SFS International Sp. z o.o.

Opinie o SFS International Sp. z o.o.

Pracuję dla SFS już od kilku lat i nie miałam z nimi żadnych złych doświadczeń. Przyjechłam zarabiać pieniądze, a nie spotykać się z kolegami, więc skupiam się na pracy, a nie na środowisku pracy. Warunki życia są dobre, jeśli mam jakiś problem, kontaktuję się z koordynatorem i jest on rozwiązywany. Wypłaty na czas i dobre stawki, w Polsce nigdy nie zarobiłabym tyle dlatego wybrałam pracę za granicą.

@Kasia

Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z nami. Pozdrawiamy SFS International

Rob

Dzień dobry, Mam pytanie czy ktoś pracuje przez sfs jako monter rusztowań? Czy dalej tak słabo płacą za nadgodziny? I czy mieszkania nadal takie fatalne? I kwestia dojazdów dalej trzeba tak daleko dojeżdżać tzn 30 km do pracy?

@Rob

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za wpis. Nadgodziny na polskiej umowie to 150% stawki, w niedzielę i Święta 200%, dlatego ciężko mi się ustosunkować do Pana wypowiedzi, czy to niskie nadgodziny. Być może dla Pana tak i oczywiście szanujemy Pana opinię. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to gwarantujemy pokoje jednoosobowe o dobrym standardzie. Współpracują z nami Panowie, którzy bardzo chwalą sobie warunki zamieszkania. Jeśli miał Pan inne doświadczenie to bardzo prosimy o wskazanie konkretnego zakwaterowania, które nie spełniło Pana wymogów oraz informację dlaczego. Pozdrawiamy serdecznie i w razie pytań zapraszamy do kontaktu. Zespół Rekrutacyjny

Robb

Kto robi na rusztowania? Dalej tak mało płacą za nadgodziny? Mieszkania takie źle jak kiedyś? I dojazdy oo 30 km do pracy?

@Robb

A

WITAM jak akyualnie się pracuje w sfs? ile godzin dziennie i jak jest z kwarantanna?

@A

Dzień dobry. Liczba godzin pracy zależy od konkretnej oferty. Proszę napisać, która oferta Panią/Pana interesuje. Obecnie kwarantanna w Belgii i Holandii wynosi 7 dni. Pozdrawiamy SFS International

@A

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za kontakt. Bardzo proszę o informację jaki rodzaj pracy Pana/ Panią interesuje. Ewentualnie, w celu poznania aktualnych ofert zapraszamy do kontaktu: 22 102 11 60. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Rekrutacyjny

Pakowacz

16 lat przepracowany jako pakowacz

5 lat pakowacz wędlin 10 lat pakowacz drobiu Na maszynach multivac

Władek

Witam pracuje w tej agencji na przędzalni nie polecam... Kłamcy warunki spartańskie... Widzę że wszystkie negatywne kom. Są usuwane

Nerek

Witam nie polecam tej agencji ... Obiecują full godzin weekendy a rzeczywistość jest inna pracowałem dwa tyg od pon do pt. Później zaczęły się łuki dwa trzy dni w tyg. Ludzie przędzalnie odradzam brak pracy a ludzi dalej ściągają żeby mieć rezerwę no i żeby miał kto płacić za te opłakane domki bez pralki i z lodówką ledwo metr wysokość i to na 6/5osob... No i problem z księgowa wredna baba... Z odzyskaniem pieniędzy też jest problem....pozdrawiam i nie polecam

@Nerek

Dzień dobry, Przykro nam czytając takie komentarze, będziemy wdzięczni za szczegóły co dokładnie Panu nie pasowało, w których z naszych zakwaterowań Pan mieszkał- chcielibyśmy zweryfikować warunki mieszkaniowe. Jakiego rodzaju problemy spotkały Pana z odzyskaniem pieniędzy? Zgodnie z umową wynagrodzenia wypłacane są do 10-go dnia kolejnego m-ca, można ten warunek umowy spowodował sytuację o której Pan piszę. Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to bardzo prosimy o konkretną informację, w którym zakwaterowaniu Pan mieszkał. Mamy pracowników, którzy pracują u nas długo i bardzo chwalą sobie warunki mieszkaniowe względem konkurencyjnych firm, dlatego chętnie dowiemy się, o którym miejscu Pan mówi. Będziemy wdzięczni za dodatkowe informację. Pozdrawiamy Serdecznie, Zespół SFS International

Holandia

Pracowałem w pralni w Eindhoven - firma A People czyli SFS jest jedną z najlepszych firm - super zakwaterowanie w Asten, niestety już go nie będzie no ale tak czy siak agencja jedna z najlepszych w NL

Dawid
@Holandia

Do tej pralni, jak rozumiem zostałeś wysłany do pracy przez firmę SFS International tak? Chcę dobrze zrozumieć Twój komentarz, dlatego proszę o wyjaśnienie?

