APCOA Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o APCOA Polska Sp. z o.o.

M

Odradzam. Lepiej się trzymać z daleka.

Krystyna

Po wymianie kilku korespondencji z firmą apcoa (małe litery zamierzone) mającej za cel unieważnienie wezwania do zapłaty, który został mi niesłusznie zatknięty za szybę - uzyskałam wielokrotną odpowiedż, że nic nie wskóram i zapłacić muszę. Zapłacę, ale jednocześnie mam nadzieję, że ktoś z zarządu lub pracowników tej (usunięte przez administratora) firmy trafi do mnie lub do kogoś z mojej wieloosobowej rodziny (lekarzy, urzędników, złotych rączek, mechaników, budowlańców). Czekam!

@Krystyna

Bardziej żałosnej odpowiedzi tu nie widziałem xD BO MOI BLISCY... Obrazuje to świetnie wszystkie problemy polskiego społeczeństwa. Kumatorstwo i korupcja. Na pewno pani dumna z siebie...

ToJa

Zwykłe (usunięte przez administratora) Reklamacji nie uwzględniają!!!!! Omijać z daleka!

To zwykła firma wyłudzająca pieniądze!!!!!!!!!!!!!1

Magdalena
@ToJa

Jak to? Opowiesz co się stało?

lekarz
@ToJa

raczej dane osobowe

Magdalena
@lekarz

Dane osobowe? I co z nimi potem robią??

Tomi

Witam, A jak wygląda postępowanie cywilne w sądzie?

Rafii

Tylko upośledzony człowiek podejmie się pracy w tej firmie

@Rafii

Nie zgodzę się, mój lekarz twierdzi że wszystko w normie. :)

LOL
@Rafii

Ale człowiek który nie umie pobrać bilecika oczywiście jest w pełnej władzy umysłowej?

Imbus
@Rafii

Tylko upośledzony człowiek nie wykupi biletu mając dookoła las znaków o płatnym parkowaniu.

lekarz

tak sobie wmawiaj

dsk

Co za ludzie. Zwykłe (usunięte przez administratora) Dostałem wezwanie do zapłaty w miejsc gdzie był darmowy parking.

@dsk

Prawdopodobnie chodzi Panu o bezpłatny parking. Który wymaga umieszczenia za przednią szybą bezpłatnego biletu. Nic w życiu darmowe nie jest.

fanka apcoa pl

Jednak na nic się zdały zapewnienia pani zatajniaczonej za samochodem chwilę po wejściu przez nas do sklepu z trójką małych dzieci ,żeby szukać dla nich bucików , że mogę się odwołać poprzez dowód zakupu. Szkoda że nam nie przypomniała żebyśmy pobrali bilet , ale cóż widocznie żerujecie na innych i ludzkiej nieuwadze. Najfajniejsze jest to że karma wraca ... za waszą chciwość też zapłacicie w tych trudnych czasach. Pozdrawiam i życzę udanych łowów lichwiarze.

Apocoa
@fanka apcoa pl

Ale chore te dzieci były? Bo jak zdrowe to nie będzie bonusowych punktów współczucia. Najważniejsze podczas korzystania z parkingu jest oczywiście ilość dzieci i stan ich upośledzenia. Jakby było ich 4 i każde bez rączki to wtedy można bez biletu ale w innym przypadku to musi być. Po co wgl pisać takie wypociny łzewne? 500+ za mało za dzieci? Jeszcze się nimi trzeba zasłaniać jak tarczą?? Te dzieci prowadziły to auto czy co? Jakie to ma znaczenie w tym czy się miało bilet czy nie?

Wojtek
@Apocoa

Ja rozumiem kobieta w ciąży wychodząca z pełnymi torbami na ramieniu i zgrzewką wody w ręku ,nie wzięła biletu tłumacząc się tym że za miesiąc rodzi i to jest dla niej zbyt ciężkie.Ale dzieci sama radość dla dziecka nacisnąć guziczek w tej zabaweczce a ona da bilecik było troje niech każdy przyciśnie a co tam będzie frajda dla każdego po bileciku,a później buciki.Czyz to nie piękne.

Kot
@Wojtek

No i marnujmy pepier na potęgę, a co tam.

Apcoa

A nie no to przepraszam doktora habilitowanego którego Hobby to sprawdzanie komentarzy na gowork xD

Mieszkaniec
@Apcoa

Nie dyskutuj, błaźnisz się.... Wszyscy ludzie z całej Polski , którzy mają dość Waszego postępowania, chamstwa i robienia z ludzi durni powinni zmobilizować siły i zrobić ogólnopolski porządek z tą jakże " porządną" firmą wyłudzającą pieniądze.

