Opinie o Kancelaria Prawna Wec Sroczyński I Wspólnicy sp.k. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Wec Sroczyński I Wspólnicy sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna Wec Sroczyński I Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Wec Sroczyński I Wspólnicy sp.k. w Łódź

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Kancelaria Prawna Wec Sroczyński I Wspólnicy sp.k.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Jolanta Nowy wpis

Najczęściej rezygnują osoby, które są w trakcie studiów. Ciężko im połączyć naukę w trybie stacjonarnym z całym etatem w WEC.

Ieno Nowy wpis

Wyjątkowo opieszale działająca Kancelaria. Koszmarnie długo czeka się za czymkolwiek i to nie jest wina sądów, tylko brak kontaktu Kancelarii z sądem. Nie polecam

Gosc Nowy wpis

Głodowe pensje niemiła atmosfera co chwilę ktoś odchodzi . Kiedyś jednego dnia prawie wszyscy złożyli wypowiedzenia. Szkoda nerwów i czasu .

Kylis

Nie polecam pracy w tej " firmie "

Firma Kancelaria Prawna Wec Sroczyński I Wspólnicy sp.k. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Obiecują złote góry, a z tego co zostało Ci powiedziane dostajesz guzik z petelka. Wcześniej umowa o pracę premie (miarodajne do wykonywanej pracy) teraz umowa zlecenie, zero szans rozwoju. Brak szacunku do drugiego człowieka . Lepiej idziecie sprzątać !!!!! ODRADZAM

Czy można liczyć w Kancelaria Prawna Wec Sroczyński I Wspólnicy sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

Kris

tak, jest luxmed

Eltic

Ostrzegam przed współpraca z tą firmą. Obiecują wysoka skuteczność, a nie odzyskali ani 1zł. Natomiast swoją prowizję bardzo szybko, mimo zastrzeżeń co do zasadności kosztów ściągnęli z mojej firmy, przy pomocy komornika obkładając dodatkowymi kosztami. Bardzo aroganckie rozmowy telefoniczne, przypadki nie odpowiadania na pisma. Ostrzegam przed bardzo uważnym czytaniem umowy przedstawiciel w terenie obiecywał inne warunki a w umowie okazały się inne. Odpowiedz WEC nie odpowiadają za obietnice zwolnionego pracownika. Jednym słowem omijajcie z daleka tą firmę.

Klient

Nie polecam usług tej pseudo kancelarii - zawsze kiedy dzwonisz Twój opiekun jest na "spotkaniu" albo "szkoleniu". Wyegzekwowane środki przetrzymują prawie rok czasu na swoich rachunkach. Po interwencji w Kancelarii Komornika (bo przecież dodzwonić się do Wec nie da) uzyskaliśmy informację, że przecież wyegzekwowano sporą sumę. Pani opiekun, nie jest kompetentna w zakresie księgowanych środków, na prośbę o skierowanie zapytania do księgowości wskazała "że wyśle zapytanie, nie wie kiedy udzielą odpowiedzi - w bliżej nieokreślonym terminie". Współpraca z tą firmą to pomyłka, strata czasu i pieniędzy. ODRADZAM!

Aneta
@Klient

Czyli rozumiem, że ciężko się skontaktować z Wec. Szkoda, bo zamierzam tam dzwonić. A co myślisz o ich cenach?

Bartosz

Może uzyskam informację czy kancelaria jest zainteresowana zatrudnieniem aplikanta?

Igor

Jak łatwo niektórym przychodzi oskarżanie. zastanawiam się czy są podstawy, żeby oskarżać bo to dobra kancelaria.

Z

Jeśli chcesz cieszyć się zawodem prawnika i posiadasz minimum kultury osobistej- z daleka od tego miejsca i ludzi.

Edyta

Co macie do powiedzenia obecnie o pracy w Kancelarii Wec Sroczyński I Wspólnicy? Najświeższe informacje osób, które pracują tam bądź pracowały są bardzo ważne dla tych, którzy chcieliby podjąć tam pracę bądź staż. @Pracownik , czy dalej tam pracujesz i mógłbyś napisać coś więcej na temat atmosfery jaka tam panuje? Czy wszystko jest tak samo jak pisałeś ostatnio?

Ja pracuję od 2 miesięcy i na razie ciężko powiedzieć złe słowo o firmie. Nie znam wszystkich pracowników i bezpośrednio właścicieli ale w biurze jest atmosfera spoko, a zarobki mam takie jakie oczekiwałam na rozmowie....

liv

Serio, dla kogo (usunięte przez administratora)jest konkurencją? Zbyt niski poziom, zeby mogli stanowic jakiekolwiek zagrozenie.A pracy nie polecam bo to dokładnie to samo co Wec, wiec poczytaj sobie opinie o Inkaso WEC i juz wiesz.

prawnik

Możesz pracować : 1. Na umowę o pracę 2. Umowę zlecenie jeśli np. studiujesz i robisz praktyki 3. Umowę cywilno –prawną jak jesteś na działalności Do tego karta benefitowa, dodatkowe ubezpieczenie, luxmed, etc. Warunki płacowe to kwestia indywidualna. Atmosfera pracy – być może wszyscy pracujący w Grupie WEC nie są jedną wielką rodziną (hmm w sumie gdzie tak jest?) ale w biurze prawnym tj. kancelarii komandytowej Sroczyńskiego atmosfera jest w porządku i z pełną odpowiedzialnością polecam. Widzę, że konkurencji to wadzi. Co do nauki – kto się chce nauczyć to się wiele nauczy, a kto nie chce to mówi, że nauczyciel się uwziął.

kris

Jeśli szukasz kancelarii, w której chciałbyś się czegoś nauczyć to zapewniam Cię,że źle trafiłeś. Szukaj uparcie dalej,to kompletna strata czau. Poziom merytoryczny żaden.

bos

Kancelaria kompletna pomyłka, totalna niekompetencja kierownictwa,warunki pracy poniżej poziomu, nie polecam.

michał

Naprawdę totalna żenada to ciągłe usuwanie negatywnych opinii.Nie piszę więcej, bo zaraz pewnie i tak usuną, ale ogólnie szkoda czasu na tą pseudo kancelarię...

pracownik wec

Warunki pracy dobre, presja - taka jak wszędzie czyli odczuwalna, na zdobycie doświadczenia zawodowego kancelaria godna polecenia, a na dłuższą metę to zależy indywidualnie od oczekiwań

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Wec Sroczyński I Wspólnicy sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Wec Sroczyński I Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Wec Sroczyński I Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kancelaria Prawna Wec Sroczyński I Wspólnicy sp.k.
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Piotrkowska 270
    90-361 Łódź
  • NIP: 7252076319 KRS: 0000511584

Kancelaria Prawna Wec Sroczyński I Wspólnicy sp.k.