Top firma nie mam zadnych zatrzezen

Nowa

Jestem aktualnie z chlopakiem w Masmechelen na szaszłykach. Powiem tak. Ta firma to tragedia. To praca dla osób bez ambicji. Jeśli nie umiesz angielskiego i chcesz pracować 10 lat na tym samym stanowisku - to praca dla Ciebie. Warunki mieszkaniowe STRASZNE. Jakiś bungalow, gdzie mieszka się w 3 osoby. Wszystko słychać, jak załatwiasz się w toalecie, o sytuacjach intymnych z partnerem nie wspomnę. Zakwaterowanie ok ale tylko dla osób pojedynczych. Dla par to męczarnia. Nic nie można zrobić żeby nie było słychać. Nie można wyjść do toalety w trakcie pracy bo odcinają z wypłaty. Można tylko na przerwie, którą ustala Ci kierownik. Nie wiesz nigdy, o której jest przerwa. Tak samo jak są nadgodziny to musisz robić po 16 godzin bo inaczej grożą zwolnieniem :)) grafik wysyłany codzień wieczorem więc nie wiadomo o której iść spać. Przerwa trwająca 30 min trwa tak naprawdę 15 bo trzeba przejść wszystkie procedury opuszczania hali. Non stop ktoś patrzy na ręce. Nadgodzin nir ma ostatnio wcale więc zarabiamy marne grosze. Ogólnie TRAGEDIA. Szukamy już czegoś innego. Nie polecam. Zero poszanowania pracownika, zero.

Niezadowolony
@Nowa

Też tam pracowałem tylko przez inną agencję. Agencja może jest w porządku ale to miejsce pracy to jakaś porażka a właściciel to kawał ...... odliczanie czas pracy za każdym razem gdy się wchodzi i wychodzi z hali to chyba niezgodne z prawem. Chodzi mi o to, że gdy masz przerwę np. 30 min to tak naprawdę przerwa ta trwa 15 min bo właściciel sobie dolicza kilka minut na dojście do stanowiska pracy, gdzie faktycznie ten czas zajmuje kilkanaście sekund. W firmie panuje ogólny bałagan, który dotyczy głównie planowania. Przez to w trakcie produkcji są przestoje za które oczywiście nie płacą. Praca powyżej 10 godzin dziennie. Niby dużo godzin ale gdy przychodzi do wypłaty to można się zdziwić ???? odliczany czas za przerwy, przestoje powodują że pieniążków na konie jest znacznie mniej niż powinno być. Uwaga: właściciel (usunięte przez administratora) też z godzinami nie wypłaca dodatku zmianowego i nie płaci bo nuda za pracę w święta. Dla mnie porażka chyba że lubisz być wykorzystany i (usunięte przez administratora) Nie polecam

Mario

Ja pracowałem w Maasmechelen w Zakładach Mięsnych. Praca dla ludzi o mocnych nerwach. Duże tempo pracy , narzucane głównie przez jednego z tzw. bossów,, Majkela ".Człowiek, który idealnie by się sprawdził w roli esesmana w obozie koncentracyjnym. Odnośnie Agencji Pracy SFS to szczerze według mnie jedna z lepszych na rynku. Piszę na swoim przykładzie. Warunki mieszkaniowe dobre (Ja miałem pokój 1 osobowy),pieniędze raz w miesiącu, ale zawsze na czas, a nawet wcześniej. Koordynatorka Lidia wporzo kobitka. Całą atmosferę psuje tam Majkel. Chociaż zauważyłem, że Ci, którzy tam pracują dłużej poprostu go ignorują .Jeżeli chodzi o zarobki to po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia da się odłożyć 7,8 tysięcy złotych, ale trzeba przerobić dużo godzin. Plusem jest też to, że praca w sobotę lub niedzielę nie jest obowiązkowa.Czasami porostu nie ma siły i chęci do takiej pracy bo człowiek jest zmęczony.

