Opinie o Schindler Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Schindler Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Schindler Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schindler Polska w Warszawa

Lajkonik

Schindler Polska poza dobra pracą daje swoim fachowcom dobre zarobki. Sądzę, że nie ma się co czepiać jakichś drobiazgów.

@Lajkonik

A na jakie zarobki może liczyć w Warszawie konserwator (UDTkat 1+H) z ponad 10 letnim doświadczeniem branży?

Były
@Tabaluga

na 3200zł brutto pełna dyspozycyjność 7/24h samodzielność i kreatywność, lojalność

@Były

Niewieże, to niemożliwe żeby gdzieś takie stawki jeszcze były

@Tabaluga

Miało być : nie wierze, oczywiście

Fachura

Dla dobrego fachowca są tu dobre zarobki więc nie ma co szukać innej firmy. Zawsze znalazło by się coś do czego można się przyczepić. Po co to robić, jak jest dobrze to pracuję a jak źle szukam innej roboty!

Kapiszon
@Fachura

I tak czymać, kolego, tak czymać.

Młoda

Jak tu się można dowiedzieć o firmie jak opinie są tak różne?

cerber

Witam, Pracowałem w firmie Schindler Polska przez kilkanaście miesięcy, odszedłem z własnej woli, bo skusiły mnie lepsze warunki finansowe - z perspektywy czasu wydaje mi się, że chyba już bym tego nie zrobił. Benefity dotyczą wszystkich pracowników, jeśli ktoś tylko chce się dokształcać to może liczyć na wsparcie. Oczywiście standardem jest pakiet medyczny i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach. Co do warunków finansowych to uważam, że są na przyzwoitym poziomie - mam tu na myśli przede wszystkim konserwatorów, ale z tego co mi wiadomo to również w montażu można liczyć na uczciwe pieniądze. Praca konserwatora nie jest lekka, ale żeby zarobić takie pieniądze w innych serwisach to naprawdę trzeba się nieźle narobić - wiem, bo mam porównanie . Narzędzia pracy (sprzęt PPE, narzędzia, elektronika, samochody) to kolejny duży plus - firma dba o komfort i bezpieczeństwo pracy. Bardzo dobrze wspominam też ludzi. W okresie wdrożenia mogłem liczyć na duże wsparcie. Pozdrawiam ekipę z serwisu, back office, magazynu i call back'u.

Makarena
@cerber

Z ciekawości o jakich pieniądzach mówisz? W innym koncernie mam ok 7500 brutto z premia. Chociaż słyszałem że ostatnio koncerny lubią zatrudniać konserwatorow w cenie kasjera z Lidla ( 3500 brutto) .

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maja

@ja12 wspominasz o wywiadzie. Czy masz na myśli ten, który znajduje się tu na gowork.pl? Właśnie zapoznałam się z jego treścią i w związku z tym mam do Ciebie pytanie. Mógłbyś się odnieść do wymienionych w wywiadzie benefitów? W swoim komentarzu piszesz, że "dział HR jest mocno rozbudowany bez korzyści dla pracowników". Natomiast w wywiadzie przedstawiciel firmy wymienia między innymi takie benefity jak dofinansowanie nauki, nauka angielskiego, opieka medyczna, Fundusz Świadczeń Socjalnych. Jak wygląda to w chwili obecnej?

ja12

Kiedyś to była spoko firma. Teraz kadra zarządzająca tj. towarzystwo wzajemnej adoracji. Liczą tylko benefity dla siebie. Prezes chce się podlizać dyrektor HR i wykonuje jej polecenia a ona ma wizję najlepszą dla swojego działu. Dział HR mocno rozbudowany bez korzyści dla pracowników. Jeśli chodzi o wywiad to trochę za ten wywiad zapłacili więc jest taki ile kosztował.

ja12

Mona

Spoko firma bez sensacji prowadzi swoją działalność.

