SFS International Sp. z o.o.

Opinie o SFS International Sp. z o.o.

On

Każdy pisze ze tak dobrze to zapewne panie z agencji..chciałbym zapytac sie o te szaszlyki..jakie macie wypłaty..po odliczeniu kosztow zakwaterowania i dojazdu do pracy.

@On

Szanowny Panie "ON". Bardzo dziękujemy za słowa, aby opinie osób zatrudnianych przez firmę SFS International były pisane przez tajemnicze "Panie z agencji". Oznacza to, że nasi pracownicy są faktycznie usatysfakcjonowani ze współpracy z nami, jeśli ich komentarze odbierane są za komentarze wystawione przez samą firmę. Jeśli jest Pan zainteresowany obecnymi ofertami pracy zapraszamy do kontaktu: +48221021160. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji

Zadowolona

Pracowałam przez to biuro i jestem w pełni zadowolona. Zarobki są bardzo dobre i godziny gwarantowane. Warunki zakwaterowania też miałam bardzo dobre. Wiadomo jak chce się dużo zarabiać to trzeba i pracować. Godne polecenia biuro.

Kasia pozdrawia (:

Osobiście uważam że to jedna z najgorszych agencji jakie są dostępne na rynku zatrudnienia za granicą. Moja pierwsza wypłata po przepracowanym miesiącu bez 3 dni (bez 3 dni dlatego że był 'frai' czyli dzień wolny narzucony przez firmę którą wyznacza agencja i w której jesteśmy zatrudnieni) wyniosła 588 euro :) i nie tylko moja, poznanych tam osób także. Agencja tłumaczy się owym "bankiem godzin" (usunięte przez administratora)Cóż ogólnie opinie które możemy przeczytać nie pochodzą od pracowników produkcji a takich jest najwięcej. Śmiem twierdzić że pracujące tam osoby same je wypisują. Dlaczego? Dlatego że na dziale produkcyjnym zdecydowana większość to Łotysze, Litwini. (Mimo wszystko bardzo przyjazne i pomocne narody) a przecież oni nie znają Polskiego języka w większości :) Sama praca nie jest zła, ja pracowałam tydzień na sortowni ubrań i na 'szynce' jest ok, tyle że jak trafimy na produkcję szynki to po jakimś czasie skóra zacznie odpadać łuskami, wyskoczą nam niewielkie pryszcze od zimna, usta będą wysuszone cały czas. Ponieważ panuje tam 0'owa temperatura. Ale jest ok ! W dodatku te pieniądze! ;)(usunięte przez administratora)Nie zarobimy w tej agencji więcej niż 750euro na produkcji. Taka prawda. Jeśli ktoś nie wierzy niech jedzie się przekonać na własnej skórze. (usunięte przez administratora)Ja byłam 2 msc Ponieważ i tak już było mi obojętne po pierwszej wypłacie ile zarobię byle móc mnieć na mieszkanie i zjechać do Polski. :) Także zdecydowanie radzę omijać tą agencje szerokim łukiem.

@Kasia pozdrawia (:

