Opinie o Energy Match Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Energy Match Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Energy Match Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energy Match Sp. z o.o. w Warszawa

nojaknie

Dobry pierwszy krok w branży energetycznej, to na pewno. Luźna atmosfera, młody zespół, bez wszystkich minusów dużego korpo.

Mariusz Nowak

Daria i ja pracowaliśmy tam w 2015 i na początku 2016 r. dosyć młody team, płaska struktura, praca w zależności od stanowisk albo stała albo projektowa, z przelewami nigdy nie było problemu. Wskazana co najmniej dobra znajomość jęz. angielskiego - zarząd to Holendrzy, więc komunikacja w firmie odbywa się w 80% po angielsku. Dla nas to był bardzo fajny pracodawca, ale trzeba było pójść do przodu. Wspominamy pozytywnie.

PLAY

A great company, all I can say is that we cooperated heavily with them and they always delivered. Great team, great people on board and so are the opportunities in EM.

Wanda

Moja sąsiadka pracuje w windykacji i bardzo sobie chwali. Mówi, że to jej najlepsza praca od lat. Jak tylko będą rekrutować to idę od razu. Chociaż podobno ciężko się dostać, bo szukają konkrentych ludzi do danych zadań.

Przedstawiciel Handlowy

Profesjonalna rozmowa . Prowadzący przedstawił się z imienia i nazwiska oraz stanowiska . Poinformował o etapach rozmowy . Powiedział żeby się nie stresować . Zaproponował napój do picia .

Pytanie jak wyobrażam sobie dzień pracy w Energy Match? Co chciałbym robić zawodowo za 5 lat? Jakie sytuacje mnie demotywują do pracy? Jaki powinien być mój przełożony? Jaka jest moja cecha charakteru której wolałbym nie posiadać? Oraz wiele innych

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
MonikaK

Pracowałam u nich w dziale Obsługi Klienta. To była bardzo fajna praca na studiach, byliśmy naprawdę zżyci razem na tym projekcie. Wspaniała atmosfera, płaska struktura i naprawdę sensowna firma. Zawsze płacili na czas. Polecam.

Mikołaj

Polecam jako pracodawcę oraz jako dostawcę prądu!

Mateusz

Spędziłem u nich dwa lata i wspominam je dobrze. Jak na branżę energetyczną to mała firma i trzeba to brać pod uwagę. Ma typowe wady i zalety firmy o tym rozmiarze, ale jest to fajne miejsce na początek kariery zawodowej.

Pracowałam z EM w 2016 r. i w mojej opinii to bardzo sensowna firma. Często publikowane są ogłoszenia o poszukiwaniu nowych osób, głównie do działu sprzedaży bezpośredniej i obsługi klienta. Firma godna polecenia.

Dorota

Pracuję w BOK od początku roku i jestem bardzo mile zaskoczona. Tu pracują sami normalni ludzie, dla mnie to przepaść w porównaniu z ostatnią firmą, gdzie ocierało się o mobbing. W EM jest spokój i normalne warunki pracy. Atmosfera znakomita, przelewy zawsze na czas. Tylko dostać się jest tutaj raczej trudno, bo to mała firma więc małe działy i liczba pracowników, czyli rzadko szukają nowych osób, ale jak już szukają to warto spróbować.

antekw

Z mojej strony mogę potwierdzić, że stale szukają osób do współpracy i że to dosyć dynamiczna firma. Zawsze płaca na czas, dają szanse przejścia poziomo do innego działu. Warto się zaczepić, ja zostałem na dłużej i sobie chwalę.

Marcel

Jest tak jak piszecie. Jeśli wynegocjujesz dla siebie dobre warunki - warto.

Jimmy

Z tego co mówił kumpel - handlowiec w EM mają GPSy i wszyyyyystko trzeba rozliczać

BYłem widziałem usłyszałem
@Jimmy

a jakie samochody daja??

BYłem widziałem usłyszałem

A jakie samochody daja słuzbowe? z GPS? bo podobno jakies nówki sztuki z salonu i własnie bez gps a nigdzie w sumie nie ma takiej informacji

jenny.zbadz

No ładnie, tyle lipy, to są jakieś zmyślone wpisy! Przecież to jest najlepsza mała firma energetyczna na rynku. Pracowałam dla nich w zeszłym roku i było super. Świetni ludzie.

annam

Tu się chce pracować! Na początku nie rozważałam iść do pracy w branży energetycznej ale przkonały mnie możliwości rozwoju. A takiego zespołu jeszcze w żadnej firmie nie miałam. POLECAM!

MartaKop

Głównie szukają osób do sprzedaży. Mój sąsiad pracował u nich i mówił, że jak najbardziej fair.

Krzyś
@MartaKop

hahahaha. Mój sąsiad pracował, a ja dodaje wpis na stronie odnośnie pracy.

LukeL

Pracowałem u nich na projekcie call center, było ok. Kasa wiadomo bez rewelacji ale premiowane wyniki i fajni ludzie. Raczej pracodawca na początek kariery.

Ania27

Nie mam zastrzeżeń, pracowałam dla nich i wszystko było ok. Bardzo konkurencyjna branża, ale to jedna z lepszych firm.

workhardplayhard

Praowałem w EM w 2015 r. Dynamiczna firma, sporo możliwości wewnątrz struktury. Płacą zawsze na czas. Było naprawdę ok, dobrze wspominam ten czas.

JJ

Nie moge uwierzyc, że tyle złych opinii jest o EM. To pokazuje do jakiego poziomu doszła konkurencja w oczernianiu mniejszych firm w branzy energetycznej. EM to firma relatywnie mała ale w tym biznesie to niejednokrotnie nawet lepiej - załatwienie czegokolwiek oznacza bezpośrednio kontakt z odpowiedzialną za to osobą a nie całą machiną administracyjną. Ich kadrę oceniam jako ludzi kulturalnych i z dużą świadomością biznesową. Warto przeglądać, czy pojawiają sie u nich nowe wakaty, bo można się załapać do fajnego zespołu. Mówię to z perspektywy ich sąsiada z budynku oraz klienta. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Energy Match Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energy Match Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Energy Match Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energy Match Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Koszykowa 54
    00-675 Warszawa