Opinie o Inovatica Bogumił Zięba w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Inovatica Bogumił Zięba. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Inovatica Bogumił Zięba o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inovatica Bogumił Zięba w Łódź

Administrator Nowy wpis

W Łódź Inovatica Bogumił Zięba prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Administracji. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Czy w firmie Inovatica Bogumił Zięba praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Programista Php, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Czat Bot Nowy wpis

Naprawdę można by się bardziej postarać generując te fake pytania. Firma Inovatica Bogumił Zięba nie prowadzi rekrutacji na GoWork.pl, a nagrody nie są powiązane z tym czy ktoś jest programistą PHP czy n[. Java etc.

xx

Brak informacji zwrotnej po rozmowie, porażka. Oczywiście mail z prośbą o feedback był. A podobno każdemu dają feedback :)

Irena
@xx

A ten mail z tą prośbą to kiedy został tak w sumie wysłany? Ciekawe co jest powodem braku odzewu, może się wkrótce do tego odniosą?

xx
@Irena

Już dawno, sporo czasu po spodziewanym feedbacku. Nie chcę podawać konkretnych dni ;) Choć i tak pewnie by doszli do tego kto to napisał ;)

@Irena

Dzień dobry, nie udało nam się namierzyć maila z prośbą o feedback. Staramy się jednak zawsze wracać do kandydatów. Proszę o ponowny kontakt mailowy, na pewno wyjaśnimy zaistniałą sytuację, jeśli feedback faktycznie nie trafił :) Miłego dnia.

Xx
@Inovatica Bogumił Zięba

To do mnie było. Nie, dziękuję. Nie mam zamiaru się prosić. Wymuszacie pracę na miejscu, przyjazd na rozmowę gdzie traci się czas i pieniądze i tak traktujecie ludzi...

@Xx

Rozumiemy Pana niezadowolenie. Polityka firmy zakłada pewne standardy (praca oraz rozmowa w trybie stacjonarnym), które w naszym rozumieniu najlepiej realizują interesy. Mimo wszystko, życzymy powodzenia i spokojnego dnia :)

xx Nowy wpis
@Inovatica Bogumił Zięba

Po 1 nie pana. Na rozmowie telefonicznej było info, że po okresie próbnym można zdalnie. Na rozmowie na miejscu już niekoniecznie. Niezła rozbieżność i wprowadzanie ludzi w błąd. Tracenie czasu i pieniędzy na dojazd do firmy najlepiej realizuje interesy? Na pewno nie pracownika. Poza tym brak feedbacku po rozmowie jest mocno nie na miejscu i to po prostu brak szacunku dla kandydata.

Czy pracodawca Inovatica Bogumił Zięba motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracownik Inovatica

Cześć, ciekawe pytanie. Jak się spotkam ze znajomymi to zawsze się wymieniamy opiniami jakimi technikami motywacji posługuję się dany prezes ;-) Wiadomo, motywacja to indywidualna sprawa, jednych motywuje kasa, innych ciekawy projekt czy jakieś dodatkowe benefity. Najlepiej po prostu uzgodnić to podczas rozmowy o pracę, a nie czekać, że ktoś potem domyśli.

Olga
@Pracownik Inovatica

Pytanie może ciekawe, ale odpowiedź mocno nietypowa. Zgrabnie pominąłeś temat, czym i jak Was szef motywuje w TEJ firmie. Zamiast tego opowieść: a to znajomi, a to jak bywa, a to co najlepiej zrobić... Pytanie było bardzo konkretne, więc nie wiem, po co je rozmydlasz?

@Olga

Cześć, z tego co wiem to dla większości osób motywacją w tej firmie są wynagrodzenie i ciekawe projekty. W innych firmach jest chyba podobnie, bo połączenie motywacji zewnętrznej (pieniądze) i wewnętrznej (możliwość realizacji swoich aspiracji) wzajemnie się uzupełniają. Od strony psychologii biznesu i przywództwa to też bym wskazał standardowe elementy jak np. wyznaczanie celów.

Olga
@Piotr

Czyli nie jest najgorsze to wynagrodzenie? A czy to będzie problem żebyś napisał ile dokładnie zarabiacie, jeśli to jakaś tajemnica Firmowa to spoko, zrozumiem pozdrawiam serdecznie

@Olga

@Olga gdyby nie było konkurencyjne to firma siłą rzeczy już dawno nie byłaby obecna na rynku. Podobnie jak większości firm wynagrodzenia nie są jawne. Proponuję po prostu aplikować i sprawdzić.