Pani Katarzyno, Bardzo dziękujemy za udzielony komentarz. Ma Pani prawo do własnej opinii, co zawsze szanujemy, jednakże zatrważająca większość informacji jest niestety nieprawdziwa. Rozumiemy, że uważa Pani, iż jest to jedna z nagorszych agencji na rynku. Być może ma Pani takie zdanie, ponieważ wszelkie kwestie formalne, umowy, rozliczenia są w 100% zgodne z literą prawa (biorąc jednak pod uwagę odprowadzanie składek, podatków, ubezpieczenie zdrowotne etc. to ważne aspekty dla osoby legalnie zatrudnionej, których być może nie wzięła Pani pod uwagę przy ocenie agencji). Wspomniany przez Panią „frai” to być może narodowy dzień wolny w danym Państwie, w którym Pani pracuje - agencja nie narzuca takowego dnia, a nie ma prawa oddelegować pracowników w dniu wolnym (w danym kraju) do pracy - tak jak w Polsce niemożliwym/nielegalnym jest otwarcie wskazanych zakładów w dzień ustanowionym prawnie jako wolny - np. Święta. Przykro mi również zwrócić uwagę, iż nie może Pani stwierdzić, że opinie pisane są przez Agencję, argumentując swoją wypowiedź ilością pracujących (lub niepracujących) Polaków- Pani Katarzyno, być może myli Pani zakłady pracy, gdyż w miejscach pracy, do których zatrudniamy przebywa obecnie kilkudziesięciu Polaków, a dodatkowo na miejscu do dyspozycji osób tam zatrudnionych są polskojęzyczni koordynatorzy. Jeden ze wspomnianych przez Panią projektów nie jest nawet przez nas obsługiwany. W pracy w zakładach mięsnych mamy również osoby zatrudnione, które pracują na stałe (od kilku lat) i na całe szczęście, nie mają wspomnianych „łusek”, „pryszczy” oraz wysuszonych ust. Dodatkowo, jeśli pracowała Pani w naszej agencji to ma Pani wiedzę, iż zatrudnione przez nas osoby objęte są dodatkowo ubezpieczeniem podróżnym „Compensa”, z którego, przy nagłych, opisanych przez Panią sytuacjach, mogłyby zgłosić się do lekarza i otrzymałyby niezbędną pomoc medyczną. Zarobki, o których Pani mówi, są również, niestety, nieprawdziwe. Myślę, że osoby, które zdecydowały się z nami pozostać na stałe, nie podjęłyby takiej decyzji, gdyby zarobki były takie, jak Pani je przedstawiła (dodatkowo osobom przez nas zatrudnionym zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie). Serdecznie zapraszamy wszystkich, by przekonali się na własnej skórze, chętnie zweryfikujemy Pani słowa. Jednakże życzymy Pani udanych, kolejnych kroków w ścieżce kariery. Z pozdrowieniami, Dział Rekrutacji SFS International

Henry

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, ale jest ona w sprzeczności z ogólnie znaną opinią o firmie, jako dobrym pracodawcy!!

Pakowacz

16 lat przepracowany jako pakowacz

5 lat pakowacz wędlin 10 lat pakowacz drobiu Na maszynach multivac

Yeez

Na jaki czas podpisywane są umowy?

Beata
@Yeez

Przyłączam się do Twojego pytania. Jak aktualnie wygląda sprawa umów o pracę, oferowanych przez firmę SFS International? Taka informacja z pewnością przyda się tym, którzy zastanawiają się nad pracą dla tej firmy.

Lili
@Beata

Umowa zlecenie zazwyczaj na okres 1 roku, natomiast na pralni holenderska umowa o pracę automatycznie odnawialna co tydzień.

Beata
@Lili

A jaka jest różnica w wysokości wynagrodzenia otrzymywanego pracując na umowie zlecenia, a jaka na umowie o pracę odnawialnej co tydzień?

Damian

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nic dodać nic ująć. Były pracownik

Jak jest w maasmehelen? Jak z pracą i z kasą i jakie warunki

Guskaa
@Gość

Maasmechelen , mówisz o pracy na produkcji przy drobiu? Jestem obecną pracownica od już przeszło roku czasu i nie narzekam . Dobry pieniądz , dużo godzin jeśli chcesz zarobić, a nie przyjechać na wakacje ;) kwatery spoko. Są bungale , hotel ( bardzo przyzwoite warunki) trzeba by porozmawiać z reszta pracowników , którzy tam mieszkają ale sama byłam i naprawdę okej. Mamy tez poza tym kilka domów, w których mieszkają z 2-3 pary ;)

Lili
@Guskaa

Witam pracowałam na mięsie troche czasu i widzę w tej pracy tylko 2 plusy czyli warunki mieszkaniowe dobre i to że praca nie jest ciężka natomiast minusów jest dużo więcej praca w sezonie nawet po 16h dziennie ciężko wyjść sobie wcześniej, nie ma stałego grafiku pracy czyli wieczorem dostajesz wiadomość z grafikiem na którą godzine masz do pracy, a pracujesz do niewiadomej godziny, zdążyło się pracować do 24-1h a mieć następnego dnia na 6, kasa to 7-8 euro na godzinę, urlop oczywiście nie płatny bo umowa zlecenie. Polecam tą pracę dla osób które są mało ambitne by znaleźć coś innego, nie umią angielskiego, chcą w krótkim czasie czyli sezonie pracować po 200-300h i zarobić kasę.

