opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Apcoa Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1148 ocen
Opinie(2570)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(2570)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Kariera
  • .
  • Zostań naszym partnerem biznesowym
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Kariera

Zostań naszym partnerem biznesowym

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Apcoa Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Apcoa Polska Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 19

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Apcoa Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    TRUTH

    17.11.2021 20:20

    Pracownik

    #2. "Wystawianie wezwań do zapłaty". - Kontroler ma wystawiać wezwania do zapłaty od razu jak kierowca zniknie z pola widzenia. Wszystko po to, aby nie zauważył, że jego samochód jest "spisywany". W takim wypadku mógłby wrócić i odjechać lub pobrać bilet z parkometru. - W regulaminie jest napisane, że każdy parkujący ma 10 minut na zapoznanie się m.in z regulaminem, jeżeli się nie zgadza musi niezwłocznie opuścić parking. Według firmy, gdyby Kontroler zapisał pojazd o której godzinie przyjechał (w aplikacji do wystawiania wezwań) i wystawił wezwanie po 10 minutach, firma odniosła by straty, ponieważ większość nie parkuje dłużej niż przez dany czas. Dlatego wezwania są wystawiane jak w punkcie powyżej.
    ReviewUserIcon
    Miro

    21.11.2021 18:13

    Pracownik

    Jakby pracownik miał się stosować do regulaminu, który wymyśliła sama firma to - w porządku. Ale oni zaprzeczają sami sobie. Wszystko dlatego, że stracili by połowę dochodów, gdyby każdy z Kontrolerów czekał te 10 minut, nie ma co ukrywać.
    ReviewUserIcon
    Robert

    21.11.2021 21:55

    Były pracownik

    Nie do końca bo ja pytałem osoby czytając e regulamin które to ich auto i wystawiałem wezwania bez czekania bo takie sytuacje były nieliczne a jak były to może pojedyncze osoby,prawda taka że nikt nie czyta a jak nie czyta a wchodzi do sklepu lub w nim jest to zaakceptował regulamin.
    ReviewUserIcon
    TRUTH

    16.11.2021 21:26

    Pracownik

    #1. Kontroler biletów parkingowych nie ma żadnej prowizji od wystawionych wezwań. Pracuje na umowie zlecenie za 18,30 zł BRUTTO / godzinę*. *- Jeżeli pracownik przez 2-3 miesiące wystawia poniżej 100 wezwań miesięcznie, mogą mu skrócić godziny z 8 na 4 (mniejsze wynagrodzenie, nawet o połowę). *- Jeżeli pracownik wystawia 200 wezwań miesięcznie, może liczyć na premię 150-200 zł, maksymalnie dwa razy w roku. *- Prowizje oraz premie otrzymują osoby na wyższych stanowiskach w firmie, m.in Kierownicy Kontrolerów, którzy zarządzają pewną grupą osób w danym regionie. Jeżeli taka grupa pracowników (razem) wystawia miesięcznie wezwania powyżej przeciętnej, Kierownik otrzymuje prowizję oraz co miesięczną premię.
    ReviewUserIcon
    TRUTH

    17.11.2021 21:36

    Pracownik

    Skoro jesteś byłym pracownikiem to może podzielisz się jakimiś smaczkami z tej pracy? Co Ci zależy? Osobiście nadal pracuję i chętnie będę o tej firmie pisał.
    ReviewUserIcon
    Miro

    21.11.2021 18:11

    Pracownik

    U mnie to wygląda podobnie. Kierus wysługuje się wszystkimi, a kasę on zgarnia, bo to w końcu jego zasługa. Szkoda gadać...
    ReviewUserIcon
    Olek

    18.11.2021 20:20

    Pracownik

    Słyszał ktoś o wywiadzie i ujawnieniu prawdy jak działają takie firmy jak ta? Ponoć ma to się pojawić na dniach na (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Miro

    19.11.2021 19:43

    Pracownik

    Z tego co wiem to był jakiś przeprowadzony wywiad z jednym z pracowników, nic więcej mi nie wiadomo.
    ReviewUserIcon
    Miro

