Opinie o Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o. w Bydgoszcz

Olek

Myślę, że wystarczy być dobrym w pracy a nie będzie powodu do narzekania!

Irena
@Olek

A powody do chwalenia są, czy tylko brak powodów do narzekania? Dla jasności, chodzi mi tutaj o to, czy pracownicy są doceniani odpowiednim rodzajem umowy, benefitami itp. Czy po prostu SiMS to Twoim zdaniem rodzaj pracodawcy, który płaci na czas, dobrze traktuje pracowników, ale nic więcej od siebie nie da?

Artur

Przypominam Ci, że znajdujemy się na forum publicznym, na którym wymieniamy się informacjami o warunkach zatrudnienia i tego typu uwagi są nie na miejscu. Jeśli pracujesz w firmie dodaj obiektywny i merytoryczny komentarz na temat pracodawcy. Chętnie dowiem się więcej o wynagrodzeniu i dodatkowych benefitach.

Dziwny koles
@Artur

Sam do siebie piszesz ,Wow ale jesteś pomylony ???

Hahahaha

Wynagrodzenia i benefity Dobre sobie

News z 1 ręki
@Olek

Plotka poszła że sprzedajesz swoich ... kolesi z pracy i znieksztalcasz obraz i opinie o ludziach na swoją korzyść (usunięte przez administratora) Podobno wszyscy się nie nadają do pracy tylko Ty jesteś ideałem.

Oleksy
@Olek

Nikogo Nie obchodzi co Ty myślisz zostaw swoje złote przemyślenia w notesiku.

Biały rycerz
@Artur

(usunięte przez administratora) Chętnie, wysłuchał negatywną opinię nie muszę Czytać o wynagrodzeniach i benefitach, interesuje mnie co wew. w firmie się dzieje. Nie pouczaj innych bo sam mało wiesz.!!.

peerl

HAhahhai no nie TAAAK PŁACĄ ZA NADGODZINY NOOO!! zawsze płacili dostałeś Drożdżówe ALBO PONCZUSIA !! (usunięte przez administratora)

Popieram
@peerl

Popieram Kto ,naiwny ten naiwny do końca życia..... AMEN jak w pacierzu .

Pseudo Firma
@peerl

Administracja jak zawsze usuwa to co najlepsze gadają o tej Kochaniutkim pseudo-Zakładzie. Ciekawe czy figiel ma płacone za usuwanie komentarzy??? Tak z czystej ciekawości???? ;))))

Hej, czy w firmie Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o. płacą za nadgodziny?

Naiwny jestes

Hahaha śmieszą mnie te pytania nowicjuszy ;)

Parafianie z 1 ławki

Parobków sobie szukają myślą ze bóg wie ile ucilają na cudzej harówie wyzysk,kłamstwo,i (usunięte przez administratora) tfu spluwa..... na was dorobkowicze na kimś nadają się na kompost lub szczaw do słoika żerowisko Hien Patusiarnia

@Parafianie z 1 ławki

Wypowiada się osobą, która używa takich wulgaryzmów. Nie umie zachować kultury wypowiedzi i szacunku do drugiego człowieka wyzywajac go od różnych epitetów. ???????? Gratulacje wysokiego poziomu inteligencji :)

Pamiętaj, że w sieci nie jesteś całkowicie anonimowy :) / piszesz o jakiejś maści na ból (usunięte przez administratora) Ale to ja nadal pracuje , a ty chyba nie ;)

Wszystko byletam utrzymać sie

Ty też nie jesteś anonimowy To so tam pracuj lizusie Elżbiety Falszywcu ,kup se zapas wazeliny Tyraj tam murzynek Elżbiety i kierownika Po całuje mnie mocno w du@#$ Pa

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o. na stanowisko Pracownik serwisu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
julek

Przecież wiadomo od dawna iż w tej firmie za przyjscie do pracy w sobote dają drożdżówke!! swoją drogą ciekawe kto wpadł na ten pomysł przed laty?? może super inteligentny pan kierownik!! który wiadomo że zakorzenił sie sie tutaj do końca życia jest mu dobrze baaa bardzo dobrze !! pozdrawiam tyrających na codzień jak i w nocy a no i przede wszystkim tych w soboty !! smacznego!!

