Opinie o Schindler Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Schindler Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Schindler Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schindler Polska w Warszawa

Gosc

Chcialbym sie zapytac kogos Kto instaluje 3300 lub 3350(xl) jaki jest sredni czas jaki jest potrzebny na instalacje tej windy

@Gosc

Ilość przystanków + jeden dzień, tak mniej więcej.

Mariusz
@Zebra

To szybko. Długo się czeka na realizacje zlecenia? Terminy są bardzo odległe czy firma to robi praktycznie od ręki?

@Mariusz

Nie posiadam wiedzy odnośnie czasu realizacji. Myślę że jest to minimum pół roku, jak nie dłużej. Sam montaż to jest moment przy zgranej ekipie. Do tego dochodzi czy na odbiór przekazanie i inne formalności.

Patryk
@Mariusz

Terminy to kilka miesięcy ale i tak szybko w porównaniu do innych.

ward leonard

WItam. Chciałem zapytać odnośnie konserwowanych dźwigów. Czy konserwacja Schindler zajmuje się typowo dźwigami tylko Schindler ? Czy idąc do waszej firmy na konserwatora moge spodziewać się, że dostane pod swoją ' opiekę ' przeróżne dźwigi? licencje tradycje monitory itd Jak to wygląda ?

@ward leonard

Pewnie zależy od regionu ale większość to Schindler, dostaniesz na początek coś prostego.

ward leonard
@Zebra

Pracujecie w zespołach dwuosobowych czy w pojedynkę ? Jaką ilość dźwigów ma konserwator pod swoją opieką ?

@ward leonard

Przy krótkich przeglądach raczej w pojedynkę, rozszerzone i naprawy we dwójkę, na każde urządzenie i czynność jest określony czas. Co też jest czasami uciążliwe. Zależy jakie urządzenia ale około 100 w górę.

kondensator
@ward leonard

Zależy w jakim mieście i na jaki rejon trafisz. W Warszawie przeważnie są Schindlery. Są różne obce dźwigi, ale przeważnie koncernowe czyli dźwigi firm na K i na O. Jeśli trafią ci się takie dźwigi to jest paru gości co je znają i w razie co pomogą.

Zofia
@kondensator

A wiesz może jak to wygląda w innych miastach? :)

Nie polecam rozmów rekrutacyjnych o pracę w firmie Schindler. Strata czasu.

Idziesz na rozmowę i okazuje się ze wszystko pięknie, ładnie. Na koniec słyszysz: „skontaktujemy się z panem i damy odpowiedz do....” i okazuje się ze odpowiedzi nie uzyskasz. Zaznaczę ze to było już na etapie rozmowy, wiec info zwrotne porostu wypad dać. To pokzuje ze firma z zewnątrz pienie, ładnie, cuda na kiju. A jak jest naprawdę to można przekonać się samemu.

Mój (moja odpowiedz) tez skasowali. Bo nie wygodny to był wpis i prawda w oczy kole.

stały bywalec
@Kandydat

do tego sugeruje się przyzwyczaić usuwanie postów jest tutaj normą

@stały bywalec

Nie ma do czego się przyzwyczajać bo to nie jest lektura codzienna. A co jeszcze Stały Bywalec możesz powiedzieć o Schindler? Podziel się wiadomościami na temat tej firmy

Stały bywalec

A co chcesz wiedzieć?

Nowy kandydat
@Stały bywalec

Witam, dołączę do tematu, bo w sumie na rozmowę na Kiero nie poszedłem i widzę ze i dobrze zrobiłem. No to zależy co wiesz Stały bywalec. Dawaj po kolei.

@Kandydat

To w takim razie po co je przeprowadzają? I w ogóle jakie kryteria trzeba spełniać żeby dostać te prace, i jak z zarobkami?

@Kandydat

Dzień dobry, dokładamy wszelkich starań aby informacje zwrotne dla kandydatów, z rozmów rekrutacyjnych były zawsze przekazywane w ustalonym terminie. Bardzo proszę o kontakt e-mail w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Angelika Staniak, dział HR, angelika.staniak@schindler.com

Omijać
@Kandydat

Potwierdzam, nie dają odpowiedzi. Najlepiej zadać im konkretne pytania, a wtedy wychodzi brak odpowiedzi na proste pytanie. Widać że szkoda czasu.