@Mieszkaniec

Zbojkotujesz sklep bo to on jest sprawcą tego zamieszania.

@Mieszkaniec

Dyskusja godna prawdziwego Polaka XD Nie dyskutuj ja wiem lepiej. Koniec tematu.

Precz z polskimi warchołami
@Marek

Bojkot to nie wszystko....Zwrot zakupionego towaru położyłby kres tym złodziejskim praktykom. Pozdrawiam polaczka cwaniaczka, który zwrócił mi kasę za towar w Lidlu na Ostrowskiej w Poznaniu, po tym jak polska APCOA wystawiła mi polski mandat. Jego mina bezcenna ha ha....

@Precz z polskimi warchołami

Jeśli ktoś panu wystawił mandat a nie był funkcjonariuszem publicznym to proszę to zgłosić na Policję!

@Apcoa

Wytłumacz mi zatem polaczku , najlepiej w języku niemieckim, jak się określa prawidłowo ten świstek papieru, który był za przednią wycieraczką mojego samochodu na parkingu przy Ostrowskiej w Poznaniu?

@precz z polskimi warchołami

"WEZWANIE DO ZAPŁATY" niemazaco. :)

@Kristoferek

polaczku kradniesz w imieniu niemieckiej firmy, i nie wiesz jak przetłumaczyć na niemiecki WEZWANIE DO ZAPŁATY??? Ha ha ha

@precz z polskimi warchołami

A ty zakupy w niemieckim sklepie człowieczku xD wracaj do siebie na wieś i nie pchaj się do miasta jak cię technologia przerasta. Pozdrawiam :*

@Kristoferek

Tak polaczku, od ponad dekady w niejednym Lidlu w DE robię zakupy, i na żadnym !!!! z tamtejszych parkingów nie ma parkometrów!!! Tak więc niech twoja mamusia umyje ci pusię polaczku, bo od tygodnia chodzisz z przyschniętym glutem.

@Apocoa

Co za chamstwo!!!!!

Kto otrzymał wezwanie do zapłaty niech kieruję sprawę do UOKiK, to nic nie kosztuje, tak samo bojkotować sklepy na których są płatne parkingi firm takich jak ta.

Apcoa

No właśnie tutaj widać "mentalność" ludzi Pana pokroju. TO NIC NIE KOSZTUJE. Parking prywatny? To nic nie kosztuje przecież (usunięte przez administratora) Składanie skarg do UOKiK? To nic nie kosztuje (usunięte przez administratora) To że coś jest BEZPŁATNE. Nie oznacza to że nic nie kosztuje. Ale pewnie 500+ i inne programy też są bez żadnych kosztów nie? Magicznie się pieniążki pojawiają. UOKiK też za poklepywanie po plecach i dobre słowo pracuje to wcale nie jest tak że utrzymują się z podatków. To nic nie kosztuje więc z każdą byle pierdółką trzeba się do nich zwracać. Nie wziąłem biletu? UOKiK! TO NIC NIE KOSZTUJE! Zastanówcie się ludzie czasami...

@Apcoa

Co ty bredzisz człowieku? Ty się zastanów co robisz i dla kogo, jeszcze ci to bokiem wyjdzie. To tylko kwestia twojego marnego czasu.

Były parkingowy Apcoa

Ta firma to (usunięte przez administratora) każą łapać nawet auta staruszków tylko jak wejdą do sklepu żeby mieć wezwania . Ta firma to jakiś żart jedynie co nazbierałem w tej pracy wrogów nic więcej

@Były parkingowy Apcoa

Wszystkich, nie tylko staruszków, nawet dostawę do sklepu kazali spisywać. Mało tego to osoby, które nie doszły do parkometru miały mieć już wezwanie za szybą. Ważne ile sztuk wystawisz, a kto zapłaci to zapłaci, ich to nie obchodzi, ważne żeby statystki się zgadzały.

Apcoa

Mi kazali podkładać nogę osobom niepełnosprawnym! (proszę zauważyć jak łatwe było napisanie tego, internet przyjmie każdą bzdurę) Na moim obszarze nie dzieją się żadne z tych rzeczy. Żadnych łapanek, żadnego chowania się. Nigdy nic nie słyszałem o łapaniu dostawców. I proszę tutaj przeczytać ze 4x przynajmniej co napisałem, najważniejsze słowo "MOIM" na "MOIM OBSZARZE". Skoro u ciebie dzieją się takie patologię to się zwolnij lub zgłoś to. Nie wszędzie jest tak jak u mnie czy u ciebie, ale nakłanianie ludzi do składania skarg do UOKiK to głupota. Powinny tam trafiać naprawdę ważne SKARGI a nie wypociny ludzi którym się nie chciało przejść 2 kroków po bilecik. Skoro u ciebie dzieją się takie patologię to powiedz mi kto te rozkazy wykonuje? Kto się zgadza na takie patologię?