O czym ty piszesz? Nie umiesz złożyć nawet dobrze zdania. Napisać po polsku co masz na myśli a masz czelność tak wypowiadać się o innych? Nawet nie wiesz jakich nazwisk używasz ???? nikt taki w firmie nie pracuje. Piszesz jak taki gówniarz , który został zwolniony bo nic nie umiał :)

Olga

Jeśli firma ma dobra opinię to ludzie to widzą i czują. Po co szukać innego miejsca?

Renata

@Pozytywka, a ile czasu pracujesz w SiMS? Czy Twoim zdaniem można się wiązać na dłużej z tą firmą? Interesuje mnie też czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków. Z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że jesteś usatysfakcjonowana pracą w SiMS i możesz ją polecić osobom szukającym zatrudnienia, zgadza się?

@Renata

Kilka lat. Są tu ludzie co pracują po ponad 10 lat, więc wygląda na to że warto tu pracować dłużej. Praca do końca życia w jakiejkolwiek firmie nie będzie dobrym wyborem, ale 1-5lat myślę że można tu popracować, bez uczucia nudy i wypalenia. Oczywiście zależy to od zainteresowań i obowiązków pracownika, pewnie jak w każdej firmie.. Co do wynagrodzenia.. Jest adekwatne do wykonywanych obowiązków, pod warunkiem że potrafisz negocjować i się wykażesz. Jeżeli to czyjaś pierwsza praca, to na wstępie wątpię, żeby można było liczyć na dużo powyżej minimalnego wynagrodzenia. O awans/podwyżkę trzeba konkretnie powalczyć i się nie poddawać po pierwszym "sorry teraz trudna sytuacja w firmie i nie możemy Ci tyle dać". Jestem zadowolony z pracy i polecam w szczególności osobom które wiedzą co chcą robić albo szukają swojej drogi. Nawet jeśli nie trafią z wyborem pracy, to na pocieszenie zawsze jest tu wspaniała, luźna atmosfera. Co do atmosfery to dodam jeszcze, że pomimo tego że są tu kierownicy, brygadziści, itd., to z prawie każdym normalnie się rozmawia i żartuje bez "Pan'owania". Co do minusów to mam wrażenie że w szczególności kierownicy którzy mają częsty kontakt z klientem i muszą wciskać mu kit to zaczynają tak samo ściemniać pracownikom, a przecież nie o to chodzi. Oni powinni dawać przykład i nie kłamać, żeby pracownicy też byli uczciwi wobec firmy i przełożonych. To taka rada dla niektórych ;)

Kolo
@Pozytywka

Tylko tych co mówili prawdę już w firmie nie ma. Ot taki mamy klimat.

Pawel

Mam staż 10 lat w kompleksowym projektowaniu urządzeń elektronicznych ale widzę po wpisach, że nie ma co składać tam papierów i marnować czasu na rozmowy. Są firmy, które potrafią docenić, zapłacić 200% tego co śmieciowe firmy i to jeszcze z dużym szacunkiem i serdecznym uściskiem dłoni. Po prostu wiedzą, że to się bardzo opłaca na dłuższą metę i przy tym mają szacunek do drugiego człowieka. Większość jednak to śmieciowe firmy ale polecam szukać lepszych i się nie zniechęcać bo takie są. Np. firma produkująca wyważarki z Bydgoszczy inżynierowi za pisanie ciężkiego softu i robienie dobrych projektów pod patenty oferuje 2800 zł na rękę, podczas gdy firma produkująca czujki alarmowe monterowi elektroniki, który lutuje testuje ale też ma możliwość rozwoju na początek płąci 3300zł na rękę. W innej firmie miałem propozycję 5000-7000zł na rękę i widać było, że im zależy. Akurat nie miałem możliwości zmienić pracy więc odpuściłem. Chcę tylko pokazać różnicę pomiędzy firmami w podejściu do pracownika. Warto się starać, szukać i doskonalić swoje umiejętności. Powodzenia życzę wszystkim pracownikom ale również i dobrym pracodawcom. Pozdrawiam

