opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Apcoa Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 1148 ocen
Opinie(2570)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(2570)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Kariera
  • .
  • Zostań naszym partnerem biznesowym
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Kariera

Zostań naszym partnerem biznesowym

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Apcoa Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Apcoa Polska Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 19

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Apcoa Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kontroler

    10.02.2022 07:59

    Pracownik

    NIE PŁACIĆ MANDATÓW.
    ReviewUserIcon
    AKU

    27.01.2022 19:34

    Inne

    Firma dramat! Posiadając nowy numer rejestracyjny, zrobiłam literówkę przy wpisywaniu nr rejestracyjnego na parkingu przy centrum handlowym. Zamiast jednej literki M wpisałam dwie M. Było to w pospiechu. Na tym parkingu jest 2 godziny za darmo. Wróciłam bardzo szybko po załatwieniu sprawy i zastałam mandat. Było to 27.06.2021r. i w tym samym dniu złożyłam reklamację wyjaśniajacą, że była to literówka wysłałam również paragon. Dzisiaj tzn 27.01.2022 dostałam pismo, ze reklamacji nie uznano. Nie zamieżam płacić, poniewaz sama nie byłam, a osoby towarzyszace chca swiadczyć w sądzie .Ta firma za swoje niegodziwości i nekanie ludzi powinna zniknąć jak najpredzej z rynku. I najpewniej zniknie!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.02.2022 21:06

    Pracownik

    Wiem, pracuję w tej firmie nie od dziś. Tyle rzeczy co widziałem i słyszałem w tej firmie to aż włos się jeży na głowie, jakie ta firma stosuje techniki i sposoby, aby tylko osiągnąć swój cel. To jest jeszcze gorsze chyba od (usunięte przez administratora) Nie ma co czytać ani słuchać ludzi którzy zachwalają tą firmę, czy to na forum, czy w życiu codziennym, bo to tylko ci którzy nic nie potrafią i się tego trzymają. Osoby, które mieli coś w głowie odeszli, albo zostali ale próbują zmienić coś na korzyść klientów, m.in mniejsza kwota za wezwania itp. itd. Długo by opisywać. :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.02.2022 21:09

    Pracownik

    Dobra wiadomość jest taka, że firma "zwija się" i "gnije od środka", wielu tych kierowników i innych krawaciarzy przez swoje wymysły sami dostali po czterech literach, ale minie trochę czasu aż to wszystko się zmieni.
    ReviewUserIcon
    Klient Lidla

    08.02.2022 19:03

    Inne

    @apcoa Dlaczego odwołanie zostało negatywnie rozpatrzone jeśli po wieczornych zakupach w niedzielę auto uległo awarii i zostało odholowane w poniedziałek o10tej rano ??? Paragon z zakupów dołączony i dokładnie wyjaśnione ? Standardowa "templatka" bez merytorycznego odniesienia. Sytuacja traktowania w ten sposób klientów Waszego zleceniodawcy zostanie zgłoszona do sieci Lidla >kowboje
    ReviewUserIcon
    IKA

    07.02.2022 19:07

    Inne

    Nie prawdą !!! - jest ,że złożone reklamacje w firmie APOCA zawsze są NeGatywne - ja swoje zdarzenie opisałam jednocześnie ,załączyłam paragon i mandat został anulowany - ;więc nie warto ; głowę chować w piasek' w/w firmie pracują ludzie ,którzy potrafią uczciwie i sprawiedliwie rozpatrzyć wniesione Reklamacje.
    ReviewUserIcon
    Sygnał S.C.

    21.01.2022 23:40

    Inne

    Witam W dniu dzisiejszym pozostawiłem pojazd na parkingu i udałem się do parkometru. Z racji iż jest to toyota yaris bilet umieściłem na desce rozdzielczej-półka prosta jak w tym typie toyoty. Bilet z parkometru 12:20. Kontroler 12:26. Paragon ze sklepu 12:28. Po wyjściu ze sklepu poinformowałem kontrolera stojącego przy aucie (12:29) że przy liczniku w tym aucie umieszczony jest bilet-oczywiście za przednia szybą. Parkingowy poinformował mnie iż z racji wystawionego wezwania nie jest już w stanie anulować wezwania, a dane do reklamacji posiadam na wezwaniu. Dodatkowo przeprosił mnie za zaistniałą sytuację oraz poinformował że pracuje pierwszy dzień i nie potrafi wycofać mandatu z systemu. Miejsce miało miejsce na parkingu w Pruszczu Gdańskim przy centrum handlowym. Oczywiście wszystkie dokumentacje zostały zabezpieczone. Zaistniała sytuację potwierdzają w/w dokumenty oraz świadkowie zdarzenia. W momencie nierozpatrzenia pozytywnie mojej reklamacji będę kierował sprawę na drogę sądową. Nie chodzi tu o 95 zł jakie zostało wystawione, a o brak poszanowania, oraz niekompetencje pracownika któremu ciężko było udokumentować faktyczny stan. Dodatkowo za nieuwzględnienie reklamacji wystąpię o odszkodowanie z tytułu poniesionych strat moralnych art. 445 § 1 kodeksu cywilnego. Pozdrawiam klient Pruszcz Gdański.
    ReviewUserIcon
    Matka Polka

