3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 5 41 5 1

Opinie o Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.

Maria Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy staż w firmie jest płatny czy bezpłatny ?

Księgowa

Pracuję już ponad 6 m-cy i jestem bardzo zadowolona, warunki pracy w tym wynagrodzenie i pakiet socjalny bardzo dobre, atmosfera fajna, przede wszystkim właściciele mega pozytywnie nastawieni do pracowników, polecam

Tak4Nie2
@Księgowa

Wspominasz, że pakiety socjalne są bardzo dobre... mogłabyś powiedzieć coś więcej w tym temacie? Na jakie benefity może liczyć pracownik?

KsięgowAKA
@Renata

W firmie jest ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport, zniżki w klinice stomatologii. Dodatkowo w ramach integracji co kwartał spotkania integracyjne, kino, kabaret, wyjścia grupowe bardzo fajnie.

@KsięgowAKA

Dziękujemy za udzielenie rzetelnej odpowiedzi:) wszystko się zgadza. Już nie możemy doczekać się kolejnego wyjścia integracyjnego!

TakNie

Czy można w Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

@Pytanie

Szanowni Państwo, firma posiada pakiet socjalny dla wszystkich pracowników składający się m.in. z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego, karty Multisport, zniżki do kliniki stomatologicznej dla całej rodziny. Pozdrawiamy!

Aktualność
Szanowni Państwo,

Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu gowork.pl, którzy poszukują informacji na temat Chandon Waller & Partners.

Wszystkich naszych pracowników - Witamy i dziękujemy, że jesteście z nami.

Kandydatów w trakcie rekrutacji - Witamy i zapraszamy do zadawania pytań.

Dziękujemy za liczne pytania oraz opinie na tym forum. Chcemy być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Widząc zainteresowanie naszą firmą postanowiliśmy zaznaczyć naszą obecność również tu.

Ważne jest dla Nas, aby każdy kto rozpoczyna pracę w Chandon Waller & Partners szybko stał się członkiem zespołu oraz brał czynny udział w życiu firmy, budując jednocześnie swoją karierę zawodową.

Osoby które są zainteresowane pracą prosimy o kontakt bezpośrednio na adres: biuro@chandonwaller.pl

Wszytskim naszym pracownikom dziękujemy za zaangażowanie i budowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy!
Wspólnie dzięki Waszym pomysłom oraz sugestiom stale usprawniamy procesy, aby praca była jeszcze bardziej przyjemna i zautomatyzowana.
Uruchmiliśmy specjalny adres mailowy: opinie@chandonwaller.pl gdzie czekamy na Wasze sugestie co jeszcze możemy ulepszyć oraz będziemy odpowiadać na szczegółowe pytania i wszelkie niewyjaśnione sprawy na tym forum.

Serdecznie pozdrawiamy,

Chandon Waller & Partners
TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Natalia

@księgowa a na jaki etat pracujesz ?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 281 dni.

Czy często w firmie Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Andrzej

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia a ten od dobrej pracy!!!

WOJTEK
@Andrzej

ZGADZAM SIĘ .

Księgowy

Zastanawiam się nad aplikacją dobtej firmy, jakie są widelki wynagrodzenia dla samodzielnego księgowego?

robbbbb
@Księgowy

chcesz pracować w firmie ze zmieniającym się personelem jak w kalejdoskopie ,,,, polecam

Tak8Nie2
mija
@robbbbb

zgadzam się

Tak2Nie2
Iwona D.
 Rekomendacja
@robbbbb

Firma prężnie się rozwija, w ostatnim roku zatrudniła kilkunastu pracowników. Stale zatrudniane są też osoby o coraz wyższych kompetencjach w związku ze specjalizacją usług. Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia oraz specjalizacji. Nigdy nie mieliśmy pracownika o imieniu lub nazwisku pokrewnym na robbbb, czy mija stąd zachęcam do podpisywania się pod postami prawdziwymi danymi, żebyśmy mogli bazować na faktach.

Tak3Nie4
Fakt
@Iwona D.

Rozumiem, że jak podpiszesz się z imienia to świadczy to o faktach i wykluczamy kłamstwa? Jejku nie twórzmy propagandy... To gdzie te oferty pracy Iwona? Nic nie widzę, zero ogłoszeń.

Tak1Nie3
mika12

W Chandon Waller pracuje od niedawna, praca jest fajna, różnorodni klienci, dużo się dzieje, właściciele otwarci na nowe pomysły, pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny i ma być w nowym biurze zniżka do fitness klubu w budynku. Wiem że cały czas szukają bo pytali czy kogoś nie możemy polecić. Lubię atmosferę w Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. za: Różnorodność branż, pakiet socjalny, fajny zespół

Tak3Nie3

Damian

Bardzo przepraszam za wpis. Ktory byl pod wplywem emocji. Obiecuje nic juz wiecej nie pisac. Z powazaniem Danian

Renata

@Anka, dziękuje za opinie na temat pracy w tym miejscu. Wartościowe informacje na temat rekrutacji, które nam przekazałaś są bardzo pomocne szczególnie dla osób planujących podjąć zatrudnienie w Chandon Waller & Partners. Czy powiesz nam coś więcej na temat możliwości rozwoju? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? @Iwona C., a jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w Chandon Waller & Partners? Czy takowe są dostępne dla pracownikow?

Tak1Nie2

Iwona C.
@Renata

Jeśli chodzi o benefity pozapłacowe to są zniżki w klinice dentystycznej, dostęp do prywatnej opieki medycznej i możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia. Ostatnio z inicjatywy pracowników rozważane jest dofinansowanie pracodawcy do pakietów sportowych.