Podwyżka

Przez ostatnie lata Schindler był najlepszym płatnikiem ze wszystkich pracodawców korporacyjnych.Niestety od 3 lat nie ma podwyżek a jak są to tak jak w zeszłym roku 200 zł brutto.Dla porównania w Kone dali 1000 zł w Otisie 700.Czas żeby i nasza firma się ruszyła w tym kierunku bo konkurencja zostawia nas daleko w tyle.Co rusz słychać niezadowolonych którzy chcą odejść.Szkoda bo firma jeszcze pare lat temu była numer 1 na rynku.

Zenek
@Podwyżka

A w Kone to gdzie tyle dają? bo Ostatnia podwyżka dla konserwatora to była w granicach 50-80 brutto :-)

Koniak
@Zenek

Bzdury piszesz w kone były podwyżki w tym roku po ok 1000pln dla konserwatora.

Zenek
@Koniak

A to sorry to może dla tych co pracują rok, bo dla tego co 10 to nie starczyło :)

Koniaczek
@Zenek

U nas ja jako młody kons ( 2 lata doświadczenia) mam 7700 podstawy brutto. Myślałem o przejściu do Schindlera. Widzę, że chyba nie ma sensu? Ile mogę u Was dostać?

Kone
@Koniaczek

Bzdury gadasz i na pewno nie masz takiej podstawy.

@Koniaczek

Mam 10 lat doświadczenia - głównie montaż, teraz trochę serwis i mam trochę ponad 6000 brutto. Czyli nowym muszą dawać więcej żeby przesli do Schindlera.

Leniwy

Ja po 15 latach pracy mam 3300 brutto

Tytus
@Podwyżka

A ile dostanie u was nowy, ok. 13 lat doświadczenia?

Kazimierz

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Schindler na szarym końcu

Tak źle już dawno nie było i nie ma co się zasłaniać obecna sytuacja polityczną. Schindler zawsze był atrakcyjnym pracodawca, wyróżniał się na tle konkurencji. Teraz firma jest na szarym końcu biorąc pod uwagę korpo z branży, a także tzw prywaciarze są bardzo konkurencyjni dla Schindlera. I nie oszukujemy się odbije się to na jakości usług firmy. Bo kto za głodowe pensje będzie walczył o dobre imię firmy...?

Iza
@Schindler na szarym końcu

Możesz coś więcej o tym napisać? Wynagrodzenia są na niskim poziomie? Może są jakieś realne szanse na awans...

Oro
@Iza

Wynagrodzenia jak na dzisiejsze czasy są bardzo niskie, firma płaci teraz najniższe stawki spośród wszystkich korporacji z branży działających na terenie Polski.

Magdalena
@Oro

najnizsze stawki wsrod konkrencji ale nie mowa tutaj o najnizszej krajowej ? czy 4,5 na reke to mozna zarobic czy to jednak nieosiagalne?

Były Pracownik

Witam, dodam od siebie przysłowiowe trzy grosze, jako były pracownik, który notabene spędził w tej firmie kilka lat. Firma jak firma, są lepsi i gorsi współpracownicy. Ekipa z którą ja pracowałem (konserwacja na specyficznym rejonie) to ludzie za którymi tęsknię do tej pory. Co się tyczy kierownictwa, tu bywa różnie. Dużo obietnic, dużo gadania, brak podwyżek. Obietnice, mydlenie oczu. Od strony technicznej, firma bardzo dobra, wysoka jakość szkoleń, dobry dostęp do dokumentacji. Dobry kontakt z magazynem (pozdrawiam serdecznie chłopaków). Wspaniały dział HR. Największe bolączki, to brak sensownych podwyżek (po uzyskaniu rejonu, kompletu uprawnień i "wykazaniu się" na specyficznym rejonie). Już o niektórych komentarzach kierownika regionalnego (którego serdecznie nie-pozdrawiam) nie będę wspominał. Jak ktoś jest młody i chce wejść w branżę, to polecam. Specyficzne sterowania i rozwiązania dźwigowo-schodowe, można się dużo nauczyć od ludzi z doświadczeniem. Dla ludzi z doświadczeniem, wszystko na papierze, nic na gębę.

@Były Pracownik

Jaki rejon polski jeśli można wiedzieć.

