Opinie o Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o. w Warszawa

cześć, szukam pracy i zastanawiam się, czy złożyć swoje CV do tej firmy. chciałbym się dowiedzieć, po ile godzin dziennie się tutaj pracuje? w komentarzach czytam, że chcą aby pracownik najlepiej pracował po 24h, bądź, że zmiany są po 12h i, że oczekują pracy nawet podczas urlopy i zwolnienia... serio tak jest? czy ta kwestia jest już nieaktualna? :) dajcie znać.

Armin77 Nowy wpis

Fatalna firma i cały zarząd. Ludzie się wykorzystują, przezrzucają na siebie odpowiedzialność i wgl jej na siebie nie biorą mimo licznych potwierdzinych błędów, liczy się tylko pozycja, a zarząd to popiera. Nie liczcie na urlop, najlepiej jakbyscie pracowali 24h, a klienci i tak traktowani jak najgorsi, a poźniej zdzieranie z nich wszystkiego co możliwe, na szczęście kończe to przykre doswiadczenie a kloentem nigdy nie zostane.

RwR

Najgorsza firma, z jaka mialem do czynienia. Wszyscy przerzucaja sie odpowiedzialnoscia. Na wszystko potrzebne dupochrony. Oczekiwanie, ze bedzie sie pracowac po 12 h, rowniez w trakcie urlopu i na zwolnieniu. Ludzie okropni wobec siebie nawzajem. Lubia wykorzystywac swoja pozycje wobec innych. Takie postawy sa z reszta promowane przez zarzad. (usunięte przez administratora)

Alek's_rules Nowy wpis
@RwR

To prawda, zasadniczo, sciema na resorach a nie firma.

Gastro Nowy wpis
@RwR

Miałam nie przyjemność obsługiwać panie z tej właśnie firmy wszystkie były miłe poza jedna (niska, niezbyt szczupła, mysi blond, włosy delikatnie za ramiona, brwi nie pod kolor domalowane, grube, brązowe, duzy nos delikatnie garbaty(trochę jak u czarownicy)) był problem niezależny od pracowników to ta jakże „wielka pani” zaczęła straszyć szefem i zachowywać się bardzo złe w stosunku do pracowników. Potraktowała nas jak (usunięte przez administratora) jakbyśmy byli jej niewolnikami (a tylko zamawiała jedzenie) synonimy odpowiednie do jej zachowania to „karen” lub „cruel” nie mieści mi się w głowie jak jeden człowiek może tak traktowac drugiego…! To jest straszne żeby swoją tak podła postawa doprowadzić człowieka do płaczu i to obcego, takie zachowanie nie powinno być w społeczeństwie.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

HR Atrium Poland

Dzień dobry, czy pytanie dotyczy staży studenckich ? Owszem istnieje możliwość odbywania praktyk studenckich w ramach skierowania przez uczelnię. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt bezpośredni: btrawinska@aere.com

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Może trzeba po prostu zmienić firmę bo tu co było do zrobienia to zostało zrobione. Ogólnie to dobra firma i warta polecenia.

