Opinie o ReiCo Spedition GmbH & Co KG w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ReiCo Spedition GmbH & Co KG. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ReiCo Spedition GmbH & Co KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ReiCo Spedition GmbH & Co KG w Gorzów Wielkopolski

Driver

Ty Andrzej naprawdę jesteś frajerem. Należy ci się żeby ktoś cię oklepal. Za te wszystkie kłamstwa wobec rodaków. Grałeś z niemcami trenerze w jednej drużynie? To spierd..od Polaków volksdeutschu

@Driver

Nie boję się że ktoś mnie oklepie. Czasem jak jesteś w trasie to klepie twoja starą w posady. Nie używaj słowa (usunięte przez administratora) jak nie znasz znaczenia tego słowa.

Były

Rejko najgorszy (usunięte przez administratora)trans w Niemczech do tej pory nie zapłacili mi za dwa miesiące podałem sprawę do sądu omijajcie z daleka.

Benek
@Były

Jak można pracować następny miesiąc bez wypłaty. Chyba dzieci nie masz. Dlatego nie ubliżam

Popek

Do wszystkich ktorzy szukaja dobrej pracy w zawodzie kierowca sam.ciezarowego.Bylem dzisiaj w biurze i dowiedzialem sie ze Reico zatrudni kierowcow najlepiej jak maja jakies doswiadczenie w transporcie.Dobra kasa ,dobre samochody weekendy w domu.Dobrych kierowcow zapraszaja na rozmowe.Kto chce dobrze zarobic to niech sie szyboko zglasza bo ilosc miejsc ograniczona.Pomagaja w sprawach formalnych.Gwarantuja dobre warunki pracy i wynagrodzenie.

deejay
@Popek

popek, gdzie ci twoi ukraińcy? Dalej głupich szukasz? Na to twoje zakichane reico juz sie nikt nie nabierze folksdojczu.

Sylwia
@Popek

Prośba o przekazanie informacji na jaki adres e-mail można wysyłać CV? Na jakie początkowe wynagrodzenie można liczyć?

@Popek

Byłem ostatnio w Nunsdorfie, widząc ilość wolnych aut, wątpię ze miejsca są ograniczona

Apacz
@Popek

Człowieku Nie pisz takich kłamstw wszystko co napisałeś jest odwrotnością tego w tej firmie nic się nie zgadza Więc nie oszukuj ludzi bo to jest wprowadzanie błąd bo ta firma już dawno powinna być zamknięta przez jakiś instytucje w Niemczech kasy nie wypłacają na czas do tego oszukują co miesiąc z wypłatą samochody porozwalane stare graty które mają przejechane po 1000000 kilometrów a firma w niczym się nie pomoże tylko jeszcze cię na koniec oszuka i każdy mądry już dawno stamtąd uciekł

Andreas scholz andrzej szolc
@Popek

Czlowiek o dwoch nazwiskach. Jak dzejms bont i james bond Wypisuje tu klamstwa od lat. Siedzi na lancuchu u starego ddrowskiego volksdojcza wysmarowanego na ryju zoltym kremem. Za grosz godnosci w tobie andreas. (usunięte przez administratora) Oni wiedza kto to popek

Sylwia zwajnc
@Sylwia

Daj se spokoj kobieto nic nie wysylaj. Popracujesz dwa miesiace i(usunięte przez administratora) To w (usunięte przez administratora) a za drugi miesiac i tak ci (usunięte przez administratora) Poczytaj opinie pogrzeb w necie poszukaj info o niemievkich (usunięte przez administratora). Reico jest na kazdej liscie.

Doktor nunsdorf
@Apacz

Nie no co ty fajne auta iveco "pokemony" . prawie jak actrosy

Byly pracownik
@Apacz

Zgadza sie mi nie wyplacili ostatniej wyplaty poprzysylali obciazenia z kapeluszacwyciagniete i wyszlo na 000 w oddzie w lipsku zero tacho a warunki mieszkaniowe masakra

Popek

Lepiej poczytaj sobie słownik ortograficzny a później weź się za komentarz analfabeto. Przyjdź i spróbuj szczęścia. Wiedz o tym że nie będzie co z ciebie zbierać.

Sam
@Popek

Domyślam się masz praktykę po tym jak doktor Polak al Tobie szczękę.

@Sam

Niedługo wszyscy traktorzysci nieudacznicy zrobią wypad zostaną tylko ci co chcą pracować i zarabiać kasę. Nie potrzebujemy nierobow i mieszaczy. Jest już nabór nowych kierowców także kto chce zostać to niech się lepiej stara bo od stycznia podwyżka czeka dla najlepszych. Wytrwali będą nagrodzeni. Wszyscy którzy chcą pracować i zarobić dobrą kasę niech się zgłaszają i zostawiają CV.