    19.11.2021 19:46

    Pracownik

    Bardziej mnie zastanawia kto się wysypał o korupcji oddziału firmy. Siedzą w biurach na czterech literach, wysługują się innymi, którzy wykonują ich obowiązki, a do Warszawy idzie informacja, że to ich zasługa. Potem biorą premie i prowizje wysokości dwóch twoich wypłat. Potem firma nie ma dla pracownika 50 zł na bilet dołożyć, bo kasa pusta.
    ReviewUserIcon
    Była klientka sklepu

    17.11.2021 08:14

    Inne

    Wszystko prowadzi do tego że klientów tych sklepów będzie coraz mniej, zniechęcają skutecznie , a nie zachęcają ludzi do zakupów. Wybrałam się raz samochodem na większe zakupy i akurat do Lidla gdzie nie zauważyłam parkometru i zrobiłam zakupy za 200 zł , mało tego nie zauważyłam też wezwania za wycieraczką, bo padał deszcz i wycieraczki chodziły cały czas. Czy pan parkingowy nie widział, że przyjechałam po zakupy, a nie żeby zająć miejsce parkingowe ? Dlaczego nie wręczył mi osobiście wezwania kiedy wracałam z koszykiem do samochodu? Czy jeżeli to jest w mieście nowość że jest parkomat , to nie powinien stać przy wejściu i uprzejmie poinformować o zwrócenie uwagi na bilecik. Regulamin jest skonstruowany tak żeby wyciągnąć kasę, ale kręcą bat na siebie, bo nikt tam nie będzie robił zakupów.
    ReviewUserIcon
    LOL

    19.11.2021 10:37

    Pracownik

    Tobie też, spokojnie.
    ReviewUserIcon
    Miro

    19.11.2021 19:42

    Pracownik

    Mnie przeszedł już dawno i tobie też tego życzę, a wyjdzie ci na zdrowie.
    ReviewUserIcon
    izza

    29.10.2021 01:33

    Inne

    Widzę, że firma typowo zajmuje się wyłudzaniem pieniędzy. Bilet zakupiony, ale po 10 minutach i tak wezwanie, a reklamacji nie uwzględnia mimo całego opisu i zdjęć z dowodem zakupu biletu. Człowiek postępuje zgodnie z regulaminem, prawem, a i tak coś pracownikowi nie pasuje. Może warto zatrudnić kogoś kompetentnego do wykonywanej pracy? Po przeczytaniu wpisów odnoszę wrażenie, że nawet nikt z pracowników nie czyta reklamacji tylko od razu robi 'kopiuj-wklej' negatywną odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Apcoa

    09.11.2021 22:16

    Pracownik

    Jak nikogo nie ma przy regulaminie ani pray aucie to wystawiam
    ReviewUserIcon
    Robert

    10.11.2021 08:28

    Pracownik

    Dokladnie to jest prywatny parking o właściciel ustala warunki żadne tam 10 minut.
    ReviewUserIcon
    były_klient

    09.11.2021 09:40

    Inne

    Ja wszystko rozumie ale żeby iść do sklepu trzeba zawsze pamiętać o bilecie. Pamiętać, że trzeba sprawdzić czy to na pewno parking sklepowy czy prywatny. Bo z tego wynika że lidl nie ma swojego parkingu bo nie trzeba robić zakupów żeby mieć darmowy parking. paragon do niczego nie zobowiązuje. po prostu możesz tam parkować 1,5h za darmo z darmowym biletem. A najlepiej omijać ten sklep szerokim łukiem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.11.2021 21:50

    Pracownik

    Gratulacje dla firmy. Coraz więcej ludzi odchodzi. Każdy ma was dosyć. Jesteście firmą, która tylko chce się nachapać z roku na rok i tak to się kręci. Walić to. Żegnam.
    ReviewUserIcon
    Kandydat1

