Opinie o GOOGLE PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GOOGLE PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GOOGLE PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOGLE PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Dziwne że nagle nie można wystawić opinii o Arterii G Partner. Zacznijmy od tego że opis stanowiska w ofercie pracy totalnie różni się od tego jak wygląda ta praca. W rzeczywistości musisz wciskać klientom rozwiązania które chce promować Google jak Automatyczne stosowanie rekomendacji. Osoby na stanowiskach team liderów oraz klaster liderów totalnie nie wiedzą nic o zarządzaniu zespołem. Straszne ciśnienie na wyrabianie nierealnych targetów. Wielu pracowników (usunięte przez administratora) byleby wyrobić targety. W firmie występuje (usunięte przez administratora) z którym nikt nic nie robi. Wielu pracowników siedzi na długich l4 ze względów psychiatrycznych i wypalenia. Właśnie to ta firma robi z ludźmi. Jeśli zależy wam na zdrowiu psychicznym to omijajcie tą firmę z daleka.

Arteria G Partner Nowy wpis

Jestem byłą pracownicą tej firmy. Nie jestem w stanie powiedzieć jednego pozytywnego zdania. Zaczynając od opisu stanowiska to zupełnie różni się od tego co będzie się robić. Osoby na stanowiskach menadżerskich nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Liczy się dla nich tylko to aby wyrobić nierealny target. Wielu ludzi (usunięte przez administratora) byleby wyrobić targety, wszyscy o tym wiedzą ale przymykają oczy bo pieniążki muszą się zgadzać. Wielu pracowników skończyło u psychiatry z powodu (usunięte przez administratora) i wypalenia zawodowego. „Specjaliści” mają wciskać klientom rozwiązania, które narzuca Google bo za to mają punkty. Osoby, które miały jakiekolwiek pojęcie o Adsach już stąd odeszły po tym co się działo. Naprawdę cieszę się, że moja przygoda z tą firmą już się skończyła.

Kasia Nowy wpis

Czarek

Ale przecież to jest forum pracownicze ,więc nie rozumiem powodu zamieszczenia uwag przez klientów akurat na tym forum.

FC Barcelona Nowy wpis
@Czarek

No i właśnie dlatego pracownicy Arteria G Partner, Media G Partner, G Partner, etc .... bo już sami nie wiedzą jak się nazywają nie powinni się przedstawiać jako pracownicy GOOGLE bo ewidentnie wprowadzają w błąd ew.klienta. Pewnie za rok znowu zmienią nazwę.

dawid Nowy wpis

Można ich znaleźć na linkedin?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Media Google Partners spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wdrożyć leczenie kompleksów

Firma tak znana że sprzedawcy reklam wstydząc się że pracują w G Partner na swoich profilach wieśbukowych czy linkedin smarują że pracują w Google. Z Emilli Plater śmiech po całej Warszawie się roznosi jak widzą te profile.

Joanna
@Wdrożyć leczenie kompleksów

Czy piszesz o firmie Arteria G Partner? Jeśli tak, to czemu tak źle się o nich wypowiadasz? Co jest u nich nie tak?

Agent
@Joanna

Bo pracownicy G Partner podszywają się pod pracowników Google a G Partner jest tylko agencją jak setki innych. Widać to na profilach FB agentów czyli ewidentnie jest to (usunięte przez administratora) Biuro Google jest na Emilii Plater 53 a nie na Stawki. Oj nie ładnie, nie ładnie.

Olcia

To jak teraz firma się nazywa?

Tytarenko

Nie polecam. Kłamią zaczynając od oferty...

Marysia N

Ta firma - to jakaś kpina, mały zasięg, słabe punkty - próbują wciskać karty min 50 sztuk za cenę 150 zł. Lepsze są programy lojalnościowe na Orlenie. Tylko zbłaźniłam się jak opowiedziałam o tej ofercie znajomym Prezesom ... dobrze, że nie kupiłam... Nawet urok Pani Patrycji nie pomoże - bo po prostu nie ma tam z kim rozmawiać. Raz po raz dzwonią do mnie różne osoby z tej samej firmy i nie mają nawet bazy CRM. Rotacja duża i wygląda to bardzo słabo - zdecydowanie odradzam

Mateusz

Jak masz doswiadczenie i portfel klientow mozesz dobrze zarobic, a jak nie masz doswiadczenia to dostajesz na start stawki jak wszedzie.

....

Ta firma to jakiś dowcip.

angryhangry

mobingowanie, szkolenie które trwa 4 dni powinno być płatne zgodnie z kodeksem pracy. W przypadku gdy nie jest zapłacone za pracę możecie iść do sądu i PANI Szefowa będzie miała ciepło ;)

pytamangryhangry
@angryhangry

Mobingowanie ???:) można szerzej ?