    01.02.2022 21:47

    Inne

    bo jest słuszna.
    ReviewUserIcon
    Sygnal s.c.

    05.02.2022 22:41

    Inne

    W dniu wczorajszym dostałem akceptację i uznanie mojej reklamacji więc sprawę w mojej sprawie uznali pozytywnie i uczciwie. Byłem gotowy walczyć ale rozsądek był jednak na słusznej stronie strony parkingu pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Pracownik68

    04.02.2022 20:28

    Pracownik

    Znowu (usunięte przez administratora) mnie na wypłacie. To już 3 raz, najpierw na 200 złotych potem na 300 i 500.
    ReviewUserIcon
    Robert

    04.02.2022 22:11

    Pracownik

    No i co z tym zrobisz
    ReviewUserIcon
    Pracownik68

    05.02.2022 18:59

    Pracownik

    Zwolnię się i tyle, sami będą stali na tych (usunięte przez administratora)parkingach, jak nie to emerytów zatrudnią ostatnio to modne w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.02.2022 21:00

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) traktują pracowników jak zło konieczne, (usunięte przez administratora)na wypłatach, godzinach na czym tylko się da
    ReviewUserIcon
    Pracownik68

    04.02.2022 20:31

    Pracownik

    U mnie to samo jest coraz gorzej, teraz kierus zwalnia starych pracowników i zatrudnia na parkingi ludzi ze swojej rodziny pod pretekstem że stary pracownik się wypalił i ma słabe wyniki, chore i jeszcze raz chore
    ReviewUserIcon
    Maniek

    14.01.2022 12:13

    Inne

    Zgodnie z obwieszczeniem informacji na kwitku mandatu i informacji sklepu. Po okazaniu dowodu w postaci paragonu mandat poeinien byc anulowany. W kazdym sadzie do wygrania
    ReviewUserIcon
    Gość

    26.01.2022 21:25

    Inne

    Niestety nie jest to prawdą. Pomimo wysłania reklamacji ze skanem paragonów, sprawę przesłano do firmy windykacyjnej. Po upomnieniu się i otrzymaniu odpowiedzi, że sprawa jest anulowana, otrzymaliśmy wezwanie do zapłaty. Nie odpuścimy. To czyste (usunięte przez administratora) i dręczenie ludzi.
    ReviewUserIcon
    Beata

    04.02.2022 10:58

    Inne

    A skąd mieli dane adresowe? Uzyskali z CEPiK jak straszą? Dzwoniłam tam i dostałam odpowiedź, że nie jest to takie proste uzyskać dane posiadacza pojazdu. Firma musi się nieźle postarać przedstawiając stosowne dokumenty oraz udowadnając, że dany samochód tam stał.
    ReviewUserIcon
    Mirek

    02.02.2022 15:42

    Inne

    Niestety przez moją nie uwagę nie pobrałem biletu za parking. W sklepie byłem 5 min. po wyjściu za szybą był już mandat na kwotę 95 zł . Czekałem na parkingowego przed samochodem na parkingu 15 min ale się nie pojawił. W tym czasie zaparkowało kilka samochodów kilka z nich popełniło ten sam błąd co ja, lecz parkingowy się nie pojawił siedział pewnie gdzieś w ukryciu i czekał aż odjadę. No cóż może komuś pomogłem i nie dostał w tym czasie mandatu.
    ReviewUserIcon
    Apcoa

    03.02.2022 19:56

    Pracownik

    Kontroler nie ma obowiązku odwiedzać spisanych aut i upewniać się czy właściciel na pewno jest zadowolony i czy się zgadza z wezwaniem. Równie dobrze mógł już jechać na inny obiekt lub skończyć pracę. Dobrze Pan zauważył. Przez PAŃSKĄ nieuwagę dostał Pan wezwanie.
    ReviewUserIcon
    Oskar