    08.09.2021 21:36

    Kandydat

    Nie polecam nikomu tutaj pracować. Wytrzymałem miesiąc. Firma traktuje ludzi jak jakieś roboty, które nie mają swojego życią i muszą być do dyspozycji 24/7. Potrafią dzwonić w nocy, żeby iść na parking sprawdzić czy działa parkometr. A jeżeli już jesteś to zostań na godzinę, może ktoś przyjedzie akurat i wystawisz mu wezwanie do zapłaty. Przecież to jakaś chora robota. Miałem dwie takie sytuacje. Druga sprawa to dlaczego wystawiasz tylko 20 wezwań? Nie możesz 30-40? Jeżeli się postarasz i wystawisz te 30-35 za co musisz się wyłącznie dorabiać z klientami, bo nie ma co oszukiwać, trzeba działać na "hama" to jeszcze ochrzan za to, dlaczego nie 50? Ta firma to banda czubków, którzy nie mają o niczym pojęcia i tyle. Nie polecam, chyba że chcesz przekonać się na własnej skórze jaki tu jest bubel to zapraszam.
    ReviewUserIcon
    PGD

    05.11.2021 21:36

    Pracownik

    O to człowiek który dostał kierownicze stanowisko za lizanie (usunięte przez administratora) 25 godzin na dobe i ma 200 zł więcej niż reszta. Tfuu...
    ReviewUserIcon
    Mr. S

    06.11.2021 22:05

    Pracownik

    O to chodzi! Ta pseudo-korporacja potrzebuje (usunięte przez administratora) aby na nią zarabiać. Potrzebuje takich, którzy biorą robotę do swojego pustego łba, przejmują się i grzecznie wykonują polecenia za ciepły posiłek.
    ReviewUserIcon
    bieszczadnik

    02.11.2021 20:17

    Inne

    parking lidla wieczór biletomat brak reakcji na przycisk ekran czarny ludzie stwierdzają zepsuty idą na zakupy potem zdziwienie sam tak miałem pan biletowy po odnalezieniu go poinstruował że trzeba trzymać przycisk ok 5s. żeby ekran zaświecił i sam stwierdził że po paru kliknięciach sam stwierdziłby że pewnie zepsuty ale to jest następny chwyt na jelenia lub staruszka co się śpieszy dlatego te wszystkie sytuacje moim zdaniem są wynikiem szkolenia bileterów w celu oczywistym.
    ReviewUserIcon
    bieszczadnik

    02.11.2021 20:10

    Inne

    dostałem list od parkingowego na 95zł w załączniku reklamacyjnym jest dużo o nas np. tel. mail i nie ma możliwości tego nie wypełnić i to może być cały interes baza danych którą można shandlować
    ReviewUserIcon
    Klara

    02.11.2021 16:20

    Inne

    Jest to wyłudzenie pieniędzy. Dziwię się, że sklepy typu Biedronka czy Lidl przykładają do tego swoje ręce
    ReviewUserIcon
    AAM

    08.08.2021 21:44

    Inne

    Na moim bilecie jest dokładnie ta sama godzina i minuta jak na wezwaniu do uiszczenia Opłaty Dodatkowej. Pan kontroler wystawił wezwanie, gdy ja pobierałem bilet. Zapewnił,że nie może anulować i po odwołaniu wezwanie anulują. Reklamacja, którą złożyłem w APCOA nie została uznana!: "Szanowni Państwo, APCOA Parking Polska Sp. z o. o. informuje, iż po analizie przesłanych przez Państwa informacji oraz dokumentów, o numerze ..nie mamy podstaw do uchylenia nałożonej Opłaty Dodatkowej. Dokument wzywający do uiszczenia Opłaty Dodatkowej został wystawiony poprawnie i nie ma podstaw do anulowania wezwania." Co Pan na to, Panie Pracowniku???
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    27.10.2021 14:06

    Inne

    Jak uzasadniliście brak biletu za szybą? Dziś zostałam potraktowana mandatem wchodzący dosłownie na parę minut do Netto.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.10.2021 18:28

    Pracownik

    Wystarczy wejść na stronę reklamacyjną firmy, tam trzeba dodać zdjęcie paragonu z Netto, wypisać dane, które są potrzebne i to wszystko. Można dopisać, że nie zauważyła Pani, że trzeba pobrać bilet itp.
    ReviewUserIcon
    Naciągacze

    27.10.2021 13:21

    Inne

    Są niepoważni, auto zaparkowane poza ich parkingiem, do najbliższego parkomatu prawie km, i wezwanie do zapłaty za wycieraczka, chorzy ludzie
    ReviewUserIcon
    Mika

