Opinie o Multipack Europe Sp. z o.o. Sp.k. w Poręba

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multipack Europe Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Multipack Europe Sp. z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multipack Europe Sp. z o.o. Sp.k. w Poręba

Mundek Nowy wpis

Jak tam płaca?

multipack Nowy wpis
@Mundek

Adekwatnie do doświadczenia, umiejętności i wykonywanej pracy.

Marian Nowy wpis

W tej firmie są związki zawodowe?

Multipack Nowy wpis
@Marian

Nie ma

Wesolych Swiat

Powstały zwiazki to jest zdecydowanie lepiej i tak powinno być w wiekszości korporacji i duzych firm wtedy konkurencja nota bene nie uszukuje pracowników.Mysle ze w porównaniu do tego co było kiedyś to wielki postęp i sukces organizacji dlatego że jako ludzie szanujemy sie i nam wszystkim zalezy zeby bylo lepiej i dyskutowac poprzez rade zwiazkowa w naszym imieniu z szefami firmy.Zyczymy firmie sukcesow.

blondyna

Praca nie jest zła, aczkolwiek w firmie można oczekiwać niskich zarobków, wygórowanych wymagań, narzucania szybkiego tempa pracy, wysokiej spostrzegawczości i dyspozycyjności. Człowiek nie może sobie nic zaplanować w życiu prywatnym bo firma jest w potrzebie, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Szanowny zarząd siedzący na ciepłych krzesełkach z wiatrakami przy biurku w czasie upalnych dni powinien najpierw poznać prace od podstaw i zobaczyć jak to jest stać przy maszynie 8 godzin w 40 stopniowym żarze, a później krytykować pracę innych osób. Brak jakiegokolwiek poszanowania dla pracowników! A pan dyrektor niech w końcu nauczy się rozmawiać ze wszystkimi pracownikami, bo samo "Dzień Dobry" czasem nie wystarczy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Multipack Europe Sp. z o.o. Sp.k., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
ssssssss

Fatalna organizacja pracy, niskie zarobki, niekompetentny personel, szkalowanie wymyślanie i podkładanie świń pracownikowi, Pan Dyrektor nieznający sie wgl na produkcji i prowadzeniu jakich kol wiek działań związanych z firma, mniej niż zero

Damian
@ssssssss

Chyba się mylisz co do tej firmy ja tam pracuje i nie narzekam

mmmmmmmmmmm

firma, która ma gdzieś swoich pracowników. tam gdzie mają być 2osoby przy maszynie jest jedna i nie daje sobie rady. umowa zlecenie, ciężka praca za marne grosze, praca w hałasie i stresie, w lecie na hali jest 40stopni -brak klimatyzacji, maszyny cię ciągle kopią przez wyładowania elektr., brak mi więcej słów, nie polecam.

max

Jako stary pracownik mogę napisać ze w tej firmie możecie liczyć na: - niskie zarobki - brak kompetencji przełożonych - wymagania z kosmosu które są związane z niewiedzą przełożonych o maszynach. - praca w stresie i w nieprzyjemnej atmosferze. - współpracownicy na pewno doniosą do biura ile czasu spędzasz w toalecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Multipack Europe Sp. z o.o. Sp.k. - Poręba

Multipack Europe Sp. z o.o. Sp.k.