counter
3 19 15 5 1
Poznański Nowy wpis
Klient

Czym marketlab tak de facto się zajmuje? na stronie jest wiele informacji o e-Commerce, rewolucji przemysłowej 4.0 coś o automatyzacji, czy główny profil działalności to coś w rodzaju sklepów automatycznych dla carefourra które widać na załączonych filmach ?

Kamila Nowy wpis
@Poznański

Podłączę się pod pytanie i zapytam - na jakie stanowiska można się ubiegać w MarketLab? Czy obecnie są jakieś wolne i poszukują pracownika? Czy trzeba spełniać jakieś określone warunki jako kandydat?

Nick Nowy wpis
@Kamila

Na pracuju są oferty

Mieczysław Nowy wpis
@Nick

Wiesz co szukałem i niestety nic nie widzę. Skoro Ty jakimś cudem znalazłaś to może napiszesz mi jakie stanowiska pracy wymagają obecnie obsady w firmie MarketLab? Być może właśnie od Ciebie dowiem się wszystkiego, co mogłoby mnie zainteresować w związku z tym miejscem pracy. Liczę na Ciebie.

Sabina

@Nieznajoma czy jest szansa na awans?

Ksenia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 352 dni.

Jak wygląda kwestia awansu lub podwyżki w tej firmie?

Ja

@Nieznajoma a trzeba mieć jakieś ochronne ubrania? Łatwo coś zniszczyć?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Iza

@Xx czyli nie narzucają zbytnio ubioru?

Nieznajoma
@Iza

Nie

Jaki dress code obowiązuje w MarketLab Sp. z o.o.?

Xx
@Pytanie

Smart casual, ale w zależności od stanowiska może być inaczej.

Iza

Hej! Jak tam zarobki w tej firmie? Jak się pracuje? Jest dobra atmosfera ?

xx

Pracowałam w MarketLab przez 4 miesiące, aby dorobić na studiach. Jest tam jeden zespół, do którego zawsze są potrzebni pracownicy, bo ilość pracy ciągle się zwiększa. Mówię o zespole analizy obrazu. Jeżeli chodzi o relacje pracowników w firmie to wszystko okej. Wszyscy są na "Ty". Byłam na umowie zlecenie, więc niewiele się wypowiem o benefitach, jakie oferuje MarketLab. Natomiast plusem były codzienne dostawy owoców i kanapek dla pracowników. Atmosfera również była bardzo sympatyczna. Jedyny minus jaki dostrzegłam to godziny pracy i brak możliwości awansu w tym zespole. Pracuje sie od ok. 10 i nie wiadomo kiedy się skończy. Była to raczej praca dorywcza. Jest jeden lider, który koordynuje zespołem przeprowadzającym analizy. Oczywiście nic nie zarzucam pani lider, bo jest wspaniałym człowiekiem. Ten zespół składał się w czasie mojego zatrudnienia z samych studentek. Wynagrodzenie na umowie zlecenie to oczywiście była najniższa stawka godzinowa (14.7 brutto), ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Musiałam odejść ze względu na większe zapotrzebowanie na środki finansowe oraz chęć pracy w kierunku związanym z moimi studiami. Ogólnie polecam pracę w MarketLab, ale na pewno nie na stałe, przynajmniej w tym zespole. :)

magdam

Nie polecam.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie MarketLab Sp. z o.o. w mieście Łódź? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od zatrudnionych na temat MarketLab Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o MarketLab Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

MarketLab Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Piramowicza 9