Tekspol Sp. z o.o.

Dąbrowa górnicza

Opinie o Tekspol Sp. z o.o.

anonymous

Witam problem tej firmy polega na zarzadniu???? Dyrektor ma grono ludzi których lubi i nie lubi, ci na nie są pod obserwacją i to jest prawda zgadzam się z przed mówca. Lepiej żeby sami się zwolnili i kilku takich jest i dobrze zrobili . Może się kiedyś to zmieni chodź pewnie kontrakt Włosi przedłuża zszp Dyrektorem. Starzy pracownicy owszem nic nie robią i zamiataja się po kątach ???? Brygadzisci nic nie warci zaufania młodzi i bez jakich kolwiek kwalifikacji. Jeden dostał się tam po znajomości gdyż jest przyjacielem byłego już kierownika. Ogólnie same minusy. Pozdrawiam Tekspol chodź tu nadal pracuje ehh...

Congo Bongo

Tekspol czeladź Nie polecam przepracowałem kilka lat i mogę jasno stwierdzić ze firma nie stawia na rozwój. Ogólny chaos i brak organizacji, wszystko pilne. Pracownik pod stałą obserwacja dyrekcji, starzy pracownicy uważają się za lepszych i są ponad prawem. Obecnie podwyżki gdyż zwolniło się około 10 pracowników. Można by tu bardzo dużo pisać. Proponuje inne zakłady pracy którę lepiej traktuja ludzi i więcej płacą.

Tekspolowiec

Zgodzę się z opiniami tutaj napisanymi. Włoski bajzel, zarobki marne brak szans rozwoju. Każdy o każdym chce wiedzieć wszystko to się zgadza. Taka firma dobra dla emeryta albo dla studenta pierwsza praca. Ogólnie nie polecam jest dużo innych firm, które dają lepiej zarobić i szanują pracownika.

totalny chaos, firma prowadzona w wloskim stylu, w biurze praca po 10h, na produkcji straszny halas i bieganina, dobra rada: omijaj z daleka

Tekspolowiec

Firma Tekspol z.o.o. - Czleadź. Ogólnie praca nie najgorsza. Zarobki trochę więcej iż najniższa krajowa. Plusy- brak norm Minusy - ludzie każdy o każdym chce wiedzieć wszytko - ogólny brak szacunku

Znacie firmę Tekspol Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Tekspol Sp. z o.o. - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tekspol Sp. z o.o.