APCOA Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o APCOA Polska Sp. z o.o.

Lidia W

Właśnie zrobiłam przelew na 95 zł, bo APCOA nie uznała mojej reklamacji. Pierwszy raz od kilku lat byłam przed OBI przy Wielickiej w Krakowie i niestety nie zauważyłam, że trzeba tam pobierać teraz bilet. Na większości parkingów przed sklepami typu OBI, Castorama nie ma takiego obowiązku, więc człowiek o tym nie myśli zostawiając samochód. Wybierałam płytki do łazienki, przy okazji kupiłam kilka doniczek. Wysłałam kopię mojego paragonu z prośbą o anulowanie kary, bo przecież dokonałam tam zakupu, i zdumiałam się bardzo, bo przyszła odpowiedź odmowna. Uzasadnienie - fakt dokonania zakupów nie jest żadnym powodem do anulowania opłaty dodatkowej. Zdumiewające i niepojęte. Czy ktoś wie, co dzieje się, jeśli nie zapłaci się tej kary? Czy ta złodziejska firma ma jakieś podstawy prawne do ściągania tych pieniędzy? Nie znam dokładnie ich regulaminu. Jakiś rok temu też zapomniałam o pobraniu biletu na ich parkingu przed TESCO, ale fakt dokonania zakupów i przesłany przeze mnie paragon w reklamacji, został wtedy uznany. To jak to jest? Raz tak a raz siak? Zależy to od czyjegoś humoru ? Teraz straciłam cały szacunek dla firmy APCOA.

Nik

Zwykle (usunięte przez administratora)żebym nie musiał dorobić to już dawno by mnie tam nie było czym większą ilość godzin tym niej do wypłaty. Tną po 150 200 zł i greka pala

Nova

Co to znaczy parkowanie niezgodne z regulaminem? Mam mandat stowe bo sie komus nie podobalo moje i jeszcze 3 osob parkowanie? Policja parkowala obok i jakos nie stwierdzili nieprawidlowosci. Jakas firma z Warszawy ma mi wystawiac mandaty na jakiej podstawie? Jakas nowa policja czy wladza? Pan wystawiajacy mandat do ktorego podeszlam pytajac o podstawe powiedzial zeby go wyrzucic i sie nim nie przejmowac. Wyludzacze na naszej polskiej ziemi.

jw

Wystawiono mi mandat przed upływem 10 minut ,regulamin przewiduje 10 min na wyjazd bez akceptacji regulaminu w którym bandycka firma za nic nie odpowiada ale (usunięte przez administratora) ludzi którzy zostawili samochód na chwile na parkingu na którym i tak można parkować 3 godziny darmo. Więc zarabianie pieniędzy w Polsce polega na zwykłym oszustwie zwykłych ludzi wysługując się przy tym głodowo opłacanymi pracownikami. Ale cóż spotkamy się w sadzie może i mnie się tym razem uda

Zawiedziona

Miałam bilet który w dodatku leżał w okolicy wycieraczki przy szybie ,jak to zawsze robię . Wracam i widzę mandat za brak biletu w kwocie 95 zł. Dramat co za złośliwi ludzie . Co za firma (usunięte przez administratora) .

najgorsze dziadostwo jakie istnieje , jeszcze z czymś takim nie miałam do czynienia

Apcoa

Cytując klasyka: weź się do roboty! Wtedy będziesz miał do czynienia z ZUSEM i Urzędem Skarbowym. Skoro myślisz że to jest najgorsze co może cię spotkać to dopiero wtedy ci gały wylezą

jendraki

Następni naciągacze kto wam dał prawo do mandatów - do roboty.

@jendraki

Proszę się nauczyć czytać. To wezwanie do zapłaty. Żaden kontroler Apcoa nie ma uprawnień do wystawiania mandatów.

Czarny
@Apcoa

Nie rób gorszej wiochy niż jest.

Kasa

Nie szkoda wam drzew, i papieru? Najczęściej te bileciki ładują w koszu. Żetony chociaż wprowadźcie, które mogą wrócić do obiegu. No i szlaban. Za nie pobranie biletu dostalem wezwanie do zapłaty 95 zł. Auto stało ok 15 minut, z boku nie na głównym parkingu. Słabo oznakowane i parkometr daleko. Wszystkie auto obok mojego dostały karę. Tylko czychaja żeby kogoś złapać. Nieuczciwe to jest. Promenada nie istnieje dla mnie.

@Kasa

Nie szkoda ci planety że jeździsz autem? Nie szkoda ci zwierzątek że jesz mięso? Co to wgl za argument. Daleko parkometr... Stałem na parkingu ale nie na parkingu. Szlaban jest problematyczny i kosztowny. Jak na Polskie standardy taki system jaki jest sprawdza się najlepiej.

jendraki
@Apcoa

ty to poważnie piszesz czy robisz z siebie idiotę ?