    02.02.2022 18:09

    Inne

    Czuję się oburzony ,banda złodzieji , najgorsze podludzie tego świata, za 5 minut stania bez darmowego biletu 50zl mandatu XDDD!!!!!!! Państwo szuka sposobu na zdobycie pieniędzy na każdym kroku ,a my podatnicy cierpimy . Dziękuję, nie pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Apcoa

    03.02.2022 19:33

    Pracownik

    Nawet nie wiem czy brać taką wypowiedź na poważnie ale załóżmy że serio tak uważasz. To jest firma prywatna i Państwo Polskie nie ma z nią nic wspólnego.
    ReviewUserIcon
    Miki

    28.01.2022 20:57

    Inne

    No niestety zaczęło się polowanie ale na niepełnosprawnych miejscach to ta osoba co to wystawiała była bez serca i ducha. Niestety takich nie brakuje
    ReviewUserIcon
    Marcin

    29.01.2022 15:39

    Pracownik

    Jeśli nie było widocznej karty inwalidzkiej nie ma czemu się dziwić natomiast jeśli karta była w widocznym miejscu proszę złożyć skargę na kontrolera często można spotkać samochód parkujący na miejscu dla niepełnosprawnych z przeterminowaną karta co też jest podstawą do wystawienia wezwania.
    ReviewUserIcon
    Szymon

    01.02.2022 09:49

    Pracownik

    Wiele kart jest "przeterminowanych", przez pandemię. Na karcie jest "przeterminowana" data, ale karta jest ważna. Po prostu przez pandemię nie wydawali nowych.
    ReviewUserIcon
    kludiusz1

    31.01.2022 13:38

    Inne

    Reklamacja rozpatrzona pozytywnie w ciągu 14 dni. Zdarzenie dotyczyło parkingu przy PROMENADZIE w Warszawie. Szczerze opisane zdarzenie z brakiem wykupionego biletu oraz dołączony paragon ze sklepu, w którym zrobiłem zakupy.
    ReviewUserIcon
    Pacjent

    28.01.2022 23:05

    Inne

    Mają rację Ci co pisali że tą firmą powinien zainteresować się prokurator. Oszukiwanie w celu wyłudzania pieniędzy, nie uwzględnianie reklamacji. Taka firma nie powinna działać na rynku. Ale niestety na prawo w naszym kraju nie ma co liczyć.
    ReviewUserIcon
    ...

    28.01.2022 16:14

    Kandydat

    To jest (usunięte przez administratora) parodia w Przemyślu postawili parking ja jako matka z dzieckiem niepełnosprawnym staje na miejscu dla osoby niepełnosprawnej idę z synem do sklepu i wracam z zakupami patrze kartka biała mandat do zapłaty was (usunięte przez administratora) żeby osoby niepełnosprawne też musialy płacić za parking pytam się to po hu... dawałeś parkingi dla osoby niepełnosprawnej!!!!!
    ReviewUserIcon
    Gem0x

    23.01.2022 10:56

    Inne

    Z pośpiechu byłem zrobić szybkie zakupy w Kaufland. Przychodzę a za wycieraczka już był mandat - zakupy i mandat w przedziale do 30 min. Złożyłem reklamacje, iż robiłem zakupy w czasie darmowej godziny. Otrzymałem wezwanie, że i tak muszę zapłacić. Jakim prawem? Przedstawiłem paragon, jednak nic to ich nie obchodziło.
    ReviewUserIcon
    Kristoferek

    27.01.2022 07:37

    Pracownik

    Właśnie po to stoji tam parkometr który wydaję kwitki.
    ReviewUserIcon
    Hm

    28.01.2022 15:53

    Inne

    Dostałam mandat, szukałam parkomatu, wszędzie! Nie było go nigdzie, niestety nie miałam czasu obchodzić sklep dookoła, pół godzinki i mandat za szyba.
    ReviewUserIcon
    Vvv

    24.12.2021 20:50

    Inne

    Proszę się nie odwoływać podając im swoje dane bo dzieki temu je dostają. Nie ma innego legalnego sposobu aby je uzyskali. Żądanie oplaty proszę wyrzucać do kosza i zapomniec że cokolwiek dostaliśmy
    ReviewUserIcon
    Nick

    28.12.2021 18:27

    Pracownik

    To niech wpisze Pan tak jak jest na wezwaniu z tym 0PR. W powodzie napisać, że nr. rejestracyjny został źle wpisany i przejdzie.
    ReviewUserIcon
    Misquamacus

    26.01.2022 18:14

    Inne

    Jak nie ma, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Wystąpią, zgodnie z prawem, do CEPiKu i po sprawie.
    ReviewUserIcon
    walić Apcoa

    25.01.2022 15:02

    Inne

    Dziękuję za odmowne rozpatrzenie reklamacji. Właściciel parkingu stracił stałego klienta! Oby tak dalej...
    ReviewUserIcon
    baba

    25.01.2022 13:38

    Inne

    Aplikacja pobrana ze Sklep Play nie działa
    ReviewUserIcon
    xxxx

    19.01.2022 14:35

    Inne

    Najgorszy parking jaki może istnieć nie wspomnę już o pracownikach nie można się dogadać gorzej niż z 3-latkiem.
    ReviewUserIcon
    Środek końca.

