Opinie o Grupa MTS Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa MTS Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa MTS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa MTS Sp. z o.o. w Katowice

h

a ja tam sobie chwalę. Marudery były są i będą. Pozdrawiam

M.
@h

Nie znam ani jednej osoby, która byłaby zadowolona ze współpracy z mts. Wszyscy uciekają od tego. Ile osób zostało na dzień dzisiejszy? 1? 2?

Grupa MTS

Bardzo nam przykro z powodu niezadowolenia z pracy w naszej firmie. Prosimy o bezpośredni kontakt mailowy byśmy mogli jak najszybciej rozwiązać problem, a w przypadku faktycznie zaistniałych nieścisłości mogli zastosować odpowiednie zadośćuczynienie. Z wyrazami szacunku, Grupa MTS Sp. z o.o.

MK

zero kontaktu, zero zainteresowania, trzeba sie prosic o pieniadze. wynagrodzenia nigdy nie sa na czas. NIE POLECAM!

ph
@MK

Mąć dalej. Jak nie chcesz to nikt cie nie zmusza do pracy. Źle ci to znajdź sobie inną pracę albo idź sam do Prezesa się żalić zamiast robić dziadostwo w internecie. Świat jest taki duży, stoi otworem. Czujesz się źle w tej firmie to idź do innej. Najłatwiej jest się ukryć pod nickiem mk i zachęcać do wyciągania brudów. Dobra rada: zwolnij się i weź ze sobą resztę tobie podobnych osobników, naprawdę łaski nie robisz. Jest tyle wspaniałych firm, że z całą pewnością znajdziesz taką, gdzie przyjmą Cię z otwartymi rękami. Tam z całą pewnością odnajdziesz bratnią duszę i przyjaciela.

Mateusz. T
@ph

Niestety Pan prezes ukrywa się, nie odpowiada na meile jak i telefony. Juz sie stamtąd zwolniłem. W dalszym ciągu czekam na pieniądze, to raz. Dwa jeżeli nie znasz sprawy to nie komentuj, bo to Ty mącisz.

M.

Znaczna większość opinii jest pisana przez temtejszych pracowników. Nie znam ani jednej osoby, która byłaby zadowolona z pracy w tej hmmm "firmie"...

Czy po rozmowie w Grupa MTS Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
wiki

Kochani wiecie może czy kogoś szukają teraz do pracy? Zastanawiam się czy nie zmienić pracy i czy mogłabym się gdzieś tu załapać

Dział Like it
@wiki

Poszukujemy na stanowisko Office Managera oraz do Kard i płac. Zapraszamy do wysłania cv na biuro@likeit.com.pl

wujek

Ode mnie 5 gwiazdek, problemy zawsze się zdarzają, ale tu są zawsze ludzie, których nigdy nie męczy pomoc drugiemu człowiekowi

z

Potwierdzam - firma daje szerokie horyzontu rozwoju w wielu dziedzinach. Polecam!

MK

Przez wiele lat z nimi współpracowałem jako merchant designer oraz jako promotor. Na różnych sklepach, w różnych sieciach. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Zarobki zawsze były atrakcyjne, praca przyzwoita, a w przypadku problemów w miejscu wykonywania pracy zawsze można było liczyć na wsparcie zespołu. Najbardziej sobie cenie fakt że traktowali ludzi po ludzku i z zaufaniem. Opinia jest lekko opóźniona gdyż współpracę z nimi zakończyłem około rok temu, ale naprawdę szczerze polecam.

hostessa

Byłam hostessą na akcji we Wrocławiu. Generalnie wszystko ok, czekam na kolejne zlecenia

kl

Konkretni niezawodni ludzie, polecam tą firmę!

john

Polecam!

kasia

do pracy otrzymałam komplet informacji, szkolenie, a wypłatę wcześniej niż było powiedziane. polecam!

mrcg

Pracuje u nich jako merch. Wszystko jest w porzadku

K

Porządna firma, nigdy się na nich nie zawiodłam

Guest

Only MTS!!!

A.

Firma godna polecenia, stałe zlecenia, brak problemów. Jak robisz wedlug instrukcji to co ci zlecaja to nie ma problemu

Świetna firma!

Zadowolony

Jeśli ktoś się waha przed podjęciem pracy, to naprawdę nie ma czego się bać, wszystko jest ok. Polecam tego pracodawcę.

Polecam tą firmę, naprawdę porządni ludzie

Przedstawiciel

Witam, Pracuję w tej firmie jako Przedstawiciel. Narzędzia pracy otrzymałem przy rozpoczęciu pracy, mam bezpośredniego przełożonego: Project Managera oraz szefa działu, z którym zawsze mogę się skontaktować i wyjaśnić bardziej złożony problem. Jak narazie wszystko jest w porządku dlatego wszystkim niezdecydowanym polecam tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa MTS Sp. z o.o. - Katowice

Grupa MTS Sp. z o.o.