Opinie o Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. w Kraków

Na rozmowie kwalifikacyjnej rekruterzy zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie - konkretni, kompetentni i sympatyczni. Pracy jest sporo, ale nie ponad siły pracownika. Firma stawia na rozwój, zarówno samego biura jak i każdej osoby. Pracuję tu prawie pół roku i przez ten czas bardzo dużo się nauczyłam, od początku została określona ścieżka mojego rozwoju, która jest realizowana. Współpracownikami są osoby posiadające dużą wiedzę z zakresu księgowości, zawsze gotowe pomóc, a w międzyczasie można też porozmawiać i pożartować. Szefowie są sympatyczni, otwarci na zdanie wyrażane przez pracowników, starają się budować dobrą atmosferę oraz komfortowe miejsce pracy.

Iza

Dawno nie pracowałam w tak fajnym zespole ludzi, gdzie z każdej strony można uzyskać pomoc w zakresie zagadnień księgowych lub organizacyjnych. Zadania przydzielane są w sposób uzależniony od poziomu wiedzy i doświadczenia pracownika, więc nie ma ani nadmiaru obowiązków, ani nudy. Ilość zadań dostosowana jest do wymiaru pracy, więc nie ma konieczności zostawania po godzinach (można wyrobić się ze wszystkim w 8 godzin dziennie i znaleźć czas na pyszną kawę z ekspresu ;) )Kontakt z szefostwem jest przystępny i można się do nich zwrócić z każdym problemem, chętnie pomagają. Serdecznie polecam i być może do zobaczenia w biurze ;)

Kamila ksiegowa ;)

Pracuję w Chandon &Waller od kilku lat. Właściciele sa bardzo uczciwi, na początek zaproponowali mi umowę na czas próbny 3m-c potem podpisaliśmy umowę na czas nieokreślony. Stawki sa takie na jakie umawialiśmy sie na rozmowie kwalifikacyjnej. Jest dużo pracy, ale raczej nie ma nadgodzin. Atmosfera w zespole jest bardzo fajna , ponieważ pracują tu zwykle młode ambitne osoby, które chcą się rozwijać....i lubą to co robią:) Polecam.

MonikaS

W Chandon Waller & Partners odbyłam praktykę zawodową i pracuję tam do dzisiaj. Praca odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze, dzięki czemu można w łatwy i przyjemny sposób nabyć dużą ilość wiedzy. Poziom trudności zlecanych zadań dostosowany jest do wiedzy i zwiększa się w miarę nabywania nowych doświadczeń. Dla ambitnych osób jest to idealne miejsce, ponieważ mają możliwości rozwoju. Szefowie posiadają bardzo dużą wiedzę, są życzliwi i słowni. Współpracownicy to osoby kompetentne i koleżeńskie, zawsze można liczyć na poradę w razie wątpliwości. Firma rozwija się w dobrą stronę. Szczerze polecam!

MoniaKrk

Pracowałam w tej firmie w ubiegłym roku na stażu i potwierdzam nauczyłam się bardzo dużo z zakresu kadr i obsługi Optimy. Po stażu zaproponowano mi pracę na umowie o pracę ale jeszcze wtedy nie wiedziałam co chce robić. Szefostwo fajne, księgowe pomocne i sympatyczne. Miło wspominam tą firmę. Powodzenia!

Renata

Niewiele informacji na temat pracy w firmie Chandon Waller & Partners można znaleźć w internecie. Zwracam się do Was z prośbą, abyście napisali jak aktualnie wygląda praca tutaj. Czy polecilibyście innym ją? Zachęcam do wypowiedzi.

I am looking for a job in Poland. Do you help me?

Renata

@MadgaS. dla młodych osób, które poszukują takiego miejsca do odbycia praktyk, to na pewno zachęcające informacje. Możesz jeszcze napisać, czy praktyki są w całości bezpłatne oraz czy po ich odbyciu można liczyć na zatrudnienie?

MagdaS.

Odbyłam w Chandon Waller praktyki i bardzo dużo można się u nich nauczyć od doświadczonego zespołu. Dużo firm w różnych branżach w związku z tym mnóstwo zagadnień księgowo-prawnych na co dzień. Pracowałam bezpośrednio z księgowymi i główną księgową. Pracowałam głównie w Optimie, co dla mnie było bardzo ważne bo chciałam się nauczyć tego programu. Polecam praktyki w tej firmie, bo "nie parzy się tu kawy" tylko zdobywa doświadczenie.

Księgowa1

Firma dynamiczna, dużo się dzieje, polecam - można się dużo nauczyć.

admin

Wiesz jak wygląda proces rekrutacyjny i przyjęcia w firmie Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 10 ocen.

Chandon Waller & Partners Sp. z o.o.