Grupa MTS Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Grupa MTS Sp. z o.o.

zibi

Prezes to oszust , lawirant .Krótko, z uczciwością nie ma nic wspólnego. Od lutego jest mi winien 800 zł . Najpierw automat odpowiada , ze jest chory, a teraz zero reakcji na moje upomnienia o zapłatę. Ja prezesino przeżyję bez w/w sumy, tobie natomiast życzę wszystkiego najgorszego. Ten post piszę aby ostrzec innych, którzy maja zamiar z nim współpracować.

Iza

@Dominik Kaczorowski czy nadal Twoja sprawa nie została rozwiązana? Czy zaległe wynagrodzenie z Grupy MTS Sp. z o.o. nie zostało uregulowane? Czy masz pomysł na rozwiązanie tej sytuacji? Może osoby, które nie dostały pieniędzy powinny razem pojechać do biura firmy.

Michał Kwiatkowski

Widzę dużo złego na temat tej firmy się pisze, w taki razie zapytam czy produkty tej firmy są równie podejrzane co jej prezes? Chciałem skorzystać z jej usług ale teraz zwątpiłem.

Arek
@Michał Kwiatkowski 03.11.2017 11:38

Jakie produkty?

Michał
@Michał Kwiatkowski 03.11.2017 11:38

Chyba chodzi o zupełnie inną firmę, bo pod tą nazwą są zarejestrowane obecnie dwie - jedna z Katowic (sp. z o.o.) - ten wątek traktuje o tej. Natomiast Grupa MTS z Krakowa to firma produkująca zdrową żywność i naturalne kosmetyki. Jest jednoosobową działalnością gospodarczą. Więc w przypadku drugiej firmy (z Krakowa) nie należy się jej chyba bać ;)

Dominik Kaczorowski

Firma Grupa MTS unika uregulowań należności za wykonaną pracę.

Dominik Kaczorowski

Witam Panie Prezesie, chciałbym przypomnieć Panu o nieuregulowanym zobowiązaniu finansowym z tytułu wykonanej pracy w miesiącach marzec, kwiecień w roku 2017 na zlecenie firmy Black Point. Z poważaniem Dominik Kaczorowski. Umowę firma Grupa MTS podpisała, niestety do dnia dzisiejszego tj. 22.10.2017 płatności nie uregulowała. Kolejny raz proszę o uregulowanie zobowiązania z tytułu umowy zlecenia.

Iza

Przypominam, że na forum nikogo wzajemnie nie można obrażać. Takie wpisy może usunąć admin. Mówi o tym regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin. @Adis i jak Twoja sprawa się toczy? Zajęła się Twoją sytuacją inspekcja? Daj znać jak będziesz wiedział jakie jest rozwiązanie sprawy.

Dupny pan prezes
@przyjaciel 05.09.2017 20:10
1. To już firma nie może zmienić lokalizacji? 2. Wujek? 3. Bardzo proszę o konkrety? Kogo wyrzucała policja, bo nie były opła...

Ha Mateusz, nje było mowy o wyrzucaniu tylko o ściganiu. Właśnie się wkopałeś. To ty cały czas tu wojujesz o swoje dober imie pod coraz to nowszymi pseudonimami. Zajmij się lepiej swoim planem c bo jak widać jesteś już tam dokąd od dawna zmerzałeś. W czarnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

przyjaciel
@Dupny pan prezes 07.09.2017 00:27

ściganie, wyrzucanie - nie trzeba być Prezesem, żeby wiedzieć i słyszeć o niektórych historiach, przynajmniej wiesz, że jestem w temacie :)