Młoda

Tak mało wpisów o aktualnej sytuacji firmy, jak się tam ludziom pracuje, szkoda. Myślę sobie, że pewnie jest dobrze i nikomu nie chce się pisać. Grzyby było inaczej to pewnie wpisów byłoby dużo więcej.

anonymouse

Tak dzwon na recepcje Powiedzą Ci coś wiecej na ten temat

Młoda

Interesuje mnie praca dla "ambasador Innowacyjności 2017 - Program Stażowy Schindler " Czy ktoś słyszał coś więcej o takiej pracy?

nowy?

jak wyglada kwestia "kasowa" na stanowisku doradca techniczno-handlowy? Może ktoś podrzucić ile w rzeczywistości sie zarabia ? Są targety? jakie auto? jak wyglada sytuacja z home office?

Maja

@Nie zadowolony z Schindler proszę o zamieszczanie w tym wątku tylko komentarzy dotyczących pracy w Schindler Polska.

Nie zadowolony z Schindler

Jesli szukacie pracy jako monter wind to polecam ELevator Plus, praca w Szwajcarii za bardzo dobra kase..(usunięte przez administratora)

niezadowolony
@Nie zadowolony z Schindler

Jestem tu od kilku miesięcy. Do dnia dzisiejszego mam rozpaprane kilka wind zawsze coś brakuje niepasuje , trzeba czekać na częsci żeby skończyć. Nie skończysz nie dostaniesz kasy. Chora atmosfera ale może ktoś lubi to zapraszam.

Natalia

Schindler Polska to fajna firma i już złożyłam cv, myślę, że dobrze zrobiłam?

Kris

Witam. Na jakie wynagrodzenie może liczyć pomocnik montera, a na jakie wynagrodzenie samodzielny monter w mazowieckim?

Iza

@Komserwa Myślę, że ktoś inspiruje takie osoby jak Ty do pisania opinii negatywnych o Schindler Polska. może Twoja nowa firma chce utrącić konkurencję? Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma, ciekawa jestem kiedy Twoja nowa firma będzie złym pracodawcą.

Maja

@Daniel czym przejawia się ten brak szacunku, o którym wspomniałeś? W wywiadzie przedstawiciel firmy wspomina o licznych benefitach w firmie. I właśnie małej rotacji pracowników, co może wskazywać na trochę inną sytuację niż przedstawiasz.

Komserwa
@Maja

Pracuje w innej firmie niż schindler ale w środowisku ogólnie znanym faktem jest że biuro nie szanuje tam konserwatorow. Szkoda tylko że nie wiedzą że dzięki nim żyją, bo wiekszosc konserwatorow mogła by wykonywać ich zadania. Natomiast jak by Panie z biura poszły na dźwig naprawić usterkę to by się zakrztusily i nic nie zrobiły. Niewiele firm z tej branży zdaję sobie sprawę jak ważnym ogniwem są konserwatorzy.

Daniel
@Maja

A co mają wspólnego benefity z tym jak się traktuje ludzi i w jaki sposób się do nich odnoszą pracownicy biurowi i kierownictwo. Widzę Paniusiu ,że masz zawężony tok myślenia i nie za bardzo masz co robić bo siedzisz i monitujesz wpisy - ale dobrze ,trzeba dbać o dobry wizerunek firmy :).A benefity dostają nieliczni,czyli tacy ,ktorzy często goszczą w biurze.....

Maja

@Daniel co sprawia, że masz właśnie taką opinię o firmie?

Daniel

Odpowiedź jest prosta ,brak szacunku do pracowników ,

Maja

Jakimi kanałami Państwo rekrutują i jakie są niezbędne kwalifikacje? W jaki sposób motywują Państwo swoich pracowników? Na te i więcej pytań odpowiedź znajdziecie w wywiadzie z Dyrektor firmy Schindler Polska. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,97080,wywiad-monika-majcher @oferent czy znalazłeś tam odpowiedzi na nurtujące Cię pytania?

Zostaw merytoryczną opinię o Schindler Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Schindler Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schindler Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schindler Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schindler Polska?

Kandydaci do pracy w Schindler Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schindler Polska