Justyna
@Piotr

Piszesz o kasie, motywacji, realizacji aspiracji, a mnie ciekawi co ze szkoleniami? Są tu kursy i inne takie rzeczy oferowane przez firmę?

@Justyna

W firmie funkcjonuje program dofinansowania dla rozwoju pracowników - szkolenia, kursy, certyfikacje.

Programista Php

Sam przebieg rekrutacji był prosty. Łatwe pytania. Pozytywny "rudy" rekruter. Hajs mniejszy niż się chcę. Warto było spróbować. Piekło zaczęło się później. (usunięte przez administratora) kierownika, ciągłe nerwy i wyzwiska. Poniżanie, aby podlizywać się innym. Okropieństwo. Praca tutaj jest nie warta uwagi. Szkoda nerwów.

Ogólnie o doświadczenie i podstawy narzędzi z jakimi się pracował framework, języki programowania.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Aktualność
Od kilku lat, regularnie przygotowujemy dla Was solidny (i całkiem bezpłatny) kurs pomagający stać się Front-end developerem. Dbamy o odpowiedni poziom i atrakcyjność zajęć - to nie jest jeden z tych kursów online, które wystawią Ci certyfikat za odpalenie teamsów raz na tydzień. Spotykamy się, uczymy i dyskutujemy stacjonarnie, liczy się konkretny efekt w postaci nabycia nowych umiejętności.

Jesteśmy pewni, że z nami Twoja kariera w IT będzie łatwiejsza, szybsza, a codzienna praca znacznie przyjemniejsza.

Zasady rekrutacji
Czeka na Was 15 miejsc, aby zdobyć jedno z nich wystarczy wypełnić formularz i wziąć udział w spotkaniu online. Podczas spotkania poznasz prowadzących zajęcia oraz wypełnicie krótki test, który pozwoli sprawdzić czy te zajęcia są właśnie dla Ciebie.
Szkolenie adresowane jest do studentów, ale nie sprawdzamy czy masz legitymację uczelni wyższej. Ważne żebyś znał podstawy programowania. O tym czy kurs jest dla Ciebie odpowiedni będzie decydować test, który zorganizujemy dla wszystkich kandydatów.
VIESIEK

Był tam taki pozytywny wariat kierownik projektu Adam, z którym się naprawdę dobrze pracowało: potrafił zagrzać do pracy, a też dobrze nas po integrował, że trzymaliśmy się parę lat razem nawet po odejściu z tej firmy. Jak jest ten gość tam to warto tam iść choćby, aby z nim po współpracować.

Konrad Grzanek

Firma spoko, uczestniczyłem w kilku prowadzonych przez nią projektach. Były to rzeczy mieszczące się w obszarze R&D, a więc - z mojego punktu widzenia - ciekawe. Nigdy nie było żadnych problemów z płatnościami. Uprzejmi i pomocni ludzie.

Piotr Anuszczyk - Inovatica

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Każda jaka się tu pojawia jest dla nas cenna zarówno ta negatywna jak i ta pozytywna. Jeśli w trakcie współpracy doszło do jakiejś przykrej sytuacji lub cokolwiek nadal wymaga wyjaśnienia to jesteśmy otwarci do rozmowy. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu ustalenia co możemy zrobić w przyszłości, aby taka sytuacja nie miała miejsca w przyszłości.

GURU

Zadzwonili do mnie z działu HR żebym wystawił opinie w internecie. Na początku pomyślałem WTF. przecież nie pracuje tam już parę lat, ale z drugiej strony przypomniałem sobie że zaliczyłem tam niezłe skok rozwojowy z juniora do dużego korpo więc niech im będzie:Pozytyw nie ma się co bać można tam wskakiwac

Klaus

Byłem, robiłem tam 3 lata jako java dev. Nawet niezłe rzeczy tam wychodziły. Dobrze wspominam ekipę, z którą pracowałem. Po tym co zobaczyłem później w innych firmach to naprawdę high-life.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Inovatica Bogumił Zięba? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Piotr Anuszczyk - Inovatica

Nadgodziny w Inovatica rozlicza się jako dodatkowo płatne albo jako możliwość odbioru ich jako czas wolny. Czyli właśnie tak jak padło w zadanym pytaniu. Jeśli potrzebne są dodatkowe informacje chętnie pomogę.