    25.10.2021 21:52

    Inne

    20 .10 w drodze do US wyskoczyłam do sklepu po wodę do picia , ( trwało to zaledwie 4 min) po powrocie mandat - paragon za wycieraczka. Czy mam to zapłacić- reklamacji nie złożę bo paragonu nie wzięłam że sklepu? Proszę poradzić co robić
    ReviewUserIcon
    M

    03.07.2021 22:43

    Inne

    Witam serdecznie. Robiłam zakupy 26 czerwca br. Z małym dzieckiem. Długo nie byłam na sklepiee poniewaz dziecko zaczeło plakac i byc marudne... nie wiedzialam tez , ze w Przemyślu na lidlu 29 listopada parkin płatny. I nie miałam bileciu. Zbajomi mowili ze na 15h jest darmowy hak sie idzie. Wyszłam ze sklepu i pan przy mnie robil mi wezwanie do zaplaty. Mam paragon chcem sie odwołac
    ReviewUserIcon
    Robert

    20.10.2021 11:59

    Pracownik

    Mam pojęcie tylko jak mi nie pasuje praca zwalniam się i tyle a nie jak inni żale w internecie.Jeszcze księdzu na spowiedzi niech powiedzą.
    ReviewUserIcon
    Mieszko

    20.10.2021 20:02

    Pracownik

    Zwolnić się mogę teraz, nie pójdę jutro do roboty i tyle. To kwestia ostateczna. Zawsze warto próbować coś zmienić, a przy okazji niech ludzie wiedzą co się dzieje w tej firmie, po to jest to forum...
    ReviewUserIcon
    Bleytram

    19.10.2021 20:41

    Inne

    Robiłem zakupy w Lidlu, pobrałem bilet. W samochodzie znajdował się pies więc zostawiłem uchylone okna. Nie było mnie 10 może 15 min. Po powrocie znalazłem wezwanie do zapłaty, okazało się że wiatr zwiał bilet do wnętrza samochodu. Na parkingu znajdował się jeszcze kontroler, pokazałem mu Peregon i pobrany bilet. Poinformował mnie, ze reklamację mogę złożyć w ciągu 30 dni.. następnego dnia jechałem na urlop więc odłożyłem na później pisanie reklamacji. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że miałem na to nie 30 A 7 dni.. Reklamacja została odrzucona. Czuje się oszukany,..czy celowo? nie wiem
    ReviewUserIcon
    Mieszko

    19.10.2021 21:18

    Pracownik

    Na reklmacje jest tydzień, pisze na wezwaniu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik88

    17.10.2021 21:27

    Pracownik

    Ta firma to (usunięte przez administratora) parkingowa. Chodzi tylko o to aby wydrukować wezwanie i dobrze zrobić zdjęcie i już człowieka mają w garści. Nie ważne ile kto parkuje, mamy od razu wystawiać wezwania, nawet po minucie,
    ReviewUserIcon
    GM

    15.10.2021 20:58

    Pracownik

    Jeden wielki (usunięte przez administratora) w tej firmie, a raczej (usunięte przez administratora) parkingowej. Nie mam już siły dalej tutaj pracować.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.10.2021 21:29

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik GD

    13.10.2021 21:01

    Pracownik

    Już dawno niektórzy z pracowników mówili co zrobić czy zmienić, aby było lepiej dla firmy, czy nas samych. Ale byle pracownik nie będzie nikogo pouczał, ma siedzieć cicho i się nie odzywać. Teraz wszystko wychodzi, a to dopiero początek. Osobiście również mam dosyć, wieczne pretensje, wykorzystywanie pracowników przez kierownika, któremu nic się nie chce i nic nie potrafi zrobić, nawet najprostszej rzeczy. Wtedy wielkie oczy, bo brakuje ludzi do pracy, a jeden pracuje za kilka osób i firma nie ma zysków. To się skończyło. Jeżeli w ciągu miesiąca się nie poprawi, zwalniam się.
    ReviewUserIcon
    PHOENIX

    15.10.2021 20:03

    Pracownik

    Myślisz że będą słuchać "byle kogo"? Przecież ci krawaciarze wiedzą wszystko lepiej mimo tego, że nie przebywali nawet godziny na jednym z ich parkingów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.10.2021 12:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Apcoa Pracownik