Były Pracownik
@Zebra

Centrum Polski, takie duże miasto ;)

Aplikant

Może ktoś zechce się podzielić jak wygląda finansowo praca na serwisie w Krakowie? Czy z pakietem uprawnień elektryki, hydrauliki, platformy schody i chodniki można na podstawie osiągnąć zarobki 6000 zł netto?

Nie

@Zebra

Dziękuję za opowiedz, może zechcesz jeszcze powiedzieć coś na temat pełnienia dyżurów, jak to u Was wygląda?

Xxx

Chyba brutto

@Aplikant

Dzień dobry, na tym etapie nie możemy ujawnić informacji na temat wynagrodzenia. Zależy ono nie tylko od posiadanych uprawnień, ale również od wielu innych czynników np. wiedza, doświadczenie, umiejętności. Oferta zatrudnienia wraz z kwotą proponowanego wynagrodzenia jest przedstawiana kandydatowi w ostatnim etapie rekrutacji. Dyżury na stanowisku konserwatora są tygodniowe i odbywają się zgodnie z harmonogramem ustalonym przez przełożonego. By poznać konkretną ofertę oraz bardziej szczegółowe informacje na temat dyżurów, zachęcam do złożenia CV i udziału w procesie rekrutacyjnym. Pozdrawiam, Wiktoria Binduga, Dział Rekrutacji

@Schindler Polska

Dziękuję za odpowiedź, jeżeli dobrze zrozumiałem pracownik pomimo 8 godzinnego dnia pracy dodatkowo pełni 16 godzinny dyżur przez okres 7 dni, w takim wypadku w Państwa firmie wychodzi na to że zamiast 168 / 176 godzin, w miesiącu pracuje się po 280. Jak często takie sytuacje mają miejsce?

@Schindler Polska

7 dni dyżuru razem z podstawowym wymiarem pracy do daje w miesiącu jakieś 280 godzin. Coś jest nie tak, jak dokładnie pracuje wasze pogotowie dźwigowe?

@Nowy

Ciekawe co wam nasi odpowiedzą? ????

@Aplikant

Dzień dobry, Dyżury w firmie Schindler są pełnione w systemie tygodniowym. Pracownicy otrzymują dodatkowe wynagrodzenie z tytułu pełnienia dyżuru. Pogotowie/dyżur nie jest równoznaczny z czasem pracy, jedynie czas faktycznego wykonywania pracy w trakcie dyżuru jest traktowany jako czas pracy i rozliczany zgodnie z przepisami kodeksu i wewnętrznymi regulaminami. Zapraszam do złożenia aplikacji i udziału w procesie rekrutacji, w trakcie którego będzie mógł/mogła Pan/Pani uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat działania pogotowia w naszej firmie. Pozdrawiam, Wiktoria Binduga, Dział Rekrutacji

robol
@Aplikant

Z dyżurami jest tak że jeśli jesteś chętny to wypadnie ci raz na miesiąc albo na dwa miesiące. Generalnie w Warszawie we wszystkich brygadach są chętni na dyżury, więc jak nie chcesz to wcale nie musisz dopóki jest komu jeździć, są tacy konserwatorzy co biorą dyżurów ile się da, a są tacy co nie biorą wcale. Wiadomo że na początku musisz poznać Schindlerowskie sterowania także przez pierwsze kilka miesięcy pracy to cię wręcz nie wpuszczą na dyżur. Dyżur jest jednak wpisany w stanowisko konserwatora i jak nie będzie ochotników to ci mogą przydzielić.

Inflacja Co Dalej, jak żyć...?

Czy firma ma zamiar podnieść pensje pracownikom z racji inflacji? Czy jak dotychczas tylko będą podnosić ceny dla klientów, zapominając o tym że pracownicy tak naprawdę z miesiąca na miesiąc zarabiają coraz mniej, ponieważ ich wypłaty zjada inflacja. Ceny części na przestrzeni kilkunastu miesięcy wzrosły o kilkadziesiąt procent. Wypłaty, przynajmniej na konserwacji stoją w miejscu.;(

WAW

Pracuje w firmie od kilku lat , jest to miejsce przyjazne wszystkim komu się chce pracować . Można tu spotkać wspaniałych ludzi dzięki którym można osiągnąć naprawdę wiele . Polecam ta firmę

Su

Spoko

Andrew0678

Dzień dobry. Jestem po wstępnej rozmowie o pracę w Schindler. Posiadam komplet uprawnień. Podczas rozmowy zaproponowano mi (usunięte przez administratora)brutto na umowie i poinformowano że nie mam co liczyć na więcej. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na ten temat?

