Opinie o Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. w Kraków

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Dzień dobry, Rekrutacja aktualnie przeprowadzana jest częściowo zdalnie i składa się z 2 lub 3 etapów. Pierwsza rozmowa jest przeprowadzana zdalnie, drugi etap to spotkanie w siedzibie firmy z Dyrektorem Operacyjnym oraz BDM. Kolejne spotkanie jeśli jest potrzebne odbywa się często już z Zarządem - to jest uzależnione od stanowiska. Pozdrawiamy i zapraszamy do rekrutacji:)

ciekawa
@Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.

Dlaczego cały czas u was jest rotacja pracowników?

@ciekawa

Dziękujemy za zainteresowanie wątkiem rekruatcyjnym. W naszej firmie aktualnie prowadzona jest rekrutacja na nowe stanowiska - jest to spowodowane rozwojem zespołu oraz nowymi projektami. Powstaje również nowy dział gdzie pojawią się nowe miejsca pracy. Rotacja w zespole specjalistów jest na niskim poziomie - w ostatnim półroczu rotacja była na poziomie 1 osoby. Zapraszamy do aplikowania:)

nowaKS

Jestem po rekrutacji - przeszłam 2 etapy: rozmowa telefoniczna + spotkanie w siedzibie firmy. Rozmowy bardzo miłe, ale wymagające. Część merytoryczna to sporo pytań - część na zasadzie rozwiązania jakiegoś problemu podatkowego. Były też pytania o ostatnie wykonywane zadania i problemy które udało mi się rozwiązać. Pytania o rozwój, czy potrzebne mi są jakieś bieżące szkolenia itd. Jestem miło zaskoczona otwartą komunikacją - na samym początku ustalone są zasady współpracy - to czego brakuje w innych biurach.

Toto
@nowaKS

Czy dostałaś pracę?

Agrafka
@Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.

Na portalu pracuj.pl pojawiło się ponownie ogłoszenie na stanowisko Głównego księgowego. Co się dzieje?

Ola

@nowaKS a są otwarci na szkolenia pracowników ? czy to tylko takie pytanie co ty byś chciał poprawić, nie wpływające na to czy później te szkolenia zapewnią?

@Ola

Pani Olu, ostatnie szkolenia specjalistyczne/ merytoryczne dla całości zespołu były realizowane od września do listopada 2020 roku. W tym momencie szkolą się poszczególni członkowie zespołu wg ustalonego planu kariery i zapotrzebowania. Plan szkoleń na 2021 rok jest aktualnie na etapie zbierania tematów i zapotrzebowania od zespołu. Pozdrawiamy!

Czy często w firmie Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Tak, firma posiada rekrutacje wewnętrzną. Najczęściej na Managera Małego Zespołu Księgowego - tu do rekrutacji zachęcani są pracownicy z dużym doświadczeniem na samodzielnym stanowisku księgowym.

Czy Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Dzień dobry, oczywiście organizujemy staże i praktyki. Prosimy o przesyłanine CV na maila: biuro@chandonwaller.pl Chętnie przyjmujemy na staż osoby chcące się przebranżowić. Aktualnie nabór trwa do działu kadr oraz działu księgowego. Pozdrawiamy i zapraszamy:)

logo firmy Serwisant rowerowy

Czy można w Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Szanowni Państwo, firma posiada pakiet socjalny dla wszystkich pracowników składający się m.in. z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego, karty Multisport, zniżki do kliniki stomatologicznej dla całej rodziny. Pozdrawiamy!

KsiegowaQ

Ja pracuje juz od blisko roku i jest ok. Sa rozne dodatki do umowy jak ktos chce. Moim zdaniem i tak najwazniejsze jest ze pensja w 100% platna na umowie o prace i premie tez.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.?

(usunięte przez administratora) Najcześciej są to osoby, które mają do wyprowadzenia dokumenty za rok badz kilka lat. Przy ewentualnych problemach pracownikow pozostawiaja samym sobie. Sytuacja jest trudna bo trudne są firmy. Szefostwo nie pomaga a tylko oczekuje wyników. (usunięte przez administratora)podsłuchuje, stojąc pod pokojami pracowników i to co uslyszy wyciąga potem przeciwko nim samym. Generalnie nikt nie ma prawa do wlasnego zdania, jesli nie odpowiada Ci paskudna atmosfera i wyprowadzanie wciaz nowych spolek to nie zagrzejesz tam miejsca. (usunięte przez administratora)

Mrówka

A już chcialam aplikować na samodzielnego księgowego, widzę że co jakiś czas odmawiają ogłoszenie na to stanowisko...