Jakie są mocne strony pracodawcy Inovatica Bogumił Zięba? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Piotr Anuszczyk

Dla mnie super są 3 rzeczy. Po pierwsze ciekawe projekty, serio uważam, że nazwa firmy pasuje do tego co tutaj robimy. Po drugie podoba mi się, że wynagrodzenia - w przeciwieństwie do wielu innych firm - są na koncie na początku miesiąca, a nie trzymanie kciuków żeby weszło do 10-tego. I finalnie 3 rzecz, to po prostu, super widok z okna. Podoba mi się panorama Łodzi i jak do tej pory jest to najlepszy widok jaki miałem ever, a w paru firmach już byłem.

Angelika

Czy do tej pracy potrzebna jest znajomość języków?

Piotr Anuszczyk, Inovatica
@Angelika

Zależnie od stanowiska język angielski jest mile widziany lub wymagany. Jeśli będzie mieć kontakt z klientem zagranicznym, to najczęściej wszystkie spotkania i komunikacja będą po angielsku. Dodatkowo specyfikacja i zakres projektu również mogą być właśnie po angielsku, zdarza się też, że w tym języku prowadzimy całą dokumentację projektu.

Coś więcej

Bardzo poważnie zastanawiam się nad tą firmą. Bardzo proszę o więcej informacji: Cy firma płaci swoim pracownikom? Jest wszytko na czas ? Czy realizowane projekty są traktowane? Będę wdzięczny za informację.

peka
@Coś więcej

Firma nie płaci na czas, a czasami w ogóle. Trzeba walczyć w sądzie.

Jojen
@Coś więcej

>Cy firma płaci swoim pracownikom? >Jest wszytko na czas ? Ppieniądze są na czas >Czy realizowane projekty są traktowane? Tu jest gorzej. Jak najszybciej, po kosztach, wypchnąć projekt i robić następny.

Piotr Anuszczyk, Inovatica
@peka

Cześć, bardzo nam przykro jeśli powstały jakieś niejasności w sprawie wynagrodzeń. Ponieważ post jest anonimowy to skontaktuj się proszę z sekretariatem. Na pewno uda się tą sprawę wyjaśnić. Pozostałych czytelników uspokajam, że wedle mojej najlepszej wiedzy nikt z pracowników nie procesuje się z Inovatica o wynagrodzenie.

Paulina

Wątpię, żeby @Donek kupował tu opinie - lepiej nie wyciągać tu tak pochopnych wniosków. No ale dobrze, do rzeczy. Powiedziałeś, że firma Inovatica jest "słaba". Co miałeś właściwie na myśli? Pod jakim względem jest ona słaba? Więcej konkretów poproszę.

Donek

@Jadzia Gdyby był jakiś związek zarzutów z rzeczywistością to firma nie miałaby dobrej opinii pracodawcy

Wiktor

Gdyby faktycznie były problemy z płatnościami to firma nie miałaby dobrej opinii jako pracodawca!!!

Stefan
@Wiktor

A ma dobrą?????

Czy ktoś z Was pracuje, bądź pracował w Inovatica Bogumił Zięba i chciałby podzielić się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? @Coś więcej, na Twoim miejscu spróbowałabym aplikować do firmy. Rozmowa kwalifikacyjna to pierwsza okazja, żeby sprawdzić swoje oczekiwania względem niej. Jeżeli podejmiesz decyzję o zaaplikowaniu do Inovatica to proszę podziel się z nami swoją opinią na temat przebiegu rekrutacji oraz warunków pracy i umowy oferowanych przez tego pracodawcę.

XYZ

Spoko ta firma ???

Bartus

Firma dla desperatow!

Zostaw merytoryczną opinię o Inovatica Bogumił Zięba - Łódź

• Jak się pracuje w Inovatica Bogumił Zięba?

Zobacz opinie na temat firmy Inovatica Bogumił Zięba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inovatica Bogumił Zięba?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inovatica Bogumił Zięba?

Kandydaci do pracy w Inovatica Bogumił Zięba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inovatica Bogumił Zięba
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.

Inovatica Bogumił Zięba