Doktor nunsdorf
@Popek

Andrzej ty nawet tego jie zakumales ze to specjalnie... Jakby twoj dohtorek po polsku mowil.... Za duzo stresu masz... Rozumiem... Kiedys cie w koncu oklepia...

@Doktor nunsdorf

Nie jestem żadnym Andrzejem tylko zwykłym kierowca. Dajcie Andrzejowi spokój. Robi swoje i czego więcej chcieć. Nie strasz bo się ze...srasz.

@Doktor nunsdorf

Co najwyżej to możesz mnie w trąbe cmoknąć. Stresu nie mam i nie boję się że mnie ktoś oklepie. Już sobie radzilem z takimi jak ty bohaterami.

Kierowca c

Dużo obiecanek (mało pracy, wysoka pensja), czyli to co kandydat chce usłyszeć. Po przyjęciu odwrotnie dużo pracy i mniejsza pensja, bo obciążają za wszystko. U mnie nie mieli za co obciążać to zawsze się coś nie zgadzało (kilka diet mniej, niezapłacone za mieszkanie, itp.). Zawsze mieli wyrównać w następnym miesiącu, ale po pół roku skończyła mi się cierpliwość i teraz muszę iść do sądu pracy - jak wielu z tej firmy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Marek Wolsztyn

Ja pracuję i będę chwalił firmę szef jest ok zarabiamy więcej niż wy gamonie nie będę wam tłumaczył koledzy którzy zostali nie narzkaja wiedzą o co chodzi pozdrawiam Jarka Stachow...

@Marek Wolsztyn

Zgadza się. Ja też chwale firmę i nie mam zamiaru odchodzić. Czasami jest coś nie tak ale jak to w każdej dużej firmie. Ogólnie nie jest źle.Ci którzy narzekają to nieroby albo sciemniacze którzy chcą za darmo dostawać kasę. Pozdrawiam tych normalnych ktorym dobrze się pracuje. Trzymajcie się koledzy.

Popek

Juz po nowym roku ma przyjsc do Reico z tego co wiem ponad 10 kierowcow z ukrainy co znaja niemiecki i chca pracowac.Polacy ktorzy nie znaja jezyka a ich sporo zrobia wypad.Ci ktorzy chca brac kase a nie chce im sie jezdzic tez poleca.Wiec panowie radze brac sie w garsc i uczyc sie niemieckiego jak planujecie robic kariere w Reico.Pozdrawiam cieplutko wszystkich kumatych.

Janek
@Popek

Właśnie w taki sposób można pokazać panom driverom miejsce w szyku. Język kraju , w którym się pracuje należy znać/pogłębiać . Reszta do domu cwaniakować.

@Janek

Zgadza sie.Niestety rzeczywistosc jest taka ze znaja 3 slowa po niemiecku a wymagania maja od pracodawcy ogromne.

pako
@Popek

Popek to po miesiacu nogi ci polamia (usunięte przez administratora)

@pako

Chlopczyku ja znam niemiecki i nie zamierzam rezygnowac z tej firmy bo mi sie podoba bardzo.

@Popek

Pako nie strasz bo sie ze...asz

Popek

Nikt mnie przyjacielu nie nap..ala ani nie pluje w twarz.Jestem kierowca tak jak wiekszosc na forum i w Reico robie i za to mi placa.A od pana Andrzeja prosze sie odczepic bo to spoko gosc.Nigdy nie mialem z nim problemow.Jeszcze raz powtarzam problem maja tylko nieudaczni i nie znajacy niemieckiego wozacy ktorzy nie potrafia nawet przeczytac umowy ktora podpisuja.Nikt was tu na sile nie trzyma.Nie chcecie zarabiac dobrej kasy to spadac do polaczka szefa i zasowac za 2000zl zamiast za 2000 euro w Reico.Koniec i kropka.

@Popek

To ilu już tych Ukraińców przyszło?????????????

@Popek

Kolego gdyby nie polscy kierowcy w Niemczech by padł transport to niech oni się uczą polskiego jak chcą zatrudniać dobrych kierowców i przede wszystkim szacunek bo bez nas by cięko kwiczeli

PanPiotr.

Do Popek: jesteś ich parobkiem czy jak??? Skąd masz takie kłamliwe informacje???

@PanPiotr.

Jestem pracownikiem a nie parobkiem. Pracuje i dostaje za to pieniądze. Ja nie narzekam i znam chłopaków którzy są też zadowoleni z pracy w reico. Jak komuś nie pasuje to niech sie zwolni sam. A nie siedzi i sieje zamęt.