Tak3Nie1

@Iwona C.

To bardzo przydatna informacja dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w firmie Chandon Waller & Partners. Chcesz zatem powiedzieć, że pracodawca bierze pod uwagę sugestie pracowników? Czy jest tak w każdym przypadku? Można przedstawić swoje pomysły kierownictwu?

Tak1Nie1

Marta 87
 Rekomendacja

Miałam okazje uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej odbyła się w przyjaznej admosferze .Firma stawia na rozwoj można w niej zdobyć cenne doświadczenie.Byłam mile zaskoczona .

Tak5Nie1

Iwona

Lubię atmosferę w Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. za: ludzie, zaufanie zarzadu do pracownika, atmosfera w pracy bardzo przyjazna, programy motywacyjne oraz pakiety socjalne, elastyczne godziny pracy,

Tak6Nie1

Stażystka UEK

Dziękuję za odbycie praktyk studenckich firmie Chandon Waller & aPartners. Właściciele oraz księgowe bardzo pomocne i doświadczone. Można się dużo nauczyć zagadnień księgowych oraz zobaczyć jak wygląda praca w biurze rachunkowym. Pracują na Optimie. Praktyki od pierwszego dnia zaczynają się od zapoznania systemu i później już cały czas się na nim pracuje. Polecam!!

Tak5Nie

@Stażystka UEK

Dziękuje za opinie. Na pewno jest na forum grupa osób, która zastanawiała się nad stażem w Chandon Waller & Partners. Co mogłabyś powiedzieć takim osobom? Z jakich jeszcze powodów warto (bo w Twojej wypowiedzi czytamy, że polecasz firmę) zdecydować się na odbywanie praktyk właśnie tutaj?

Tak1Nie

Aldona

Pracuje w Chandon Waller &Partners już 2.5 roku- dołączenie do tego zespołu było jedną z lepszych decyzji jakie podjęłam- szansa rozwoju, pogłębienie wiedzy, wsparcie ze strony doswiadczonych osób to duży plus tej firmy. Dało mi to możliwość poszerzenia obszaru działania w zakresie pełnej księgowości. Otwarte na propozycje Szefostwo i super Współpracownicy sprawiają ,że obowiązki wypełnia się z zaangażowaniem i chęcią.

Tak4Nie

Anka

W Chandon Waller&Partners pracuję od niedawna. Załoga inteligentnych i miłych osób, które chętnie dzielą się swoją wiedzą. Radosne, przyjazne, nowoczesne księgowe. Praca w Optimie. Bezproblemowy kontakt z szefostwem. Godziny pracy elastyczne. Rekrutacja? U mnie to było tak: wysłałam CV -> zadzwonili i umówiliśmy termin rozmowy -> rozmowa - głównie na temat doświadczeń + teścik z excela (wersja angielska) -> później telefon z informacją, że mnie chcą (moja pierwsza zmiana pracy - byłam wniebowzięta :D) -> na początek umowa na okres próbny 3 m-ce. Nastawienie rekruterów na rozmowie bardzo pozytywne i uspokajające - zawsze bardzo się denerwuję, a przy tej rozmowie po chwili zaczęłam być bardziej naturalna niż spięta. Tu można poczuć, że pracownik jest ważny.

Tak3Nie

Iwona C.

Mimo, iż nie szukałam pracy pewnego pięknego dnia otrzymałam telefon z Chandon&Waller z propozycją spotkania - poszłam z ciekawości i zostałam do dziś :) Właściciele to bardzo życzliwi ludzie - można zwrócić się do nich z każdym problemem, który z pewnością nie pozostanie bez echa - zawsze szukają rozwiązań dobrych dla obydwu stron. Stawiają na rozwój firmy i pracowników. Pracy jest sporo ale atmosfera jest fantastyczna a godziny pracy elastyczne- aż chce się przychodzić do pracy każdego dnia :)

Tak3Nie1

Karolina

Na rozmowie kwalifikacyjnej rekruterzy zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie - konkretni, kompetentni i sympatyczni. Pracy jest sporo, ale nie ponad siły pracownika. Firma stawia na rozwój, zarówno samego biura jak i każdej osoby. Pracuję tu prawie pół roku i przez ten czas bardzo dużo się nauczyłam, od początku została określona ścieżka mojego rozwoju, która jest realizowana. Współpracownikami są osoby posiadające dużą wiedzę z zakresu księgowości, zawsze gotowe pomóc, a w międzyczasie można też porozmawiać i pożartować. Szefowie są sympatyczni, otwarci na zdanie wyrażane przez pracowników, starają się budować dobrą atmosferę oraz komfortowe miejsce pracy.

Tak7Nie

Iza

Dawno nie pracowałam w tak fajnym zespole ludzi, gdzie z każdej strony można uzyskać pomoc w zakresie zagadnień księgowych lub organizacyjnych. Zadania przydzielane są w sposób uzależniony od poziomu wiedzy i doświadczenia pracownika, więc nie ma ani nadmiaru obowiązków, ani nudy. Ilość zadań dostosowana jest do wymiaru pracy, więc nie ma konieczności zostawania po godzinach (można wyrobić się ze wszystkim w 8 godzin dziennie i znaleźć czas na pyszną kawę z ekspresu ;) )Kontakt z szefostwem jest przystępny i można się do nich zwrócić z każdym problemem, chętnie pomagają. Serdecznie polecam i być może do zobaczenia w biurze ;)

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. - Kraków