    05.01.2022 23:13

    Pracownik

    Mimo buntu, strajku pracowników firma niczego się nie nauczyła. Teraz próbują obcinać godziny pracy, przepracujesz 8 godzin, a zapłacą ci za 7 godzin, bo firma nie ma pieniędzy...
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    17.01.2022 20:57

    Pracownik

    A ile wystawiasz?
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    18.01.2022 21:13

    Pracownik

    Wystawianie nie ma nic do rzeczy. Jest stawka godzinowa i tyle, wystawiam ile wystawiam, jak firmie sie nie podoba to niech mnie zwolnią i tyle :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Apcoa Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Rondo Onz 1 00-124 Warszawa

    NIP:5260307689

    REGON:01211023900000

    KRS:0000129400

    https://www.apcoa.pl
    Branże: Sprzedaż detaliczna
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    06.01.2022 13:16

    Inne

    A czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy Przedstawiciela Handlowego?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.01.2022 19:42

    Pracownik

    Nie podejmował bym tej pracy, bo ci co przyszli odchodzą po maksymalnie miesiącu. Ale zrobisz jak uważasz, może tobie będzie odpowiadać taka praca, wszystko zależy od człowieka.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    11.01.2022 18:44

    Kandydat

    Dzięki za info. A możesz jeszcze napisać, ile wizyt/ spotkan dziennie, jaką kasa, GPS?
    ReviewUserIcon
    Uczciwy człowiek

    11.01.2022 18:07

    Inne

    Firma zajmująca się bezprawnym naciąganiem klientów marketu Kaufland w Sochaczewie na pieniądze w postaci mandatu za parkowanie w wysokości 50zł. Parking jest dla klientów a nie dla naciągaczy. Ktoś z organów Państwowych powinien zająć się tą sprawą, a Kaufland powinien im podziękować za skuteczne odstraszanie klientów
    ReviewUserIcon
    klient

    05.01.2022 12:23

    Inne

    Wracam do samochodu z zakupami a tam baba drukuje mandat gościowi , który na przeciwko mnie zaparkował . Włożyła za szybę, pstryknęła zdjęcie a w tym momencie kierowca samochodu wraca z biletem. Właściciel 5 metrów od ciecia drukował bilet a ona w tym czasie wystawiała mandat. Żeby było śmiesznie to żona tego gościa z dzieckiem na tylnym siedzeniu siedziała. Takie zachowanie kontrolerów to jest (usunięte przez administratora) w biały dzień. Żałuję, nie nagrałem tego kamerą samochodową
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    01.01.2022 13:42

    Kandydat

    Cześć, czy możecie napisać na temat pracy jako przedstawiciel handlowy. Jakie są warunki , ma czym polega praca ( specyficzna branża), jakie auta, GPS?
    ReviewUserIcon
    Margo

    29.12.2021 19:25

    Inne

    Mandaty dostaje się również za "krzywo" położony bilet. Ostrzegam wszystkich, ja już zmieniałam sklep i parking również, tak jak część moich znajomych.
    ReviewUserIcon
    MakaPaka

    30.12.2021 18:55

    Pracownik

    Bilet musi być widoczny dla kontrolera, czyli musi on sprawdzić datę, godzinę, w niektórych przypadkach również nr parkometru. Bilet nie ma być dla samego bycia.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.12.2021 18:56

    Pracownik

    Tutaj macie wszystko związane z tym, jeżeli ktoś nie zapłacił za wezwanie. Wychodzi na to, że sprawę można olać. Więcej z tym zachodu dla firmy wystawiającej wezwania jak i dla klienta, także nie warto. https://mikroporady.pl/pytania-do-eksperta/porady-eksperta/uprawnienia-zarzadcy-prywatnego-parkingu-wzgledem-konsumenta
    ReviewUserIcon
    Robert85