Adis

Zostawię tu też coś od siebie. Tak jak większość przedmówców pracowałem dla Grupy MTS przez ponad rok czasu na projekcie dla firmy Black Point. Obsługą promocji takich firm zajmowałem się przez 7 lat. To była najgorsza agencja z jaką miałem do czynienia. Jeśli chodzi o pracowników Pana Tracza byli bardzo rzetelni ale niestety przez jego nieuczciwość musieli się ciągle tłumaczyć ze spóźnionych wypłat i zrezygnowali - z tego co wiem im też nie zostały uregulowane wszystkie należności. W zapisku umowy była zgoda na wystawianie przez zleceniodawce rachunku na rzecz zleceniobiorcy - tak też było przez cały czas. Dostałem wynagrodzenie za cały projekt poza ostatnim miesiącem. Każda wypłata była spóźniona o prawie miesiąc (za pracę styczniu pieniądze potrafili wypłacić na koniec marca - jeśli w ogóle wypłacili). W moim przypadku o wypłatę za kwiecień walczę do dzisiaj. Przez 3 miesiące nie odbierane telefony, nie odpisywanie na emaile i smsy przez Pana Tracza (udało mi się uzyskać numer komórkowy bo stacjonarny do firmy nie istnieje). Po moich częstych telefonach udało mi się trafić, że ów prezez odebrał i stwierdził, że nie dostarczyłem mu rachunku za umowę. Udałem się więc do księgowej i wypełniłem rachunek sam (zawsze robili to oni) i wysłałem emailem. Dostałem zwrotkę, że Pan Tracz przebywa na zwolnieniu lekarskim do 8 sierpnia. Piszę więc 9 sierpnia jeszcze raz - zwrotka, że przebywa na zwolnieniu lekarskim do 23 sierpnia. 25 sierpnia kolejna próba - po 24 godzinach zwrotka "przebywam na zwolnieniu lekarskim do 23 sierpnia ? No ok ale mamy 25. Jedziemy z telefonami dalej. Oczywiście wszystkie rozłączane. Po rozłączonym telefonie sms " nie mogę teraz rozmawiać, proszę o wiadomość". Na pytanie co z wypłatą za kwiecień zero odzewu. W końcu postanowiłem dzwonić do skutku. Pan Tracz się chyba zdenerwował po 40 telefonach rozłączonych i odebrał. Grzecznie zapytałem czemu nie odpisuje i nie odbiera a odpowiedź otrzymałem "proszę iść na drogę prawną i nie wydzwaniać tak do mnie bo zablokuje Pana numer" - rozmowy koniec. Napisałem opinię na fanpage na facebooku - po 2 minutach zablokowany profil. W przyszłym tygodniu sprawę kieruję do Inspekcji Pracy.

przyjaciel
@Adis 29.08.2017 19:46

Dzwonisz idioto do człowieka 40 razy i masz problem bo si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a dzień wcześniej wrócił z L4. Gratulacje. Oby Ci nie zapłacił tępaku!

Iza

@Zcart złodziej i oszust to mocne słowa. Dlaczego tak uważasz? Co Ci się nie podobało w firmie Grupa MTS Sp. z o.o.? Proszę uargumentuj swoją wypowiedź, by była merytoryczna dla szukających pracy.

mgb

Ciekawe jak daleko sięgają macki w tej pralni pieniędzy. Jak to jest możliwe , że wysyłani są pracownicy za granice bez ważnych dokumentów ?, jak możliwe jest to , że wpada kontrola pipu i nie stwierdza żadnych nieprawidłowości. Ta firma to patologia szef który żyje z dnia na dzień , panie tracz tak się nie prowadzi firmy , znowu do pana przyjadą koledzy z ukrainy i znowu pan dla nich wyciągnie pieniądze ? Skoro firma jest taka super , dlaczego zmienileś panie mateuszu siedzibę ? Może chcesz uciec z urzędu skarbowego? Tacy ludzie jak pan nie powinni zatrudniać ludzi tym bardziej prowadzić własnych działalności. Czas się obudzić . . .

twój przyjaciel
@mgb 07.08.2017 11:20

gratuluje postawy, tak trzymaj :)

Czart Mateusz

Widać obrońców złodziejskiej firmy nie brakuje. Sprawa jest juz skierowana do Pipu jak na policje. Mam nadzieję że i Pan Mateusz T jak i reszta tego bałaganu zostanie pociągnięta do odpowiedzialności na okradanie pracowników. Nie polecam nawet wrogowi. Trzymajcie się z daleka od MTSu. Pozdrawiam

Mars
@Biuro Grupa MTS 02.08.2017 09:09
Dzień Dobry! Okradziony to ciekawe, co piszesz. Nie byłoby Ci łatwiej przesłać maila z prośbą o informację zwrotną na adres...