    15.10.2021 12:57

    Pracownik

    Ale co?
    ReviewUserIcon
    PHOENIX

    15.10.2021 20:01

    Pracownik

    Takie jest w Polsce prawo, niestety.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Apcoa Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Rondo Onz 1 00-124 Warszawa

    NIP:5260307689

    REGON:01211023900000

    KRS:0000129400

    https://www.apcoa.pl
    Branże: Sprzedaż detaliczna
    ReviewUserIcon
    t

    15.10.2021 14:52

    Inne

    jeśli jesteś klientem sklepu lub targowiska przy którym jest parking ,to chyba wystarczy okazany paragon z zakupów o tym samym czasie co wezwanie do zapłaty,niestety ta firma służy nie klientom tylko służy właśnie tej firmie do zarabiania pienidędzy w bardzo naganny sposób
    ReviewUserIcon
    PHOENIX

    15.10.2021 20:00

    Pracownik

    Paragon może wystarczy, ale musisz go wysłać na adres podany na wezwaniu. Pracownik nie cofnie wezwania, nie ma takiej możliwości.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    13.10.2021 21:13

    Inne

    Parking przy Lidlu w Wągrowcu to jakieś nieporozumienie, brak jakiejkolwiek informacji, że parking jest płatny, urządzenie do pobierania biletów jest ustawione w niewidocznym miejscu, a pan kontroler pojawia się i znika jak "Szpieg z Krainy Deszczowców". Nie jestem mieszkanką tego miasta i mam prawo nie wiedzieć, że istnieje coś takiego jak pobieranie biletów jak chce wskoczyć do sklepu po bochenek chleba. Jak wprowadzacie takie opłaty to zamontujcie bramki na wjeździe na parking, albo dajcie widoczną informację o opłatach na parkingu, a nie czyhacie tylko na zdezorientowanych klientów, żeby wyłudzić kasę.
    ReviewUserIcon
    Nick2

    14.10.2021 20:23

    Pracownik

    Proszę złożyć skargę do kierownika danego obiektu i niech załatwi sprawę.
    ReviewUserIcon
    GM

    12.10.2021 20:25

    Pracownik

    Przypominam osobom poszkodowanym przez firmę aby nosili kamizelki odblaskowe. Na wprowadzenie postulatów APCOA ma tydzień. Jeżeli nie przechodzimy do drugiego etapu protestów. Trzymajcie się twardo!
    ReviewUserIcon
    GM

    13.10.2021 19:44

    Pracownik

    Wiele powodów jest ale przyszedł na stanowisko kierownika i wszystko wywrócił do góry nogami . - Obciął godziny pracownikom (wypłaty) - Obciął za dojazdy do pracy czy po parkingach - Niektórym pracownikom obiecał umowy o pracę - Pracownicy muszą wykonywać jego obowiązki bo mu się nie chce albo nie potrafi zrobić prostych rzeczy Ogolnie oszołom który każdemu wszedł za skóre, są same skargi na niego nic więcej, niby coś ma się ruszyć z tym po weekendzie
    ReviewUserIcon
    GM

    13.10.2021 19:46

    Pracownik

    Większości grozi zwolnieniem i takie tam, za dużo pisania, wszyscy mają go dosyć
    ReviewUserIcon
    Bolero

    10.10.2021 21:04

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)mnie ! Miałem pracować 5 dni w tygodniu po 8 h. Chodziłem tak przez miesiąc i wielkie pretensje dlaczego nie pracuje w weekendy ... Nie mówię już o innych sprawach
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.10.2021 21:20

    Pracownik

    Nie tylko ciebie (usunięte przez administratora)a cały oddział
    ReviewUserIcon
    GM

    12.10.2021 20:27

    Pracownik

    Spokojnie. Sprawa jest w toku.
    ReviewUserIcon
    Poszkodowany pracownik

    10.10.2021 21:24

    Pracownik

    Hej wszystkim. Widzę że nie jestem sama. Mnie też oszukiwano od 2 miesięcy na wypłacie. Nikt nie odbiera ode mnie telefonu, macie jakiś pomysł? Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją?
    ReviewUserIcon
    GM