@jendraki

Coś najwyraźniej trzeba wytłumaczyć. Którego słowa Pan nie rozumie? Może jakoś pomogę. Wytłumaczę :)

Daro64
@Apcoa

Apcoa może czas powiedzieć jaki macie cel. Zarabiacie na stronie int. czy utrzymujecie nierobów umysłowych , czy ankiety jakieś wam potrzebne . bo pobieranie biletów za zakupy to działanie przeciw środowisku i na to sa paragrafy. Drukowanie papieru do kosza to wbrew prawu. Pozdrawiam.

Hmmm
@Apcoa

Tragedia i łamanie praw ludzi na maksa z tym wyłudzaniem kasy

Mieszkaniec
@Apcoa

Jesteście.... brak słów kim.. Pan chce tłumaczyć... Kupione mieszkanie.. Kaufland z drugiej strony budynku a Wy zajęliście mieszkańcom miejsca parkingowe pod klatkami mieszkańców i wlepiacie mandaty... Co chcesz tłumaczyć!!!! To że za nocleg czy przebywaniu we własnym mieszkaniu ludzie mają płacić, bo Wam się spodobało miejsce na parking od ulicy... To nadaje się do telewizji... Do absurdów to należy. Kim Wy jesteście że tak rządzicie na parkingach. Won spod apartamentowców, won. My jako mieszkańcy tego budynku nie odpuścimy tego. Zbudujcie swój parking gdzie sobie chcecie i tam róbcie co chcecie, ale nie przy klatkach mieszkańców... Jeszcze chcesz coś tłumaczyć?

@Mieszkaniec

No chyba jednak trzeba tłumaczyć bo widzę że Pan nie rozumie. To że miejsce parkingowe stoi koło apartamentowca to nie oznacza od razu że NALEŻY do apartamentowca, radzę się oduczyć takiego roszczeniowego zachowania gdyż może być ono zgubne ;). Radzę także na następny raz bardziej wybadać miejsce swojego zamieszkania. W miastach każdy kawałek asfaltu jest na wagę złota. Jeśli nie odpowiada Panu taka sytuacja to trzeba się wyprowadzić na wieś. Tam ile Pan sobie kupi tyle Pan ma. Alternatywą może być zrezygnowanie z samochodu może wtedy nie będzie miał Pan problemu z parkowaniem ;) i proszę nie wyśmiewać mojej głupiej odpowiedzi bo zdaje sobie z niej sprawę ale na głupie pytania nie ma mądrych odpowiedzi.

Traficar

Czy ktoś miał doświadczenie gdy korzystał z Traficar i dostał karę 95 zł bo nie zdążył włozyć nr-ka?? Jak się odwołać mająć paragon i ukokumentowany czasw aplikacji ile parkował?

Karma

Niech ktoś stworzy stronę na Fejsie przeciwko tej firmie,zgadamy się i pozamiatamy (usunięte przez administratora)

Aocpa
@Karma

Nie chciało ci się iść po bilet, ale już grupę na FB bunt i zamieszki to już jak najbardziej xd? Ale najlepiej żeby za ciebie wszystko zrobili nie?

Karma
@Aocpa

W (usunięte przez administratora) mam co sobie myślisz, moi dziadkowie nie wiedzieli jeszcze o tych automatach...paragon był dla reklamacji których nie uznaje ta (usunięte przez administratora) firma od nikogo i to się zemści na tej firmie prędzej czy później czy będę działać czy też nie uwierz że już niebawem ...a jeśli chodzi o to czy jestem leniwa czy nie to Nie twój interes ,chyba że jesteś z tej (usunięte przez administratora)firmy to rozumiem (usunięte przez administratora)haha

Bundes
@Karma

Załóż i pozamiataj. Chętnie to zobaczę. przyłącze się i pomogę.

Ale że co nie kupujemy w tych sklepach nigdzie nie ma takich promocji jak w Biedrze i Lidlu więc nic z tego wolę brać bilet i robić tam zakupy

Daro64

Z przykrościa musze stwierdzić ,że system pilnowania czasu zakupów jest daleki , bardzo daleki od doskonałości . Nigdzie na świecie się z czymś takim nie spotkałem. Nawet w Anglii . To co sie u nas wyprawia to po prostu zniechęcenie do tego by podjeżdzac do takich sklepów jak np.Lidl. .Nie dośc ,że mysle o własnych sprawach ,zakupach to jeszcze na parkingu mam myśleć o bilecie. Ja nawet nie pamiętam nr rej własnego samochodu .po co . nr tel. Po co ? Powariowaliście w Polsce z tymi zakazami, nakazami numerami . Na drogach jest pomiar pedkości . Mam jechać zgodnie z przepisami i tego sie trzymajmy . Nie dokładajmy sobie jeszcze kolejnych utrudnień w zyciu ,które prowadzą wyłacznie do nienawiści.