Przecież i tak mu nikt nie odpisze lol Telefon odbieraj jak o kase chodzi a nie maila pisać,wstyd

twój przyjaciel :)
@Mars 03.08.2017 14:13

Dobrze, że ty podczas obecności w pracy wykonywałaś sumiennie swoją pracę i nie zwierzałaś się mi i innym ze swoich historii rodzinnych, a nowych pracowników informowałaś, że Mateusz jest oszustem i złodziejem, bo bałaś się o swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Skoro jesteś taka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to dlaczego nie napiszesz dlaczego niektórzy dalej nie dostali kasy? To jest wstyd! Może pochwalisz się swoimi wynikami jaka to jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ile to telefonów dziennie wykonywałaś? Co myślisz? Że nikt nie widział jak lecisz w ciula? Naprawdę ci się dziwie, bo wiedząc jaka jesteś słaba, a wręcz beznadziejna zamiast cieszyć się z tego, że nie wjebał ci dyscyplinarki i dostałaś normalne wypowiedzenie to jeszcze siejesz ferment. Na sesje do psychologa to powinnaś ty chodzić. Mateusz o wszystkim wie, dzięki nam życzliwym i z pewnością tak tego nie zostawi :) nawet nie przypuszczasz jak szybko się znowu zobaczymy

kto jest prezesem?

Mars
@kto jest prezesem? 22.07.2017 15:13
Nie wiecie kto jest teraz prezesem? Mateusz Tracz został zwolniony. Do kogo dzwonić w sprawie niewypłaconych wynagrodzeń?...

Hahaha a co, sam się zwolnił? Mateusz Tracz dalej jest prezesem, możesz dzwonić do niego ale i tak nie odbierze, generalnie w tej kwestii nikt tam ci nie pomoże

Przezorny

@Tomo proszę nie wyzywaj ludzi od idiotów bo to pokazuje bardzo niski poziom pracowników Grupy MTS. Bo na mój komentarz tylko pracownik mógłby odpisać. A wracając do tematu to nie oszukujcie ludzi, że jest inaczej. Lekceważąc ludzi narobiliście sobie tylu wrogów, że jesteście liderami w tworzeniu sobie czarnego pijaru. Zakładam, że wasi klienci też żałują podjęcia z wami współpracy. Najbardziej mi szkoda pracowników, którym nie wypłacacie pensji. A wracając do przejęć komorniczych waszych samochodów, na prawdę chcecie żebym wylał tutaj wszystkie zdobyte przeze mnie informacje? Odpiszcie, może dam się sprowokować :) Pozdrawiam PS. karma wraca :)

Gistaw

Spoko, hejterzy tez musza z czegoś zyc

Karma

Od kiedy redukcja zatrudnienia idzie w parze z rozwojem? Czy zawalniają się sami czy nie, to jednoznaczny sygnał, że jest źle. Znaczy dobrze. Panie prezesie, jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.

ok

Dziwi mnie tylko fakt, że skoro został podany kontakt to taki choćby Qarter wylewa gorzkie żale zamiast po ludzku napisać w czym problem, tym bardziej, że „wyśmiewany” mail się tu nie pojawił - ale to nie moja sprawa

Qarter

Widzę, że nie tylko mi nie zostały wypłacone pieniądze. Pracowałem jako promotor Blackpoint od września ubiegłego roku, ciągle trzeba było przypominać się o swoje a za ostatnie trzy miesiące nie zapłacili. Gdy napisałem maila do prezesa to mnie wyśmiał. Sprawa została już zgłoszona do Inspekcji Pracy i mam nadzieję, że inni oszukani też to zrobią. TRZEBA WALCZYĆ O SWOJE. Pozdrawiam.

A.
@M. 14.06.2017 17:25
Kłamstwo! Proszę o przytoczenie maila w którym rzekomo Pana wyśmiałem. Rozumiem, że wszystkie formalności zostały dopełnion...

Przecież to adres, ktorego i tak nikt nie odbiera :p

Qarter
@M. 14.06.2017 17:25

"Rozumiem, że wszystkie formalności zostały dopełnione, skoro nie ma pieniędzy, nie ma kompletnej dokumentacji i oczekujemy na jej uzupełnienie, a to nie leży po naszej stronie" Co za brednie... osoba której podlegałem potwierdziła telefonicznie, że dokumenty dotarły drogą pocztową, a poza tym to także leży po waszej stronie - to działa obustronnie, chyba że pracowałem na czarno. Umowa to rzecz święta szkoda, że Pan "prezes" tego nie rozumie. Nie zamierzam już nic robić w tej sprawie, PIP zajmie się resztą. Nie pozdrawiam.