"Wysokie wypłaty" ???!!! Na kasie w żabce więcej człowiek zarobi niż tu :D Kontakt z klientem, który jest na granicy nerw słysząc ten sam tekscik z "gorącą ofertą".... Powodzenia hah.................................

zwolniony

Dobrze, że już tu nie pracuje. Sama się zwolniłem i bardzo się z tego cieszę. Strata czasu, zero rozwoju, nuda. Tylko uszy bolą od tych słuchawek.

Uroki Pani Patrycji są całkiem całkiem :D można zawiesić oko, ale to tyle z plusów. Praca w tej firmie to żenada. Jeden totalny wyzysk ludzi!!!! Umowa śmieciowa, zarobki śmieszne. Dzwonisz i rozmawiasz z ludźmi, do których było dzwonione już pewnie ze 100 razy albo i lepiej. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiejcują piękne zarobki i szanse rozwoju - bajka totalna!!! Uciekać jak najdalej od tej firmy.

zzz

Nie polecam nikomu. Typowy kołchoz, gdzie nie da się pracować. Co 2-3 dni przychodzi grupa nowych ludzi, którzy pracują dzień góra trzy za darmo a "przedstawiciele" jeżdżą na umówione przez te osoby spotkania. Sprzęt na którym się pracuje - tragedia. Stare komputery z procesorami Pentium4!!! Do tego motywacja pracownika - za 5 umówionych spotkań masz 30zł, podaczs gdy stali pracownicy umawiają 3 góra 4 spotkania dziennie. Jedyne co dobre w tej "firmie" to pani Patrycja i jej wdzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Produkt może i dobry ale atmosfera w pracy fatalna!!! Nie polecam tej pracy. Bardzo słabe pieniądze :/ Szukają osób tylko na miesiąc, bo nikt nie chce dłużej tam pracować. O szefie szkoda gadać, a o innych tym bardziej... Jeden wielki wyzysk ludzi. Na rozmowie rekrutacyjnej mówią o pięknym wynagrodzeniu i prowizjach - to tylko bajki. Umowa śmieciowa.

Angela P

a ja oblewam te pomówienia, jeśli ktoś spracuje bo chce zarobić, a nie się poopierdalać to firma jest naprawdę świetna i daje wiele możliwości. Przy okazji produkt jest świetny. Robią naprawdę kawał dobrej roboty.

fachowiec

Nie polecam pracy w tej firmie. Głównie specjalizują się sprzedażą wirtualnych spacerów po lokalach. Jeżeli chodzi o zarobki to są słabe, podobnie wygląda to z umową. Płacone jest na godzinę, ale to szkoda gadać. Wszystko bazuje na prowizji, której i tak nie do końca wypłacają (trzeba mieć wyrobiony odpowiedni target, żeby wypłacili dodatkowe pieniądze z prowizji - ale tych warunków oczywiście na rozmowie rekrutacyjnej nie usłyszycie). Szkolenie trwa przeważnie 4 dni i jest bezpłatne. Wygląda to tak, że przychodzi grupka 6-7 nowych ludzi, przez te 4 dni umawiają za darmo spotkania i potem rezygnują, bo dowiadują się jak na prawdę wygląda tutaj praca. Co tydzień jest nowa rekrutacja osób, którym są mydlone oczy. Na początku siedzi się na słuchawce 8 godzin i dzwoni non stop do tych samych lokali, które były obdzwaniane po 10 razy (ale nowe osoby tego nie wiedzą). Po tygodniu jeździ się na spotkania przez nas umówione i prezentuje się jak działa wirtualny spacer i jaka jest jego cena. Nowym osobom ciężko jest cokolwiek sprzedać, dlatego rezygnują po jednym lub dwóch miesiącach. Ludzi nie stać na takie wirtualne spacery bo ceny są kolosalne, lub po prostu nie potrzebują takiej formy reklamy. Jeżeli chcesz popracować miesiąc to spoko, będziesz rozmawiać przez telefon z klientami, którzy z irytacją będą mówić, że to dziesiąty telefon w tygodniu z tą propozycją. Jedyny plus, to że można pojeździć na spotkania do klientów biznesowych i nauczyć się prezentować ofertę i prowadzić negocjacje.

xxx
@fachowiec

Dołączam się do tej opinii, ale chciałbym jeszcze dodać, że sprzęt służbowy w tej firmie jest w fatalnej kondycji, auta jakie pracownicy dostają do dyspozycji to 10-15 letnie gruchoty zagrażające bezpieczeństwu, trochę lepiej jest z telefonami i komputerami, ale nieraz można było najeść się wstydu gdy podczas prezentacji produktu wszystko przestawało działać. Ogólnie wszystko oprócz szefostwa wymaga tam doinwestowania. Ale jeśli komuś to nie przeszkadza to jeśli osiągniesz bardzo dobry wynik to realnie można zarobić ok 3000 zł na umowie śmieciowej.

Zostaw merytoryczną opinię o GOOGLE PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w GOOGLE PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GOOGLE PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

GOOGLE PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Złota 61 lok. 100
    00-819 Warszawa