Tekspol Elżbieta Kulińska-Żaba

Dąbrowa Górnicza

Tekspol Elżbieta Kulińska-Żaba
1 1

Opinie o Tekspol Elżbieta Kulińska-Żaba

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Tekspol Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia benefity?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Tekspol Sp. z o.o.?

unnamedplayer
@Administrator 22.02.2018 14:03

też mnie zastanawiają widełki czy też kwota jaką dostaje się na start w tej firmie.

TikTak

Witam Wszystkich Mam pytanie bo dostałem propozycje pracy w dziale jakości czy ktoś wie jak wygląda tam wynagrodzenie oraz atmosfera jako inspktor jakości. Zakład w Czeladźi? Pozdrawiam

Mariano italano
@TikTak 21.11.2017 00:20

Kraina mlekiem i miodem płynąca

rudy cowboy

robota jak robota są plusy i minusy jak wszędzie , nigdzie nie jest idealnie wystarczy przywyknąć do tego jak jest

anonymous

Witam problem tej firmy polega na zarzadniu???? Dyrektor ma grono ludzi których lubi i nie lubi, ci na nie są pod obserwacją i to jest prawda zgadzam się z przed mówca. Lepiej żeby sami się zwolnili i kilku takich jest i dobrze zrobili . Może się kiedyś to zmieni chodź pewnie kontrakt Włosi przedłuża zszp Dyrektorem. Starzy pracownicy owszem nic nie robią i zamiataja się po kątach ???? Brygadzisci nic nie warci zaufania młodzi i bez jakich kolwiek kwalifikacji. Jeden dostał się tam po znajomości gdyż jest przyjacielem byłego już kierownika. Ogólnie same minusy. Pozdrawiam Tekspol chodź tu nadal pracuje ehh...

Congo Bongo

Tekspol czeladź Nie polecam przepracowałem kilka lat i mogę jasno stwierdzić ze firma nie stawia na rozwój. Ogólny chaos i brak organizacji, wszystko pilne. Pracownik pod stałą obserwacja dyrekcji, starzy pracownicy uważają się za lepszych i są ponad prawem. Obecnie podwyżki gdyż zwolniło się około 10 pracowników. Można by tu bardzo dużo pisać. Proponuje inne zakłady pracy którę lepiej traktuja ludzi i więcej płacą.

Tekspolowiec

Zgodzę się z opiniami tutaj napisanymi. Włoski bajzel, zarobki marne brak szans rozwoju. Każdy o każdym chce wiedzieć wszystko to się zgadza. Taka firma dobra dla emeryta albo dla studenta pierwsza praca. Ogólnie nie polecam jest dużo innych firm, które dają lepiej zarobić i szanują pracownika.

totalny chaos, firma prowadzona w wloskim stylu, w biurze praca po 10h, na produkcji straszny halas i bieganina, dobra rada: omijaj z daleka

Tekspolowiec

Firma Tekspol z.o.o. - Czleadź. Ogólnie praca nie najgorsza. Zarobki trochę więcej iż najniższa krajowa. Plusy- brak norm Minusy - ludzie każdy o każdym chce wiedzieć wszytko - ogólny brak szacunku

Znacie firmę Tekspol Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Tekspol Elżbieta Kulińska-Żaba - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tekspol Elżbieta Kulińska-Żaba