WF

Redukcja poziomu zatrudnienia? Hmm dziwnie nazwane masowe odchodzenie z firmy pracowników...

????
@WF 12.06.2017 21:05

Niby redukcja hahaha, sami wszyscy odchodzą taki syf!

romek

widzę ,że jest wiecej pokrzywdzonych.w marcu podpisałem zlecenie na 50zł tak na 50zł za ułozenie tuszy w media markt i niestety do tej pory nie mam tej ,,kasy'' i zero kontaktu meilowego czy telefonicznego.nie zbiednieje z braku tych 50zl ale jak tak bedą robić dalej to zyczę im dalszych sukcesów.a za moje 50zl kupcie jakis obiad biednemu na ulicy.

BP

Niestety firma złodziejska, czekam na zaległe pieniądze za luty, marzec i kwiecień (akcja BPoint). 0 odzewu, 0 kontaktu, a tutaj ktoś ma czelność odpowiadać na komentarze. Bez sądu pracy widzę, że się nie obędzie. Nie polecam współpracy, są niewypłacalni!

Pan
@BP 30.05.2017 19:07

Proszę o kontakt w tej sprawie na meil kosmosstu@wp.pl, może wytoczymy pozew zbiorowy. Jestem w podobnej sytuacji.

Sat
@BP 30.05.2017 19:07

Proszę o kontakt mailowy jestem w podobnej sytuacji kosmosstu@wp.pl. Mozemy wytoczyc pozew zbiorowy. Pozdrawiam

Grupa MTS

W nawiązaniu do powyższych wiadomości: Dziękujemy za troskę związaną z poziomem satysfakcji pracy w MTS oraz ilości personelu. Temat związany z „zadowoleniem” ze współpracy z nami ciężko komentować - każdy ma prawo wystawić taką ocenę jaką uważa za stosowną. Co do poziomu zatrudnienia - w chwili obecnej MTS przechodzi gruntowną restrukturyzację dostosowaną do warunków panujących na rynku i ukierunkowaną w celu umożliwienia dalszego rozwoju, co jest również związane z chwilową redukcją poziomu zatrudnienia. Z wyrazami szacunku, Grupa MTS Sp. z o.o.

Eryk

Kiedyś w tej firmie było dobrze (usunięte przez administratora)

h

a ja tam sobie chwalę. Marudery były są i będą. Pozdrawiam

M.
@h 11.05.2017 01:08
a ja tam sobie chwalę. Marudery były są i będą. Pozdrawiam

Nie znam ani jednej osoby, która byłaby zadowolona ze współpracy z mts. Wszyscy uciekają od tego. Ile osób zostało na dzień dzisiejszy? 1? 2?

Grupa MTS

Bardzo nam przykro z powodu niezadowolenia z pracy w naszej firmie. Prosimy o bezpośredni kontakt mailowy byśmy mogli jak najszybciej rozwiązać problem, a w przypadku faktycznie zaistniałych nieścisłości mogli zastosować odpowiednie zadośćuczynienie. Z wyrazami szacunku, Grupa MTS Sp. z o.o.

MK

ph
@MK 14.04.2017 19:57
zero kontaktu, zero zainteresowania, trzeba sie prosic o pieniadze. wynagrodzenia nigdy nie sa na czas. NIE POLECAM!...

Mąć dalej. Jak nie chcesz to nikt cie nie zmusza do pracy. Źle ci to znajdź sobie inną pracę albo idź sam do Prezesa się żalić zamiast robić dziadostwo w internecie. Świat jest taki duży, stoi otworem. Czujesz się źle w tej firmie to idź do innej. Najłatwiej jest się ukryć pod nickiem mk i zachęcać do wyciągania brudów. Dobra rada: zwolnij się i weź ze sobą resztę tobie podobnych osobników, naprawdę łaski nie robisz. Jest tyle wspaniałych firm, że z całą pewnością znajdziesz taką, gdzie przyjmą Cię z otwartymi rękami. Tam z całą pewnością odnajdziesz bratnią duszę i przyjaciela.

