Supremus Sp. z o.o.

Opinie o Supremus Sp. z o.o.

Edyta

@Paweł, rzucanie takich nieuzasadnionych twierdzeń nie wnosi nic nowego w wątek. Dlaczego twierdzisz, że firma jest nierzetelna? Jakie warunki pracy Ci nie odpowiadały? Uzasadnij swoją wypowiedź, każdemu z Nas będzie łatwiej się wtedy do tego odnieść i rozmawiać.

Paweł

Nie polecam tej firmy, są nierzetelni(usunięte przez administratora) Odradzam.

Grejs

Ja jestem zadowolony i jest to pierwsze miejsce w którym naprawdę ktoś się ze mną liczy i zauważa gdy się staram a staram się zawsze. Uważam ze Ci co krytykują to albo mają coś za uszami albo nie potrafią spojżeć krytycznie w lustro. Pieniadze nie są najważniejsze ale tu akurat mam płacone dobrze i jestem dodatkowo nagradzany i premiowany co miesiąc

Przesadzacie

Nie wiem z czym niektórzy mają problem. Samochód hybrydowy dają, zarobki na rękę mi wychodzą 4,5 tyś (inni zarabiają trochę mniej lub trochę więcej), smartfona nowego dostałem. Trzeba mieć prawko i być niekaranym. To dobra oferta.

WPR

A może to Jam właśnie zmniejszył konkurencję o jednego kandydata (?) ;-)

Am

Ogólnie to chyba wiadomo, praca jest w Warszawie, wystaczy tylko do nich wysłać CV, co ja akurat polecam, bo firma jest naprawdę w porządku, serio tak jest

pzdr

Ale teraz on chyba pracuje na inne konto @były pracownik jak dla mnie to nie można nikogo oceniać po tym co robił kiedyś. Najwidoczniej teraz doszło do jakichś zmian bo nikt nie narzeka na warunki pracy i nikt też się nie zwalnia, więc po co te dociekania?

wik

najlepiej chyba aplikwoac do nich jako kierowca innych ofert chybanie maja

adrian

wlasnie do mnie dzwonili zeby przyjs na rozmowe, mowicie ze nie warto ?

kierowca

jest tak jak koledzy piszą nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o Supremus Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supremus Sp. z o.o.