Opinie o Tekspol Elżbieta Kulińska-Żaba w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tekspol Elżbieta Kulińska-Żaba. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tekspol Elżbieta Kulińska-Żaba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tekspol Elżbieta Kulińska-Żaba w Dąbrowa Górnicza

Magda Nowy wpis

Czyli można palić papierosy podczas pracy?

Ktoś Nowy wpis
@Magda

Tak można palić,jak się będzie miało plecy u brygadzistów.

Sofia Loren Nowy wpis

Super firma . Co pół godziny można urwać sie na papieroska ....bo kierownik tez chodzi wiec nic nie widzi. Kamery to atrapy....W ubikacji tez mozna palic bo winę zwali sie na dłubanie...A najlepiej jest na nockach ....totalny luz .

Grażyna Nowy wpis
@Sofia Loren

Myślę że, na forum bardziej przydatne są informacje dotyczące Tekspol Elżbieta Kulińska-Żaba jako pracodawcy. Prywatne sprawy pracowników są nie na miejscu. Zatem napisz proszę, jak oceniasz rozwój w firmie? Czy zapewniane są pracownikom pakiety szkoleń lub kursy, które podnoszą ich kwalifikacje?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Tekspol Sp. z o.o.?

unnamedplayer

też mnie zastanawiają widełki czy też kwota jaką dostaje się na start w tej firmie.

TikTak

Witam Wszystkich Mam pytanie bo dostałem propozycje pracy w dziale jakości czy ktoś wie jak wygląda tam wynagrodzenie oraz atmosfera jako inspktor jakości. Zakład w Czeladźi? Pozdrawiam

Mariano italano
@TikTak

Kraina mlekiem i miodem płynąca

Czy po rozmowie w Tekspol Elżbieta Kulińska-Żaba rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
rudy cowboy

robota jak robota są plusy i minusy jak wszędzie , nigdzie nie jest idealnie wystarczy przywyknąć do tego jak jest

Witam problem tej firmy polega na zarzadniu???? Dyrektor ma grono ludzi których lubi i nie lubi, ci na nie są pod obserwacją i to jest prawda zgadzam się z przed mówca. Lepiej żeby sami się zwolnili i kilku takich jest i dobrze zrobili . Może się kiedyś to zmieni chodź pewnie kontrakt Włosi przedłuża zszp Dyrektorem. Starzy pracownicy owszem nic nie robią i zamiataja się po kątach ???? Brygadzisci nic nie warci zaufania młodzi i bez jakich kolwiek kwalifikacji. Jeden dostał się tam po znajomości gdyż jest przyjacielem byłego już kierownika. Ogólnie same minusy. Pozdrawiam Tekspol chodź tu nadal pracuje ehh...

Congo Bongo

Tekspol czeladź Nie polecam przepracowałem kilka lat i mogę jasno stwierdzić ze firma nie stawia na rozwój. Ogólny chaos i brak organizacji, wszystko pilne. Pracownik pod stałą obserwacja dyrekcji, starzy pracownicy uważają się za lepszych i są ponad prawem. Obecnie podwyżki gdyż zwolniło się około 10 pracowników. Można by tu bardzo dużo pisać. Proponuje inne zakłady pracy którę lepiej traktuja ludzi i więcej płacą.

Tekspolowiec

Zgodzę się z opiniami tutaj napisanymi. Włoski bajzel, zarobki marne brak szans rozwoju. Każdy o każdym chce wiedzieć wszystko to się zgadza. Taka firma dobra dla emeryta albo dla studenta pierwsza praca. Ogólnie nie polecam jest dużo innych firm, które dają lepiej zarobić i szanują pracownika.

totalny chaos, firma prowadzona w wloskim stylu, w biurze praca po 10h, na produkcji straszny halas i bieganina, dobra rada: omijaj z daleka

Tekspolowiec

Firma Tekspol z.o.o. - Czleadź. Ogólnie praca nie najgorsza. Zarobki trochę więcej iż najniższa krajowa. Plusy- brak norm Minusy - ludzie każdy o każdym chce wiedzieć wszytko - ogólny brak szacunku

admin

Znacie firmę Tekspol Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Tekspol Elżbieta Kulińska-Żaba - Dąbrowa Górnicza

Tekspol Elżbieta Kulińska-Żaba
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Leśna 5 lok. 38
    41-303 Dąbrowa Górnicza