu codziennym, bo to tylko ci którzy nic nie potrafią i się tego trzymają. Osoby, które mieli coś w głowie odeszli, albo zostali ale próbują zmienić coś na korzyść klientów, m.in mniejsza kwota za wezwania itp. itd. Długo by opisywać. :)

@Bob

Dobra wiadomość jest taka, że firma "zwija się" i "gnije od środka", wielu tych kierowników i innych krawaciarzy przez swoje wymysły sami dostali po czterech literach, ale minie trochę czasu aż to wszystko się zmieni.

Klient Lidla

@apcoa Dlaczego odwołanie zostało negatywnie rozpatrzone jeśli po wieczornych zakupach w niedzielę auto uległo awarii i zostało odholowane w poniedziałek o10tej rano ??? Paragon z zakupów dołączony i dokładnie wyjaśnione ? Standardowa "templatka" bez merytorycznego odniesienia. Sytuacja traktowania w ten sposób klientów Waszego zleceniodawcy zostanie zgłoszona do sieci Lidla >kowboje

IKA

Nie prawdą !!! - jest ,że złożone reklamacje w firmie APOCA zawsze są NeGatywne - ja swoje zdarzenie opisałam jednocześnie ,załączyłam paragon i mandat został anulowany - ;więc nie warto ; głowę chować w piasek' w/w firmie pracują ludzie ,którzy potrafią uczciwie i sprawiedliwie rozpatrzyć wniesione Reklamacje.

Sygnał S.C.

Witam W dniu dzisiejszym pozostawiłem pojazd na parkingu i udałem się do parkometru. Z racji iż jest to toyota yaris bilet umieściłem na desce rozdzielczej-półka prosta jak w tym typie toyoty. Bilet z parkometru 12:20. Kontroler 12:26. Paragon ze sklepu 12:28. Po wyjściu ze sklepu poinformowałem kontrolera stojącego przy aucie (12:29) że przy liczniku w tym aucie umieszczony jest bilet-oczywiście za przednia szybą. Parkingowy poinformował mnie iż z racji wystawionego wezwania nie jest już w stanie anulować wezwania, a dane do reklamacji posiadam na wezwaniu. Dodatkowo przeprosił mnie za zaistniałą sytuację oraz poinformował że pracuje pierwszy dzień i nie potrafi wycofać mandatu z systemu. Miejsce miało miejsce na parkingu w Pruszczu Gdańskim przy centrum handlowym. Oczywiście wszystkie dokumentacje zostały zabezpieczone. Zaistniała sytuację potwierdzają w/w dokumenty oraz świadkowie zdarzenia. W momencie nierozpatrzenia pozytywnie mojej reklamacji będę kierował sprawę na drogę sądową. Nie chodzi tu o 95 zł jakie zostało wystawione, a o brak poszanowania, oraz niekompetencje pracownika któremu ciężko było udokumentować faktyczny stan. Dodatkowo za nieuwzględnienie reklamacji wystąpię o odszkodowanie z tytułu poniesionych strat moralnych art. 445 § 1 kodeksu cywilnego. Pozdrawiam klient Pruszcz Gdański.

montom

Racja!

Matka Polka

bo jest słuszna.

Sygnal s.c.
@Sygnał S.C.

W dniu wczorajszym dostałem akceptację i uznanie mojej reklamacji więc sprawę w mojej sprawie uznali pozytywnie i uczciwie. Byłem gotowy walczyć ale rozsądek był jednak na słusznej stronie strony parkingu pozdrawiam.

Pracownik68

Znowu (usunięte przez administratora) mnie na wypłacie. To już 3 raz, najpierw na 200 złotych potem na 300 i 500.

Robert
@Pracownik68

No i co z tym zrobisz

@Robert

Zwolnię się i tyle, sami będą stali na tych (usunięte przez administratora)parkingach, jak nie to emerytów zatrudnią ostatnio to modne w tej firmie

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) traktują pracowników jak zło konieczne, (usunięte przez administratora)na wypłatach, godzinach na czym tylko się da

Pracownik68

U mnie to samo jest coraz gorzej, teraz kierus zwalnia starych pracowników i zatrudnia na parkingi ludzi ze swojej rodziny pod pretekstem że stary pracownik się wypalił i ma słabe wyniki, chore i jeszcze raz chore

Maniek

Zgodnie z obwieszczeniem informacji na kwitku mandatu i informacji sklepu. Po okazaniu dowodu w postaci paragonu mandat poeinien byc anulowany. W kazdym sadzie do wygrania

@Maniek

Dokładnie tak jest. Po wypełnieniu formularza internetowego lub wysłania listu z paragonem, wezwania są anulowane Oczywiście jeśli taka informacja znajduje się na wezwaniu.

@Apcoa

Niestety nie jest to prawdą. Pomimo wysłania reklamacji ze skanem paragonów, sprawę przesłano do firmy windykacyjnej. Po upomnieniu się i otrzymaniu odpowiedzi, że sprawa jest anulowana, otrzymaliśmy wezwanie do zapłaty. Nie odpuścimy. To czyste (usunięte przez administratora) i dręczenie ludzi.

Beata
@Gość

A skąd mieli dane adresowe? Uzyskali z CEPiK jak straszą? Dzwoniłam tam i dostałam odpowiedź, że nie jest to takie proste uzyskać dane posiadacza pojazdu. Firma musi się nieźle postarać przedstawiając stosowne dokumenty oraz udowadnając, że dany samochód tam stał.

Mirek

Niestety przez moją nie uwagę nie pobrałem biletu za parking. W sklepie byłem 5 min. po wyjściu za szybą był już mandat na kwotę 95 zł . Czekałem na parkingowego przed samochodem na parkingu 15 min ale się nie pojawił. W tym czasie zaparkowało kilka samochodów kilka z nich popełniło ten sam błąd co ja, lecz parkingowy się nie pojawił siedział pewnie gdzieś w ukryciu i czekał aż odjadę. No cóż może komuś pomogłem i nie dostał w tym czasie mandatu.

@Mirek

Kontroler nie ma obowiązku odwiedzać spisanych aut i upewniać się czy właściciel na pewno jest zadowolony i czy się zgadza z wezwaniem. Równie dobrze mógł już jechać na inny obiekt lub skończyć pracę. Dobrze Pan zauważył. Przez PAŃSKĄ nieuwagę dostał Pan wezwanie.

Zostaw merytoryczną opinię o APCOA Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w APCOA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APCOA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APCOA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APCOA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APCOA Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APCOA Polska Sp. z o.o.