@Andrew0678

Dzień dobry, na etapie wstępnych rozmów rekrutacyjnych nie przedstawiamy kandydatom konkretnej oferty zatrudnienia (dot. poziomu wynagrodzenia). Czy mógłby Pan powiedzieć gdzie dokładnie odbyło się spotkanie i jakiego stanowiska dotyczyło? Pozdrawiam, Angelika Staniak, dział HR

konserwator wawa

co jak co ale muszę przyznać ze w koncu firma się postarala. 1200zł podwyzki i w koncu wskoczylem na prog zarobków konserwatora. nie jest to moze tyle ile chcialem ale i tak na plus. szóstka z przodu więc jest dobrze\ polecam

Schindler Bielany
@konserwator wawa

6 z przodu brutto czy do ręki podstawy.

konserwator wawa
@Schindler Bielany

z dyzurem ponad 6 na czysto

Jakie jest wynagrodzenie pomocnika , rozpoczynającego karierę w Warszawie ? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia, może na coś liczyć ?

@Michał

Witam serdecznie, poziom wynagrodzeń jest uzależniony od kilku czynników, przede wszystkim od poziomu kompetencji kandydata tj. np. poziom wiedzy i umiejętności technicznych oraz doświadczenia. Jeżeli chodzi o formę umowy jest to zawsze umowa o pracę. Oferujemy dwuskładnikowe wynagrodzenie, składające się z płacy zasadniczej + premii regulaminowej. Dodatkowo posiadamy rozbudowany pakiet benefitów i świadczeń socjalnych, m.in prywatna opieka medyczna i dostęp do platformy mybenefit. Zachęcam do aplikowania i rozmowy w celu uzyskania większej ilości informacji dot. zatrudnienia. Angelika Staniak, dział HR, angelika.staniak@schindler.com

Otis konserwator

Na ile może liczyć konserwator z doświadczeniem mający komplet uprawnień dźwigi elektryki hydrauliki i schody

@Otis konserwator

Witam serdecznie, poziom wynagrodzeń dla Konserwatorów UTB jest uzależniony od kilku czynników, przede wszystkim od poziomu kompetencji kandydata tj. np. poziom wiedzy i umiejętności technicznych oraz doświadczenia. Jeżeli chodzi o formę umowy jest to zawsze umowa o pracę. Zachęcam do aplikowania i rozmowy w celu uzyskania większej ilości informacji dot. zatrudnienia. Angelika Staniak, dział HR, angelika.staniak@schindler.com

Witam, czy program stażowy w tej firmie na okres 3 miesięcy jest płatny? W ogłoszeniu jest jedynie napisane, że to umowa o staż/praktyki.

@Kandydat

Dzień dobry, tak, jest to płatny program stażowy. Pozdrawiam serdecznie, Angelika Staniak

@Kandydat

Witam serdecznie, tak, program jest płatny. Zachęcam do kontaktu w celu uzyskania większej ilości szczegółów, Angelika Staniak, dział HR, angelika.staniak@schindler.com

Riki martin

Witam. Mam w poniedziałek rozmowę w sprawie pracy na magazynie w tej firmie. Czy może mi ktoś napisać jakich zarobków mogę się spodziewać umowy i godzin pracy?

Platon
@Riki martin

3000 brutto

@Platon

Witam serdecznie, poziom wynagrodzeń jest uzależniony od kilku czynników, przede wszystkim od poziomu kompetencji kandydata tj. np. poziom wiedzy i umiejętności technicznych oraz doświadczenia. Zachęcam do aplikowania i rozmowy w celu uzyskania większej ilości informacji dot. zatrudnienia. Angelika Staniak, dział HR, angelika.staniak@schindler.com

franklin

A ile dostanie osoba zatrudniona jako pomocnik konserwatora zanim zrobi uprawnienia udt?

@franklin

A nie lepiej sprawdzić u źródła i zadzwonić do kadr - (usunięte przez administratora)lub rekrutacja@pl.schindler.com

Marian
@franklin

Jak chcesz iść na pomocnika konserwatora to idź do mniejszej firmy tam się nauczysz o wiele więcej nie startuj do żadnego koncernu tutaj nauczą cię resetowania i tyle

franklin
@Marian

A jakie są stawki pomocnika w schindlerze ?