Natalie

Ostatnio zaczęłam pracę na przędzalni, potwierdzam że wszystko jest ok.

an
@Natalie

Witam, można prosić więcej informacji na temat tej pracy? jest potrzebne doświadczenie? jak z zarobkami?

@an

Witam. Nie trzeba mieć doświadczenia, zapewniamy przeszkolenie. Zarobki zależne od ilości przepracowanych godzin.

Planujejechac
@Natalie

Wital jak jest tetaz na szaszlykach ? Moze ktos cos szczerzs napisze na email znfory dziekuje (usunięte przez administratora)

Guskaa
@Planujejechac

Jak jest teraz? Głównie zajmujesz się pakowaniem drobiu w innej postaci, ponieważ do szaszłyków są już przeznaczone osoby na sezon. Jednakże praca na produkcji jeszcze lepsza jak szaszłyki ;) polecam i zapraszam ! ( tylko osoby chętne do pracy)

Asia

Witam czy ktoś pracuje w pralni w Ooji ? Jakie warunki zakwaterowania ? Jak z dojazdami do pracy ? I Czy wszystko jest ok ? Bardzo proszę o opinie i pomoc. Z góry dziękuje

Łukasz Antwerpia

Siema pracuje na projekcie nordvlees van gool co mi się podoba kasa na czas nawet i wcześniej wporzadku ekipa w pracy możliwość zaliczek co mi się nie podoba ze przy jezdzaja ludzie dopiero uczyć i spodziewają się od razu kokosý a kto musi to wszystko wysluchiwac pracownicy co dłużej pracują nie mówię narobić się trzeba Ale gdzie dają kasę za leżenie dlatego mówię jak komuś nie pasuje praca to brama cały dzień otwarta

Damian
@Łukasz Antwerpia

R.m

Dobra firma, wypłacalna, można dobre pieniądze zarobić jako monter rusztowań,

Anonymous

Firma , która uważa się za rzetelną wcale taka nie jest same problemy wynikające z braku dobrej komunikacji między firmami holenderskimi a polskimi jest tragiczna prosto rzecz ujmując . Stałe odsyłanie do kontaktu z zagraniczną firmą nie spójności w rozumowaniu między innymi . Nie dbanie o interesy pracownika nie świadomość ogólnych zdarzeń nie wiedza co się dzieję z danym pracownikiem. Moja ocena jest adekwatną oceną do poziomu jaki ta firma sobą reprezentuje. Z drugiej strony jest to przecież agencja pracy więc czego tutaj możemy się spodziewać ... Nie kokosów co prawda , ale chociaż trochę więcej poziomu oraz chęci o dobro pracownika można by było wykazać . Witamy w 21 wieku gdzie firma nie interesują się tym , że trzeba osoby współpracujące z nimi odpowiednio poinformować o takiej lub innej sytuacji na którą poniekąd nie ma wpływu. Zamiast tego lepiej , żeby pracownik się interesował czy danemu pośrednikowi nie trzeba opłaty uiścić żenujące naprawdę . Pozdrawiam

@Anonymous

Stek bzdur. Proszę nie pomawiać firmy SFS International, w przeciwnym razie będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne.

Roszpunka

Czy ktoś pracuje w pralni w Ooij? Jakie warunki itd

Zainteresowana
@Roszpunka

Planujesz wyjazd poprzez Sfs? Bo ja się zastanawiam nad pracą w fabryce taśm. Planujesz wyjazd z kimś czy sama?

Kazimierz
@Zainteresowana

Poczyniłaś już może jakieś kroki związane z wyjazdem do pracy za pośrednictwem firmy SFS International? Chciałbym dowiedzieć się, dlaczego akurat za pośrednictwem tej firmy chciałbyś pracować. Mam nadzieję, że podzielisz się z nami swoimi preferencjami związanymi z danym pracodawcą.

Ona283
@Roszpunka

I jak wiesz coś na ten temat?

Ona283

Cześć mam pytanko jak wygląda praca w pralni ile godzin i jak płaca?