KL

Pracuję w firmie już kilka lat na delegacji za granicą. Jestem zadowolony ze współpracy, wynagrodzenie jest płacone zawsze na czas, warunki mieszkalne są w porzadku, kontakt z firmą w Polsce jest zawsze bez problemu. Polecam współpracę z SFS - Stara Iwiczna, jeżeli szuka ktoś pracy . KL

@KL

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pochlebne słowa. Serdecznie pozdrawiamy, Dział Rekrutacji

Back_to_start
@SFS International Sp. z o.o.

Właśnie, to tylko pochlebstwa pisane przez biuro SFS.

Zoska
@SFS International Sp. z o.o.

Witam, Chętnie bym wyjechała do jakiejs pracy. Jak jest z dojazdem, i czy są pokoje jednoosobowe. I czy znajomość języka wymagana?

Pitros

Witam. Jak dla mnie praca przez SFS jest ok. Pieniądze na czas i jak na pracę bez doświadczenia w branży mięsnej bardzo dobre. Warunki mieszkaniowe super, domki jak na agro wczasach ???? pokoje jednoosobowe, tak że kto jest jeszcze niezdecydowany, zdecydowanie polecam ☺️

Devon Larratt
@Pitros

Daj namiar tel na ta agencje pracy

Jarek Czerniewski

Polecam tą firme. Zawsze wszystko wiedziałem o wypłacie o godzinach i o pracy. Jedyne co to mało o mieszkaniu ale okazało się ze było nawet fajne ale najlepsze że blisko zakładu. Panie pomocne zawsze. A jak nie wiedzą to zaraz oddzwonią z odpowiedzią na pytania jak jest jakiś problem.

Witwit

Witam,czy ktoś pracował na pralni od tej firmy?

Kolo
@Witwit

Siema tak pracowałem na czystej stronie jest spoko pracujesz przy maszynie masz normy ,które łatwo wyrobić jak się maszyna nie psuje. Natomiast na brudnej stronie no jest nie ciekawie sortujesz brudne pranie ze szpitali i hoteli jest smród i brud. Ehh...

Sylwia

Ile można mniej więcej zarobić na miesiąc przed SFS może ktoś mi powiedzieć jestem ciekawa

Pracownik sfs
@Sylwia

Ciężko powiedzieć, bo wszystko zależy od godzin wypracowanych, ale tak od 1300€ wzwyż :)

Nie warto
@Pracownik sfs

(usunięte przez administratora)euro to nie jest za dużo za cały miesiąc, koszty życia, dojazdy, rozłąka , chyba się nie opłaca , to śmieszna kasa za pracę zagranica, kolega pracuje w Belgii na belgijskich warunkach i ponad (usunięte przez administratora)euro,

Guskaa
@Sylwia

Przy sezonie ludzie wyciągają co miesiąc powyżej 2000€ co wiąże się również z większa ilością godzin.

Lili
@Guskaa

Aby zarobić 2000euro trzeba zrobić ok.250 godzin bez przerw ponieważ przerwy są nie płatne.

Ciekawy
@Nie warto

Witam jestem zainteresowany oferta pracy, lecz zastanawia mnie fakt iż negatywne opinie są cenzurowane i nie mówię o wulgaryzmach.. niewygodna prawda tuszowana ? No 1300 euro to nie jest satysfakcjonujaca kwota zarobku za granica ... negatywne opinie zawsze są i warto je czytać

Rafaello

Witam czy projekt przedzalnia jeszcze ruszy?

karo

Czy ktoś może się wybiera do Maasmechelen? Lub ktoś z kim mogłabym porozmawiać o pracy tam? :)

Tadeusz

Dzień Dobry państwu pracuje z firmą od początku bieżącego roku i jestem bardzo zadowolony ze współpracy ....miła i zawsze rzetelna informacja ,pomoc w każdej sytuacji , pieniądze ZAWSZE na czas ,Warto było nawiązać współpracę a wiem co mówie bo mam za sobą współprace z wieloma firmami ...lata pracy za mną .Polecam współpracę

J-K

Firma na tle konkurencji wyróżnia się profesjonalizmem i dbałością o dobre i uczciwe relacje z pracownikami.

Natalia K.

Ja polecam pracę w firmie SFS International. Jest bardzo dobry kontakt z firmą- można się dopytać o umowę, o wypłaty i panie zawsze starają się pomóc. Praca jest ok, oczywiście fizyczna, ale nie ma takiego wyzysku jak potrafiłam napotkać w innych miejscach pracy.

@Natalia K.

Zostaw merytoryczną opinię o SFS International Sp. z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w SFS International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFS International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFS International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 35 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFS International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFS International Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFS International Sp. z o.o.