Maria

Czy staż w firmie jest płatny czy bezpłatny ?

praktykantka
@Maria

Ja jestem studentka i jestem na praktykach - są bezpłatne, ale jesteśmy umówieni na zatrudnienie po okresie praktyk na zlecenie. Z tego co widzę to wszyscy pracownicy są na umowach o pracę. Póki co jest spokojnie. Zadania fajne. Dużo osób pracuje zdalnie.

@praktykantka

Dziękujemy za rzetelną opinie i życzymy rozwoju kariery w Chandon Waller & Partners:) Mamy w swoim zespole wiele osób które zaczynały od praktyk i nabierając doświadczenia pod okiem naszych specjalistów są już na samodzielnych stanowiskach. W tym momencie praca jest hybrydowa: co tydzień są zmiany w zespołach Księgowych pracy zdalnej oraz pracy w biurze do odwołania. Pozdrawiamy:)

Księgowa

Pracuję już ponad 6 m-cy i jestem bardzo zadowolona, warunki pracy w tym wynagrodzenie i pakiet socjalny bardzo dobre, atmosfera fajna, przede wszystkim właściciele mega pozytywnie nastawieni do pracowników, polecam

@Księgowa

Wspominasz, że pakiety socjalne są bardzo dobre... mogłabyś powiedzieć coś więcej w tym temacie? Na jakie benefity może liczyć pracownik?

KsięgowAKA
@Renata

W firmie jest ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport, zniżki w klinice stomatologii. Dodatkowo w ramach integracji co kwartał spotkania integracyjne, kino, kabaret, wyjścia grupowe bardzo fajnie.

@KsięgowAKA

Dziękujemy za udzielenie rzetelnej odpowiedzi:) wszystko się zgadza. Już nie możemy doczekać się kolejnego wyjścia integracyjnego!

Natalia

@księgowa a na jaki etat pracujesz ?

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia a ten od dobrej pracy!!!

WOJTEK
@Andrzej

ZGADZAM SIĘ .

Księgowy

Zastanawiam się nad aplikacją dobtej firmy, jakie są widelki wynagrodzenia dla samodzielnego księgowego?

robbbbb
@Księgowy

chcesz pracować w firmie ze zmieniającym się personelem jak w kalejdoskopie ,,,, polecam

mija
@robbbbb

zgadzam się

Iwona D.
@robbbbb

Firma prężnie się rozwija, w ostatnim roku zatrudniła kilkunastu pracowników. Stale zatrudniane są też osoby o coraz wyższych kompetencjach w związku ze specjalizacją usług. Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia oraz specjalizacji. Nigdy nie mieliśmy pracownika o imieniu lub nazwisku pokrewnym na robbbb, czy mija stąd zachęcam do podpisywania się pod postami prawdziwymi danymi, żebyśmy mogli bazować na faktach.

Fakt
@Iwona D.

Rozumiem, że jak podpiszesz się z imienia to świadczy to o faktach i wykluczamy kłamstwa? Jejku nie twórzmy propagandy... To gdzie te oferty pracy Iwona? Nic nie widzę, zero ogłoszeń.

mika12

W Chandon Waller pracuje od niedawna, praca jest fajna, różnorodni klienci, dużo się dzieje, właściciele otwarci na nowe pomysły, pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny i ma być w nowym biurze zniżka do fitness klubu w budynku. Wiem że cały czas szukają bo pytali czy kogoś nie możemy polecić. Lubię atmosferę w Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. za: Różnorodność branż, pakiet socjalny, fajny zespół

Damian

Bardzo przepraszam za wpis. Ktory byl pod wplywem emocji. Obiecuje nic juz wiecej nie pisac. Z powazaniem Danian

Renata

@Anka, dziękuje za opinie na temat pracy w tym miejscu. Wartościowe informacje na temat rekrutacji, które nam przekazałaś są bardzo pomocne szczególnie dla osób planujących podjąć zatrudnienie w Chandon Waller & Partners. Czy powiesz nam coś więcej na temat możliwości rozwoju? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? @Iwona C., a jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w Chandon Waller & Partners? Czy takowe są dostępne dla pracownikow?