    10.10.2021 21:14

    Pracownik

    Od jutra (poniedziałek 11.10.2021r.) wszyscy chodzimy w kamizelkach, aby być widocznym na parkingu dla klientów oraz osób, którzy parkują na naszych parkingach. Dotyczy to oczywiście osób, które zostały pokrzywdzone przez firmę APCOA Parking w ciągu ostatnich miesięcy. Jest to pierwszy etap protestu. Pozdrawiam i miłego dnia.
    ReviewUserIcon
    Marcin25

    07.10.2021 20:19

    Były pracownik

    Najgorsza firma w której pracowałem i tyle. Człowiek sobie tylko wrogów narobił za psie pieniądze
    ReviewUserIcon
    Robert

    08.10.2021 13:49

    Były pracownik

    Wiedziałes na co się piszesz mogłeś zrezygnować i nie podpisywać umowy do kogo masz pretensje.
    ReviewUserIcon
    Marcin25

    08.10.2021 20:49

    Były pracownik

    Człowieku wszystko wywróciło się do góry nogami przez ostatnie 2 lata.
    ReviewUserIcon
    Yugo

    06.10.2021 21:19

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) na te firme i na was wszystkich, którzy w niej pracują. To jedno wielkie (usunięte przez administratora) parkingowa normalnie. Dość, że jeszcze nikt nie napisał prawdy, która się tam dzieje.
    ReviewUserIcon
    Jaro

    07.10.2021 20:42

    Pracownik

    Ilu pracowników (usunięte przez administratora)z wypłaty że nadal bronisz tego molochu ? Wszyscy jesteście (usunięte przez administratora) warci
    ReviewUserIcon
    Robert

    08.10.2021 13:51

    Były pracownik

    Masz rację nie wszędzie jest aż tak źle a to nie znaczy że Ci co pracują są głupkami
    ReviewUserIcon
    Miłośnik_Apek

    05.10.2021 19:31

    Inne

    Mam tylko jedno pytanie: Po co jest aplikacja, skoro i tak wystawiają mandaty podczas aktywnej sesji parkowania?
    ReviewUserIcon
    Kaufland Bydgoszcz

    29.09.2021 21:13

    Inne

    (usunięte przez administratora) wymyślili pułapki na klientów. Ja na Skarżyńskiego na zakupy więcej nie pojadę. Szanujący się supermarket nie pozwoli na zachowanie rodem z Gang Olsena. Swego czasu na Skłodowskiej zrobili coś podobnego i klienci odpłynęli. Zostały babcię bez samochodu wychodzące z reklamówką ze sklepu. Oczywiście złożę reklamację, żeby nie było. Jeżeli założenie jest taki, że klient nie płaci , to nie płaci i żaden bliletomat tego nie zmieni. W dobie koronowirusa unika się korzystania z tego typu urządzeń. A nie każdy będzie wchodził w aplikację, żeby zakupy zrobić. Lepiej iść na drugą stronę ulicy i nie mieć do czynienia z chamstwem. KLiENT Nie musi łazić po bilecik , żeby zrobić zakupy, pójdzie GDZIE INDZIEJ. ZGLASZAA SPRAWĘ Do URZĘDU OChRONY KONSUMENTA!!!
    ReviewUserIcon
    ZWT

    22.09.2021 13:44

    Inne

    To jest jakaś zmowa sklepu i Apcoa, przecież parking należy do sklepu. Sklep pewnie czerpie procent z mandatów. Ja jestem osoba starszą i nie nie widzę najmniejszego powody bym chodził dodatkowo do automatu do samochodu i z powrotem do sklepu, jak do tej pory "zarobiłem" 3 mandaty w okresie ostatnich 3 lat i od razu je wywalam do kosza. Kiedy składa sie reklamacje to żądają dokładnych danych szkoda że zapomnieli o rozmiarze buta. Chyba ta "zacna firma" nie ma dostępu do danych szczegółowych i dla tego zmusza do ich podania w reklamacji. Maja tylko numer samochodu i to wszystko a chyba wydziały komunikacji maja ich w wielkim poważaniu z prawnego punktu widzenia prywatnych danych nie mogą udzielać udzielać jakiejś prywatnej firmie. Olać ich i papierki natychmiast do kosza. Kiedy podacie swoje dane to sie już od was nie odczepią.
    ReviewUserIcon
    KlientN

