Opinie o Energy Match Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Energy Match Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Energy Match Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energy Match Sp. z o.o. w Warszawa

Edyta Nowy wpis

Ile lat doswiadczenia wymagają od potencjalnego pracownika?

klient Nowy wpis

(usunięte przez administratora) NACIĄGACZE, KRĘTACZE i to dokładnie w takiej kolejności

Karolina Nowy wpis

Nie polecam pracy jako przedstawiciel handlowy, ciężko się napracujecie, a i tak będzie trzeba walczyć występując na drogę sądową o swoje wynagrodzenie

Joanna

@Pracownik, mógłbyś nieco rozbudować swoją wypowiedź? Nie jest ona do końca jasna, a ważne jest, by osoby, które szukają pracy, miały pełny obraz sytuacji. Wnioskuję, że spotkał Cię jakiś problem z wypłatą wynagrodzenia, czy rozmawiałeś na ten temat z pracodawcą? Powiedz proszę, jaki rodzaj umowy jest oferowany zatrudnionym osobom. Czy to praca także dla osób bez wcześniejszego doświadczenia?

Pracownik Nowy wpis
@Joanna

Tak, rozmawiałam na ten temat z pracodawcą i pracodawca najwyraźniej nie chce dopuścić do siebie myśli, że umowa zlecenie i umowa o pracę to umowy starannego działania, więc za sam fakt pracy dla firmy należy się wynagrodzenie, nie za konkretną ilość umów, co więcej, pracownicy zapominają o dołączaniu najważniejszych dokumentów do umowy, a potem próbują zastraszać, mam nadzieję, że jest to odpowiednio rozbudowana wypowiedź, która innym osobom, które zastanawiają się nad pracą w tej firmie, pozwoli na rzeczywiste zapoznanie się z sytuacją.

Przedstawiciel Handlowy

Profesjonalna rozmowa . Prowadzący przedstawił się z imienia i nazwiska oraz stanowiska . Poinformował o etapach rozmowy . Powiedział żeby się nie stresować . Zaproponował napój do picia .

Pytanie jak wyobrażam sobie dzień pracy w Energy Match? Co chciałbym robić zawodowo za 5 lat? Jakie sytuacje mnie demotywują do pracy? Jaki powinien być mój przełożony? Jaka jest moja cecha charakteru której wolałbym nie posiadać? Oraz wiele innych

Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Michael Mo

Nie polecam pracy jako przedstawiciel handlowy, firma ukrywa przed pracownikami, że zrobi wszuski co w ich mocy, żeby nie wypłacić podstawy wynagrodzenia. W efekcie - będziecie ciężko pracować, a w połowie miesiąca okaże się, że jednak nie dostaniecie za swoją pracę pieniędzy

Firma uważa, że jeśli pracownik nie wyrobi 5 umów tygodniowo to można mu zabrać podstawę wynagrodzenia.

Joanna

@he he, czy jesteś pracownikiem firmy Energy Match? Jaka jest Twoja opinia o firmie, ponieważ z Twojego wpisu nie wynika to jednoznacznie. Co najbardziej doceniasz w pracy dla tej firmy? Czy pamiętasz jeszcze swoją rozmowę kwalifikacyjną i jej przebieg? Może chciałbyś napisać o niej coś więcej?

Joanna

@Andrzjdlaczego uważasz, że pozytywne komentarze są fikcyjne? Czy Ty inaczej odbierasz pracę w firmie? Różni pracownicy mogą mieć inne wrażenia z pracy w tym samym miejscu pracy. Nie czyni ich to mniej prawdziwymi.

he he
@Joanna

moze po prostu pracownik który sam je pisał wyjawił tą informacje ;)

Joanna

@Sylwester Rozumiem, że dobrze wspominasz pracę w firmie Energy Match. Jak dawno temu w niej pracowałeś? Mógłbyś powiedzieć jak wtedy wyglądała praca przedstawiciela?

Robert
@Joanna

Nie polecam pracy w tej firmie . (usunięte przez administratora) Po drugie zainwestujesz swój czas i swoje pieniądze których po odejściu z firmy nikt Ci nie odda .

Sylwester

Spędziłem bardzo dobry zawodowo czas jako przedstawiciel pracując dla energy match i nigdy nie miałem problemów z otzymaniem pieniędzy, może jeśli pracujecie ale nic nie sprzedajecie ha ha ha ;)

Joanna

@Wolnyjak długo trwa ta sytuacja? Czyli handlowcy uzyskali tylko podstawę? Czy jeszcze ktoś z obecnych pracowników mógłby się na ten temat wypowiedzieć?

Andrzj

W firmie musi być naprawde kiepsko skoro jej pracownicy sami piszą fikcyjne komentarze

TJ

Zastanawiające jest tylko jedno. Na tej stronie jest cała masa opinii o różnych firmach - są i dobre i złe. Tymczasem w EM są tylko dobre. Nie, w zasadzie nie nie dobre tylko super. I każdy albo pracuje tutaj, albo ma wujka/brata/siostrę/sąsiada który u nich pracuje. A IP autorów wpisów zapewne takie same. Opnie o EM są koszmarne (wystarczy wpisać nazwę firmy - opinie) Nawet na stronie uwaga.tvn coś o nich jest.

Szukacz

Proszę napiszcie mi proszę na jaka podstawę może liczyć specjalista ds. Sprzedaży jakie prowizje i czy auto jest udostępnione do celów prywatnych Pozdrawiam

Jens

Praca dla Energy Match zawsze była dla mnie przyjemnością, bo to ludzie zupełnie inni niż typowi przedstawiciele branży energetycznej a jednocześnie potrafią robić to jak należy. Polecam współpracę.

BJJ

POLECAM TEGO PRACODAWCĘ

Janek85

To moje miejsce pracy od połowy 2016 r. Mamy nieduży ale sprawny zespół, dosyć płaska struktura. Wymogiem KONIECZNYM dla praktycznie każdego pracownika bez względu na dział jest min. komunikatywna znajomość jęz angielskiego - pracujemy blisko z zarządem, który nie mówi po polsku.

mATEUSZ

Spoko na początek

TylkoLegia

Moje miejsce pracy od 2015 r. Załoga stopniowo się uzupełnia ale atmosfera zawsze jest doskonała. Rekrutacja jest prowadzona głównie na stanowiska sprzedażowe - trzeba się tam wykazać głównie kompetencjami w tym zakresie, znajomością branży energetycznej i operatywnością. Jedne z najlepszych warunków dla handlowców w branży.

Falcao91

Moja ulubiona firma energetyczna. Nie koljeny panstwowy moloch z milion proacownikow od niczego, ajak potrzeba cos zalatwic to nie ma komu. Tutaj dzwonisz i załatwiasz od ręki! Mój współlokator pracuje u nich i poleca jako miejsce pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Energy Match Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energy Match Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Energy Match Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energy Match Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Koszykowa 54
    00-675 Warszawa