MASTMAX Sp. z o.o.

Będzin

Opinie o MASTMAX Sp. z o.o.

Paulina

@gabik, nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytanie dotyczące MASTMAX Sp. z o.o. a wasze opinie były dodawane już jakiś czas temu. Zastanawiam sie i pewnie inni użytkownicy tez, czy w firmie cos uległo zmianie, czy wypłaty sa teraz terminowo wypłacane, nie ma z tym problemu?

Paulina

@gabik, pracujesz nadal MASTMAX Sp. z o.o.? Praca spełniła Twoje oczekiwania?

gabik

Branża jest moim zdaniem bardzo ciężka. Nawet jeśli niektórzy starają się to wykpić. W poprzedniej firmie nie udało mi się przetrzymać zbyt długo. Mam nadzieje , że tu będzie inaczej.

andrew
@gabik 17.05.2016 19:44

i co jesteś tam jeszcze i dajesz się skubać tym oszustom

andrew
@gabik 17.05.2016 19:44

i co jesteś tam jeszcze i dajesz się skubać tym oszustom

Jarek

proszę o opinię o firmie MASTMAX MB i czy jeszcze ta firma istnieje

anonim 1

Pracowałem w tej firmie jak jak to napisał ktoś wcześniej bieda z nędzą jest to szczera prawda.Nie polecam tej firmy chyba że jest ktoś desperatem.Przepisy BHP i prawa pracownika właściciele nie przestrzegają.Tą firmę trzeba omijać szerokim łukiem

alik

proszę o opinię na temat firmy MASTMAX MB czy warto starać się tam o pracę i czy rzeczywiście zatrudniają na czarno i płacą pod stołem

lolek

bieda z nędzą

dave
@lolek 09.07.2014 17:03
bieda z nędzą

hej czy ktoś ma nowe informacje o pracy w mastmaxie czy nadal zatrudniają na czarno i płacą "pod stołem "

uciekaj z daleka

gosc

Na każdy beton jest gwarancja. A w 99% to jednak wina wykonawcy, żle wibrowany albo co najgorsze jek brak, żle pielęgnowany, nie zabezpieczony przed zimnem, polewany zimną wodą kiedy różnica temperatur woda beton to ponad 50 st i wiele wiele innych.

cliowilliams

kazda wytwornia betonu daje gwarancje na beton, beton peka tylko dla tego ze byl zle pielegnowany albo na budowie robotnicy zamiast plastyfikatora dolali wody czego nie wolno robic bralem od nich beto i nie mam zastrzezen poza tym ze spoznili sie na budowe

ZATROSKANY

TAKA FIRMA JUŻ DAWNO POWINNA ZALICZYĆ ZGON!! TO COŚ CO ONI NAZYWAJĄ BETONEM ! NIE KUPUJCIE TO JEST ,A TAJ JAKOBY TEGO NIE BYŁO . LEPIEJ W BETONIARCE ROZROBIĆ SAMEMU !!!

Tomek

A pracować za darmochę to tylko u nich jest taka możliwości .A badziew do tego betonu fajny dają 3 miechy i pęka . Klient u nich to zło konieczne i można go wyrolować . NIE POLECAM !!!

Zostaw opinię o MASTMAX Sp. z o.o. - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MASTMAX Sp. z o.o.