Były pracownik produkcji

Któryś raz wchodze na opinię tej firmy sprawdzić czy może jednak coś się zmieniło. Ale czytając nowe komentarze wyciągam wnioski , ze tak, zmieniło się - na gorsze. Za mojej kariery na produkcji " na fali " było to samo co jest teraz . Pani podobno " brygadzistka " to jest jakas pomyłka. Nie szanuje ludzi. Wyzywa, krzyczy, ubliza i poniewiera. Tylko jej fala jest ta dobra i ma dużo lepiej niż druga. Bo pani brygadzistka musi wyjść zawsze tak jak chce wyjść. Strach pracowników podejść i jej coś zapytać o cokolwiek podejrzewam jest do dziś. Nie ma słów zeby opisać toksyczność tej kobiety. Halo kierownicy- dlaczego nic z nią nie zrobicie? Naprawdę tak głęboko macie opinię o firmie , ze pozwalacie na takie traktowanie pracowników? W każdej firmie znajdzie się taka osoba ale ... Szanujmy się.

Niedługo całkiem ...
@Były pracownik produkcji

unikaj tej firmy jak wilka w złym lesie pracowałes tam to wspołczuje rozumiem ból ale nic tam nie zrobisz ..... odpuść i czekaj tylko czekać jak kopnie w kalendarz :> ona już jest stara to wiesz .... już niedługo jej Rządy się skonczą.. chyba ze jest długo wieczna ?XD :)))) tak po za tym to szkoda czasu na taka pracę w polszy nie opłaca sie $$$ z kasaą wyjedz do anglii lub niemiec tutaj nie szukaj pracy bardziej bedzie sie opłacało

Fuj**ary z Simsa :)
@Były pracownik produkcji

ta firma to Wielkie DNO bez sens sie fatygować tam za marne grosze Brygadzistka to zwykła (usunięte przez administratora) ma (usunięte przez administratora) pod sufitem kazdy to wie tylko nie kazdy chce to mówic na głos bo poleci z pracy banda lizusów jej przytakuje z 1 lini nawet 1 lini są też (usunięte przez administratora) z kims się zadajesz takim się stajesz pozdro

Negatywka

specjalnie podciągana opinia na siłę by zmylić ludzi którzy sie nie orientują w sprawach wew. firmy oceniam negatywnie całość Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie możliwości poprawy

@Negatywka

Ja tylko wyrażam moją opinię i odpowiadam na pytania innych, żeby mogli łatwiej zdecydować czy warto spróbować pracy w tej firmie. Spójrz na to co Ty napisałaś, w skrócie 'ta firma jest zła, bo tak.'. Jeżeli na prawdę możesz coś powiedzieć o SiMSie to byś zrobiła to konstruktywnie, najwyraźniej nie masz żadnej wiedzy i jesteś hejterem. ;) Jak dla mnie zwykły spam.

Pozytwynie Odstrzelony xD
@Pozytywka

jestes NACIAGANA JAK skórka na kiełbase dla mnie to twój wpis to czysta prowokacja smacznej kiełbasy na świeta :)))) haahahhaha

Renata

@Pozytywka, mogłabym zapytać Cię o jeszcze jedną kwestię? Chodzi mi o rekrutacje - czy Zakład Elektroniczny SiMS poszukuje obecnie pracowników? Jeśli tak to na jakie stanowisko? Jak przebiega proces rekrutacji? Jakie wymagania są stawiane przez pracodawcę?