Iwona C.
@Renata

Jeśli chodzi o benefity pozapłacowe to są zniżki w klinice dentystycznej, dostęp do prywatnej opieki medycznej i możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia. Ostatnio z inicjatywy pracowników rozważane jest dofinansowanie pracodawcy do pakietów sportowych.

@Iwona C.

To bardzo przydatna informacja dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w firmie Chandon Waller & Partners. Chcesz zatem powiedzieć, że pracodawca bierze pod uwagę sugestie pracowników? Czy jest tak w każdym przypadku? Można przedstawić swoje pomysły kierownictwu?

Marta 87

Miałam okazje uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej odbyła się w przyjaznej admosferze .Firma stawia na rozwoj można w niej zdobyć cenne doświadczenie.Byłam mile zaskoczona .

Stażystka UEK

Dziękuję za odbycie praktyk studenckich firmie Chandon Waller & aPartners. Właściciele oraz księgowe bardzo pomocne i doświadczone. Można się dużo nauczyć zagadnień księgowych oraz zobaczyć jak wygląda praca w biurze rachunkowym. Pracują na Optimie. Praktyki od pierwszego dnia zaczynają się od zapoznania systemu i później już cały czas się na nim pracuje. Polecam!!

@Stażystka UEK

Dziękuje za opinie. Na pewno jest na forum grupa osób, która zastanawiała się nad stażem w Chandon Waller & Partners. Co mogłabyś powiedzieć takim osobom? Z jakich jeszcze powodów warto (bo w Twojej wypowiedzi czytamy, że polecasz firmę) zdecydować się na odbywanie praktyk właśnie tutaj?

Iwona

Lubię atmosferę w Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. za: ludzie, zaufanie zarzadu do pracownika, atmosfera w pracy bardzo przyjazna, programy motywacyjne oraz pakiety socjalne, elastyczne godziny pracy,

Aldona

Pracuje w Chandon Waller &Partners już 2.5 roku- dołączenie do tego zespołu było jedną z lepszych decyzji jakie podjęłam- szansa rozwoju, pogłębienie wiedzy, wsparcie ze strony doswiadczonych osób to duży plus tej firmy. Dało mi to możliwość poszerzenia obszaru działania w zakresie pełnej księgowości. Otwarte na propozycje Szefostwo i super Współpracownicy sprawiają ,że obowiązki wypełnia się z zaangażowaniem i chęcią.

Anka

W Chandon Waller&Partners pracuję od niedawna. Załoga inteligentnych i miłych osób, które chętnie dzielą się swoją wiedzą. Radosne, przyjazne, nowoczesne księgowe. Praca w Optimie. Bezproblemowy kontakt z szefostwem. Godziny pracy elastyczne. Rekrutacja? U mnie to było tak: wysłałam CV -> zadzwonili i umówiliśmy termin rozmowy -> rozmowa - głównie na temat doświadczeń + teścik z excela (wersja angielska) -> później telefon z informacją, że mnie chcą (moja pierwsza zmiana pracy - byłam wniebowzięta :D) -> na początek umowa na okres próbny 3 m-ce. Nastawienie rekruterów na rozmowie bardzo pozytywne i uspokajające - zawsze bardzo się denerwuję, a przy tej rozmowie po chwili zaczęłam być bardziej naturalna niż spięta. Tu można poczuć, że pracownik jest ważny.

Iwona C.

Mimo, iż nie szukałam pracy pewnego pięknego dnia otrzymałam telefon z Chandon&Waller z propozycją spotkania - poszłam z ciekawości i zostałam do dziś :) Właściciele to bardzo życzliwi ludzie - można zwrócić się do nich z każdym problemem, który z pewnością nie pozostanie bez echa - zawsze szukają rozwiązań dobrych dla obydwu stron. Stawiają na rozwój firmy i pracowników. Pracy jest sporo ale atmosfera jest fantastyczna a godziny pracy elastyczne- aż chce się przychodzić do pracy każdego dnia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 10 ocen.

Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.