Robert

W dniu 28.03.22 w Szczecinie zaparkowałem na parkingu przy biedronce. Poszedłem pobrałem bilet z parkomatu i wrzuciłem go na podszybie. Po powrocie ku mojemu zdziwieniu za wycieraczka znalazłem wezwanie do zapłaty. Pan który tam się pojawił stwierdził że mówił mi że mam pobrać bilet kiedy mu powiedziałem że bilet jest w samochodzie i mu go pokazałem stwierdził on że on go nie widział bo naklejka zasłaniała i powinienem położyć go w widocznym miejscu. To jest ewidentne oszustwo i naciąganie bo teraz ja mam tracić swój czas aby pisać jakieś reklamacje. A po za tym człowiek ten był bardzo opryskliwy i niemiły jak pani z firmy obsługującej, kiedy tam zadzwoniłem

Mati

Jak złapię tedo rumburaka co wsadza te bilety w Poznaniu na Opieńskiego1. To go tak spałuje ????że go matka nie pozna ????

Rumburak
@Mati

Nie strasz nie strasz bo się...

@Mati

Ty się pytasz czy grozisz? Życzę szybkiego powrotu do zdrowia... Psychicznego

Parking płatny od niedawna. Zapomniałem bileciki zdarza się. Zrobiłem zakupy wychodzę niespodzianka za szybą. Znajduje kontrolera mówi żeby się nie przejmować i wysłać paragon z zakupów. Wysyłam i dostaje odpowiedź że złamałem regulamin (nikt mnie z nim nie zapoznał) parkingu i nie reklamacja jest nie uwzględniona. Złoże skargę do sklepu którego parking dotyczy i na pewno zapukał do tych złodziei z adwokatem, nawet jeśli będzie mnie to więcej kosztować.

Mati

gdzie można się odwołać od tego złodziejskiego procederu bo mi nie uwzględnili reklamacji złodzieje .ta banda nierobów w Poznaniu zrobiła sobie łapankę

Dział reklamacji

Firma słusznie wykonująca swoją robote

ofiara

padłam ofiarą okropnego procederu jaki odbywa się na codzień na parkingach tej firmy.dopisałam przypadkowo literkę l przed numerem rejestracyjnym.reklamacja negatywnie zrozpaczona.bede się awanturować!!!!!!!!!!

Nieudany to ty jesteś. Od jutra będę was wszystkich (usunięte przez administratora) że nie zdążysz nawet lecieć po bilet

Japczan

W takim razie chętnie zobaczę jak zbierasz zęby połamanymi rękami

grzegorz 24d

Dziwna firma. Polowanie na klientów sklepów. Nigdy więcej nie zrobię zakupów w sklepie gdzie są te "parkingi APCOA" .Chciałem złożyć reklamacje na formularzu i załączyć zdjęcia niestety nie da się. Działa to tak , że niby każdy ma prawo reklamacji ale i tak nikt jej nie złoży. 3 MB na dokumentację fotograficzną !!! to jest żart. Jestem osobą niepełnosprawną ,posiadam kartę parkingową. Zapłaciłem ale postaram się omijać szerokim łukiem parkingi prowadzone przez wyłudzaczy i sklepy gdzie działa APCOA

@grzegorz 24d

Wystarczy "obciąć" zdjęcie np. w paincie i zajmuje mniej niż te 3 MB. Dodatkowo karte inwalidy też było przesłać.

grzegorz24d

Gdyby Apcoa byłaby uczciwa firmą aplikacja reklamacyjna powinna być prosta w obsłudze dla każdego i nie jest to tylko moje spostrzeżenie.

@grzegorz24d

Bo o to chodzi żeby ludzie nie poradzili sobie z reklamacją i zapłacili. Ta firma stosuje wiele takich trików, gdzie wiele osób mogło nie zapłacić za to wezwanie, a płacą.

Marii

Ta niby firma, to naciagacze. Zadnych reklamacji nie uznaja.Mozna przedstawiac cokolwiek .Ktos powinien sie zajac taka niby firma.

roman

jak wysłać reklamację (zdjęcie) by mieć mniej niż 3 Mb? kazde moje to 3,8 a inaczej system nie pozwala na złozenie reklamacji. Oczywiscie to przypadek wezwanie 11.11 bilet wykupiony o 11.18

Tyskie
@roman

Edytuj zdjęcie i obetnij z każdej strony tak, żeby było widać tylko sam bilet.

Zostaw merytoryczną opinię o APCOA Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w APCOA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APCOA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APCOA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APCOA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APCOA Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APCOA Polska Sp. z o.o.