Opinie o Grupa MTS Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa MTS Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa MTS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa MTS Sp. z o.o. w Katowice

h

Polecam, pewna uczciwa firma

v

zawsze warto iść ,porozmawiać, dopytać o konkretne szczegóły

er

słuchajcie, jak wygląda u nich praca jako Project manager, bo jest oferta ale na Katowice i nie wiem czy opłaca się do nich iść, podobno proces rekrutacji jest dosyć wysoki z tego co widze jednak.

obecny

Tak, są oferowane szkolenia zarówno dla nowych pracowników, jak i dla obecnych. Z pewnością firma dba o karierę zawodową i rozwój swoich pracowników.

Czy po rozmowie w Grupa MTS Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
nowy

A gdzie mogę znaleźć informacje o aktualnych rekrutacjach?

SV

Tak, przesyłaj CV - z pewnością ktoś się Tobą skontaktuje

kandydat

na jakie stanowiska w chwili obecnej można się ubiegać? Macie może info gdzie znaleźć ogłoszenia?

Like it
@kandydat

Aktualnie nasza Agencja pracy poszukuje osób na stanowisko murarza , pomocnika budowlanego, ekip/brygad murarzy, zbrojarzy. Aktualne ogłoszenia dostępne są na FB . Zapraszamy również na kursy i szkolenia!

Klientka

choćby bezpośredni, rzetelny kontakt, czy jakość usługi

Klientka

Konkretna firma na której warto polegać. Polecam!

Stały

potwierdzam pieniądze i ludzie na poziomie. Wie ktoś jaka jest droga awansu lub innego,wyższego stanowiska w tej firmie?

supervisor

Pracuję jako Supervisor, kasa ok, za koszty zwracają, normalny kontakt, w skrócie firma godna polecenia.

kul

Wik najlepiej będzie jak zadzwonisz i zapytasz na jakie stanowiska w chwili obecnej można się starać lub gdzie możesz zostawić swoje CV

Rabs

Pracuje w tej firmie kilka miesięcy i nie narzekam, jest w porządku

A

Chyba najlepiej bedzie jak skontaktujesz bezpośrednio i zapytasz, bedziesz miał konkret

nowy

widziałem ogłoszenie, gdzie pracujesz i co robisz?

k

pracuje jako mercz i jest ok, robie zlecenia dla kilku firm i da sie wyjsc na swoje

Grupa MTS

Dzień Dobry! Panie „szymcio” premia przyznawana jest na zasadach określonych w umowie, wg konkretnego przydzielonego zadania. Wypłacana jest w cyklach miesięcznych, tj razem z wynagrodzeniem za wykonaną pracę w danym konkretnym miesiącu. Jeśli ma Pan jeszcze jakiekolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu! Z pozdrowieniami! Zespół MTS

wawa

to wszystko zależy od tego co robisz i na jakiej zasadzie współpracujesz. Możesz być typowym outsiderem i rozliczać się za sam efekt, bądź osobą na etacie i wtedy masz podstawę + premię. Ja nigdy problemów nie miałem i zawsze można się dogadać w zależności od tego co komu pasuje

w

Byłem, rozmawiałem i sytuacja dotyczy sprzedaży urządzeń. Na starcie umowa ze składkami na okres 3 miesięcy, następnie przedłużenie na okres 1. roku, następna na czas nieokreślony. "Złote góry?” jest podstawa + premia od każdej sprzedanej sztuki, czyste zasady, więc nie było żadnych obiecanek. Spróbuję i jeśli faktycznie będzie jak mówisz od razu dam znać. Pozdrawiam

Grupa MTS

Panie „Edwardzie” bardzo nam przykro, iż czuje się Pan pokrzywdzony wskutek współpracy z naszą firmą. Dopełnimy wszelkich starań w przyszłości, by nie miał Pan podstaw do wyciągania negatywnych wniosków na nasz temat oraz by nasza firma nie powodowała u Pana negatywnych emocji. Jeśli chciałby Pan uzyskać dokładne informacje na temat wynagrodzenia zapraszamy do kontaktu pod: biuro@grupamts.com (dotychczas nie zatrudnialiśmy jakiegokolwiek Edwarda), prześlemy szczegółowe zestawienie listy wypłat za realizowany przez Pana projekt. Do usłyszenia!

w

Widziałem ogłoszenie na Przedstawiciela Handlowego. Mógłby mi ktoś wyjaśnić czy jest szansa na umowę o prace?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa MTS Sp. z o.o. - Katowice

Grupa MTS Sp. z o.o.