Fanta

A ja stanę w obronie SFS. Pracuję na przędzalni dosyć długo, już ze 2 lata będzie z małą przerwą bo musiałam zjechać do Polski. Atmosfera fajna, praca ok, w porównaniu z innymi pracami na produkcji tutaj jest dużo spokojniej. Są osoby co pracują tu od początku, awansowały na brygadzistów - więc się da. Kasa zawsze na czas, są nadgodziny, fajne rotacje. No i zakwaterowania też ok - pokoje jedynki i dwójki. Praca dla osób które szukają czegoś na stałe. Nie ma co marudzić, najważniejsze że da się dobrze zarobić.

@Fanta

To bardzo miło z Twojej strony, że zechciałaś niejako "zrehabilitować" firmę SFS International. Co istotne, przedsiębiorstwo to działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Są w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy i oczywiście Polska. Można zatem sądzić, iż naprawdę bardzo profesjonalni. A co z formą umowy? Można liczyć na jej stały rodzaj? Opisz nam, jak przedstawia się ta kwestia.

@Monika

Firma oferuje umowę jako oddelegowanie. Oczywiście jest możliwość pracy na stałe.

Sylwia
@Fanta

Witam A ile można tam zarobić ? Jestem ciekawa Miałam propozycje wyjazdu ale nie wiedziałam jak tam z pieniędzmi jaka mniej więcej wypłata na miesiąc?

Nikita

ja zarabiam 8-10 tys na reke miesiecznie

Belgus wiarus
@Nikita

Zarabiasz tyle no na pewno ale rubli transferowych, nie pisz bzdur i nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo potem inni jadą i na miejscu okazuje się co innego, proszę podawać prawdziwe informacje a nie głupoty z palca wyssane

Nikita
@Belgus wiarus

Mam ci przesłać mój pasek płacowy niedowiarku? Potwierdzą to wszyscy na spinie. I tak nikogo na spin teraz sfs nie szuka, tu zatrudnia się ludzi głownie z polecenia, ja pracuję z moją mamą i bratem. Są ludzie co pracują tu od 4 lat więc to mówi wszystko.

@Nikita

Huehuehue, na spin zarobisz tyle jak przerobisz ponad 200h to się bardzo rzadko trafia, aha i jak cie biuro w bambuko nie zrobi bo czasami lubi coś tam uciąć

Kloe

Pytanie o przędzalnię. Jak tam naprawdę jest??? Ile godzin się pracuje?? Są stałe czy raczej różnie?? System zmianowy?? Jak z weekendami?? Proszę o napisanie kilka słów na ten temat. Ogólnie czy jest fajnie czy nie. Dziękuję!

Pracujemy na rusztowaniach od miesiąca przez SFS, nie narzekamy, są godziny, wypłaty na czas, pokoje jedynki.

Sylwia

Witam a czy ktoś może wypowiedzieć się na temat zakwaterowania jak to wyglada? Są domki czy hotel? Ile osób mieszka itd?

Opinia
@Sylwia

My mieszkamy w Hotelu w pokoju 2 osobowym. Nazywa się Eisparadijs. Wiem że mają też inne hotele i pensjonaty, chyba ze 20 różnych lokalizacji. Tak naprawdę cały dzień cie nie ma i tylko tam śpisz, więc trzy gwiazdki wystarczają.

Mies
@Sylwia

Jeżeli pracujesz w zawodzie wymagającym kwalifikacji np spawacz, monter rusztowań, izoler, dostaniesz własny pokój i dobre mieszkanie,dom, jeżeli bez kwalifikacji rzeźnia,ryby, oto to przeważnie 2lub więcej osób w pokoju

@Mies

SFS gwarantuje pokoje maksymalnie 2-osobowe

Pracujemy z chłopakiem krótko ale oboje jesteśmy zdania że to najlepsza agencja a pracowaliśmy w wielu. Wszystko jest jak powinno, dobre zakwaterowania, panie w biurze mile i pomocne. Polecam

Paas Food

Pracuję z chłopakiem na Paas Food już kilka miesięcy, wszystko jest OK. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o SFS International Sp. z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w SFS International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFS International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFS International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 35 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFS International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFS International Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFS International Sp. z o.o.