    20.10.2021 20:23

    Inne

    Te świstki są nic nie warte, dostałem chyba z 5 takich wezwań na 95 zł i do tej pory nic nie doszło, żaden list, windykacja czy cokolwiek. Dostałem wezwanie w 2014, 2015, 2017 (2x), 2019 roku i cisza. Myślę, że to są straszaki, kto zapłaci to zapłaci i tyle. Z tego się utrzymują. Mój znajomy też dostał tydzień temu i wyrzucił do śmietnika. Miał ktoś sytuację związaną z tą firmą, że była jakaś windykacja czy coś? Szczerze w to wątpię, nawet w necie nic o tym nie ma.
    ReviewUserIcon
    Pracownik89

    28.12.2021 18:41

    Pracownik

    Tak szczerze to pracuje 10 lat w tej firmie, pracownicy nie wiedzą do końca jak to wszystko działa, ale przez ten okres tylko dwa razy słyszałem, że ktoś dostał jakiś list z APCOA do zapłaty przez to, że nie zapłacił za wezwanie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik89

    28.12.2021 18:43

    Pracownik

    Ale też z tym do końca nie wiadomo, bo jedna kobieta powiedziała, że miała wezwanie na 150 zł, a list dostała na 160 zł, druga natomiast na 130 zł dostała jakiś list... Pokręcone to wszystko.
    ReviewUserIcon
    Obiektywny

    17.12.2021 11:26

    Inne

    Niestety, mój pierwszy kontakt z ta firma okazał się wielkim zawodem. Z informacji zawartych na stronie można odczuć, że firma rzetelnie chce każdą z reklamacji rozpatrzyć indywidualnie, uwzględniając wszystkie fakty wniesione przez reklamujących. Niestety w moim przypadku i pewnie nie tylko, pomimo, że w wyniku parkowania w miejscu wyznaczonym dla instytucji do której byłem umówiony obowiązywało jak się okazało wykupienie biletu, i pomimo towarzyszącemu pośpiechowi a po powrocie wykupieniu biletu parkingowego w dobrej wierze, firma potraktowała sprawę zero-jedynkowo, było wezwanie trzeba płacić i nawet nie zwrócili mi opłaty parkingowej pomimo jej uiszczenia. W moim przekonaniu firmie nie zależy na dobrym wizerunku tylko na wykorzystywaniu sytuacji na wszelki możliwy sposób. Zrozumiałe jest oczywiście, że opłacanie parkowania w miejscach wyznaczonych jest czymś normalnym i logicznym, ale brak zrozumienia dla sytuacji gdzie parkujący nie miał złych zamiarów i opisuje okoliczności, które spowodowały, że nie zapłacił 5 zł za parkowanie od razu tylko po, bo na wyznaczonych miejscach nie było wyraźnej informacji, to określę jako bezduszność i "gównozjadztwo" - brak słów. Każdy zdrowo i logicznie myślący człowiek wie, że 5 zł to nie 95 zł ale chyba nie ludzie w APCOA Parking Polska. Większość reklamujących odpuszcza sobie sprawę bo nie ma czasu chodzić po sądach i na tym żerują tego typu firmy ale wszystko jest do czasu. Mam nadzieje, że takim firmą przyjrzy się UOKiK i NIK
    ReviewUserIcon
    Xxxdan

    12.12.2021 00:04

    Inne

    Porażka . Dostałem wystawiony mandat ze wsteczną godziną, przyczyną jest „ brak biletu”. Jak można coś takiego odjeb2ć? Skarga napisana. Poza tym nie widać oznaczeń na parkingu
    ReviewUserIcon
    Romek

    12.12.2021 18:48

    Inne

    Reklamacja. W reklamacji pokazać zdjęcia wszystkie co jest nie tak z parkingiem i opisać całą sytuację.
    ReviewUserIcon
    Rea

    27.10.2021 20:31

    Pracownik

    Mój znajomy obcokrajowiec nie znający polskiego stał przy biletomacie 4 minuty, chcąc ogarnąć darmowy bilet za parking pod Aldi. Zanim wrócił do auta wezwanie do zapłaty było już za szybą. Wkurzył się wsiadł do auta i odjechał. Jak zgłosić taką reklamację bez paragonu? No i czy uwzględnią?
    ReviewUserIcon
    Romek

    12.12.2021 18:43

    Inne

    Nikomu danych nie sprzedają, jedynie mają czarno na białym dane właściciela i będą do niego wysyłać listy, żeby zapłacił za wezwanie. Nie muszą wtedy już brać danych z CEPIK'u.
    ReviewUserIcon
    Romek

    12.12.2021 18:47

    Inne

    I tak kilkaset ludzi się przestraszy i zapłaci, żeby nie być teoretycznie ciąganym po sądach.
    ReviewUserIcon
    Były