@Apcoa

Taką patologię kazał stosować kierownik Adrian. Spokojnie, może u Ciebie jest wszystko w porządku i masz powody, żeby stawić się za firmą, ale u mnie to nie przejdzie. Jest taki bałagan, którego jeszcze nie było, kierownik (usunięte przez administratora) z wypłaty pracowników, każe stosować nie moralne metody pracy, a na koniec i tak powie, że za mało i wszystko źle. :P

Stowarzyszenie Kontrolerów

Trzeba jak najszybciej zgłosić to do osoby odpowiedzialnej za dany oddział firmy. Czym więcej pracowników to zrobi, tym lepiej. Było już kilka takich sytuacji, gdzie Kierownicy Regionalni nadużywali "swojej władzy", ale dzięki zaangażowaniu i przeciwstawieniu się grupy pracowników sytuacja uległa zmianie.

Józef

bojkot sklepów,popieram

XDDD

To nic nie kosztuje! Za darmo tam ludzie pracują hobbystycznie będą się zajmować sprawami bandy (usunięte przez administratora) oczywiście że tak. Za darmo! Gorszej głupoty nie słyszałem.

mirek

Brak słów na takie firmy ,coraz więcej naciągaczy , a najbardziej cierpią biedni ludzie .

Krystyna

same chamstwo bo jest brak jakiejkolwiek odpowiedzi na reklamację wysłaną listem poleconym brak kultury

Robert

Informacja dla osób które chcą tutaj pracować. Pracowałem na budowie przez 10 lat, niestety przez sytuację zdrowotną musiałem zmienić pracę na lżejszą. Załapałem się tutaj na jakiś czas i jestem bardziej delikatnie mówiąc zje*any niż na tej budowie. Ta robota siada tylko na psyche człowieka nic więcej, ludzie rządzący w tej firmie mają nie po kolei w tych pustych łbach. A sama firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) w którym sami szefowie nie wiedzą o co chodzi. Na szczęście zdrowie się poprawiło i zmieniłem pracę. Także każdemu odradzam, lepiej robić cokolwiek innego...

Staś
@Robert

Zgadzam się z Tobą jak masz słabą psychikę nie dasz radyy

Pracownik21

To tylko się cieszyć jak nic nie odpisali, bo jak nie odpisują do 30 czy tam 31 dni to z automatu jest wezwanie anulowane.

Robert

Nie przeczytają do miesiąca to z automatu wycofane.

Dominik

Czy Wy ludzie zrozumiecie że to sklep zatrudnia taką firmę macie żal to do sklepu.

Apcoa

Prawdopodobnie jest pan człowiekiem który nie wie że płaci VAT. A podatki to się same płacą a 500+ to dar od Boga...

@Dominik

Wlasnie oni nie rozumieją. A ja nie rozumiem w czym jest problem, jest znak że parking płatny to jak nie chcesz to nie wjezdzaj w czym jest do cholery problem??

Na jakiej podstawie jakas firma apoca czy jak tam w forlularzu wyciaga dane np nr tel adres zamieszkania? Do czego im to jest potrzebne? Robia sobie baze danych.Na stronie normalny starszy czlowiek nie poradzi sobie ze zdjeciem bo zdjecia z tel sa za duze chyba ze ktos robi nokia 3310. Proponuje nie brac biletow tak zeby im jak najwiecej roboty dac.Bierzcie tylko paragon ze sklepu.Ja teraz bede celowo zasypywal ich reklamacjami

@Marcin

Jest możliwość złożenia reklamacji listownie.

jendraki
@Marcin

nie wiesz policyjne państwo bezprawia (usunięte przez administratora) , kto im dał koncesję na mandaty ,kto jest prezesem ,kto jest w zarządzie , pomyślmy ???

@jendraki

Wymyśliłeś :?

jendraki

Ile ci płacą ?

@Marcin

Na głupotę twoją to już nie ma rady.