Robocop

Wszystko to jedna wielka (usunięte przez administratora) Oranienburg i Pankow zarządzane przez jednego cwaniaczka udawaczka nic nie widzę nic nie słyszę ale o mnie pamiętajcie

Sylwia
@Robocop

@Robocop Rozumiem, że miałeś przyjemność pracować w ReiCo Spedition . Czy ten pracodawca przy zatrudnieniu oferuje jakiś socjal? Dzięki za info.

Czy dyżury międzyświąteczne w ReiCo Spedition GmbH & Co KG obstawiają najmłodszymi stażem?

Obi

Wytrzymasz w Reico jeszcze 2 miesiące .????????

Piter

Zapomniałeś dopisać rowerzysto cieplutkie pozdrowienia tak jak z wypowiedzi z 22.11.2018 o 15:30 Popek daj sobie powiedzieć ze tego się nie da reanimowac to porostu zdechlo teraz już nowo przyjętych czeka praca na dwa etaty w jednym etacie z braku kierowcow a w zamian tej charowy wymyślone obciazenia i do domku bez pieniędzy a być może jeszcze na minusie tak ze polecam czytać forum o firmach przed rozmowa.Pisze razem z kolega co my przeszli przez to coś zwane reico tak ze zostawiam decyzje każdemu my porostu z tamtą uciekli lzejsi o 15 kilo

???

@Piter

W (usunięte przez administratora) głupot jesteś mistrzem rowerzysto napisz jeszcze ze oczekujesz przyjaźni bo jak nie to wypad my tu normalnych nie chcemy napisz jasno

-Zuzio

Ta firma to porazka .pisze o Reico .wyplata miala byc 15 dzis 22 zadnej kasy .jak mozna nie wyplacic ciezko zarobionych pieniedzy !!! Najgorsza firma w calych Niemczech

@-Zuzio

Niemozliwe przyjacielu.Gdzie masz konto w jakim banku?ja mam w volksbank kase mialem w zeszlym tygodniu.Zawsze mam na czas.Poprostu zglos ze nie masz kasy a nie sie denerwujesz i wypisujesz na forum.Albo zmien bank.

-Zuzio
@Popek

Lizusie jeden zglaszalem wiele razy ze kasy nie ma to raz a dwa to mieszkam i pracuhe w Niemczech kilka lat . Z innych firm nigdy nie bylo problemow z pieniedzmi na koncie zawsze byly na czas a tu do dzis 24 .08 zadnej kasy a miala byc 15 !!! No chyba ze chcesz zwerbowac nastepnych glupich i naiwnych i za to dostaniesz kase !!

szeryf

Ta firma to jedna wielka porazka jak sie zatrudnisz to pozniej nie wiesz jak odejsc bo dziady nie wyplacaja twoich ciężko zarobionych pieniędzy.w firmie nie na osob kompetentnych do tego sami (usunięte przez administratora) I kłamcy....każdy wchodzi q tyłek jak się tylko da i powie Ci co tylko chcesz usłyszeć.Samochody stare Iveca które się sypią bez TUV opony bez bieżnika strach tym jeździć...nie polecam nikomu pakować się w to (usunięte przez administratora) jakim jest ta firma Reico...

Zibi

Zgadzam sie z popusiem mowi jak jest.Dlaczego niemcy i polacy ktorzy znaja jezyk nie narzekaja na Reico?proste bo to jest dobra firma.Problem maja pozostali.Pan Andzej robi swoje i ma za to placone.Chcialem wolne bo mialem sprawy do zalatwienia dostalem.Chcialem zjechac szybciej w piatek na firme zjechalem.Kasa jak do tej pory zawsze na czas.To co jeszcze wiecej chciec.A z kierowcami z ukrainy to slyszalem z 3 zrodel ze maja przyjsc.

Reico niemiecki dziadtrans

Ostatnio ponoć stary go dusił że rozdzielali ich a po paru tygodniach złamał mu szczene. No rama na Maxa a on dalej doktorowi w (usunięte przez administratora) wlazi.

Adrian
@Reico niemiecki dziadtrans

Proszę Cię o nie podsycanie negatywnej atmosfery na forum. Koncertujemy się na opisywaniu warunków pracy. Sprawy między pracownikami powinny zostać rozwiązane przez ich przełożonych. Nie napisałeś, jak oceniasz tę firmę. Czy zamierzasz dalej kontynuować w niej pracę?

doktorek
@Zibi

niech przyjda stary zacznie ich okradac to kose dostanie i tyle

Dominik

Ale przecież na siłę nikt tu nie trzyma. Może niektórzy słabo pracują i zarabiają na ile zapracowali stąd narzekanie?