    28.08.2021 21:41

    Były pracownik

    Banda chorych fanatyków, która (usunięte przez administratora) ludzi za chwilę postoju. Czekajcie aż odejdzie ten co trzeba on pokaże wszystko o tej firmie to kwestia czasu :)
    ReviewUserIcon
    TEXAS

    29.08.2021 19:47

    Pracownik

    Chyba, że dymasz od rana do nocy na stanowisku tzw. Kierownika to możliwe. Przekaż tym z północy Polski, że mogą wkrótce spodziewać się masowego zwolnienia przez pracowników. Z resztą i tak została tam garstka ludzi.
    ReviewUserIcon
    Azereusz

    11.12.2021 20:44

    Inne

    Ale nie nazywaj robienia ludzi (usunięte przez administratora), czy pomagania firmie wyłudzić dane właścicieli aut pracą. Firma każe być pracownikowi zwykła (usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora), a pracownik nie mający żadnych życiowych aspiracji idzie i soe nią posłusznie staje. Dzisiaj nie ma problemów z pracą za pie iadze o których tu piszą, a do tego normalne godziny i normalna umowa.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    24.09.2021 20:37

    Inne

    Kurcze, z miesiąc nie byłem w sklepie do którego zawsze jeździłem i zdążyli tam zrobić płatny parking :D Myślicie że jest szansa na pozytywne rozpatrzenie reklamacji, jeśli wysłałem paragon różniący się 5 minutami z godziną na wezwaniu do opłaty, czy raczej marne szanse? 95 zł mnie nie zabije no ale jednak wolałbym to przewalić na ciekawsze rzeczy np ciperki, monsterki i alkohol na weekend i zamulać sobie grając w gierki i obalając zbrodniczy ustrój pozdro dla kumatych [cool] Pozdrawiam pracowników bo też kiedyś pracowałem z klientem i domyślam się że poloki oskarżają was codziennie o spiski, (usunięte przez administratora)i inne rzeczy.
    ReviewUserIcon
    Magda

    27.09.2021 17:27

    Pracownik

    Wyslalam do nich pismo. Ze maja natychmiast wycofac moja dokumentacje z Altusa. Powolalam sie na art 7a ustawy o ochronie praw konsumenta. Do wiadomosci przekazalam tez do Altusa. Zobaczymy co dalej :)
    ReviewUserIcon
    Azereusz

    11.12.2021 20:38

    Inne

    Weź głęboki wdech i sama przeczytaj co napisałaś. Tak bez emocji i rozgoryczenia na te popieprzona firmę. Wezwanie mailem z firmy windykacyjnej do zapłaty. Kochana wrzuć do spamu zablokuj i ciesz się życiem a nie gównami się martwisz.
    ReviewUserIcon
    Nowy Dwór Gd polo market. DJ

    06.11.2021 20:25

    Inne

    Jakim prawem udostępniają zdjęcia rejestracji samochodu w internecie i na tym wezwaniu. Co jak nie zauważysz tego wezwania na wycieraczce i włączysz wycieraczki. Na numerze rejestracyjnym są dane osoby posiadającej pojazd. A jak wiadomo jest OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH!!!!!
    ReviewUserIcon
    P

    06.11.2021 22:02

    Pracownik

    Nie mam siły tego tłumaczyć, bo i tak nie zrozumiesz. Zapoznaj się lepiej z prawem i przepisami zanim cokolwiek napiszesz.
    ReviewUserIcon
    Azereusz

    11.12.2021 20:25

    Inne

    Dobrze, bardzo dobrze kombinujesz tym tropem należy iść, a jeszcze można wyjść na plus.
    ReviewUserIcon
    TRUTH

    17.11.2021 20:33

    Pracownik

    #3: "Wezwania do zapłaty, a dane właściciela pojazdu". Jeżeli masz: - Inne obywatelstwo niż Polskie / Zagraniczne tablice rejestracyjne / Brak tablic rejestracyjnych oraz naklejki na szybie to nie będzie wszczęte wobec Ciebie żadne postępowanie. Firma musi dokładnie udowodnić, że Twój pojazd stał na jednym z ich parkingów. Dane właściciela są pobierane oczywiście z CEPIK'u. - Drugą sprawą jest to jakie Kontroler wykona zdjęcia pojazdu. Jeżeli na zdjęciach nie ma widać: obiektu, szyldu obiektu na którym znajduje się parking / zdjęcia są nie wyraźne / nie widoczne tablice rejestracyjne itd. - to również firma przed CEPIK'iem niczego nie udowodni. Przez pewien czas można było sprawdzić na stronie internetowej podanej na wezwaniu jakie zdjęcia wykonał Kontroler. Wiele osób dzięki temu udowadniało swoje racje - że jak podając wcześniej, zdjęcia są źle wykonane itp. sytuacje, przez co nie musieli płacić za wezwanie. Firma szybko się z tego wycofała i już nie ma dostępu do zdjęć. - Składając reklamacje firma możnie uznać Twojego zgłoszenia, ale dzięki składaniu reklamacji ma dane właściciela pojazdu na które było wystawione wezwanie. Dzięki temu nie musi pobierać danych z CEPIK'u, a list o niezapłaconym wezwaniu przyśle pocztą na wskazany adres bez jakichkolwiek kosztów.
    ReviewUserIcon
    TRUTH