Mateusz. T
@ph 26.05.2017 22:36

Niestety Pan prezes ukrywa się, nie odpowiada na meile jak i telefony. Juz sie stamtąd zwolniłem. W dalszym ciągu czekam na pieniądze, to raz. Dwa jeżeli nie znasz sprawy to nie komentuj, bo to Ty mącisz.

M.

Znaczna większość opinii jest pisana przez temtejszych pracowników. Nie znam ani jednej osoby, która byłaby zadowolona z pracy w tej hmmm "firmie"...

wiki

Kochani wiecie może czy kogoś szukają teraz do pracy? Zastanawiam się czy nie zmienić pracy i czy mogłabym się gdzieś tu załapać

Dział Like it
@wiki 28.03.2017 22:07
Kochani wiecie może czy kogoś szukają teraz do pracy? Zastanawiam się czy nie zmienić pracy i czy mogłabym się gdzieś tu załapa...

Poszukujemy na stanowisko Office Managera oraz do Kard i płac. Zapraszamy do wysłania cv na biuro@likeit.com.pl

wujek

Ode mnie 5 gwiazdek, problemy zawsze się zdarzają, ale tu są zawsze ludzie, których nigdy nie męczy pomoc drugiemu człowiekowi

z

Potwierdzam - firma daje szerokie horyzontu rozwoju w wielu dziedzinach. Polecam!

MK

Przez wiele lat z nimi współpracowałem jako merchant designer oraz jako promotor. Na różnych sklepach, w różnych sieciach. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Zarobki zawsze były atrakcyjne, praca przyzwoita, a w przypadku problemów w miejscu wykonywania pracy zawsze można było liczyć na wsparcie zespołu. Najbardziej sobie cenie fakt że traktowali ludzi po ludzku i z zaufaniem. Opinia jest lekko opóźniona gdyż współpracę z nimi zakończyłem około rok temu, ale naprawdę szczerze polecam.

hostessa

Byłam hostessą na akcji we Wrocławiu. Generalnie wszystko ok, czekam na kolejne zlecenia

kl

Konkretni niezawodni ludzie, polecam tą firmę!

john

Polecam!

kasia

do pracy otrzymałam komplet informacji, szkolenie, a wypłatę wcześniej niż było powiedziane. polecam!

mrcg

Pracuje u nich jako merch. Wszystko jest w porzadku

K

Porządna firma, nigdy się na nich nie zawiodłam

Guest

Only MTS!!!

A.

Firma godna polecenia, stałe zlecenia, brak problemów. Jak robisz wedlug instrukcji to co ci zlecaja to nie ma problemu

Nick

Świetna firma!

Zadowolony

Jeśli ktoś się waha przed podjęciem pracy, to naprawdę nie ma czego się bać, wszystko jest ok. Polecam tego pracodawcę.

Nick

Polecam tą firmę, naprawdę porządni ludzie

Przedstawiciel

Witam, Pracuję w tej firmie jako Przedstawiciel. Narzędzia pracy otrzymałem przy rozpoczęciu pracy, mam bezpośredniego przełożonego: Project Managera oraz szefa działu, z którym zawsze mogę się skontaktować i wyjaśnić bardziej złożony problem. Jak narazie wszystko jest w porządku dlatego wszystkim niezdecydowanym polecam tą firmę.

h

Polecam, pewna uczciwa firma

v

zawsze warto iść ,porozmawiać, dopytać o konkretne szczegóły

er

słuchajcie, jak wygląda u nich praca jako Project manager, bo jest oferta ale na Katowice i nie wiem czy opłaca się do nich iść, podobno proces rekrutacji jest dosyć wysoki z tego co widze jednak.

obecny

Tak, są oferowane szkolenia zarówno dla nowych pracowników, jak i dla obecnych. Z pewnością firma dba o karierę zawodową i rozwój swoich pracowników.

nowy

A gdzie mogę znaleźć informacje o aktualnych rekrutacjach?

SV

Tak, przesyłaj CV - z pewnością ktoś się Tobą skontaktuje

Zostaw opinię o Grupa MTS Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa MTS Sp. z o.o.