Multipack Europe Sp. z o.o. Sp.k.

Poręba

Opinie o Multipack Europe Sp. z o.o. Sp.k.

blondyna

Praca nie jest zła, aczkolwiek w firmie można oczekiwać niskich zarobków, wygórowanych wymagań, narzucania szybkiego tempa pracy, wysokiej spostrzegawczości i dyspozycyjności. Człowiek nie może sobie nic zaplanować w życiu prywatnym bo firma jest w potrzebie, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Szanowny zarząd siedzący na ciepłych krzesełkach z wiatrakami przy biurku w czasie upalnych dni powinien najpierw poznać prace od podstaw i zobaczyć jak to jest stać przy maszynie 8 godzin w 40 stopniowym żarze, a później krytykować pracę innych osób. Brak jakiegokolwiek poszanowania dla pracowników! A pan dyrektor niech w końcu nauczy się rozmawiać ze wszystkimi pracownikami, bo samo "Dzień Dobry" czasem nie wystarczy.

ssssssss

Fatalna organizacja pracy, niskie zarobki, niekompetentny personel, szkalowanie wymyślanie i podkładanie świń pracownikowi, Pan Dyrektor nieznający sie wgl na produkcji i prowadzeniu jakich kol wiek działań związanych z firma, mniej niż zero

Damian
@ssssssss 10.01.2017 10:37

Chyba się mylisz co do tej firmy ja tam pracuje i nie narzekam

mmmmmmmmmmm

firma, która ma gdzieś swoich pracowników. tam gdzie mają być 2osoby przy maszynie jest jedna i nie daje sobie rady. umowa zlecenie, ciężka praca za marne grosze, praca w hałasie i stresie, w lecie na hali jest 40stopni -brak klimatyzacji, maszyny cię ciągle kopią przez wyładowania elektr., brak mi więcej słów, nie polecam.

max

Jako stary pracownik mogę napisać ze w tej firmie możecie liczyć na: - niskie zarobki - brak kompetencji przełożonych - wymagania z kosmosu które są związane z niewiedzą przełożonych o maszynach. - praca w stresie i w nieprzyjemnej atmosferze. - współpracownicy na pewno doniosą do biura ile czasu spędzasz w toalecie.

Zostaw opinię o Multipack Europe Sp. z o.o. Sp.k. - Poręba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multipack Europe Sp. z o.o. Sp.k.