@Renata

Stanowiska i wymagania podane są na stronie http://www.sims.pl/pl/praca/ Poza wymienionymi na stronie to słyszę że wiecznie brakuje ludzi na produkcji ;) Nie wiem jak przebiega proces rekrutacji, na pewno rekrutacja nie ciągnie się tygodniami tylko raczej jest szybko, więc jak jesteś zainteresowanym osobom polecam próbować.

Spoko Cwaniak
@Pozytywka

pozytywka ty się tam kurde nadajesz na produkcje życzę ci tego :))))))))))) Startuj tam

.....

Gorszego syfu nie moglo byc !!!!!

driver
@.....

idz do Novamedia Innovision to zrozumiesz pojecie (usunięte przez administratora) ;)

Renata

@Pozytywka, piszesz, że pracodawca organizuje szkolenia. Czy możesz rozwinąć ten temat? Co to za szkolenia? Powiedz, czy w Zakładzie Elektronicznym SiMS można liczyć na benefity pozapłacowe lub premie do podstawowego wynagrodzenia?

racjonalista
@Renata

z doświadzczenia mówie ci to jest społka prywaciarz załozył te firme pomarz sobie benefitach i premiach do podstawowego wynagrodzenia szkolenie pewnie ci zrobia ale potem za nie zapłacisz z swojej pensji lub ci odciagną

@racjonalista

@Renata pracownik zgłasza swoje propozycje szkoleń w których chce uczestniczyć, a pracodawca podejmuje decyzję czy wysłać pracownika. Leniwi ludzie którym nie chce się szukać szkoleń które im się przydadzą w pracy powiedzą że w SiMSie nie ma możliwości rozwoju, ale to wszystko zależy od chęci pracownika, co wg mnie jest dobre bo po co zmuszać ludzi do 'odklepania' szkolenia - tylko strata czasu i pieniędzy pracodawcy :) ambitni ludzie sami proponują co chcą robić i jak się rozwijać ;) Pracodawca sam z siebie organizuje lekcje angielskiego dla osób, które potrzebują go w pracy. @racjonalista albo nie pracujesz w SiMSie i nie wiesz jak tu jest, albo się obijasz, albo nie potrafisz walczyć o swoje ;)

Pracownik produkcji

Hahahaha - turlam się po ziemi czytając powyższe komentarze. Nieudacznicy zawsze szukają winy w czymś lub w kimś, a niestety prawda jest bardziej bolesna ;) Firma funkcjonuje od ponad 25 lat, zatrudniając na stałe ok. 100 pracowników (spora część pracuje od samego początku). Równajcie się zawsze wyżej, zamiast patrzeć w dół. Wszystkim rozżalonym, mającym ambicje i zdolności zarządcze polecam otworzyć własną firmę, na pewno sobie świetnie poradzą. A wszystkim potencjalnym pracownikom myślącym o złożeniu CV do SiMS'a polecam nie sugerować się zdaniem 2-3 osób wypisujących głupoty powyżej, gdyby było tak źle to byłoby tu kilkaset wpisów, a jest kilka. Patrzcie szerzej

NICK
@Pracownik produkcji

Kilku pisze ..... tysiące czyta . Radze traktować poważnie opinie nie zadowolonych . Zawsze patrzę w górę, zwalnianie ludzi (dosłownie ) między kartonami to nie tylko nie profesjonalne lecz także nie humanitarne . Jeśli firma na rynku funkcjonuje 25 lat i reprezentuje takie standardy pracy , to obawiam się że jeszcze kolejne 100 lat będzie goniła Europe. Rozumiem ze 100 pracowników których zatrudnia to za mało aby wypracować prawidłowe standardy pracy . Oby produkt który tworzy był wyższej jakości .Pracownikom myślącym o złożeniu CV do SiMS'a poleca zastanowienie i refleksie czy warto marnować czas na pracodawce ,który ma w nosie normy i przepisy kodeksu pracy . Zatrudnianie za najniższą krajową przez agencie pracy to ma oznaczać patrzenie wyżej . Dziwny ten horyzont.... Widocznie w SiMS taki jest !!

