SFS International Sp. z o.o.

Opinie o SFS International Sp. z o.o.

bylem

omijać szerokim łukiem

Dodaj

(usunięte przez administratora) kasa marna nic z tego nie polecam.narka

pracus

pracowalem przez sfs i chetnie bym wyjechal ponownie tylko stracilem kontakt. fakt ze mi sie troche nie fartnelo bo chcialem prace na stale a trafilem na sezonowke ale ze wzgledu na pogode podziekowali nam za prace. ale firme polecam wyplaty na czas i stawki zgodnie z umowa. jak ktos chce pracowac to bedzie pracowal.

mateo

jaka jest stawka netto jesli chcesz jechac pracowac przy mięsie? jak z wypłacaniem i zakwaterowaniem?

Pakowacz

16 lat przepracowany jako pakowacz

5 lat pakowacz wędlin 10 lat pakowacz drobiu Na maszynach multivac

mateo

a jaka jest stawka dla osob ktore jada pracowac w branży mięsnej ?

janusz

czy może ktoś się podzielić opinią o pracy na stanowisku Młodszy specjalista techniczno-handlowy ? ponieważ widzę, ze rekrutują ...

kokoszko

witam wybieramsie do pracy przy pakwaniu miesa jak tam jest

gerard
@kokoszko

Czy tam warto jechać

anoano

masz racje Marcin Polacy za granicą to temat rzeka . Sfs jest w porządku i nie tzreba się martwiec jesli ktos jedzie pracowac to zarobi to co ma zarobic a koordynator (usunięte przez administratora) . jest jaki jest i nic sie nie poradzi

matrix

Właśnie wróciłem po 11 tygodniowym kontrakcie i stwierdzam,że praca ok,wypłata na czas!Nikt za nikogo nie sprząta więc pomyśl człowieku o czym Ty piszesz,chyba jakaś próba obczernienia firmy SFS!!!Szczerze polecam firmę

jan
@matrix

to czemu wrociles?

majka

Max mylisz sie nie pracuje w sfs nie jestem nawet z Warszawy tylko z zupelnie innego regionu kraju. Napisałam prawde moj maz pracowal w sfs od lutego do listopada wiec napisalam o tym co przez ten czas w moim i jego odczuciu było a firma jest pozytywna pod wzgledem wyplacalnosci i kontaktu .dziekuje za uwage pozdrooo

ms

Ktoś pracował w Lochristi?? teraz oferta na pakowanie i etykietowanie produktów mięsnych a także na wózek widłowy. Wybieram się tam, ale nie wiem jak tam jest.

@ms

Tak mój mąż tam pracował.

@majka

Mogę prosić numer telefonu na maila, jest wyżej

ok

drapi
@majka

Całkiem porządna firma a byłem w wielu.

białystok
@ms

Czy ktoś może napisać jak ta firma , czy jest wiarygodna, jak praca przy mięsie jak duże paczki . (usunięte przez administratora) jak wygląda praca na mięsie. z góry dzięki

Doradca
@białystok

Myślę,ąa takie odczucie ale bardzo często sami sobie na to zapracowują!! Jak idziesz do pracy przy mięsie to wiadomo, że praca do lekkich nie należy. Jeśli lubisz ją to na pewno dasz radę i zarobki zrekompensują pozostałe wady pracy za granicą!! Powodzenia

truee

rotacja taka ze ciezko znalezc kogos kto pracuje 3 miesiace.to chyba wystarczy dla tych co mysla

do truee
@truee

dokładnie bynajmiej w mięsie . nie wypowiem się jak jest w przemyśle . ale w mięsie nie zarobicie jak na za graniczne zarobki niestety , nie warto za taką cenę mieć np. rozłąki z rodziną i siedziec gdzies na zadupiu.

Sandra
@do truee

Zastanawiam się, czy Ci, którzy wypowiadają się na temat pracy przy mięsie, wogole mieli z tym styczność.. Ja pracuje w Belgii przy mięsie przez SFS i nie narzekam! Praca nie jest ciężka i za te pieniądze, które mi płacą jestem bardzo zadowolona. No ale nie mam na myśli ludzi, których miałam okazję poznać. Pseudo księżniczki i kozacy co to wymagania mają jak by bosami byli. Pracować się nie chce ale pieniądze to i owszem i jeszcze oczekują, że za ich pseudo pracę będą im płacić no to przepraszam bardzo. Nie ta droga. Skoro stać was na coś lepszego to szukajcie aż znajdziecie.. Tylko nie komentuje i nie obrażanie ludzi, którzy pracują tu bo chcą. Bo my nie narzekamy i opłaca nam się to!!

neeo

Spawacze itp moze tak ale na mięso jechac za granice za te zarobki to trzeba miec cos nie tak z głową.

Sandra
@neeo

Ja pracuje przy mięsie i nie mam nic z głową. Praca lekka i fajna. No chyba, że ktoś jest totalnym lekiem bądź księżniczka a były i takie tu osoby to sory!! Ale takich ludzi to nic nie zadowoli.

leon

ja bynajmiej pracowałem w Lochristi , Bgmc

leon
@leon

chcesz więcej info to mozesz podac maila

@leon

piotrek1990161@wp.pl Własnie wybieram sie tam, jak tam jest?

alex

jjkl a gdzie pracowałeś w Belgi jako kto przy mięsie

jjkl

Właśnie wróciłem z Belgii jako pakowacz.Praca ok,warunki super,wypłata na czas więc nie wiem ludzie o co wam chodzi:(

jjkl

Witam. Ktoś może coś napisać o pracy jako blacharz/monter izolacji przemysłowych ? Chodzi mi głownie czy pieniądze są na czas i czy godziny się zgadzają oraz czy nie ma niespodzianek że praca po 2-3 tygodnie. Bo pracować to wiadomo trzeba wszędzie.

marko

moze mi ktos napisac jak naprawde wyglada praca w przetwórstwie mięsnym , czy jest ciężko jak to wygląda prosze o szczere opinie

Paulina

Mógłby ktoś napisać coś więcej o pracy w przędzalni.

Zostaw merytoryczną opinię o SFS International Sp. z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w SFS International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SFS International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SFS International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 35 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFS International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SFS International Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFS International Sp. z o.o.