Tragedia z tą firmą

Mieszkam we Włocławku. Do marca br. parking pod największą galerią Wzorcownia był zamykany na szlaban, bądź bezpłatny bo szlabany otwarte. Szlabany często się psuły, więc podpisano umowę z tą złodziejską firmą. Parkingi miastowe płatne od pn-pt w godzinach 8-18-ta a tutaj 24h/7 dni w tygodniu. Przecież tam wszystko jest zamknięte w niedzielę oprócz kina! Aż mi się odechciało do tej Wzorcowni chodzić. Mało tego w pobliżu jest Urząd Skarbowy i kilka innych urzędów/firm. Parkingi miasta są za małe, więc ten przy Wzorcowni służył wszystkim. Czy rozwiązało to problem dostępności miejsc? Absolutnie. Tam po prostu nie ma innej możliwości jak zaparkowanie przy Kauflandzie, bo Urząd Skarbowy ma za mały parking. Nie polecam tej firmy, szlabany i bilety na wjeździe były dużo lepsze.

@Tragedia z tą firmą

Boże czy Ty to widzisz.... to rowerem zacznij jeździć a nie tą tłustą dupe wozisz

Obserwator

Ludzie co wy gadacie, że stanąłem na parkingu na 5 minut. Co to ma do rzeczy jest znak że parking płatny więc parkujesz i płacisz albo jedź gdzie indziej. Czy jak wchodzisz do sklepu to pakujesz rzeczy w siatkę i nie płacisz bo ci się należy?? Ci co wystawiają mandaty to tylko pracownicy których praca na tym polega!!!! Czy jak wchodzisz do pociągu i nie kupisz biletu nie liczysz się z konsekwencjami??? To tu jest tak samo widzisz znak że płatny parking, a udajesz głupa że nie widziałeś?? Nie widzisz takiego olbrzymiego znaku?? To do okulisty lepiej się udaj. I brak słów na tych polaczków co myślą że są królami miasta a słoma z butów wystaje.

komedia

Nakładają kary za parkowanie pod sklepem Lidla w czasie gdy klient robi zakupy. (usunięte przez administratora)dane osobowe przy składaniu reklamacji.

Rover 75

Witam, w zgloszeniu reklamacyjnym nie dodałem zdjęcia paragonu z zakupów, ale dodałem zdjęcie z biletu który miałem przy sobie. Nie wiem czy to możliwe ale godzina na bilecie różni się od godziny na wezwaniu czy mogę jeszcze jakoś dosłać zdjęcie owego paragonu na potrzeby rozpatrzenia pozytywnie reklamacji?

@Rover 75

Złóż reklamację jeszcze raz, tym razem dodając zdjęcie paragonu i biletu.

@Bundes

Nie mogę właśnie złożyć reklamacji jeszcze raz, dziwne :(

@Rover75

A na tym bilecie była duża różnica czasu jak na wezwaniu?

Około 5-8min

@Rover75

To powinno przejść, a to był darmowy bilet czy wykupiony tam za ileś? Jak nie otrzymasz reklamacji w ciągu 30 dni to z automatu wezwanie jest anulowane.

nie otrzymasz odpowiedzi*

@Bundes

Tak darmowy bilet. Wziąłem wydrukowałem bilet bez opłacania poszedłem na zakupy, wróciłem z biletem i z paragonem i patrzę a na bilecie i wezwaniu rozbieżność czasowa ok 5-8min.

Apcoa Pracownik
@Rover75

Ale że wezwanie miało być o tej samej godzinie co bilet? Czy o co chodzi? Na bilecie jest dużą czcionką godzina do której mamy wykupiony czas. Niżej jest godzina o której się wydrukowało owy bilet. Na wezwaniu jest godzina wydrukowania owego wezwania. Więc jeśli o to chodzi to tak będą to dwie różne godziny.

Pitbull
@Apcoa Pracownik

Czy regulamin parkowania na terenie Lidl jest taki sam w każdym mieście ? Jeżeli tak, proszę zacytować punkt 3.3 regulaminu. Pobrany bilet? 5-8 minut przekroczonego czasu, z całym szacunkiem do kontrolera ale bardziej papieskim niż sam papież się nie dało być. Rozumiem Panią

Coco

Powiem tak omijać szerokim łukiem parking na którym działa złodziejska firma Apcoa dopuki się przedsiębiorstwo nie przekona że firma działa na szkodę klientów i przedsiębiorstw które ją zatrudniły jesteśmy kierowcami i ja mogę przejechać nawet kilometr dalej żeby coś kupić i gdzie te (usunięte przez administratora) nie działają my klienci nie musimy dokładać jeszcze 95 zł do zakupów i tak właśnie robię wychodzę z samochodu i mam czystą głowę bo nie muszę wsiąść jakiegoś gównianego kwitka żeby wejść i przez 15 minut zrobić zakupy stracą klienta moment podziękują złodzieją pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o APCOA Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w APCOA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APCOA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APCOA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APCOA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APCOA Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APCOA Polska Sp. z o.o.