pracownik roku lizus szefa

hahaahhahaha żałosne gówno pachnie tak samo nawet jeśli wdepniesz w nie 2 razy

ze ściany MUR + drut kolczasty
@NICK

tam nie ma horyzontu ani perspektywy tam jest mur taki jak w chinach wielki nie do przeskoczenia szkoda czasu na taka dziurę zabitą dechami ! -co do pracy niska pensja -nadgodzinny w pracy to norma -toksyczność pracowników 100% -fałsz szukają roboli za pare groszy

KARIEROWICZ
@Pracownik produkcji

TURLAJ SIE DALEJ JA SIE PRZETURLAM PO TWOIM ....

Upadek SIMS nadchodzi .
@NICK

bo oni nie szanuja pracowników z agencji taka prawda nie zasługuja na zadnego pracownika ten zakład powinien runąć

tyle w temacie
@Upadek SIMS nadchodzi .

wy młodzi potraktujcie serio to co piszą tutaj zeby potem nie było

Pozytywka

Opinia nie dotyczy produkcji. Plusy: - pozytywna atmosfera - mili ludzie ze świetnym poczuciem humoru - pomocni koledzy - elastyczny czas pracy - można się zawsze dogadać z kierownictwem jeżeli trzeba gdzieś wyjść albo przyjść do pracy później - różnorodność zadań - nie można się nudzić - możliwość rozwoju, dla chętnych język angielski i szkolenia Wady: - pracownik zaczyna być doceniany finansowo dopiero po długim stażu pracy, pomimo tego że wcześniej wykaże się zaangażowaniem i wiedzą - mało imprez firmowych/integracyjnych ;) - firma nie wie jak docenić wieloletnich pracowników - tylko drobne upominki na 10lecie pracy - takie rzeczy to co roku kazdy pracownik powinien dostawać. - O wiele ważniejsze od docenienia przez prezenty i pieniądze są czyny i słowa, a tego też brak, albo rzadko się zdarza.. - brak zainteresowania ze strony kierownictwa tym co kto robi i jakie ma problemy.. Podsumowanie: dla osób ceniących pracę w miłym towarzystwie lub których obowiązki nie pozwalają na pracę w sztywnych godzinach, dla których pieniądze to nie tylko wszystko i pracują dla swojej satysfakcji :)

gosia

Przez jaka agencje mogę się dostać. Proszę o podpowiedz

smieszek
@gosia

agencje towarzyską :)))))

Plusiak

Praca jak najbardziej ok. Mogę smialo polecić tego pracodawcę. Co prawda brak jasno określonej ścieżki rozwoju ale mają wielu specjalistów od których można się dużo nauczyć.

twoje imię
@Plusiak

chyba cie(usunięte przez administratora) stary idz zrób coś ze sobą ......

znajomy

z tego co wiem wykorzystali tam pracownika i to spoko osobę i porzucili ... tak gadają pracownicy myślę że do władzy doszli dzięki tej osobie i trzeba było się pozbyć ... życie

Potwierdzam
@znajomy

Racja racja Anka S. Duzy potencjał duża wiedza zarzadcza wieksza niż obecnego zarzadu dlatego raziło w oczy ;) obronila wszystkie certyfikaty IRis i byla na każdą obrone w imie firmy gotowa ...

@Potwierdzam

Z tego co pamiętam to Ania broniła tylko z handlowego certyfikaty. Za irysa był odpowiedzialny Tomek, którego również zwolniono a później Andrzej, którego w przeciwieństwie do innych także zwolniono. Może rzeczywiście mieli swoje zdanie na temat zarządzania. Może również szkoda, że Gosia nie chciała ich wysłuchać. Może, może może......

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

o moja Victorio
@Wiktor

cicho tam gargamelu :)!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o.
2.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Pod Skarpą 51A
    85-796 Bydgoszcz
  • NIP: 5542919363 KRS: 0000436166

Zakład Elektroniczny SiMS sp. z. o. o.