#zrezygnowany / #quitter

z racji tradycji: [english version below] [PL] Mój ostatni rok pracy mogę ocenić jako bardzo słaby- czułem się bardzo niedoceniony, poczucie własnej wartości jako profesjonalisty spadło do poziomu -1. Mimo wrzucania mi coraz więcej obowiązków, przejmowania różnych projektów od kolegów z zespołu (którzy zwalniali się), na hasło podwyżka usłyszałem komentarze "powinieneś cieszyć się z tego, ile zarabiasz" w zestawie z "za miesiąc dostaniesz jeszcze jeden projekt". Momentem kulminacyjnym po którym zdecydowałem się złożyć wypowiedzenie, nastąpił po dwóch sytuacjach: 1. Przełożona nie była obiektywna, gloryfikowała kolegę z zespołu i wszelkie problemy, jakie miałem we współpracy z tym właśnie kolegą- powiedzmy, że musiałem zagryźć zęby i z pokorą robić jego robotę (albo by wyszło, że odmówiłem wykonania zadania); 2. Po zgłoszeniu moich uwag do pracy z przełożoną w dziale HR, nic nie zostało zmienione. Zero reakcji i konsekwencji, ewentualnie pozostawienie mnie z przeczuciem, że to ze mną może być problem. Po kilku tygodniach od zgłoszenia postanowiłem złożyć wypowiedzenie- mogę nie zgadzać się z różnymi rzeczami ale nie chcę pracować w środowisku, gdzie wywyższa się kumpelstwo ponad profesjonalizm i sumienną pracę. Pragnę tylko podkreślić, że jeśli chcesz zostać doceniony, traktowany po ludzku i z szacunkiem, to Atrium nie jest odpowiednim miejscem. Kwestia w tej firmie wygląda tak- jak świetnie dogadujesz się z szefem, to bez względu na to jak bardzo źle robisz swoją robotę- może nawet dostaniesz awans na motywację. Jeśli przekonuje Cię pensja, zastanów się ile może wynieść rachunek za terapeutę i przekalkuluj to sobie jeszcze raz. Owszem, spotkałem się też w firmie z profesjonalistami, świetnymi ludźmi którzy dali ogrom wsparcia- niestety nie były to osoby, od których zależała moja przyszłość w firmie. Przełożona pozostawała ta sama. [ENG] My last year of work was very blue - I felt very underestimated, my self-esteem as a professional dropped to -1 level. Despite throwing me more and more responsibilities, taking over projects from my teammates (who have quit), after asking for a raise I heard the comments "you should be happy with your salary" in a set with "in a month you will get one more project". The climax after which I decided to submit my resignation came after two situations: 1. The supervisor was not objective, she glorified my teammate and any problems I had in cooperation with this colleague - let's say I had to bite my teeth and humbly do his job ( or it would turn out that I refused to complete the task); 2. After reporting my issues with working with my supervisor to the HR department, nothing has been changed. No reaction and no consequences, possibly leaving me with a feeling that it might be the problem with me. A few weeks after reporting, I decided to submit my resignation - I may not agree with various things, but I do not want to work in an environment where being lickspittle is elevated above professionalism and diligent work. I just want to emphasize that if you want to be appreciated, treated humanly and respectfully, the Atrium is not the right place. The issue in this company looks like - how great you get along with your boss, no matter how badly you do your job - you may even get a promotion for motivation. If you are convinced by your salary, think how much you will spend for the therapist and recalculate it again. Yes, I also met with professionals in the company, great people who gave a lot of support - unfortunately, they were not people on whom my future in the company depended. The supervisor remained the same.

Moglby ktos napisac jak wyglada praca w dziale kontrolingu? Dzieki

Mroku

Pracuję tu od niedawna ale żałuję że tu zaaplikowałem . Atmosfera pracy fatalna,ludzie bardzo wyliczeni i nieprzyjaźni-każdy patrzy jakby zbić swój kapitał na innym i się nie narobić. Ogromne sfokusowanie na koszty pracownicy odpowiedzialni za Galerie w regionach odwiedzać je mogą koleją lub własnymi samochodami bo nie mają aut służbowych.Przewaga improwizacji nad rozsądnym planowaniem.Wymagania do pracownika kosmiczne , nawet w 12 godzin dziennie plus weekendy się nie da wykonać założeń przełożonego.Podjąłem decyzję o poszukaniu lepszej pracy

Ola

A jak wysoki jest ten dodatek lunchowy dokładnie?

Kamil

Proces rekrutacji bardzo wnikliwy.Dyrektor HR obiecuje informację zwrotną i nic....

Aleksander

W kilku zdaniach-pracuje się tu ciężko, brak przyjaznego podejścia do pracownika, dużo zadań do wykonania w nadgodzinach .Totalny brak komunikacji między działami.Polecenia nie są jasno precyzowane. Istnieje tu dodatek lunchowy ale jego wysokość nie rekompensuje codziennego 12 godzinnego czasu pracy.

Grzegorz

Firma posiada centra handlowe w Polsce.W Warszawie to Promenada, Targówek i Reduta. Przeważa presja na koszty i szybki sukces,by pochwalić się Zarządowi.Pracy i stresu dużo. Kiepsko tu z komunikacją między działami.Każdy chce się wykazać więc sukces innych chętnie sprzeda jak swój. Nadgodziny to oczekiwana norma.

Ddd

Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w IT w Atrium?

Jarek

Jeśli marzy wam się luksusowy mordor (luksus bo na 4 piętrze wieżowca w CH Promenada, z bogatym wnętrzem i pięknymi paniami na recepcji)i masz ochotę spędzać 12 godzin w pracy i brać pracę do domu na weekendy to jest praca dla Ciebie.Kodeks pracy pod względem czasu pracy nie istnieje .Kolejne zalety to zero decyzyjności u kadry zarządzającej , ciągłe oczekiwanie na decyzje,kompletny brak komunikacji i multum pracy na wczoraj .Cześć znajomych z tej pracy zmieniła już barwy klubowe ja zmienię je wkrótce.

Joka

Bardzo bogata firma ale wyciśnie Cię jak cytrynę.Nadgodziny to norma,deadline na wczoraj też.Stres na codzień

Asia

A powiesz cos wiecej? Ciezka jest praca w finansach w Atrium?

asdi

Czy ktoś może wie jak wygląda praca w biurze głównym Atrium? Jakie zarobki? Atmosfera? Cokolwiek?

admin

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o. o.? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o.?

Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Ostrobramska 75C
    04-175 Warszawa

Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o.