    24.09.2021 11:32

    Inne

    Dane mają z CEPIKu, a dochodzenie chyba może być do 5 lat. I mają do tego prawo... Co się nie zdziwisz jak za 3 wezwania naliczą ci odsetki.
    ReviewUserIcon
    Klientka

    17.09.2021 10:19

    Inne

    Parking Wrocław przy ulicy Obornickiej przy Lidlu jest Empik. Podjechałam pod Empik parking cały pusty weszłam na 3 minuty po balony do sklepu. Nie pobrałam biletu bo nie planowałam zakupów i dłuższego parkowania. To są najdroższe balony w życiu.. Świstek za szybą zauważyłam jak już byłam w drodze nie miałam czasu na manewry typu szybkie zakupy w Lidlu.. Wysłałam reklamację ze zdjęciem paragonu z Empiku. dostałam negatywne rozpatrzenie reklamacji. Codziennie robię zakupy w tym Lidlu i pobieram paragony jak wchodzę do sklepu. Parking w tym dniu był puściutki nie zajęłam nikomu miejsca stanęłam na moment. To już jest moim zdaniem złośliwość. Zmienię sklep na taki gdzie nie karzą swoich klientów za brak biletu przez 3 min parkowania na pustym parkingu aby tylko komuś wlepić karę, zarobić ..Codziennie sporo zostawiam w sklepie. Rozczarowanie sklepem Lidl i jego rozwiązaniem. Odstraszeniem klientów. N
    ReviewUserIcon
    TEXAS

    17.09.2021 19:52

    Pracownik

    Jeszcze raz złożyć reklamację, a jak nie to do Kierownika obiektu z tym świstkiem.
    ReviewUserIcon
    SG

    12.09.2021 08:57

    Inne

    A ja - wbrew wielu opiniom - pochwalę firmę. Byłem w Sopocie. Parking z rozpoznawaniem tablic rejestracyjnych. Pobrałem bilet. Opłaciłem. Na koncie podwójnie pobrana płatność. Zgłosiłem i rozpatrzyli pozytywnie i w ciągu 10 dni roboczych pieniądze wróciły na konto.
    ReviewUserIcon
    Em

    20.08.2021 18:14

    Inne

    Żenujaca polityka firmy. Parkingowi chowający się 'za rogiem' i wystawiający wezwania ludziom którzy poszli po bilet do parkomatu lub robiącym zakupy (brak uwzględnienia odwołania mimo posiadania paragonu za zakupy w sklepie). (usunięte przez administratora) Dziwne, że nikt się jeszcze nie zajął tym tematem.
    ReviewUserIcon
    TEXAS

    08.09.2021 22:05

    Pracownik

    Według mnie to nie ma co się produkować, bo do niektórych, tzw. fanatyków to nie dociera. Oni pracują, nie ważne czy mają 1 czy 10 parkingów i tak nic innego nie potrafią, mają dwie lewe ręce. Nawet jak już dojdzie do tego, że będą musieli dokładać do interesu to i tak się nie zwolnią z myślą, że dzięki temu coś osiągną. Ale ta firma wyrucha wszystkich. Jednych szybciej, drugich później.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    09.09.2021 16:01

    Pracownik

    Raczej jest w miarę normalnie.
    ReviewUserIcon
    oIo

    03.09.2021 20:58

    Pracownik

    To zabawne. Brakuje pracowników, jeden pracuje za pięciu, ostatnia grupa się kruszy, czyt. zwalnia i komu będzie tutaj pracować? Ten ostatni co zostanie będzie chyba kontrolował te wszystkie parkingi... Ale oczywiście firma nie zachęci ludzi do pracy, nie poprawi warunków, bo po co. Lepiej je pogorszyć jeszcze bardziej. Nie ma już pracy nawet dla studentów czy osób chcących sobie dorobić przez wakacje. Ale gnoić pracowników że nie wyrabiają to jest na porządku dziennym, jeszcze pyskować wiele i wymyślać (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    222

    01.09.2021 20:20

    Były pracownik

    Nie ma co ukrywać. Firma potrzebuje ludzi (usunięte przez administratora) Pracowałem w APCOA prawie rok, nie polecam nikomu podejmować tutaj pracy. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były parkingowy