    17.11.2021 20:35

    Pracownik

    Chodzi oczywiście tutaj o osoby, które nie zapłaciły za wezwanie do zapłaty lub złożyły reklamacje udostępniając swoje dane (punkt ostatni).
    ReviewUserIcon
    Azereusz

    11.12.2021 20:22

    Inne

    Wiesz to bardzo ładne i wzruszające co piszesz i jak szczegółowo to robisz, ale na wezwania od was wystarczy lać ciepłym moczem. Nigdy nie zapłaciłem i nigdy tego nie zrobię. Ta i tej podobne firmy bazują na naiwności i tyle. Tych świstków zza szyby miałem około 15 może dwodziestu niektóre już mają grubo ponad dwa lata jak tylko ta forma pojawiła się u nas w mieście. Naprawdę firma powinna być bardziej przyjazna środowisku i nie marnować papieru.
    ReviewUserIcon
    Radek71

    29.11.2021 21:34

    Inne

    Te świstki można od razu wyrzucić do kosza, dostałem takich chyba z 15 na różnych parkingach Apcoa i jeszcze innych. Pierwszy był 7 lat temu i do tej pory nic nie przyszło, żadnej windykacji ani nic.
    ReviewUserIcon
    Azereusz

    11.12.2021 20:13

    Inne

    Oni nie mają prawa do pobrania twoich danych. Nigdy od nich mandatu nie dostaniesz. Pobranie twoich danych oraz możliwość wystawienia ci wezwania do zapłaty jest dokładnie opisana w przepisach.
    ReviewUserIcon
    Klient sklepu.

    29.07.2021 20:01

    Inne

    Ze względu na ochronę danych pracownika, obiektu (marketu) itd. nie podaje żadnych danych. Śpieszyłem się do pracy, ponieważ byłem już prawie spóźniony. Wszedłem szybko do marketu po dwie kanapki na śniadanie. Nie wziąłem biletu, ponieważ na prawdę się śpieszyłem. Zakup bułek trwał około minuty, krócej niż pobranie biletu. Nie było kolejki, kasjerka szybko mnie obsłużyła, pieniądze miałem odliczone i poszedłem. Na parkingu stał zaparkowany mój samochód i kogoś jeszcze. Otrzymałem wezwanie do zapłaty (95 zł), które zauważyłem dopiero po przyjeździe do pracy. Po skończeniu pracy wróciłem do sklepu i powiedziano mi, że klient nie musi płacić za wezwanie o ile złoży reklamację przestawiając dowód zakupu (paragon, płatność kartą). Nigdy nie biorę ze sobą paragonu (jak większość), bo nie mam takiej potrzeby. Dwie kanapki wyszły mnie 98,98 zł. Na prawdę byłem klientem i nie mam teraz jak tego udowodnić, ale mimo wszystko złożę reklamację, której na pewno nie uznają (brak podstaw, dowodu że byłem klientem). Wiem, że Kontroler (Parkingowy), wykonuje swoją pracę, ma swój regulamin, nakazy od firmy, każdy chce zarobić, ale bez przesady. Na drugi dzień mialem wolne i pojechałem na parking zobaczyć, czy jest Kontroler. Nie musiałem długo czekać, po 15 minut zjawił się. Niestety on nic nie poradzi, wezwanie zostało wysłane. Powiedział mi też to samo co w sklepie, że trzeba mieć chociażby paragon. Zadałem kilka pytań, dlaczego to tak działa, że od razu jest tzw. mandat. Z tego co się dowiedziałem to nie jest za bardzo ciekawa firma. Wystawiają wezwania do zapłaty jak najszybciej, ponieważ tak im każe Przełożony. Nie liczy się kto zapłaci ani nic podobnego, firma liczy na wyniki (statystyki pracownika). Oszustwa na wynagrodzeniach, fakturach i wykorzystywanie pracowników jest tam na porządku dziennym. Po dłuższej rozmowie pracownik doradził mi jak mam zrobić reklamację, żeby zostało wycofane. Udało się. Po tygodniu przysłano odpowiedź, że wezwanie zostało anulowane. Wszystko dobrze się skończyło, ale to jak działa ta firma daje wiele do życzenia. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    elmania