@Dominik

Większość mysli ze przyjechali na wczasy a nie do pracy i chca po 2000 e na reke.Juz tu robie bardzo dlugo i naprawde nie narzekam.Jest czasem wiecej pracy ale to jak w kazdej firmie.Polecam firme.Warto sprobowac bo kasa jest niezla i na czas.No i do polski blisko.Mozna zarobic 200-300 e wiecej na poludniu ale odliczyc koszty dojazdu to wyjdzie na samo co w reico.

WIXER

LEPIEJ W KABINIE PUKAC W JAJKO NIZ UMOWE MIEC OD RAJKO

@WIXER

Mam nadzieje kolego ze juz nie pracujesz w Reico bo takich pracusiow to tu nam nie potrzeba .Pukaj sobie w jajko u polskiego dziad transa.Nikt na sile tu nikogo nie zatrudnia.Przychodzicie sami ,nie czytacie umów a pozniej macie pretensje ze cos nie gra.Trzeba pracowac zgodnie z umowa to nie bedzie zadnych nieporozumien.

Reico niemiecki dziadtrans
@Popek

Przestań mi tu gadać że nie będzie nie porozumień, dzisiaj 17 a połowa ludzi nie ma pieniędzy. Co było miesiąc temu? Kiedy była kasa? Jak tu uczciwie pracować zastanów się co wypisujesz

@Reico niemiecki dziadtrans

Nie wiem o co chodzi ja mialem 16 po poludniu.Ja mam konto volksbank.

armagedon
@Popek

kolego ? ty volksdojczu nie jestesmy kolegami. U polskiego dziad transa ? a czym jest reico ??? DDRowski DZIADTRANS i ZLODZIEJ

PapaWutz

Jak się wybieracie do tych (usunięte przez administratora)to liczcie tak: po pierwszym miesiącu pracy dostaniecie gołą podstawe bez diet czyli na starcie już jestescie w plecy o kilkaset euro. Jak postanowicie z tym syfem skończyć po wyplacie to doliczcie do swoich strat 20 dni pracy do wypłaty bo tych pieniedzy nie zobaczycie bez względu na formę rozstania z tym syfem. Jakich przykrości i zmuszania do ekstremalnej pracy doświadczenie w trakcie to premia dodatkowa. Acha i jeszcze za pokoik będą chcieli pieniazki jakieś 250 euro miesięcznie. Dodać do strat. Mając taki bilans zastanowcie się jeszcze raz czy tam chcecie tracić swoje zdrowie.

Były

Firma dziad trans (usunięte przez administratora) to kłamać potrafi by przyciągnąć kierowce ale jak to się mowi trafi kosa na kamień

Heniek

Ja założyłem sprawę do sądu w Poczdamie i sprawę wygrałem ale nadal kasy niema adwokat mi mówi ze ta firma i tak splajtuje rada taka żeby brać co dają bo i tak komornik niemiecki na tym rękę położy niech ci którzy w reico wieża pracują nadal . Pozdrawiam

Lysy

Omjac ta firme zlodzieje dziadtrans oszukuja na kazdym kroku ma ktos sprawe w sadzie o kase bo mi nie zaplacili zdoloczyl bym z checia

@Lysy

Mecenas Lukas Gawroński z Poczdamu jest specjalistą od firmy Reico. Ja własnie też zgłosilem się do niego bo mi nie zaplacili ostatniej wypłaty.

Były.

Nie polecam tego Pana.

Bond
@Lysy

Jak sprawa sie ma ? Udalo sie odzyslac pieniadze?

@Bond

Pod koniec maja odbędzie sie rozprawa w sądzie. Dam znać jak się zakończy . Chłopaki walczcie o swoje pieniądze . Jest kancelaria w Poczdamie gdzie są mecenasi mówiący po polsku i bardzo łatwo można uzyskać zwolnienie z kosztow sądowych i adwokackich. Doktorek bogaci sie na kierowcach, bo na 20 zwolnionych miesięcznie ,niech jeden się odważy oddać sprawe do sądu .....to z pozostałych 19-stu ma czystą kasę , bo przecież nigdy nie płaci nikomu ostatniej wypłaty. Czysty zysk. Ta firma to prawdziwy koszmar .

Zostaw merytoryczną opinię o ReiCo Spedition GmbH & Co KG - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w ReiCo Spedition GmbH & Co KG?

Zobacz opinie na temat firmy ReiCo Spedition GmbH & Co KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ReiCo Spedition GmbH & Co KG?

Kandydaci do pracy w ReiCo Spedition GmbH & Co KG napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ReiCo Spedition GmbH & Co KG
1.3/5 Na podstawie 129 ocen.

ReiCo Spedition GmbH & Co KG