    30.08.2021 22:17

    Były pracownik

    Rok temu pracowałem w tej firmie jako parkingowy. Wtedy udawało mi się zarobić koło 2-2,5 tys. Pamiętam też, że kierownicy nie zarabiali więc niż 3 tys. A teraz jak wyglądają te kwoty?
    ReviewUserIcon
    Bris

    30.08.2021 23:53

    Były pracownik

    Dalej tak samo odnośnie kierowników
    ReviewUserIcon
    TEXAS

    31.08.2021 17:29

    Pracownik

    W zależności od godzin jak zawsze, ale 2 - 2,5 tys. zł, czasami nawet do 3 tys. zł (Pracownik). Kierownik od 3 - 3,5 tys. zł.
    ReviewUserIcon
    Alina

    23.08.2021 07:07

    Inne

    Firma nie uznaje reklamacji, nawet jeśli wezwanie otrzymuje się w trakcie pobierania biletu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.08.2021 19:40

    Pracownik

    Osobiście to mam gdzieś czy zarobie 1500 czy 2000 złotych w tej firmie. Najbardziej (usunięte przez administratora) mnie to gadanie o statystykach pracowników. Jeden miesiąc słabszy i od razu godziny skracają, godziny pracy zmienione, chociaż na początku było mówione o elastycznym grafiku. Robicie taki (usunięte przez administratora) w tej firmie że się w pale nie mieści. Kierowników więcej jak pracowników, jeszcze trochę to oni będą stali na parkingach. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    08.08.2021 17:51

    Pracownik

    Napiszę o firmie na swoim przykładzie. Z roku na rok jest coraz gorzej. Firma dała x10 więcej obowiązków, przez co: - Jest więcej wydatków (paliwo, naprawy - więcej jeżdżenia), a firma zwraca 30% kosztów za dojazd. - Jeden człowiek pracuje za 4-5 ludzi. - Dodatkowo trzeba wykonywać pracę kierowników, którym nie chce się jechać wymienić papier w parkometrze na parkingu, który nie należy do mnie. - Po materiały do pracy trzeba jechać kilkanaście kilometrów, bo kierownik nie raczy ich przywieźć służbowym samochodem. - Przeprowadzanie szkoleń nowych pracowników w oddalonych miastach, którzy i tak odchodzą po tygodniu. - Firma ma szczelność jeszcze wiele narzekać, dzwonić o tym, że jest mało wezwań w dni, gdzie były szkolenia, awarie itp. że nie starasz się odpowiednio itd. Niech dadzą jeszcze więcej obowiązków to wezwań nie będzie w ogóle. Kiedyś to było nie do pomyślenia. - Od zeszłego roku brakuje pracowników (nowi odchodzą po tygodniu - jak w punkcie wcześniej). Dużo osób się zwolniło, ale ogłoszeń o pracy nie wystawią, bo po co, skoro jedna osoba może pracować za kilku. Wielkie zdziwienie, że nikt nie chce przyjść, przecież umowa zlecenie, groszowa wypłata za wystawianie świstków i dorabianie się z ludźmi to tylko żyć nie umierać. - Pozostali tylko pracownicy, którzy jakiś czas pracują i zapuścili korzenie jak ja. Ale w najbliższym czasie to się zmieni. Pozdrawiam wszystkich pracowników.
    ReviewUserIcon
    Nick

    09.08.2021 17:52

    Pracownik

    Wiem, opisałem to jak wygląda u mnie. Wielu krytykuje tych co piszą źle o firmie, ale mają rację.
    ReviewUserIcon
    BS

    13.08.2021 19:34

    Pracownik

    Mam alternatywe dla ciebie: - dajesz samochód służbowy to będę jeździł - nie chce się to parkometr będzie nieczynny i tyle - nie przywieziesz mi materiałów to nie będę wystawiał waszych mandatów - po co masz szkolić jakichś głupków co nawet do tej roboty się nie nadają to przecież zadanie tych pachołków z góry - jak narzeka to powiedz mu żeby cię zwolnił i sam będzie (usunięte przez administratora) na tych parkingach - nie będzie nowych pracowników, jednego łatwiej okraść na fakturach, które trzeba 'księgować' - stara brygada najbardziej pancernych też się wykruszy, to kwestia czasu

    Zostaw merytoryczną opinię o Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.