    10.12.2021 15:37

    Inne

    Proszę o pomoc co Pan napisał w reklamacji?
    ReviewUserIcon
    T

    10.12.2021 21:57

    Pracownik

    To prawda, ale jeszcze wiele rzeczy nie wyszło na jaw. Ta firma to jedna wielka (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Marcin

    08.12.2021 15:01

    Inne

    Dzień dobry! Zachęcam do pisania skarg do UOKiK na APCO ponieważ utrudniają zgłaszanie reklamacji. Nie podają maila tylko formularz. W przypadku np. dosłania czegoś jest problem bo system nie łapie. Sklepy także powinny dbać o klientów. Jeśli mam paragon to od razu powinny być kary likwidowane. Zachęcam pisać skargi meilowe do UOKiK
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.12.2021 15:25

    Inne

    Zwykli (usunięte przez administratora) wyłudzają pieniądze. Byłem klientem, a otrzymuję z (usunięte przez administratora) mandat.Pan kontroler gdzieś się chował,tym bardziej że byłem tam już wcześniej 30 minut. Udałem się do sklepu i nagle z (usunięte przez administratora) mandat.
    ReviewUserIcon
    Apcoa

    03.12.2021 16:25

    Pracownik

    A może... Wiem że to szalone ale... Może kontroler przyjechał jak Pan był w sklepie??? No ja wiem że jest to bardzo trudne do uwierzenia ale mogło się tak zdarzyć. Sam słyszałem o podobnej sytuacji. Gdyby tylko była możliwość poinformować kontrolera że korzysta się z parkingu jako klient sklepu...... HMMMMMMMMM. No nie wiem może kiedyś takie cudo wymyślą.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.12.2021 21:45

    Pracownik

    Gdyby zrobić to uczciwie to Kontrolerzy powinny być w godzinach otwarcia danego obiektu. Ale że firma oszczędza na wszystkim na czym tylko się da, to tak to niestety wygląda. Nie pierwszy i nie ostatni raz będą takie sytuacje. Spotkania były i w tej sprawie nic się nie ruszyło. Lepiej zatrudnić jednego pracownika co ma 10 parkingów i przez cały dzień obsługuje je, będąc po godzinie na jednym obiekcie, a czasami i krócej. Przez godzinę czy mniej nie wystawi tyle wezwań na danym obiekcie ile firma by chciała. Kiedyś było tak, że jeden Kontroler przypadał na 1-2 parkingi i każdy był zadowolony (klienci, pracownik i firma). Ale zachciało się ekspansji parkingowej i teraz brakuje ludzi do wszystkiego i powstaje wiele problemów.
    ReviewUserIcon
    M&M

    16.11.2021 09:05

    Inne

    Bilety powinny obowiązywać po zamknięciu sklepu i wtedy niech mandat wynosi nawet 1 000 PLN. Zostałem ukarany za zakupy w Lidlu, może Lidl dorabia sobie dodatkowo bo ma za tanio? A może dorabia sobie ktoś z Lidla podpisując taką umowę?
    ReviewUserIcon
    Klient

    01.12.2021 01:13

    Inne

    Jeszcze trochę a sklep będzie miał problemy z pustymi parkingami bo jeśli klienci będą płacili kary za to że przekroczyli czas i nie pomyśleli o tym aby wziąć paragon to szybko do takiego sklepu nie wrócą
    ReviewUserIcon
    Apcoa

    03.12.2021 16:28

    Pracownik

    Ile razy ja to słyszałem. A sytuacja pokazuje że tendencja jest zgoła inna. Takich parkingów jest coraz więcej.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    23.11.2021 17:59

    Inne

    Czy jak wyśle zdjęcie z paragonem ze sklepu to anulują mi mandat? Wiem, że kiedyś tak było.
    ReviewUserIcon
    Karola

    24.11.2021 10:04

    Inne

    Nie anulują . Odpisali ze podstawa jest bilet a nie paragon ;(
    ReviewUserIcon
    Miro

    24.11.2021 20:22

    Pracownik

    Podstawą jest paragon z czasem 30 minut przed i godzinę po wystawieniu wezwania (w zależności jaki czas darmowego parkowania). Co do biletu to jak jedynie ktoś wziął ze sobą i był ważny w momencie wystawiania wezwania, albo jak weźmiesz sobie od kogoś.

    Zostaw merytoryczną opinię o Apcoa Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.