@franklin

Zadzwoń do kadr, i im zadaj to pytanie patafianie

Alojzik

2100zł. i ajntopf .

@Alojzik

Witam serdecznie, poziom wynagrodzeń dla Pomocników Konserwatora jest uzależniony od kilku czynników, przede wszystkim od poziomu kompetencji kandydata tj. np. poziom wiedzy i umiejętności technicznych oraz doświadczenia. Jeżeli chodzi o formę umowy jest to zawsze umowa o pracę. Zachęcam do aplikowania i rozmowy w celu uzyskania większej ilości informacji dot. zatrudnienia. Angelika Staniak, dział HR

świeży kons

Ile w firmie schindler może dostać świeżo upieczony konserwator? Wcześniej pracowałem rok jako pomocnik w małej firmie. Jak to wygląda jest podstawa + premie?

@świeży kons

Możesz liczyć na wynagrodzenie podstawowe + premie + dodatkowe świadczenia motywacyjne. Warto skontaktować się z działem HR: rekrutacja@pl.schindler.com lub (22) 549 21 00.

młody kons
@Dark

Możesz podać jakieś przybliżone kwoty dla młodego konserwatora? Z góry dzięki.

Maja
@świeży kons

Jeżeli masz już jakieś doświadczenie, z pewnością możesz spróbować negocjować swoją stawkę. Czy składałeś już CV do firmy, czy dopiero planujesz to zrobić? Jeśli weźmiesz udział w rekrutacji, zachęcam Cię do opisania tego procesu. Innym osobom na pewno przydadzą się tego typu informacje.

świeży kons
@Maja

Maja czy masz może informacje o jakiś Widełkach stawki w moim przypadku? Dopiero zastanawiam się nad zmianą pracy.

stary konserwator
@młody kons

2800 brutto

@stary konserwator

Konserwator

Z tego co się orientuje Schindler ma stabilne warunki zatrudnienia. Byłem na rozmowie o pracę i jest bardzo optymalnie i właśnie to mi się spodobało. Wiem, że szukają konserwatorów do Wawy, Krakowa i Białegostoku. Wszystkich pytających się o wynagrodzenie itp, najlepiej się przejść na rozmowę, będzie wszystko wyjaśnione lub zadzwonić i się dowiedzieć u źródła. Pozdrawiam

@Konserwator

Mnie rozczarowali. Wnioskowalem na rozmowie kwalifikacyjnej 8000- 9000 zł na rękę , zaproponowali 7000. Zrezygnowałem. Otis spełnił moje oczekiwania.

tolek

Jak wyglądają zarobki konserwatora w waszej firmie ?

Mieczysław
@tolek

Mam pytanie ile urządzeń przypada na konserwatora w Warszawie

@tolek

Wszystko zależy od Twojego doświadczenia i umiejętności. Wynagrodzenie składa się z podstawy + premii + dodatków motywacyjnych, więc naprawdę trudno to oszacować. Warto skontaktować się z działem HR: rekrutacja@pl.schindler.com lub (22) 549 21 00.

konstis
@Dark

Ja słyszałem że ziomek który przeszedł z otisa dostał 7500 tylko żeby nie było lipy na angażu wpisali mu specjalista ds. ... a goni jako konserwator. Można - można...

Kobyła
@konstis

brutto ?

Maja
@Kobyła

Czyjeś zarobki nie powinny Cię tu raczej zajmować, skupmy się lepiej na Twojej osobie. Rozumiem, iż pracujesz w Schindler Polska, dlatego też namawiam Cię do opisania nam tego, jak wyglądają tam warunki pracy z Twojej perspektywy. W jaki sposób określiłabyś atmosferę, która panuje między pracownikami wspomnianego przedsiębiorstwa: jest już na tyle dobra, że nie wpływa na jakość wykonywanych przez Was obowiązków?

@Dark

3500 brutto po kilkunastu latach pracy. Firma porażka.

Tie
@Konserwator

Brutto? Ziom, w (usunięte przez administratora)tyle na rękę dostaniesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Schindler Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Schindler Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schindler Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schindler Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schindler Polska?

Kandydaci do pracy w Schindler Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schindler Polska